Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Nový úřední rok -2008 a něco o teojjedinosti.
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
neo
člen


# Zasláno: 24.12.2007 10:47 
Odpovědět 


Nejdříve naťuknu jednu zajímavost, a ta se ukrývá v trojitosti, z nichž se i skládá naše podstata bytí a projevu – život.
Tato trojitost se projevuje v odlišnosti začátků "startu" období, kdy první přichází v období zimním slunovratu, a je ta nejduchovnější a vzniká z sémě předchozího ročního období a jeho následné výpovědi, jež se jako sémě otiskne do materie času a bude nést další náš vývoj a vývoj našeho světa, ta se dá přiřknout k sféře ducha.

Druhá z trojjedinosti přichází posléze za několik dní a jmenuje se nový úřední rok a dává "energii" do našich duševních projevů a je tedy projevem naší duše a patří naší duši.

Ta třetí zatím zraje v lůně Zimy a přichází na svět v období jarní rovnodennosti a má tu schopnost a mocnost v plné síle nést a projevit hmotně onu spojitost trojjedinosti v projevu života, a jejím projevem a doménou je tělo a tělesnost - živočišnost.

Tím je bytí zde celé a může se naplno rozvinout a projevit, třeba jarní záplavou květů ... .

Energii do nového úředního roku bude udávat číslice 2 a 8 s tím že dvojka má jakýsi univerzální společný sdílný podtext, hlavní prim má osmička a pod osmičkou se skrývá planeta Saturn, což může znamenat i období sklizně, respektive příprava na dokončení jednoho cyklu, tak aby zněj vyšla nová idea pro další běh.

Mluvčí hvězd a planet ( astrologie ), nám říká že Saturn se momentálně, nachází v hájemství znamení Panny, jejíž motto se dá vystihnout formulkou „snažím se a usiluji či pracuji „ a vládcem Panny je Merkur, jednak planeta mládí a jednak planeta pohybu a myšlení.

Tak že možná výpověď bude ta že bude kladen důraz na pilování formy sdílení formou řádu a norem či zákonů, možná je zde i konflikt mezi novým a starým, všeobecně utužení podmínek tak aby naše pozornost došla ke konečné syntéze toho co nás pálí, i když to nemusí být v platformě živého projevu, ale na vnitřní úrovni, formou nějakého přístupu k něčemu, což vzhledem k jiné komunikaci může být dost napěťové.

Nesmím opomenout přítomnost nul, nula představuje nejnepochopitelnější a nejméně popsatelný princip inspirace, příčiny stvoření, vůle a principu skryté božské přítomnosti, tak že širší platforma bude zde „pracovat“ tak aby náš projev nebyl jen sebestředný, tedy bude zde tón na to co společně sdílíme a tvoří náš základ, což bude citelné skoro jedno století.

Číslici dvě již nechám těm jež jsou inspirování numerologií tak že ji vykládají a tak zde nebudu fušovat a nosit dříví do lesa.

Anonymní



# Zasláno: 26.12.2007 11:25 
Odpovědět 


I když nejsem ve formě, kdo se podívá na mé tranzity pochopí, přesto se pokusím něco napsat.
Tak v první řadě - dovolila bych si Neovi oponovat v tom, že : možná někdo přiřazuje osmičku k Saturnu - nevím, ale pro mne je vždy osmička v souvislosti s Plutem a také částečně s Uranem - protože osmička je číslo, které jednak má silnou potřebu dostat se do základů a prapříčin všeho /štír/.
Je to také číslo osudové v tom smyslu, že přináší a vrací všechno, ať již v pozitivním, nebo negativním co člověk/ společnost / před tím vykonala.
Souhlasila bych v tom, že to může být období jakési sklizně - nikoliv však sklizně závěrečné.
Osmička je také číslem materiálním, stojícím pevně na zemi, je to také číslo související s racionálním myšlením, oblastí financí, obchodu, učí nás abychom byli zodpovědni za následky našich slov i činů

Bohužel jsem do dnešní doby nenašla ono podrobné pojednání, o kterém jsem zde psala již před drahným časem, a sice to, že roky s konečnou osmičkou byly v našich dějinách vždy něčím významné a převratné.

Takže bych ten rok viděla jako velmi důležitý, může to být rok převratných změn, které nám ukáží nějaké nové začátky, novou cestu /výsledná jednička z roku/ - jestli ta cesta bude dobrá, nebo horší - těžko říci, v každém případě nebude lehká.
Bude se týkat materiálních oblastí, obchodu, financí - vztahová oblast bude potlačena - mohl by to být i rok, kdy by konečně mohla v některých kauzách zvítězit spravedlnost.

moc se omlouvám, až Neo mě upopzornil že jsem anonymní - Dagmar

neo
člen


# Zasláno: 26.12.2007 12:31 
Odpovědět 


Teď jsem trochu zmatem oním anonymem, ale asi jde o naší Irenu, jsem rád za Tvá slova a přesně tohle jsem očekával, vlastní zkušeností a náhledy, neb jsou pro nás ostatní dost cenné a inspirující .

Přeji hodně sil u ustátí těch tranzitů, mě pomáhájí takové malé denní pozornosti, které nějak svým způsobem dávají nám znát, že jsme výtání a že nás mají ostatní rádi, nebo je k nám osud nakloněn, jen my tiše upíme někdy i hlasitě nad tím co po nás vlastně chce.

neo

Ps, osmička pod spoluvládou Pluta a Urana je docela zajímavé téma.

Dagmar
člen


# Zasláno: 26.12.2007 17:53 
Odpovědět 


Neo omlouvám se, nevím jak se to stalo, ale nějak mi vypadlo příhlášení a já si toho nevšimla. Takže anonym jsem já

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 26.12.2007 20:38 
Odpovědět 


Neo
Zdravim te, doufam, ze se ti podarilo ve zdravi prezit ty svatky stresu (klidu).
Musim se zeptat, co je vlastne ta trojitost? Neco jako ve jmenu Otce, Syna a Ducha svateho? Ja to nechapu. Mozna to bude tim, ze jsi spojil hodne temat (astrologie, numerologie, tranzity, rocni ritualy, carodejnictvi atd.) dohromady. Hezky vecer.

neo
člen


# Zasláno: 30.12.2007 10:32 
Odpovědět 


Ona trojitost je vlastně "schopnost" naší dimenze a času, projít třemi fázemi vývoje v čase a v prostoru a je něco jako její vizitkou - neměnným zákonem a jistotou že vše podléhá vývoji evoluce, a že nic se nemůže "vymknout" jedině snad naší mysli, která zatím na určité věci nemá zažité a prožité odpovědi, tak že "vaří" z toho co zná a tak i interpretuje.

V lidském a živočišném životě, je to dětství - dospělost - stáří, v jsoucím to je tělo - duše ( duševno) - duch ( jsoucnost její část ).

Slunce v naší dimenzi přidává i další rozměr a to čtyř ... , Zima - Jaro - Léto a Podzim v projevu života to je období plodu ( Zima ) - dětství ( Jaro ) - dospělost ( Léto ) - stáří - moudrost ( Podzim ) a opět znovu, v denním prostoru je to, ráno - poledne - večer - noc, čtyři světové strany atd.

Hodně záleží v jaké duševní a duchovní ( jsoucí ) poloze a vyzrání uchopíme tyto zákony naší dimenze časoprostoru a slunce.

Společně jsou jako kolečka hodin jež vytváří dokonalý stroj bytí zde na zemi, kdy se ony dimenze prolínají a vytvářejí mnohovrstevnatý projev bytí a života, pro jeho mnoho forem, vlastně sám život je tímto signován a projevován… .

virgo63
člen


# Zasláno: 9.1.2008 10:09 
Odpovědět 


Taky jsem si se začátkem nového roku mudrovala nad novými číslicemi...
Jako vždy, souhlas s Dagmarou.
Mám taky takové smíšené pocity. Nevím, jestli jsme dostatečně správně "uchopili"(jako lidstvo) tu počáteční dvoječku. Jestli v nás pořád nepřevládá spíše snaha o prosazování sebe - jako jedničky. Kde je vyšší míra intuice, přijímání i jiných názorů na věci, různých pohledů?
Pojedeme už druhý cyklus s dvojkou na počátku a nejsem si jistá, jestli jsme si dobře vedli v tom předchozím. Máme na to, posunout se dál? Nepředhodí nám to ta osmička k přežvýkání? Ona je v mřížce tak trochu osamocená, možná ukáže, co dovede.
Ne, nechci být pesimista! S čísly měsíců a dnů si ten náš nový rok 2008 určitě pomůže.
Takže krásný den všem.

P.S.
Já chcu sníh!!! Kde je ta normální lednová Ladovská zima? Kočka pelichá, jak kdyby už bylo jaro na obzoru...

anna-marie



# Zasláno: 16.1.2008 22:46 
Odpovědět 


Přidávám názor, který je nejvíce podobný názoru Nea. Pokud nahlédnete do starých mayských, aztéckých a jiných textů, najdete tam velký důraz na rok 2008, stejně velký jako na rok 2012. Především v roce 2008 pokračuje velký tranzit Venuše, který začal v červnu 2004 v Blížencích a zakončen bude v roce 2012. Dále existuje spousta odkazů na to, že v roce 2008 vyplave na povrch hodně utajovaných záležitostí světového významu. Nevím, jak sledujete dění ve světě, ale veřejnost Ameriky a Ruska se zabývá vynesenými materiály NASA o Měsíci a tyto materiály jsou hodně zajímavé - naprosto mění minulost celé planety a především lidí. Jen u nás ani zmínka, čím to?
Trochu mi v numerologickém rozboru scházel součet roku - krásná 10, která dává každému možnost splnit si svá přání. Vlastními silami. Každý má možnost udělat se svým životem, to co si přeje, ale musí se to dít zodpovědně a bez čekání na pomoc zvnějšku.
Bude to zajímavý rok.
I s přiřazením čísla 8 se přikláním k Neovi. Osmička je snad od počátků numerologie brána jako číslo nekonečna - ležatá osmička - tedy i číslo příčin a následků, stejně jako Saturn. V exoterní astrologii je Saturn zemskou planetou kariéry, zodpovědnosti, překážek a karmy. V esoterní astrologii je strážcem Brány zasvěcení, pod jeho dohledem se uzavírá bludný kruh inkarnací. Uran je planetou revoluce, rychlosti a novinek - naprostý opak Saturna, i osmičky. Pluto je planetou transformace, ale osmička netransformuje - osmička zodpovědě stráží, jako Saturn. I touhu po kariéře a společenském vzestupu má 8 společnou se Saturnem. Plutonští lidé jsou zahloubáni do sebe, Saturnští a osmičkoví do společnosti a do druhých, Uranští přináší změny, jsou jako tajfun. Saturn i osmička se rády drží tradicí. Dalo by se najít ještě mnoho dalších příkladů, ale samozřejmě je to můj názor, který nikomu nenutím

Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 10:00  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


anna-marie
Tak se zeptám - dívala ses do horoskopů lidí, kteří mají životní osmičku? Nebo několik osmiček v mřížce?
Opravdu jsi tam našla nějak silně zvýrazněnýSaturn?
Ano ta zodpovědnost tam je - ale osmička je číslo vůdčí, prosazující se, vedoucí, manipulující....domníváš se že s výrazněným Saturnem /tím myslím třeba i poškozeným/by se tito lidé dokázali takto uplatnit? Že by neměli zábrany, problémy, obavy....
A že se uplatňují není pochyb. Navíc svou kariéru nedělají až ve zralém věku /Saturn/ ale jsou většinou úspěšní mnohem dříve.

Plutonštní lidé jsou zahloubáni do sebe? Když si představíš Štíra - samozřejmě hloubka tam je..ale zahloubání do sebe si představuji jinak.
A také nesouhlasím s tím, že saturnští lidé jsou obráceni do společnosti...

Když bych přijala vaši teorii o vládci Saturna k osmičce - jaké číslo v v mřížce by potom patřilo Plutovi a Uranovi?


I přes to, že s tebou nesouhlasím - jsem ráda, že ses po tak dlouhé době objevila.Ještě bych tě poprosila, zaregistruj se nahoře - děkuji

Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 10:04  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


anna-marie

Tak teď jsem si v jiném vlákně přečetla tvoji charakteristiku Pluta......úkolem Pluta naučit jedince přijímat to, co mu živet nese - přijímat svůj osud, svou zodpovědnost ( a tu mnozí rádi hází na druhé), neřešit záležitosti druhých, ale soucítit s nimi apod. ...
Fakt si myslíš že to není o osmičce? A o jakém číslu by to bylo?

anna-marie



# Zasláno: 17.1.2008 16:26 
Odpovědět 


Dagmar

neobjevila jsem se po dlouhé době - jsem tu poprvé. Svůj názor nikomu nenutím, kolik astrologů - tolik názorů. V těch horoskopech je Saturn nějakými aspekty opravdu spojen s Uranem, či Plutem, pak záleží na tom, která planeta je v aspektu silnější.
Otázkou také je zda se bavíme o osmičce jako symbolu - číslu nebo o osmičce v numerologické mřížce. V tom cítím dost podstatný rozdíl.
V numerologické mřížce nejsou vidět všechny souvislosti, faktem ale zůstává, že každý člověk se ve svém okolí setkává s tím, co je mu vlastní.
Pokud je ve tvém horoskopu vazba Saturna s Plutem či Uranem nebo oběma, pak k tobě samozřejmě budou chodit lidé s podobnými problémy a založením a tvůj výklad bude správný a pravdivý. A to je důležité. To, jak si koho představuju opravdu není podstatné.
Druhý dotaz - Fakt si myslíš že to není o osmičce? A o jakém číslu by to bylo? Moje odpověď - to není o čísle, ale o člověku a jeho proměně.

neo
člen


# Zasláno: 17.1.2008 16:45 
Odpovědět 


Netradičně o osmičce

když si vezmu nebohou osmičku a položím ji hezky něžně na pitevní stůl, tak když začnu operovat ( pitvat ) hezky od prostředka, kde dochází k "přesmyku", tak zde by evidentně mel být přítomen Saturn a ne játra , neboť přeneseně na obloze rozděluje sféry planet na dva světy, jeden ke Slunci - projev , forma, a druhý k Neptunu - myšlenka - inspirace.

Zde nějak je "zakódována" podstata osmičky, jako práh dvoj světů a projevů, co je zajímavé směrem ke Slunci, je hodně planet a čísel, ale k Neptunu, jen Uran, jako jeho páže a posel a za osmičkou už je vlastně jen devítka ... .
Tedy princip osmičky je v tom co pustí dál do obou světů, zvláště směrem k Neptunu, tedy k rozpuštění v nový projev skrz Urana, respektive číslo 10, jednička je projev a nula je všeobsažnost.

anna-marie



# Zasláno: 17.1.2008 16:56 
Odpovědět 


Neo

to je moc pěkné a trefné. A když na pitevní stůl přiložíme Saturna - světe div se, jeho podstata je stejná. Pustím ty lidičky dál nebo je pěkně vrátím něco se doučit?

Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 18:57 
Odpovědět 


anna-marie
vím, že jsi tu ještě nebyla, ale potkaly jsme se na jiných forech - nebo ne?
Také jsem to nebrala, že bys svůj názor nutila, jen jsem chtlěa, abys mi vysvětlila, proč zrovna Saturn a k jakému číslu bys tedy přiřadila Uran a Pluto - což mě zajímalo, protože musí existovat nějaké zdůvodnění.
Nelze - alespoň si myslím, přiřazovat čísla k planetám bez nějakého zdůvodnění, protože souvislosti by se zde najít měly.

To, jak si koho představuju opravdu není podstatné. já si myslím, že pokud si budeme povídat o těchto symbolech, že tvůj názor podstatný je.

osmička jako symbol, nebo osmička v mřížce - myslím, že mezi tím by nějaký podstatný rozdíl být neměl, pokud se k ní přiřazují planety

Moje odpověď - to není o čísle, ale o člověku a jeho proměně.
Samozřejmě, že to je o člověku, když jsem myslela osmičku, myslela jsem člověka s životním číslem 8, nebo s výrazně obsazenými osmičkami atd.
Myslela jsem, že to bereme z pohledu numerologie.

Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 19:04 
Odpovědět 


neo
Pokud to budeš brát takto abstraktně - bez dalších souvislostí - možná to vychází -
ale protože všechno souvisí se vším a jsme na astronumerologickém foru - zkus si rozpitvat i ostatní čísla, protože ona osmička /a dle tebe i Saturn/ nemohou být vytrženy ze souvislosti planet a čísel.

A znovu se tedy ptám i tebe, protože numerologie a čísla a astrologie jsou v souvislosti - jaké planety tedy přiřadíš k dalším číslům při své pitvě?
Zajímá mě tvůj názor i názor anne-marie.

neo
člen


# Zasláno: 17.1.2008 19:35 
Odpovědět 


Dášo

napsala jsi to tak jak jsem to chtěl podat, navíc jsem chtěl dále uvést že tvoje výpověď má větší váhu, neboť jsi fundovaná numeroložka, ale s ohledem na aktuální klima a přichystané chocholoušky, jsem to neuvedl.
Abstraktně a pro hraní

1 - Slunce
2 - Luna
3 - Mars
4 - Země
5 - Merkur
6 - Venuše
7 - Jupiter
8 - Saturn
9 - Neptun
10 - Uran a Pluto

Zde ole podotknu že záleží spíše na praxi, než na logice :-)

Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 20:11  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


neo
moje výpověď nemá větší váhu, takto to brát nemůžeš
jenže to tvoje počítání nemá souvislost astronumerologickou - vždyť v horoskopu také se zemí nepočítáme.
A jestliže astrologie s numerologií souvisí, což je opravdu prokázáno - co s tou zemí?
A jestliže čísel je pouze devět, protože v mřížce můžeš počítat jen s čísly jednoduchými, co s tou desítkou?

A jestliže je sedmička /všeobecně/číslem vnitřním s hlubokým a těžkým prožitkem,s velkou dávkou spravedlnosti, s uzavíráním se, s překážkami v životě - těžko může být jejím symbolem Jupiter.

Tady je totiž strašně moc důležité znát tu symboliku čísel - stejně jako je nutné znát symboliku planet v astrologii.

Já mám nepříjemný pocit, že potlačuji tvoje nadšení - ale ta souvztažnost a návaznost tam musí být, nemůžu si pomoct

neo
člen


# Zasláno: 17.1.2008 20:29 
Odpovědět 


Dášo

přiznám se že už to řeším jen skrz logiku, má vyšši inspirace je dnes umlácena lidskou blbostí na entou, tak že mě zbývá teď už navečer jen logika, promiň

Zůstávám tedy u těchto troskek

1 Slunce
2 Luna
3 Vesta
4 Merkur
5 Jupiter, ale ta Venuše přeci jenom moje planeta spolu se Sluncem

6 - Venuše
7 - Chiron
8 - Saturn
9 - Neptun



Dagmar
člen


# Zasláno: 17.1.2008 20:43  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


Neo ty si děláš ze mně p...l /no slušně srandičky/ - mezi jiným s tím Chronem viď?

neo
člen


# Zasláno: 17.1.2008 20:50 
Odpovědět 


Dášo

musíme jít s dobou a i něco odkázat našim budoucím pokračovatelům, ještě jsem uvažoval o Palas Atheně, ale Dandy to ztrhla, respektive chytla mě za rukáv.

vážně nevážně, neo

zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 18.1.2008 12:07 
Odpovědět 


Dagmar

trochu mi to zavání postojem tak to je a ne jinak. Nemáš ty Pluta v 9. domě? A není mu v blízkosti nebo v kvadratuře Saturn? Každý máme svůj způsob, který nám funguje. Dle mého názoru nelze lidi nacpat do přihrádek čísel - ty jsi 5, tak jsi takový a hotovo. Ano, mají jisté společné rysy, ale projevují je každý jinak a každý v jiné oblasti. Taková sluneční osmička se projeví jinak než plutonská osmička. Ale zauvažovala jsem a nejblíže mi je toto přiřazení
1 - Slunce
2 - Luna
3 - Merkur a Mars
4 - Země
5 - Jupiter a Uran (nezávislá po svobodě toužící bytost)
6 - Venuše
7 - Neptun
8 - Saturn
9 - nepřiřazuji ji žádnou planetu, protože v sobě obsahuje kvality všech předchozích čísel
0 - Pluto

7 a Chiron je zajímavý názor a má něco do sebe.

Tvůj popis sedmičky je pro mě projevem plutonské sedmičky, ale projevují se také jinak. Životní číslo pro mě není až tolik odrazem charakterových vlastností, ale spíše druhem životních zkušeností. Vždy je třeba brát celek, všechna čísla v mřížce, všechny planety a jejich spojení atd., ale to ty víš. Okouzlující kosmická hra energií, která se vzájemně proplétá a mísí, spojuje a přelévá nikdy nevytvoří dva stejné jedince.
A abych odpověděla na to, jak si koho představuju - tomu se bráním. Ve chvíli, kdy si představím, jak funguje člověk např. 2, už ho řadím do škatulky a ono to může být úplně jinak. Spíš zkoumám a nechávám se překvapovat. Např. Lvi dvojky - to je velice zajímavá kombinace.
Zkušenosti Pluta a Saturna jsou hodně odlišné. Saturn tlačí člověka do povinnosti a zodpovědnosti zvenku - společenskými pravidly, rodiči ... - Pluto tuto změnu udělá na základě vnitřních prožitků, zodpovědnost pak pramení z nitra člověka a nepotřebuje k tomu vnější tlak. Naprosto přehodnotí sám sebe, jeho původní bytost symbolicky zemře a zrodí se nová - proto 0.
Opět podotýkám - je to můj názor, o kterém můžu diskutovat, ale nemám zapotřebí ho obhajovat a už vůbec ne někomu nutit. Každá pracujeme jinak, ani jedna ne lépe, prostě jinak. A to se mi na tom líbí - ta mnohostrannost a barevnost názorů.

zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 18.1.2008 12:08 
Odpovědět 


Neo

nechceš přijmout výzvu Dagmar a podobně jako 8 rozebrat i ostatní čísla?
Uvítala bych to

anna-marie



# Zasláno: 18.1.2008 12:09 
Odpovědět 


Neo a Dagmar

omlouvám se, zapoměla jsem na jméno

zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 18.1.2008 13:08 
Odpovědět 


anna-marie
Moje slova skutečně tak mohou význívat,/Kozoroh ve 3. domě/.
Ale na druhou stranu vím o čem mluvím, protože se vztahy astrologie a numerologie zabývám nejméně 10 let, ať již statisticky, nebo jinak.

Myslím, že jsem schopna z mřížky vyčíst, na co se do horoskopu podívat, kde může být problém, kde naopak je vše ok.

Jedno souvisí s druhým a nelze to oddělit tak /nebo lépe řečeno nemělo by to být oddělováno/ jedno od druhého, pokud se skutečně bavíme o souvstažnosti astrologie a numerologie a pokud jen tak nebudeme k číslům přiřazovat něco....

Když mluvím o životních číslećh, mluvím o základu osobnosti, podobně jako v astrologii mluvíme o Slunci v některém znamení. Samozřejmě to nelze oddělovat od celkového horoskopu, stejně jako to nelze oddělovat od celé mřížky člověka.

Samozřejmě ti tvůj názor nenutím - i když se ti to tak může jevit - také nechci abys ho obhajovala´- ale mohli bychom o tom diskutovat.
Pokud jsem kladla otázky, zda-li by nebylo možné uvést nějaké příklady, bylo to z toho důvodu, že jsem ochotna přijmout cizí názor, pokud bude nějak podložen - v tomto případě fakticky.
Bohužel to je to, co jsem se nedozvěděla.

Ale jestliže s Neem uvádíte například vztah 4 k Zemi - ano 4 je stabilní - a já se zeptám jak to tedy porovnat s horoskopem, kde tuto Zemi hledat v souvislosti s astrologií - nic jsem se nedozvěděla.
Pokud k devítce nepřiřazuješ žádná čísla - kde v horoskopu hledáš souvislosti?

Pokud tedy nepracuješ s numerologií naprosto oděleně od čehokoliv jiného.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 18.1.2008 13:13 
Odpovědět 


Dagmar

Mozna te prekvapim, ale astrologie se Zemi pocita, je v prime opozici na Slunce. Neboj, take jsem to donedavna netusila.

Zeme je v opozici na Slunce, jelikoz je clovek jejim nejvetsim skudcem?
Zatim to neumim vykladat, ale urcite budu patrat, mam nove spojeni do Nemecka, tak se poptam.

Podporim te v myslence, ze stavet se da jen na serioznich zakladech a to v kazdem smeru lidskeho badani. Az na pevnem zakladu ( korenech, 1. cakra) se da kreativne tvorit k prospechu celku i jednotlivce.

anna-marie



# Zasláno: 18.1.2008 14:17 
Odpovědět 


Pavlo

z kterého pramene čerpáš o tvořivosti 1. čakry? Ze všech učení a pramenů jsem se vždy dozvídala, že 1. čakra je o praktičnosti a uzemění, tvořivá, že je čakra 2.
Co jsou to seriózní základy a kdo je ustanovil?

anna-marie



# Zasláno: 18.1.2008 14:30 
Odpovědět 


Dagmar,

věděla jsem, že nakonec najdem společný jazyk a taky moc dobře vím, o čem mluvím Země je v horoskopu vždy ve středu. Nepracuju tak, že bych např. viděla člověka 4 a hledala v horoskopu, kde se čtyřka projevuje, ale naopak. Pracuji s horoskopem a číslo tam na mě někde buď "vykoukne" nebo ne. Výsledek je vždy stejný. |Jsem víc astroložka než numeroložka a to déle, než 20 let. Numerologie je pro mě "první pomoc" v případě, že potřubuji rychle určit např. období, ve kterém se člověk nachází. Čísla na mě hovoří spíše jazykem symboliky, proto mi je bližší přístup Nea.
Jaké příklady jsi chtěla, to jsem asi správně nepochopila, optej se znovu

neo
člen


# Zasláno: 18.1.2008 14:47  - Změnil/a: neo
Odpovědět 


Když už si tak hrajeme

opět mě to vyhodilo, tak supl za číslo 4. Zemi, může být Mars, neboť má obdobné kvality, k 9. bych „přešoupnul" Neptuna, neboť jde o stav všeobsaženství v bezprojevném stavu, kdežto na druhé straně ( monády ) je Slunce, kde je ten samý stav, ale v 100% projeveném stavu, čímž umožní tento 100% stav projevu postupně dělit do sfér planet a dát tak ducha - projev planetám.... .
Kouzlo ve Slunci je v tom, že 100% stav projevené všeobsažnosti, opět budí 100% bezprojevné neobsažnosti ( Neptun ), tedy výsledek této rovnice, je 100% transcendentální stav všeobsaženství, ale k tomu musí dospět každý sám, dát vlastní náboj poznání do těchto slov, jinak jsou prozatím prázdná bez hlubšího smyslu.
Proto je u Neptuna Uran a proto jej nazývám „pážetem", neboť svojí vysokou inteligencí, neboť je vyšší oktávou Merkura, dovede „pracovat s nekonečnými vodami oceánu Neptuna ( vesmíru ) a uzřít a zakomponovat do nižších sfér, tu správnou intuici, z níž se pak zrodí myšlenka (za Saturnem), tedy hlouběji u Země projev a život.

9 je vlastně 99,9% završením jednoho cyklu a to samé obsahuje ale v jiných dimenzích Neptun.

Pluto, má zvláštní postavení neboť hlídá syntézu napříč sférami, tedy cykly, je zde spíše jako správce prahu a transformační stav jednotlivých cyklů rovin.

Dagmar
člen


# Zasláno: 18.1.2008 14:51 
Odpovědět 


Pavla Aligova
Jak astrologie se zemí počítá??? Jako práce v horoskopu?

anna-marie
Psala jsem jak dlouho se zabývám souvztažností astrologie-numerologie, ne jak dlouho se zbývám astrologií a numerologií.
Období ve kterém se člověk nachází to je jasné, to souzní i se solárními roky naprosto přesně.

Ale jestliže na vás hovoří čísla obrazem symboliky je to něco jiného než numerologický rozbor data člověka.
Protože ten musí vycházet z nějakých pravidel, informací, podobně jako astrologie - která je také pokaždé v podání každého astrologa jiná, ale musí vycházet z daných pravidel - vytvoření horoskopu, z pravidel výkladu postavení planet a jejich vztahů.

Dagmar
člen


# Zasláno: 18.1.2008 14:54 
Odpovědět 


anna-marie
když se zaregistruješ - a pod logem nahoře přihlásíš, nemusíš potom pod každý příspěvek /obdélník/psát svoje jméno, program si tě zapamatuje.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Numerologie / Nový úřední rok -2008 a něco o teojjedinosti.








Powered by miniBB™ © 2001-2021