Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Sčítání sloupců v mřížce
Autor Zpráva
Dagmara
administrátor


# Zasláno: 2.11.2007 17:45  - Změnil/a: Dagmara
Odpovědět 


Autor Zpráva
Dagmar Moderátor # Zasláno: 28.4.2007 10:06 Odpovědět
Chci se zeptat jestli někdo sčítá sloupce v mřížce ať již svislé, vodorovné, nebo diagonální,podobně jako já. Podle mého soudu tyto součty odhalí ještě záležitosti, které nejsou zcela jasné, event. mohou ještě přinést na povrch nějaké potvrzení na čem je nutné pracovat, na co si dát pozor. Např... součet 159 ukazuje cestu vzhůru, ukazuje podle výsledného čísla i to, co bude potřeba využít, nebo v kterých vlastnostech leží tato schopnost prosazení. Podobně jako diagonála 3,5,7 ukazuje to, co bude nutné pochopit, kde je naše slabina, aby nás tyto vlastnosti nestahovaly dolů a nebránily nám v dobrém prosazení. Takže otázka zní, pracuje z vás někdo také tímto způsobem?


Dana A Člen
# Zasláno: 28.4.2007 19:41 - Změnil/a: Dana A Odpovědět

Dagmar jo, ta diagonála zní rozumně - cesta vzhůru a cesta do pekla já někdy sčítám svisle - jako kontrolu s astrologií (tranzity) , velmi málo vodorovně (opět doplněk k astru), ale jinak tu numerologii fakt nedělám!
Hana Člen # Zasláno: 28.4.2007 21:26 Odpovědět Dasa Uvazovala jsem nad tim a hledala jsem jiz pred dobou nejakou vhodnou literaturu, ale obavam se, ze zadna takova literatura jeste nevysla? Zatim pouzivam ke kontrole tranzitu 9-ti lete cykly a ty mi bud hypotezu potvrdi a nebo vyvrati. Zatim mi ji vetsinou potvrdily. Snazim se take kontrolou v 9-ti letych cyklech odhadnout intenzitu pusobeni urcitych tranzitu a zmen v zivote. Zatim s tim mam dobrou zkusenost. Pokud nam Daso muzes ty soucty nejak priblizit, budeme samozrejme radi.

Dagmar Moderátor #
Zasláno: 29.4.2007 00:27 Odpovědět

Dana A Můžeš vysvětlit - myslíš sčítání sloupců - porovnání s tranzity? Porovnání s tranzity dělám také na osobních rocích a cyklech. Svislý sloupec beru jako úkoly, které souvisejí s devítiletými cykly a většinou spolu pěkně korespondují.

Hana Člen #
Zasláno: 29.4.2007 09:17 Odpovědět
Dasa
Hele Daso, tak tady netajnustkar a prozrad nam pouzivani dalsich souctu ve sloupcich. Hele, neuvazovala jsi nekdy nad tim, napsat o tom knihu? Aspon by konecne byla na trhu nejaka solidni literatura. Umis to dobre.

Dagmar Moderátor # Zasláno: 29.4.2007 10:27 - Změnil/a: Dagmar Odpovědět
Hana
Hani já nejtajnůstkařím, ale na to žádný "vzorec" není. S těmi čísly musíš volně pracovat. Takže 1. svislý sloupec ukazuje na dětství - z jiného pohledu i na to, co si přinášíš do života, 2. sloupec - tvůj úkol zhruba od těch dvaceti do padesátky /časově podle devítiletých cyklů/ a poslední sloupec to, k čemu bys měla dojít - opět jako úkol a opět v souladu a souvislosti s devítiletými cykly. Prostě musíš to dát dohromady, podobně jako horoskop. Pokud se týká vodorovných řad - první /materiální/ snad ani tolik důležitá není, stejně jako třetí - ale ten prostřední vodorovný - to je tvoje psychika, chování ve vztazích atd.to bývá velmi zajímavé. Abych tady psala když vyjde to a to číslo....to prostě nejde - musíš vycházet z mřížky , takže i stejné součty, mohou v této souvislosti být v interpretaci trošku rozdílné. Je proto důležité znát všechny významy čísel - podobně jako významy planet - aby se to dalo aplikovat. O knize jsem samozřejmě přemýšlela, ale myslím, že to není v mém případě reálné - ne snad že bych ji nenapsala, ale uvést něco na trh, shánění - nakladatelství,distribuci, na to už fakt nemám nervy. A v současné době, kdy vychází tolik různých titulů a trh je zahlcen už vůbec ne - a financovat sama si to opravdu nebudu.

Hana
Člen
# Zasláno: 29.4.2007 15:40 Odpovědět
Dasa
No jo, ale ty vis o tech cislech opravdu mnoho. Pro me je to dost tezke, co vse si mohu treba prestavit, kdyz sectu sloupec a vyjde mi treba devitka. Mozna by jsi nam mohla doporucit aspon nejakou knizku, kde jsou cisla nejak dobre popsana. Ja zatim pochopila, ze kdyz jde o jednicku v devitiletych cyklech, dojde k osamostatneni. Clovek ma tendenci utect, zmenit neco od zakladu, zacit znova. 4 poukazuje na zmeny v praci, 5 na karieru a 8 na uspech. 7 vetsinou na zdravi a tezke zivotni obdobi. Pokud se v necem pletu, tak me klidne oprav, protoze numerologii opravdu chapu zatim jen okrajove, coz me docela mrzi. S 2,3,6,9 nemam jeste uplne jasno co presne prinaseji. Sestka myslim vztahy.... co jeste dal, to nevim.

virgo63
Člen
# Zasláno: 29.4.2007 16:26 Odpovědět
Dagmar
Občas si sečtu diagonální roviny, ale nějak jsem se ještě nedopracovala k tomu, aby mi to něco výrazněji napovědělo. S tím součtem sloupců a řad jsem se už taky setkala, ale nevyužívám jich. Nevím jak. Vždyť zatím mám co dělat s čísly v mřížce....

Dagmar Moderátor
# Zasláno: 29.4.2007 18:45 Odpovědět
Hana
Hani proto tvrdím, že se člověk musí naučit významy čísel, a těch významů je hodně. Nejlépší je stále kniha od Steinové...Čísla lásky... nic lepšího u nás nevyšlo - i když některé starší knihy jsou dobré, nešjsou natolik obsáhlé, aby zabíraly všechny oblasti. Ta čísla totiž mají vždy jeden základní význam a spoustu podvýznamů ať již jsou uplatněny v jakékoliv oblasti - den narození, mřížka, devítileté cykly, osobní roky.... Takže jednička sice může naznačovat osamostatnění, někdy může naznačovat i pocity samoty, ale hlavně nutnost zvládnout svoje projevy sebeprosazení - jaké - to zase vysvětlí mřížka. Jestli bude nutné neprosazovat se příliš, protože potom člověk bude stále narážet - nebo pokud je mřížka neprosazující se - bude nutné se to prostě naučit, protože tě okolnosti budou k tomu nutit. Sebeprosazení, asertivita, nové začátky, samota... Ty cykly jsou zde proto, aby člověk dostal nějaké lekce natvrdo, pokud stále odmítá se přizpůsobit. Včera mi volala jedna paní, jestli se může na něco zeptat. Měla jsem čas, takže jsme si chvíli povídaly. Ona, že je v devítiletém cyklu trojky /ta je o aktivitě, bojovnosti, abstrakci atd/ a začíná být hrozně agresivní, protože její spolupartneři ve firmě a podřízení jí neustále oponují....takže se stále hádají, křičí na sebe... Říkala jsem si, v devítiletém cyklu trojky jsem už pěkně dlouho a budu zde do konce života a tohle se mi neděje a když tak v normální míře, tak jako běžně v životě. Když jsem se podívala do mřížky - paní tam měla tři trojky a navíc silnou rovinu empatie se dvěma šestkami. Takže trojky byly to, co by měla v prvním sledu pochopit a naučit se s tím zacházet - dříve sportovala, cvičila, plavala, což nyní nedělá /také uplatnění trojek/. Takže se v ní ta energie a agrese velmi silně násobila, Potřebu mít ve vztazích s lidmi vše v harmonii, si v podstatě sama narušovala..

Dagmar Moderátor
# Zasláno: 29.4.2007 18:51 Odpovědět
4 poukazuje na zmeny v praci, 5 na karieru a 8 na uspech. 7 vetsinou na zdravi a tezke zivotni obdobi. Pokud se v necem pletu, tak me klidne oprav, protoze numerologii opravdu chapu zatim jen okrajove, coz me docela mrzi. 4 neukazuje na změny - ta se chce držet svého, na zásadní změny ukazuje hlavně pětka a devítka. A osmička nemusí znamenat vždy úspěch, může naznačovat také krach ...co jsi vydal, to se ti vrátí zpět, takže bude záležet na tom, s čím do osobního roku, cyklu vstupuješ. Nevím proč se setkávám s tím, že sedmička je těžké období - já osobně jsem si sedmičku užívala - ona tě totiž ve svém důsledku nutí zabývat se svou duší, jít do sebe, tam si udělat pořádek, takže psychika může dostat zabrat - také je většinou nutné zabývat se i druhými lidmi - což souvisí s výslednou inventurou sama v sobě...

Hana Člen
# Zasláno: 29.4.2007 19:13 Odpovědět
Dasa
Ja se to vetsinou snazim pozorovat na svych znamych. Co prozili, co meli za devitilety cyklus. Daso vpisujes do mrizky i soucty narozeni a zivotni cislo a pocitas to s tim dohromady nebo jenom cisla z data narozeni?

Dana A Člen
# Zasláno: 29.4.2007 21:12 Odpovědět
Dagmar
29.4.2007 00:27 no já ten součet beru jako životní úroveň - tzn.,podobně jako se známkováním ve škole (význam jednotlivých číslic =zde ne), ale není to jen o "hmotných statcích" - s tranzity asi tak, když vidím, těžké dlouhodobé období, pak kouknu, zda se potvrdí i ve sloupci a jaké jsou vyhlídky

Hana Člen # Zasláno: 29.4.2007 21:51 Odpovědět
Dano
Nemohla by jste mi to priblizit? Ktery sloupec ma pro vas ktery vyznam? Jak to davate dohromady s tranzity?

Dana A Člen
# Zasláno: 29.4.2007 22:02 Odpovědět
Hana
no jak psala Dagmar: první / dětství druhý/ dospělost, až střední věk třetí / směr stáří cca po 24let (2 Jupiterovy oběhy)

Dagmar Moderátor
# Zasláno: 29.4.2007 22:35 Odpovědět
Hani zapisuji do mřížky naprosto všechno, všechny mezisoučty, které vzniknou součtem data+ životní číslo.

Hana Člen #
Zasláno: 29.4.2007 22:56 Odpovědět
Dasa
No jo, to ti ale pak nemuze nikdy vyjit treba prazdna rovina?

Hana Člen
# Zasláno: 29.4.2007 23:00 Odpovědět
Takze ty sloupecky pak scitate i se vsemy mezisoucty? Tedy napriklad moje mrizka 6.10.1966 bude mit soucet 1. svisle roviny 5, druhe 9 a treti take 9?

Kveta Člen
# Zasláno: 29.4.2007 23:31 Odpovědět
Hana
Prázdné roviny vyjít mohou. Např. u mě doplněním všeho se akorát znásobí už zapsaná čísla. Prázdné čtverečky zůstávají i nadále prázdné.

Hana Člen #
Zasláno: 30.4.2007 10:10 Odpovědět
Kveta
No samozrejme mohou zustat prazdne, u me zustava rovina vize take prazdna, ale ja mam trochu extremni datum narozeni. Ty roviny se pak proste minimalizuji a malo komu vyjdou prazdne.

virgo63 Člen
# Zasláno: 30.4.2007 11:05 Odpovědět
Hana
Koukám na Tvoji mřížku a pokud do ní zapíšu oba mezisoučty, tj. 29/11 a také životní číslo, tak první sloupec má hodnotu 8. Jak jsi došla k té 5? Ta nevyjde, ani když zapíšeš pouze ž.č. Když si zapisuji do mřížky čísla, tak ty mezisoučty vždycky jenom takové maličké Naopak ž.č. většinou do kroužku. Dala jsem na radu Dáši, že v mřížce mají co dělat i mezisoučtová čísla, ale pořád je neberu až tak na velkou váhu, jako ty základní čísla. Někdy mezisoučty skutečně pomnoží základní čísla, někdy dovytvoří novou rovinu a třeba nějaká prázdná zas zanikne, Hani. No a pak se dívám, co nám ta čísla chtějí povědět.

Dagmar Moderátor
# Zasláno: 30.4.2007 12:16 Odpovědět
V podstatě ty mezisoučty ukazují nějaké předpoklady, které bude nutné využít - mohou být využity i později,

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Numerologie / Sčítání sloupců v mřížce
Powered by miniBB™ © 2001-2021