Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / bydlení v č.p.238
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
jan

# Zasláno: 15.7.2012 23:07 
Odpovědět 

Dobrý den, v listopadu minulého roku jsme se přestěhovali s manželkou do domečku s č.p.238, manželka je živ.číslo 8 (26.11.1969), já 4 (18.12.1972). Žena se zde zázračně uzdravuje a dům jí prospívá, já začal mít silné finanční potíže, nedaří se mi dům dorekonstruovat, všechno se mi vleče a vázne (práce na domě i práce jako obživa), rovněž manželství utrpělo silně na újmě. Může mi prosím někdo poradit, jestli tento stav souvisí s číslem domu, nebo se jedná "jen" o prostou životní etapu s č.p.nesouvisející? Díky za odpověď a Váš čas. Jan.

Iva
člen

# Zasláno: 16.7.2012 09:41 
Odpovědět 

jan

Budete muset napsat ještě čas a místo. Aby to šlo přesněji posoudit.Nicméně hned jsem si řekla, že to bude mít jistě souvislost s vaší Lunou a kouknu na radix a opravdu:-)).

Luna v natálu je v opozici na Merkur Venuše Mars Neptun.

jan

# Zasláno: 16.7.2012 20:02 
Odpovědět 

Myslíte čas narození? Já 8.45 - Praha, manželka 8.45 - Jablonec nad Nisou. Místo RD jsou Jenišovice u Jablonce n.N.. Moc děkuji.

Iva
člen

# Zasláno: 16.7.2012 23:44  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

jan

Tak to číslo domu může sice korespondovat s tím co je vidět v astrologii ale z hlediska astrologie jde pouze o souběh dost nepříjemných tranzitů.
Útěchou vám může být, že hvězdy se nezadržitelně pohybují a tak i ty nepříjemné tranzity musí jednou skončit:-).

T- kvadratura Saturn Pluto Uran která je vidět i v celkovém stavu ve společnosti se vám posadila přímo Plutem na ascendent a aby toho nebylo málo tak ještě v kvadratuře od vašeho nativního Pluta.
Zároveň vám Neptun v Rybách dělá kvadrát na vaše planety ve Střelci(MerkurNeptun a ještě i Venuše ve Štíru).

No a v současnosti tranzituje Saturn na vašem Uranu a je tedy v kvadrátu na vašeho Jupitera.Nicméně z druhé strany zase v trigonu na nativní Saturn a v sextilu na Slunce.

Tím výčet těch nepříjemností končí ale nedivím se, že vám není moc do zpěvu.Jsou to silné tranzity.

V téhle situaci se octlo teď více lidí ale ne každý to "schytal" přímo na ascendent.Ke všemu je Pluto vládce vašeho 10.domu a odtud možná i ty potíže se zaměstnáním nebo celkovým postavením.

Neptun ve 2.domě vám dělá nejasnosti či jenom nejasnou situaci ve financích, dokonce byste si měl i pohlídat aby vás někdo neměl tendenci podvést(ve financích).

Patrně byly ty vaše planety v tom Střelci střelecky optimistické trošku víc (je v tom i Neptun).Střelecký optimismus probíráme zrovna ve vedlejším vlákně:-). A jako mnohým v dnešní době se to trochu "zaseklo". Taky mám zkušenost s rekonstruováním chalupy a taky nám to krize zkomplikovala ažaž a jen tak tak jsme se z toho dostali.Za cenu prodělku ovšem:-).

Možná by vám právě mohl pomoci ten tranzitní Saturn na tom Uranu(tri Saturn sex Slunce).

Jinak vaše Luna je sice povýšena v Býku a ještě ve svém domě ale opozičně na VenušeNeptunMerkurMars, takže krom toho dobrého lze čekat i některé nepříjemnosti.Navíc je ze 7.domu, takže trochu představuje vaší manželku(kromě bytu, obydlí, domu).Sice už nemá přímou aspektaci(předtím jí zřejmě otravovala kvadratura Neptuna z konce Vodnáře) ale je spojena trigonem s Plutem, takže se jí zřejmě nepřímo dotýkají ty plutonské tranzity nebo kvadratura tranzitního Neptuna na její vládkyni(Venuši).

Co se týče vaší manželky tak ta protože je dříve narozená má už kvadraturu Pluta na nativního Pluta za sebou a v době stěhování jí šla dokonce Venuše přes ascendent a trigonem na 4.dům a i teď tam má řadu dobrých tranzitů(Jupiter trigon Uran, Uran trigon MerkurSlunce, Neptun sextil Saturn).
Prostě rozhodně je na tom tranzitně o dost lépe než vy:-).

Prostě vždycky to "odnáší" určité ročníky více a určité méně.

jan
člen

# Zasláno: 17.7.2012 09:20 
Odpovědět 

Moc děkuji za vyčerpávající odpověď a za Váš čas. S pozdravem Jan.

Iva
člen

# Zasláno: 17.7.2012 09:57 
Odpovědět 

Já bych uvítala kdyby připsal něco i někdo jiný nebo alespoň připsal něco k tomu tranzitu Pluta přes ascendent. Je to důležitý tranzit a určitě jej někdo popíše lépe než bych svedla já.

Dagmar
člen

# Zasláno: 17.7.2012 17:46 
Odpovědět 

Já tedy k tranzitu nic nenapíšu, ale protože dotaz byl z oblasti numerologie, napíšu něco jiného.

Jene - tyto záležitosti nesouvisí ani tak s číslem domu, ten nemá tak výrazný vliv - tyto změny - příjemné i nepříjemné souvisí v numerologii s osobními roky.
Osobní rok přináší do života /od narozenin do narozenin/ jedno důležité téma, zatímco ostatní témata jsou trochu vedle.

To, že se vaší paní daří, je záležitostí osobního roku 5 ve kterém právě je. Tento rok přináší hodně optimismu, " štěstí" /vládne mu Jupiter/ a souvisí rovněž se změnami a množstvím energie, kterou ten člověk má k dispozici.
Je zde nadšení, elán, ale také možnost běhat od jednoho k druhému a chtít vše zvládnout.

Vy jste v období stěhování začínal osobní rok 6, který se věnuje rodině, financím a vším s rodinou spojeným. Jde také o vztahy - pokud zde mezi vámi bylo něco nevyjasněného, potlačovaného, zcela jistě to vyšlo navenek a bylo nutné tuto oblast řešit /ne to zase někam zasunout/.

Nyní jste v osobním roce 7- ten se moc peněz a praktického života netýká, je určen k tomu, abyste si udělal pořádek sám v sobě, ve svých pocitech, ve své hlavě.

Myslím, že rozhodující bude rok od vašich narozenin 2012, /samozřejmě není to naprosto přesně, osobní roky se prolínají/ kdy vstoupíte do osobního roku 8. Ten se věnuje penězům, kariéře, práci a právě v tomto roce se ukáže,jestli vše bude pozitivní, nebo ne.
Tady sklízíte ovoce za uplynulých 8 let ve všech oblastech.
Takže to může být velmi úspěšný rok pokud jste do práce vložil vše...

jan
člen

# Zasláno: 17.7.2012 20:29 
Odpovědět 

Děkuji mockrát za osvětlení situace, pocitově mi to sedí, že to je přesně tak. Trochu jsem pročítal Numerologii od R.Steinové, zkoušel jsem si vytvořit num.tabulku a trojúhelník, ale asi jsem se malinko seknul, ten osobní rok mi vycházel nyní na 8. Ale jak říkám, pocitově jsem v 7. Tak ještě jednou díky za Váš čas. S pozdravem Jan.

Dagmar
člen

# Zasláno: 17.7.2012 22:51  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

jan
musíte stále ještě počítat s rokem 2011 - je to od narozenin do narozenin.
Steinová to tam moc pěkně popisuje

Dana A
člen

# Zasláno: 19.7.2012 18:44 
Odpovědět 

k tvému zmiňovanému Plutu na Acs jen dodávám, že Anglii čeká v dohledné době v direkcích, uvidíme.
Je zde někdo, komu procházelo Pluto přes Asc? Fakt by mě zajímalo, jak se to v realitě chová

Dana A
člen

# Zasláno: 19.7.2012 18:45 
Odpovědět 

to patřilo Ivě, už sem neumím psát

Jardine
člen

# Zasláno: 19.7.2012 20:40  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Tranzit Pluta na ascendent jsem si nedávno prodělala, za poslední rok a něco se k tomu přidala Plutonova kvadratura na vlastní pozici.

Během tohoto období jsem za začala o tranzity hodně zajímat a studovat, "co vše by Pluto přes ascendent mohl znamenat" a našla tak různorodé popisy, svědectví a zkušenosti, že se velmi zdráhám nějak zobecňovat. Někdo to prožívá přes vztahy, jiný přes změnu bydliště, někdo přes zaměstnání, jiný přes zdraví, změnu vzhledu a stylu oblékání ... co člověk, to zkušenost.

Ze zkušenosti vlastní ... bylo to období, kdy se navenek celkem nic mimořádného nedělo, ale uvnitř jsem se potýkala se silně úzkostnými stavy, které se mi dlouho nedařilo zvládat a jejichž podstatě jsem nerozuměla. Zkrátka a dobře se během tohoto období vynořil jeden můj nezahojený strach (jeden z těch, které jsem popsala na svém blogu, viz vlákno Doučovací astro koutek), o němž jsem si postupně uvědomila, že mi blokuje velkou část života i vztahy s lidmi (vládce ascendentu Saturn je v 7. domě). Bylo to období, kdy jsem se musela sama se sebou intenzivně konfrontovat, přestat před sebou utíkat, přiznat si o sobě nepříjemné pravdy a hlavně to se sebou vydržet a přijmout se ... se vším zvládnutým i nezvládnutým. Bylo to doslova odpadnutí masky ....

Nebudu tvrdit, že to bylo období příjemné, ale patrně bylo tím nejdůležitějším v mém životě. Bylo to rovněž období, kdy jsem hodně studovala, hodně na sobě pracovala, nějakým způsobem "pokročila ve vývoji dál".

Myslím, že je při konfrontaci s Plutem důležité nic před sebou neskrývat, být k sobě naprosto otevřený ("bez masky"), být otevřený vůči změně ... a být připraven, že nějakou dobu nemusí vše jít podle mých představ a tomu procesu důvěřovat, jakkoli je pro naše dosavadní "nastavení" neznámý či ať si nemusíme být jisti, kam to vše směřuje.

Pema Chodron používá hezký pojem "groundlessness" ... prostě nějakou dobu pod nohama chybí pevná půda ... ale nebát se tím projít!

Kromě jiného mi pomohla konzultace s výbornou astroložkou a terapeutkou v jedné osobě .....

Přeju hodně vnitřní síly do současného období.

Zajímavě o tranzitu Pluto-AC píší Bill Tierney a Jeff Green, časem bych to mohla hodit na blog.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / bydlení v č.p.238