Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / 13.2.1999
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
falcao
člen


# Zasláno: 7.12.2007 21:54 
Odpovědět 


Manželka začala pracovat ve škole jako asistentka s autistickým chlapcem narozeným 13.2.1999.Potřebovala by poradit jak k němu najít cestu.
Děkuju všem za pomoc.

Dana A
člen


# Zasláno: 7.12.2007 22:01 
Odpovědět 


bez hodiny a místa narození chlapce, či bez dat manželky (čím by na něj mohla působit) to obávám se nepůjde..

Dana A
člen


# Zasláno: 7.12.2007 22:14 
Odpovědět 


co je ale zajímavý, že máte asi studovat vědra
(viz otázka Lunární...) + tady je takové vědro s dračí hlavou = jako učitel před třídou.. v "tvoření vlastní reality", když tedy opomenu skutečnost, že se konfigurace mají skládat z planet a ne bodů..

věra# Zasláno: 7.12.2007 22:30 
Odpovědět 


falcao

Tady je třeba ještě vyhodnotit a vědět jestli tvá paní pracuje jako asistent obecně a zda už má nebo dosud nemá zkušenost s autistickým jedincem ? Je třeba studovat tuto specifickou problematiku do sebe hluboce uzavřených lidí.
Je třeba respektovat a nenarušovat jejich svět převážně rituálů a pevně stanovených zvyklostí všeho druhu. Musí mít známé prostředí, stejné a stejné a stejné pořád všechno - ráno buzení a začátek ´dne, snídaní, věci uloženy. Jsou to v pasti vnitřního světa uzavření lidé věznění pevným režimem, příkazů rigidního charakteru. Oni jsou paradoxně "svobodni" mají li tento svět jistot. Jakmile dochází k novým nárokům - jsou nervozní, vzteklí, křičí a křečovitě se vzpírají. Mohou projevit agresivní energi,cítí-li se ohroženi změnou, kterou oni vnímají jako cizotu, tlak. Proto je prvním příkazem - vyhovět a udržovat jeho rigidní návyky a nesahat, nechtít inovovat. Samozřejmě rodiče a dosavadní pečující o něj, sourozenci - ti mohou konkretizovat. Ti už mu rozumějí.
Jsou to lidé-působící na jiné jako retardovaní. Mívají pohled stočen do jednoho bodu, podivně se moho kývat a zdají se ignorující, vytrvale oereagují na dotazy a podněty. Zijí uvnitř sebe, vedou hovor k sobě, k svému vnitřnímu já. Často s nimi rodič chodí do školy, studují individuelně. Bývají ale inteligentní, rozumějí světu numer. Počítač a složitější úkoly bývají oblíbenou hrou. Jejich způsob slovního vyjadřování bývá syrově stručný,jo,jo --ne,ne! Hm a víc neslyšíte. Komu věří, cítí se s ním bezpečně s tím komunikují ale bez dohledu a zasahování z okolí. Pokusím se popřemýšlet. A někdo tu psal, že 3x9 tzv. izolované - bývá toho známkou, že?

Dana A
člen


# Zasláno: 7.12.2007 22:36 
Odpovědět 


ještě mne napadá, zda brát blízký přechod tranz.Neptuna přes Slunce nativní jako pozitivní pro tuto práci (rozpuštění možných vzorců - nevíme, v kterém domě to je..), nebo naopak negativní = nevhodnou dobu..

Dana A
člen


# Zasláno: 7.12.2007 22:37  - Změnil/a: Dana A
Odpovědět 


zas se mi to odeslalo Dagmaro 2x, tak nevím.. bude to asi rukama, nebo hlavou?

falcao
člen


# Zasláno: 8.12.2007 08:49 
Odpovědět 


Píši pod jménem manžela, začala jsem pracovat jako asistentka Chlapce teprve tento týden.
S autistickými dětmi jsem se již setkala, pracovala jsem chvíli ve spec.škole, syn mé kamarádky je autista .
Studuji mezinárodní školu chirofonetiky, je to ještě u nás málo známá metoda, která vychází z antropozofie Rudolfa Steinera. Stránky : www.chirofonetika.wz.cz.
Absolvovala jsem seminář o autismu, který vedl právě antroposofický lékař psychiatr. Jmenoval nám spoustu metod přístupu, mne nejvíce zaujala metoda, kdy já se snažím porozumět dítěti, pochopit jeho svět, ne mu vnucovat to, čemu on nerozumí.
První den, když jsem přišla do třídy,sem z chování paní učitelky /ač mladé věkem/ pochopila, že asi vůbec neví nebo nechce vědět, co to autismus je. Prostě bere chlapce jako velmi chytrého, ale zlobivého. Černé a červené puntíky na nástěnce... Byla jsem z toho dost špatná. Jinak chlapec patří pod SPC Náchod, má ho na starosti bezvadná spec. pedagožka, se kterou budeme mít 19.12 sraz /já, učitelka, rodiče, ředitel školy/. Doufám, že se tam dozvím více a začne lepší spolupráce.
Jde mi opravdu jen o to, trošku se přiblížit jeho světu a hlavně mu neublížit. Proto jsem napsala jeho data. Čas ani místo narození neznám.
Díky moc za vaše laskavé odpovědi.

věra# Zasláno: 8.12.2007 10:09 
Odpovědět 


paní[b]falcao

Dobrý den přeju! A rovnou předem vysluvuji obdiv a úctu vaší práci a zájmu. Asi by mohlo být východiskem - požádat maminku toho hocha o čas a misto narození. To pro potřebu podívat se blíže. Sama o té problematice víte hodně a více než běžná populace. Chválím vaši snahu a napadá mně obrátit se na nějaké sdružení rodičů těchto dětí. Pokud vím, v Praze existuje snad týdení stacionář Modrá laguna; nemám ale právě čersvtvé zprávy.
Vám ovšem jde asi o radu citlivou a ve výlučně osobním duchu. To bude ale potřebovat ten čas. Jinak je vidět věci spíše tak, jak se jeví obecně. Rozhodně bude asi třeba respektovat, že se děti vyhýbají fyz. kontaktu-pohlazení.
Myslím, že děvčata Dagmar a Virgo 63 by mohla skrze numerologii vidět věci více dovnitř. Paní Dagmar ale bude asi až v něděli pozdě - až se vrátí z Prahy. Nevímproč ale objevila se mi v hlavě nápověda Cranio-sakrální terapie. Nevím nic o tom bližšího, kromě toho, že jde o velejemnou "techniku manipulační mezi body v oblasti lebky a křížové krajiny - ale víceneumím. Třeba se podívejte a spojte s Tom. Půlpánem, Schift centrum ) tel. 737 925 701. Zbavuje to napětí, přetížení a vypětí v obl. psychické. V Čechách už to chvíli funguje - alo méně známé. Zdar na vaší cestě

věra# Zasláno: 8.12.2007 13:05 
Odpovědět 


paní[b]falcao
[/b]
pořád mi to nedá a vzpomínám co a jak, s dětmi . Myslím, že by hoch mohl lehce slyšet na hudbu - bude mít svůj styl.
Zdá se, že hudba by mohla jakožto jistý projev numerického vzorce, souladnosti a libozvučnosti sjednocovat jak individuality, tak např. práci mozku jedince, a jevit se jako ochota chápat, vnímat jeho svět a od něj např. dostat ochotu ke spolupráci, jakožto souladný projev.
Tak, jako je tomu u hudebníů s nástrojem, nástroji a partem a hud, tělesem a dirigentem.
V této chvíli přinejmenším vycházám z mezihodnot jednotlivých prvků horoskopu, které vypovídají o možnosti změny a tak vidím vývojový uzel a Lunu. Vylučuje to nutnou znalost času a místa narození. a Přináší to jistou informaci jak se hnout kupředu. Snad nebloudím.
Zdá se, žeMars ve Šť. a se Sab.sy. vypovídá o jeho sklonu pracovat v hloubi, přinášet a vynášet na světlo svým počínáním jisté hluboké informace jinak nepovšimnuté.
Pokud vím, je dobré těmto dětem nabízet hudbu, dokonalou, virtuozní jako je např. Mozartova tvorba. Nebo Vivaldiho? Pokuste si např potichoučku v přehravači- třeba v kabelce, pustit některou ze skaldeb a tak, aby musel projevit svou zvědavost i při své rezervovanosti a plachosti ukázat snahu zapátrat.
Děti a jejich zvědavost může být spojovacím elementem. Hudba nabídnutá tichounce a přesto laskavě ovlivnujíc, by třeba mohla přinést své. Takové 4 roční období,radostné, laskavé tony a nebo už bude mít svou !parketu".
Budu ráda za zpětnou vazbu. Díky a mnoho zdaru

virgo63
člen


# Zasláno: 8.12.2007 21:51 
Odpovědět 


Koukám na mřížku malého autisty.
Netroufla bych si říci dle mřížky, že to je autista, to určitě ne. Že bude mít problémy s izolovanými devítkami, to jistě.
Už to tady bylo psáno, tři devítky zesilují inteligenci a analytické myšlení, ovšem, když nejsou spojena s ostatními čísly, tak jde spíše o tah do idealismu, k nereálným představám.
Bude to asi velmi nadaný hoch s rovinou myšlení a šikovný s rovinou dovednosti. Co zapojit k tomu jeho myšlení-učení i ruce?
Jeho třináctka ve dni narození rovněž signalizuje velkou zranitelnost. Důležitý je vztah s rodiči, aby na něj neměli přehnané nároky, aby nesnižovali jeho sebevědomí (samozřejmě to platí i pro ostatní vychovatele). On sám se taky snaží, protože i ve třinátce je ctižádost, jen se nesmí zklamat. Dávat mu jen malé cíle. Musí vědět, že na lidi okolo je spolehnutí.
Jeho životní číslo je citlivá 7 a přináší s sebou i zvláštní nadání, např. pro léčitelství. Musí se v životě vyrovnat s důvěrou a otevřeností, propojit bystrý mozek 7 s praktičností 4 a výmluvností 3. Což bude u něj jistě velký úkol...
Držím palce, ať u něj obstojíte a pomůžete mu na jeho cestě.


gnalim
člen


# Zasláno: 9.12.2007 06:51 
Odpovědět 


mne nejvíce zaujala metoda, kdy já se snažím porozumět dítěti, pochopit jeho svět, ne mu vnucovat to, čemu on nerozumí - myslím, že jste na správné cestě.
Osobně zastávám názor, že všechny naše myšlenky a přání vytvářejí určité vibrace a tyto mohou ovlivnit okolí. Účinek se odvíjí od intenzity a "charakteru" léčitele. Pocity lásky léčí. Lze také "vyprázdnit" mysl a při "cvičení" přát - "děj se vůle Boží".

falcao
člen


# Zasláno: 9.12.2007 09:53 
Odpovědět 


Zatím moc díky, až budu déle v kontaktu s maminkou, pokusím se sehnat čas narození,Petra.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 9.12.2007 10:23 
Odpovědět 


V radixu zadneho cloveka nenajdeme postizeni, stejne jako nenajdeme jakeho je tato osoba pohlavi. Z jakeho pramene tedy radix cerpa? Pocatku stvoreni? Mozna...
Postizene deti jsou velkou zkouskou pro rodinu, ktera ma puvod v rodinne karme. Rodinna karma se takto ocistuje a postizeny jednotlivec cisti i svoji vlastni, osobni karmu.
Jak si tedy spolecne ulehcit rodinny zivot? Spolecne. Nesmirne narocna prace pro rodinu i astrologa, ktery se do teto prace pusti. Bude to prace kolektivni, ktera prinese uzitek jednotlivci( autistovi) a od jednotlivce pujde zase smerem k odlehceni kolektivu( rodina, skola atd.).
Myslim, ze tady na foru nic nevyresime, krome povzbuzujicich rad a myslenek. V praxi vypada vsechno jinak. Musely by se zde resit radixy rodicu, prarodicu, postizeneho, pani falcao....., coz je v ramci fora nemozne. Presto preji hodne uspechu v osobnich konzultacich s rodici, skolou atd.

věra# Zasláno: 9.12.2007 12:02 
Odpovědět 


Pavla Aligova
Pavli, tak otázka nebyla položena.
Paní není z fora, ona je ze života a z praxe v blízkosti onoho hocha se speciální potřebou.
Ona neřeší karmu - řeší první kontakty a i když erudována, pokouší se vystopovat onu citlivou skulinku, kterou proniknout k dušičce specificky nastaveného jedince. Pro paní je důležitým momentem právě tento - začátek. Poté se budou věci urovnávat chlapci, rodině i učitelce - pokud si ti dva "sednou". Náročné je zařazení a náročnější je snaha o spolupráci toho okolí, kterému zdánlivě nic není.
Tady hoch přináší stejně velké pole práce, zážitků,postřehů, možnost rozvoje těm - kterým zdánlivě nic není-....
ale žijí okolo něj. Budou li všímaví - tito lidé dostanou dar - veliký. A ten chlapec s nimi. Cítím to jako práci a lásku, bez podmínek přijmout jej jaký je, nevnucovat mu své -rodičovské , kantorské představy postupů, met, úspěchů a kariery. Dozajista toto budou nároky a postoje části rodiny a rodu ze kterého vzešel. Myslím, že i napětí kolečka o tom vypovídá.
Ale to je zase naše teorie a paní hledá....
Nezapírám, že by bylo velmi zajímavé znát ta data ostatních!!!
Co je ale zarážející - je ta učitelka s puntíkama - je pedagožkou a nemá šajn o odlišnostech dětí a práci s nimi, i když je mladá a zřejmě vzdělána po r.1989.
Jak se tedy změnily přístupy k zařazení dětí se specifikou. Ona nemůže absolvovat kurz podobný jako paní asistentka? Ona, která učí a připravuje jiné do života nemusí a nepotřebuje vědět nic o práci s dětmi autistickými ? Nebo ostatní děti ošidíme o spolunažívání s Petrem protože patří raději jinam - stranou. Vidím právě třeba v tomto - jak autistický Petr nastavuje zrcadlo dospělé a vzdělané, u č i t e l c e (při vší úctě k pedagogům) Ano - má své osnovy, děti ve třídě ap. Ale s hochem je tu asistentka - paní učitelka by měla chtít vědět víc.....Taky jsem měla jen všeobecnou zdrávku-život žádal víc, dala jsem víc i když škola nebyla, učila jsem se pro potřebu, která nastala. A z touhy dovědět se!!!
Některé děti po 18. roce z této specifiky dokáží vystoupit a později žít život skoro jako jiní. Budeme - po jejich vyřazení z tzv. normálních škol, potom zase řešit podobné věci jako se dnes řeší u dětí trvale vychovávaných v dětských domovech bez kontaktu na plný život. Samá specializace - a nebo spíše izolace?.
Ti lidé jsou křehčí ale v dospělosti uzavírají vztahy, maželství, mají děti. Obávám se spíše, že dnešní doba nese podmínky, ve kterých se časem bude mezi námi nacházet autistů více a více.... Já osobně uvítám zprávu od paní asistentky o tom - jak se jí vede navazovat s hochem kvalitní, hluboký kontakt. Protože až se příště někdo zeptá - bude nás více, kteří budeme znát tento pojem, problematiku a dokonce budeme vědět - jak se p ř i b l í ž í t s pochopením, bez podmínek, jak NEodvracet hlavu a dělat, že když to neznám - tak to neexistuje a puntík (čený ? červený? a komu ?). Možná, že se naučíme i pro astrologii a numerologii lépe identifikovat a třeba i včas - autismus = uzavření se do sebe, vystačit si se sebou samým ve svém vlastním světě!!! přes autismus se naučit - jak důležité je být ve vyjádření sebe sama uvolněnější .

Iva
člen


# Zasláno: 9.12.2007 13:38 
Odpovědět 


věra

Věruš, souhlasím Neb nemůžeme nikdy vědět kdo a s jakým problémem k nám dorazí.

A též souhlasím s tím, co řekla nakonec i Pavla - tedy, že se to týká celé rodiny a rodinné karmy. Takže z tohoto důvodu a také z důvodu, že bysme možná lépe rozpoznali co v onom rodě eventuelně vedlo až sem, by mě také velice zajímala data rodičů či ještě lépe i prarodičů (což už bude asi nereálné ale aspoň ti rodiče tedy).

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 9.12.2007 15:18 
Odpovědět 


Ke kazdemu diteti by se melo pristupovat individualne a to nejen proto, ze je postizene.
Jsem zastancem lasky a podobenstvi, nikoliv kategorickych vychovnych postupu.
Dite si tu spravnou individualni cestu najde intuitivne, je nutne mu verit a povzbuzovat ho.
Nejvetsim zlem v zivote ditete jsou jeho vlastni rodice s jejich vlastnimi zivotnimi neuspechy.
V tomto duchu jsem vychovavala me dva nejvyssi ucitele, me vlastni deti.
Udelaly ze mne cloveka a ja jsem jim nekonecne vdecna!
LASKA SVETLOlASKA budiz s nami se vsemi, jen tak prijdême k moudrosti.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 9.12.2007 15:20 
Odpovědět 


No uz toho psani necham Posledni veta mela byt: jen tak dojdeme k moudrosti.

věra# Zasláno: 9.12.2007 15:52 
Odpovědět 


Pavla Aligova

Pavli napadá mně, když manželka Falcoa žádala pomoc v přístupu k Petříkovi - co ty Bachovky ? To je tvá parketa - nejde příkladně nakombinovat podle toho radixu - směs několika či postupně jen jednotlivě - třeba by tohle byla taky cesta, jak stáhnout prvotní napětí v kontaktu na minimum a nabídnout možnosti..... Sestra ve mně hledá
řešení

Je asi dobré zvážit numerologii a prostředky, které poslouží.
Rozpouštíme se tu spíše v teorii .....ona hledá pomoc.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 9.12.2007 16:10 
Odpovědět 


Vera

Neznam rodinu, neznam radixy. Kazda terapie pro jedince miva "maly" hacek. Jednotlivec se zacne menit, ale rodinni prislusnici zustavaji"stejni". Takze vlastne by terapii mela zacit delat cela rodina, at jsou vsichni na priblizne stejne dusevni energeticke rovine.
Vis, kdyz obcas vidim ty prepracovane maminky jak nezvladaji samy sebe( co jineho jim zbyva, nez zivit rodinu?) a chteji harmonizovat dite, ktere je vystresovane z maminky....to je zacarovany kruh. To proste zacina uz vyberem partnera a ne az osetrovanim produktu( deti) disharmonickeho vztahu! To je proste peklo dnesni doby. Hm...odbocila jsem.
Ja bych spise toho chlapce poslala na kineziologii a podobne terapie, Bachovky bych asi nevolila.
Ti autiste vsak maji problem s telesnym kontaktem? Hm, co chces delat za terapii? Nejakou specialni, ale nenapada me zadna. Na to uz jsou opravdu vyskoleni odbornici a diky za ne.

věra# Zasláno: 9.12.2007 16:29 
Odpovědět 


Pavla Aligova
Ani taková Rescue by pro začátek nepomohla dítěti i té paní.
To je jasné, že rodiče musí s ním i tu terapii.
Tlak matek, které byla samy o sobě diagnosou svým dětem - to znám už z alergií dětí, které pod tlakem ambiciozních nebo jen plutonického typu matek nebyly schopny dýchat, natož profitovat. Byly alergické na matky a jejich nároky(velmi mnoho dětí pedagožek) a v horších případech trpěli autoagresivním onem. nad "neschopností svou" vyhovět nároku matky či kohosi v rodině!!!!

Trystní pohled - ale paradoxně i já byla jednou z obětí takových nároků.
Pozorný čtenář už ví...

virgo63
člen


# Zasláno: 9.12.2007 16:30 
Odpovědět 


To jste se dneska, děvčata, ale rozjela!
Včera mrtvo a dnes takový nával.

Pro Věru "technická" - Paní Falcao se jmenuje Petra - to byl podpis a ne jméno hocha. I když kdoví, třeba to Petr je.


Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 9.12.2007 16:57 
Odpovědět 


virgo63

No dnes se nam to tvori

Rescue, kapky prvni pomoci jsou skvely prostredek, ale na sokove situace. Nosim je porad v tasce. Na pravidelne uzivani bych radeji udelala individualni Mischung.
Odchazim od pocitace a jdu posbirat pradlo.

věra# Zasláno: 9.12.2007 17:07 
Odpovědět 


virgo63
Díky Virgo 63 - za upozornění. Víš ale ono je to taky dobře takových Petříků, Pavlíků, Adámků a Verunek okolo je !!!!
Víš, měla jsem kolegyni před lety a oni vychovávaly holčičku s těmito zkušenostmi. Už je dospělá. Je to, žel, častější skutečností .- než jak se ve škole "statisticky" uvádí.
Jsou to človíčkové se kterými se máme hodně co naučit.

Ale já jsem rozjetá celý tento měsíc, co jsem vás tu našla.
Je to právě měsíc - dneska odpoledne.
A taky forum je forum - ať žije!!!
A mamka Dagmar až se dnes vrátí, by měla vidět, že doma nebylo mrtvo.
A taky ať se má k čemu vyjádřit - a co mentorovat- zasloužíme-li!?
Ani se neptejte - kolikrát jsem se tu vylila - asi už to mé jezírko přetékalo a už už... Večer jsem to počítala,jéj! Našla jsem se tu ve své nové a netušené, resp. dlouho potačované podobě - "maniaka klávesnice".
No babička říkala, že odříkaného největší krajíc....

falcao
člen


# Zasláno: 9.12.2007 20:26 
Odpovědět 


Ahoj všichni,čtu Vaše příspěvky v kterých je mnoho životní moudrosti,zkušenosti,ale hlavně citu a lásky.Pro upřesnění,manželka/asistentka/se jmenuje Petra a ten chlapec/autista/Libor.Manželka bude brzy mluvit s matkou Libora a zkusí zjistit čas narození.Díky moc za Vaše názory,jsou pro nás všechny inspirací.
Přeji všem krásný nedělní večer.

Dagmar
člen


# Zasláno: 9.12.2007 23:26 
Odpovědět 


Jsem tu jen na skok a docela utahaná, takže spíše konkrétně..
Shodou okolností jsem před nedávnem četla knihu - beletrii, nicméně vycházející z konkrétního příběhu matky a autistického dítěte.
Vzhledem k množství knih které každý měsíc přelouskám jsem název zapomněla.
Půjdu asi v úterý do knihovny a poprosím je zpětně ,aby mi ten název našli, možná že by kniha Petru zajímala.
Bylo to opravdu zajímavý příběh, kdy sice ono dítě tam nebylo hlavním tématem, nicméně každodenní práce matky se tam s výchovou prolínala.

falcao
člen


# Zasláno: 13.12.2007 07:07 
Odpovědět 


Tak bohužel čas narození Libora se nedozvíme.Manželka mluvila s jeho matkou,je to naprosto nepřístupná a utočná žena.Jediný co ji zajímalo je kam a kolik peněz jde na asistenci jejího syna a jak se manželka dostala k tomuto místu.Jestli se zná s ředitelem školy a tak.....chtěla by nejradši peníze vrátit,že její syn žádnou asistentku nepotřebuje.Manželka je ted celá zmatená.Škola ji nabídla že potřebuje pomoc a matka tvrdí že žádnou pomoc nechce.Ještě se zjistilo,že Libor má ještě jednoho staršího bratra,také autistu.Ta žena má dva syny a oba autisti.To je trošku moc na jednu rodinu,co říkáte?

Dagmar
člen


# Zasláno: 13.12.2007 16:45 
Odpovědět 


falcao
to je tedy opravdu divné a určitě je i druhý syn autista?
Ta reakce matky mi připadá zvláštní..

věra# Zasláno: 13.12.2007 17:02 
Odpovědět 


falcao


Falco, myslím že neštěstím Libora je genetika matčina a její vliv a přístupy. Domnívám se, že přijde čas kdy se chlapci uleví, ale potrvá to. Ta "matka" je studená jak čumák a z horoskopu je to cítit Saturn
v úhlech s Neptunem a Lunou,;Marsem.
No, asi má Libor svou karmickou epizodku, proč on a proč s ní.
Ten bratr jim byl málo - aby pochopili, ale ona ,zdá se ani necítí ańi nechápe. Dupe v porcelánu. Jako "zakletá".Napadá mně jedno přirovnání ve stati "O vílách a rusalkách" od p. Rastokina(lze najít na stránkách Astrol. školy RA p. Rastokina). Tenhkle človíček Libor asi potřebuje velké množství lásky i pozornosti, něhy v přístupu - ale musí se najít způsob, jak ho tím nevyplašit a jak nabídnout a nezahltit. A to bude těžký a přesto krásný a tvořivý úkol paní Petry. Je smutné, že cizí lidé - ba dokonce i muži, chápou a vidí potřebu dítěte víc než jeho vlastní m a t k a.
Asi by bylo dobré znát datum nar. její a bratra - ale to asi nepůjde přímo. Jak se zdá "ledové královny" žijí mezi náma. Smutné.

Ale my se budeme těšít, že nás budeš třeba průběžně informovat o úspěších a společných krocích Petry/Libora! Doufám, že matka nemá kontakty a nebude dusit i jinde. Sorry !!!

falcao
člen


# Zasláno: 14.12.2007 07:12 
Odpovědět 


Dagmar
věra
Ano,skutečně jeho starší bratr je autista.Je na stejné škole jako Libor,ale je hůře zvladatelný.Vůči svému okolí je hodně agresivní.Jeho datum narození bude těžké sehnat.Celá rodina bude asi silně karmicky zatížena.
Děkuji Věře,Dagmar a Vám všem za Vaše názory.Průběžně Vás budu informovat jak se daří manželce tento nelehký ukol zvládnout.
Moc Vás všechny po ránu zdravím.

Kveta
člen


# Zasláno: 14.12.2007 07:49 
Odpovědět 


Nesuďme, nebudeme pak souzeni...
Pokud se aspoň trochu pokusím vžít do situace ženy, která má autistické dítě, a ne jenom jedno!, pak částečně dokážu pochopit i výše napsaný postoj "ledové královny". Může to být opravdu jen postoj, obrana před světem.

Původní otázka zněla: Potřebovala by poradit jak k němu najít cestu.
Souhlasím s Danou A., že toto lze najít v horoskopu asistentky.
Zkušenost s takovýmito dětmi a hledání přístupu k nim je velice cenný prostředek k tomu, najít cestu sama k sobě. Pochopit to křehké a možná i autistické dítě v sobě. Ať se podívá, jak je na tom ona se svým Merkurem, Saturnem, Neptunem a Lunou?
K tomu nepotřebuji rozebírat horoskop dítěte a celé jeho široké rodiny. Libor nehledá cestu k Petře, to ona hledá cestu k němu.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Numerologie / 13.2.1999
Powered by miniBB™ © 2001-2021