Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 1.11.2010 11:00  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Turnovský
ano, ty body přesně čísla vystihují.

neo
když já ti vůbec nerozumím a přiznám se, že takováto filozofie je mi cizí

neo
člen

# Zasláno: 1.11.2010 11:29 
Odpovědět 

Dášo

to je naprosto v pořádku , neboť to ještě není aktuální je to spíše o vývoji do budoucna .

ale přiznám se že ta osmička s plutem ta mně dělá nějak vítr

virgo63
člen

# Zasláno: 1.11.2010 20:10 
Odpovědět 

neo
Nelpím na starých hodnotách, jsem celkem přizpůsobivá, ale jaksi nějaké srozumitelné "důkazy" přeci jen potřebuji, než se rozhodnu pro změnu. Nebudu nadšeně jásat pro kdejakou intuitivní myšlenku přeci!
Že je Země kulatá - tomu poznání taky něco logického předcházelo. Nebo to snad podle Tebe bylo vnuknutí?

Jsou lidé, kteří asi mají koukat daleko před sebe -buď jím, když Tě to uspokojuje, ale nech taky nás, ať si v klidu pracujeme bez zbytečného filozofování o nesmrtelnosti chrousta. Mně totiž přijde, že chceš stůj co stůj povznést zdejší Panny nad jejich hmotnou zem... a to se Ti asi těžko povede.

neo
člen

# Zasláno: 1.11.2010 20:43  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

virgo63

ona je to taky vlastně intuitivní logika My dnes vlastně pracujeme se vším jak si roztříštěně a sólově, což má tu nectnost určité vyhraněnosti a tím už takto poznamenaných principů.... .

zatím je to správné neboť, nemáme čití k vícevrstevnatému myšlení s intuicí, jež to umí spojit do určité platformy.
Jsme vlastně v etapě solové a vlastně jinak ani moc neumíme myslet ... .

je to jako kdyby jsme léčili jen orgány a zapomněli na psychiku a nervové a hormonální řízení těla ... .

pořád to je o logice rozpoznávání architektury která je výš a je jak si nadřazená, numerologie je zde třeba v pozici vylučovacího ústrojí, ale to je řízeno sice ledvinami, ale taky hormonálně a vzruchově a to v kontextu ostatních potřeb organizmu, krve, lymfy, jater, střev ... .

v nadduševní rovině, jde o architekturu transformace vyšších energií, jež jsou platformou planetárních polí, zde kvalit planet, jež komunikují s vysokofrekvenční oscilací čaker, jež má svoji architekturu a principy, celé se to převádí do solar plexu, zde se to transformuje na nižší energetický potenciál, blízko hranic hmoty, zde energetické vzruchy a ty na nervové, jejíž centrum či centra jsou v předních hemisférách, kde se to převádí na chemickou podstatu zde neurohormony, a ty vlastně vytváří náš statut a to jak se cítíme ... .

když časem pochopíme tuto architekturu a její principy, budeme moci ledasco změnit a očistit a navíc nalézt ten vhodný přístup, z více vrstev a tím pádem možností ... .

jestli to bude na pozici psychického bloku následkem traumatu, zde bude záležet jestli nedošlo k poškození či vyhoření neurohormonálních přenosů, tedy že jde o změny kvalit chování v důsledku plně nefunkčních přenosu nervových vzruchu a vyplavování neurohormonů, tedy jestli budeme trpět depresí, bipolární poruchou, hyperaktivitou, či fobiemi ... .

zde je tedy ten potenciál jednak možností dvou cest, ta první psychologická ale i rozpoznání stavby našeho charakteru a jeho inklinace k vypořádání se zátěží, zde třeba astrologie, numerologie, tak že jednak se jedinec bude učit svým kvalitám jak s nimi vhodně pracovat a dále použit určitý postup k odblokování, afirmace atd. ... .
naučit se zacházet se svým duševním potenciálem a stavbou ... .

v druhé rovině kdy již jsou organické změny, tedy je "poškozená" vzruchová a neurohormonální komunikace v mozku, lze použit psychofarmaka II generace ... .

to jsou vlastně dnešní možnosti

v budoucnu po plnějším uchopení čaker, solar plexu, se bude moci pomoci i zde , zharmonizováním oscilací, třeba v auře ... .

V podstatě jde pořád o stejný soubor kvalit, jen se musí vypořádat s jinými kvalitami prostředí, čímž si vytvoří určité principy stavby jež to umožní přenést a projevit ... .

od čaker, vysokofrekvenční energie k solar plexus, převod na nižší energetickou frekvenci a ta už na frekvenci blízkosti stavby hmoty, zde neurohormonů, ale i aminokyseliny ... .

jinak řečeno v této architektuře to bude zapadat jinak, časem na to budou stačit rovnice

Je to vlastně vše jen o energetických hladinách a souboru kvalit, třeba zde v numerologických hodnotách od 1 do 10, ty jsou vlastně pořád ve všech hladinách ve stejné sestavě, jen se mění jejich oscilace a tím pádem stav a nakonec projev, ale za to nemůže tak ona hodnota ale stav v jakém se nachází, může být klidně tonem, barvou, chemickým prvkem, vlnovou délkou, sílou gravitace, to vše může vyjadřovat třeba číslo 7 v naší dimenzi či energetické hladině zde v duševních poměrech ... .

někomu stačí říci číslo a uvidí barvu, další akord či tón, další chemický prvek ... .

Navíc když máme dvě platformy či jednu výš a druhou níž tak tu prostřední můžeme zpřesnit a odhadnout

jinak řečeno třeba číslo 8 by se dalo v rovnici popsat takto 8= mentální jedince energie, děleno mentální energií společnosti či rodiny x celková informační inteligence lidstva.

dřív by byl výsledkem ekvivalent Saturna, a dnes už jsou tam aspekty Pluta, i když přeci jenom Saturn přináší tu pravou transformaci tím, že dokud to neobsáhneme tak se s tím budeme potýkat, kdežto Pluto je tak trochu Fénix

virgo63
člen

# Zasláno: 1.11.2010 21:43 
Odpovědět 

neo
Nejde to... Nejde mi "uchopit" Nea (leda bych požila psychofarmaka II. generace)

neo
člen

# Zasláno: 1.11.2010 22:00 
Odpovědět 

virgo63

to je jen část mého bytí zde reprezentovaná Merkurem ve 12 domě, jež je vládce 3 domu, kde je Jupiter, Uran a Pluto

další část je zase mé Slunce ve 12 domě, dále Venuše v 1 domě, jež sbírají kreativitu od trinů a sextilů Pluta, Urana,Neptuna, Saturn učitel v 10 domě v apexu YODu a nakonec Neptun v 5 domě Pluta

tak že je to jeden aspekt mého bytí, mám jich více

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.11.2010 15:36 
Odpovědět 

virgo63
věřím!

virgo63
člen

# Zasláno: 10.11.2010 07:46 
Odpovědět 

Nestačím se divit karmická numerologie (dokonce vnitřní karma) jenom kvete!!
Dášo, asi jsi zaspala dobu...
Osobně se těším zítra na svatomartinské víno.

http://www.novinky.cz/koktejl/216404-magicke-datum -11-11-ma-prinest-den-plny-nehod-a-karambolu.html

neo
člen

# Zasláno: 10.11.2010 08:47 
Odpovědět 

Je hodně povolaných, ale málo velmi málo vyvolených, pardon "osvícených" z hůry

Daniela
člen

# Zasláno: 10.11.2010 12:49 
Odpovědět 

Slyšel jsi Neo někdy o tom, že jeden z největších hříchů - ne li vůbec největší- je duchovní pýcha? Duchovní povýšenost z tebe kouká takřka z každého příspěvku, a pokud bys rád lidem něco ze sebe sdělil, proč ne. Ale chceš li aby ti lidé rozuměli, zkus to srozumitelnějším způsobem, tak jako to dělali všichni duchovní, kteří lidi oslovovali a hlavně "byli lidmi vyhledávaní" Nezlob se, ale kam ty vkročíš, diskuze skomírá. A je chybou si myslet, že my všini ostatní jsme tebe ještě nedorostli. Daniela

virgo63
člen

# Zasláno: 10.11.2010 22:32 
Odpovědět 

Daniela
Ale co tak příkře, Danielo? Však my Nea trochu známe a myslím, že on není pyšný na své poznání... jen trochu tajně doufáme, že se právě tady, mezi Pannami, uzemní. On přeci jen k větší srozumitelnosti už udělal nějaký ten pokrok (např. dělí svoje myšlenky do odstavců).
Nu a že by tu díky němu diskuze skomírala? To určitě ne, vždyť tu dává sám mnoho podnětů.

Tož přidej častěji svoji trošku do zdejšího mlýna, ať je veseleji a něco se o Tobě dozvíme.

Jardine
člen

# Zasláno: 10.11.2010 22:48  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

... jen trochu tajně doufáme, že se právě tady, mezi Pannami, uzemní.

Panny doufají v uzemnění, Berani (teda aspoň já) v nějakou stručnější a polopatičtější prezentaci idejí, ale přes to je to, myslím, fajn tak, jak to je. Neo prostě umí být svůj, a to je třeba ocenit.

P.S. Žijeme v 21. století ... opravdu ještě potřebujeme slova jako "hřích"? Trošičku mě to ovanulo středověkem (nic ve zlém).

Dagmar
člen

# Zasláno: 10.11.2010 23:39 
Odpovědět 

Jardine
doufáme už několik let v uzemnění, jde to pomalu a ztuha

Danielo,znám Nea osobně, patří mezi úžasné, obětavé lidi, je velmi empatický a vciťující se - opravdu to chce se s ním setkat naživo. O pýše zde nemůže být řeč.

Zároveň ale platí, že mi tady leze občas na nervy, anžto mu někdy nerozumím ani slovo...

Angela
člen

# Zasláno: 11.11.2010 05:07 
Odpovědět 

Danielo,
Pravda je, ze mi Neo leze svymi rozsahlymi a na intuici postavenymi prispevky na nervy. Tak je po vetsinou skacu. Na druhou stranu vim, ze je to moje vlastni vnimani, podbarvene moji tvrdohlavosti -proste nesnasim, kdyz mam pocit, ze mi nekdo neco nuti a k tomu si mysli, ze sezral vsechnu moudrost sveta. Ale proste ho neznam..
Mimochodem v minulem mesici jsem se rozloucila v praci po roce a pul s klukem, ktery byl sice hodny, i chytry , ale nebyl schopen nic dotahnout do konce a komunikovat . Na jasne zadani "v jake fazi projektu jsme ?" odpovidal tisice slovy, ci emaily, ktere byli zkratka necitelne. Horsi bylo, ze on sam byl o sobe presvedceny, ze muze delat kazdou manazerskou pozici, vcetne generalniho reditele. Take se vzdy hlasil a dodaval na patricna mista svuj zivotopis. Lidi ho znali a brali ho spis jako mistni folklor. Proste nas Mirecek. Jenze z mojeho pohledu na to doplacelo na to okoli - nekdo tu praci udelat musel a me nebavilo a rozcilovalo nejvyssimu porad vysvetlovat, proc to ci ono neni hotovo. Ve finale ted za posledni mesic a pul, co mam k dispozici novou posilu se udelalo tolik prace, jako za predchozich x mesicu..
Na druhou stranu, tady nejsme v praci. Tady se oddychuje, pripadne vzdelava. No a ja se treba na Neovi ucim trpelivosti a pochopeni. Rikam si , jak je mozne, ze ostatni, v astrologii ci numerologii nekolikanasobne zkusenejsi, nevytaci :-)? A asi Dagmar napsala duvody - zna ho osobne i jeho kvality. Na rozdil ode mne. Takze si dojdu k tomu, ze vic tolerance by mi prospelo... A pak zase stejne skacu..

Iva
člen

# Zasláno: 11.11.2010 09:14 
Odpovědět 

Taky často skáču ale dělám chybu:-).Když si udělám ten čas a prokoušu se tím, za prve mě to donutí se nad látkou pořádně zamyslet abych mohla Neovi případně oponovat a zhusta tam ale naleznu mnoho inspirativních myšlenek takže prostě nakonec ani neoponuju.
A jsem vděčná za inspiraci.

A ještě jednu zajímavost Neo má - kupodivu někdy či mnohdy- najednou zacílí to jádro problému lépe než by svedla snad i Panna
Prostě to neptunské a rybí je ale součást osy Panna-Ryby a tak to je

Ne, ne, Nea bych si tady určitě a moc ráda ponechala

A Daniele malá připomínka - kdo nic nedělá nic nezkazí Zatím jsem moc příspěvků od tebe nezaznamenala.Ale to si neber jako výtku jen jako připomínku, že kritika jde vždycky snáze než konstruktivně něco sám dodat.

Daniela
člen

# Zasláno: 11.11.2010 10:23 
Odpovědět 

Ivo, já nejsem nijak diskutující typ. Ale ráda čtu. A nelíbí se mi, jak se Neo nad vás všechny tady povyšuje, ale pokud vám to nevadí.....
Všimla jsem si, že jste tu všechny spíš takové "maminy", které mají pochopení. Ale i to dítě je třeba občas napomenout. Nemám pocit, že se Neo snaží zde někoho povznést, spíše povznáší sebe přes vaše snižování. Ale jak říkám, pokud vám to nevadí, mě už vůbec ne. daniela

Iva
člen

# Zasláno: 11.11.2010 11:05  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Daniela

Danielo, kdyby si se na věci dívala z neptunského širokého a vysokého rámce tak by ti také ostatní pohledy přišli menší

Takže u Nea to rozhodně není povyšování, nýbrž prostě jen jeho rámec, úhel pohledu.Neptunský. A jak říkám já jsem za něj ráda. Vždycky si v tom moři nějaký to zrníčko vyberu.Pokud ne víc nebo hodně nebo vše.

A jsou dokonce situace, kdy ho docela pádně okřikujeme:-).Není jich pravda moc, protože jsme si teda už zvykli.

verus
člen

# Zasláno: 11.11.2010 12:12 
Odpovědět 

Tady se přidávám k Virgo a Ivě na obhajobu Nea. Jo, je svůj a často pro mnohé "nečitelný" ale to nebude tak jeho věc . Pamatuji čas, kdy sděloval jen krátkýma větama, že jsou věci jak jsou a pod. Kdosi se tu do něj moc nehezky opřel... sám s jistou dávkou pýchy zápase a s velmi specifickými vyjadřovacími sklony....
Neo tedy začal po čase rozepisovat. Je prostě jinde, ať se to komukoliv klíbí nebo ne...a proč taky ne, časy "rovnosti" jsou fuč...proč by neměl mít šanci k vyjádření svých zření a vnímání.... ta normám nepodléhají, jsou osobitá a jak říká Iva, často pod slovy leží perla s gró! Proč "nějak uchopovat Nea"...je svůj, jedinečný a neopakovatelný jako každý...on uchopuje téma a problematiku....a to každý z nás nějak...ne už každý má odvahu a snahu, ochotu podělit se s tím jak vidí, vnímá. Spousta těch skutečně pyšných a povýšeneckých raději nenapíše, nepodělí se... ale kritizuje v pozadí, postranně dost možná jen na podkladu svých doměnek, předpokladů a myšlenkových prahů či omezení.
Taky mám problém pobrat dlouhé přízpěvky a prokousat se tím, většinou ale když tam dojdu, souhlasím s podstatou. Znám řadu lidí obdařených dary a schopnostma, které jiní zpochybňují, zlehčují a nebo napadají. Ti si žijí své přízemní životy ale ti "obdaření" se snaží, tvoří, boří a vytvářejí počínaje koncepcemi, metodikou konče....dělí se s námi a nabízejí. Vystavují se tak přirozeně názorům, kritikám, nesou kůži na trh .
Znám i ty, kteří napadají jiné pro intelektuální pýchu, duchovní rovinu a to jen proto, že nesnášejí jistý způsob třeba vyjadřování či úhel pohledu, jinou češtinu, postoj, názory... křičí o toleranci aniž by ji kontrolovali u sebe. Možná se jen bojí, že nemají dost prostoru pro vyjádření svých rovin, často negací, pochyb, nejistot, strachů a úzkostí halených většinou do arogance, agresivních slov, pomluv v ústranní a neochoty nechat druhým prostor.
Pokud vím o Neovi co, potom jistě to, že se prokousal velkými problémy a to sám, pevným a kázní ukotveným snažením porvat se tam, kde šlo o život a zdraví, a kde tzv. odborníci nestačili. Zvládl na jedna a vyhrál v té oblasti, to rozhodně! Vím, že při takových životních zápasech člověk poznává, nahlíží, vidí, a otevírají se roviny pro jiné skryté. Nachází to, co je pro jiné nepochopitelné...a je zbytečné se snažit vysvětlovat; jeho zkušenost je poznáním...a oni jsou skutečně jinde.
V naších končinách, pokud člověk nerozumí, kritizuje, napadá a znevažuje.
Protože jsem před časem prošla podobnými poznáními a zápasy, pamatuju se... potkávala a slýchalajsem slova osočení ke kterým by se dneska nikdo nehlásil.... bylo mi to fuk, člověk, o jehož život šlo, žil a ostatní ať si myslí co chtějí...jejich prognozy byly opačné! Nejde o pýchu, šlo o prioritu. Kam by věc směřovala, kdybych dala na názory těch, co si připadaly povolaní určovat, kritizovat a soudit ?
Učím se od Nea snaze o neosobnost, nadosobnost (prostě od-egování ). Učím se pozorně číst a luštit i mezi řádky to, co je vlastně často nesdělitelné ....Praktici třeba věnují čas jiné věci...

Myslím, že každý má své postoje, někdo jako Panna a službu vidí v jednoduchosti, metodičnosti, pokynech, stručnosti.
Jiný jako iniciátor, další se jeví jako přednášející, jiný filosofující;
Ještě jiní nesou kritiku, příkrost nebo znevážení a pochybnost, a někteří svým rybím, intuitivním, neosobním postojem vnesou kvalitu nadhledu. Pro někoho třeba i chaotičnost... takových už bylo!!! Po letech z nich byli třeba
velmi uznávaní umělci, filosofové, vizionáři !
Neo, ponech si sebe sama a klidně se dál děl !

Jardine
člen

# Zasláno: 11.11.2010 21:14  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Danielo,

možná by bylo zajímavé popřemýšlet o tom, proč z Neových příspěvků cítíš nějakou pýchu a povyšování, když většina z nás ji tam necítí. Naše absence tohoto pocitu samozřejmě může být způsobená tím, že jsme tu vespolek "takové maminy" (i když třeba taková ashtangi by se možná ohradila), ale taky nemusí. Pokud nás něco opravdu silně vytáčí, často tam bývá zakopaný nějaký ten pes. Vím to podle sebe .... je spousta druhů jednání, která mi moje kruhy nenaruší... lidi kolem mě můžou hysterčit, poučovat, vytahovat se, mít blbou náladu a jánevímco, a přesto dokážu zůstat v klidu. Stačí ale jedna jediná věc - chladná odměřená kritika - a jsem v háji. Okamžitě si to interpretuju, že mě tím ten člověk se vším všudy odmítá, a už bliká alarm. Většinou naprosto zbytečně.

Nechci to nějak rozvádět, jen jsem chtěla vyslovit názor, že něco jiného je přispěvatelův projev tak, jak ho zamýšlel, a něco jiného je to, jak si ho vykládáme. A v tom výkladu už je kus z nás a našich "témat".

Zlata
člen

# Zasláno: 11.11.2010 21:17 
Odpovědět 

Zajímavé, doteď jsem rozhodně neměla pocit, že by se Neo nade mě povyšoval. Asi mám jiný úhel pohledu než Daniela.Taky nejsem zrovna psavý typ, ale nyní otevřeně přiznávám, že Nea čtu ráda. Poctivě se vždy prokoušu textem, protože mnohokrát se mu podařilo dát do slov to co sama nějak vnitřně vnímám, ale neumím to pojmenovat, vyjádřit slovy.

virgo63
člen

# Zasláno: 11.11.2010 22:04 
Odpovědět 

Neo, ponech si sebe sama a klidně se dál děl ! .... a on se nám zatím někam poděl.

Ano Danielo, mám maminovské pochopení pro leccos. Koneckonců i pro Tvoje názory. A semtam napomínám - třeba Nea, Tebe.... co by ne. Jestli sem občas nakukuješ, tak víš, že jsme tu celkem tolerantní směsice a odlišné názory si osobně nebereme.

neo
člen

# Zasláno: 12.11.2010 10:24 
Odpovědět 

Zatím co si

lezu po střeše až se mi klepou kolena , tak se zde otevřela jedna část mého charakteru.
Přiznám se, že to může svádět k určitému dojmu povyšování, ale to je vesměs špatně chápáno.
Je za tím Saturn v 10 domě ( učitel a otec ), jež má snahu, aby trnitá a klamná cesta chápání Univerza, nespadala do mylných rozměrů ... .

Ostatně to je i odkaz YODu, na jehož apexu je právě Saturn, zde jsem si právě uvědomil sílu a požadavky této konfigurace.

Je to i poznání že je lepší "tvrdší" postup i dikce než laskavější a ... .

Saturn na apexu sextil Merkur 12 dům Bl.,
Saturn z jedné strany na Urana u Pluta 3 dům Bl, kvinkunx a z druhé strany Neptun v 5 domě ... .

Je to prostě o syntéze skrz hluboké a i drastické životní zkušenosti, nejen na poli života ale i ... .
To nutí člověka změnit svůj zdejší rukopis a odpustit si tu omáčku kolem

verus
člen

# Zasláno: 12.11.2010 11:24 
Odpovědět 

neo
a hle, on tu..... a zase o kus vejš než my ostatní tady na zemi.... on si chodí po střeše a tam ty nohy fakt dostávají zabrat,abynesklouzávaly...
Neo, musím dá za jedna, zase vývod hodný ocenění. Poučen, vzato v potaz a jaký šráky, střecha a pěkný počasí nečeká, viď, kór s vichry na obzoru!
Musím říct, že na ten JOD jsem pomyslela ale nemám to v paměti živě...Prostě ten tvůrčí trysk mysli hold vidí skryté kvality a postihuje je za pochodu slovy - vytváří koncepce a ta slova třeba poněkud třeba spoutat a zformovat...chi chi, vida, ty taky Neptun v 5. domě?

Jardine přesné, jako vždy

Daniela a nepovíš nám třeba v jakém znamení jsi se ty narodila, když už jsi to tu tak rozproudila?

Iva
člen

# Zasláno: 12.11.2010 11:50  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

verus

Neo

No jo Neo, střecha (a pokrývači) je určitě neptunská, mám s tím zkušenost z chalupy.Možná teda saturnsko neptunská ale Neptun je v tom určitě
Takže tvůrčí neptunská činnost v 5.domě??

ashtangi
člen

# Zasláno: 12.11.2010 16:29 
Odpovědět 

Jezismarjá, jsem tu chvilku nebyla a málem jsem prisla o ten obohacující poznatek, ze mne neo snizuje a já jsem byla tak blbá, ze jsem si toho ani nevsimla? To jsou mi veci!

Jardine, neohradila, mne by ohromne polichotilo, kdyby mne tak nekdo vnímal! (Ale bylo by to divné, já vím! )

Holky protestantky, jakkoliv to bude znít krute, jedno je jisté: cokoliv vás muze vyvést z míry na nejakém fóru, je jen vás a vás problém!

PS: a deti nenapomínejme, nenapomínejme nikoho, prosím

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 12.11.2010 17:55 
Odpovědět 

Ty jo, a pak se divíme, proč nám chlapi říkají slepice:)
Kvok.

ashtangi
člen

# Zasláno: 12.11.2010 18:13  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Kvok,

budte ráda, ze vám chlapi ríkají slepice. Je to takové príjemne zenské... Predstavte si, ze by vám ríkali treba ptakopysk. Hezké odpoledne (vlastne u nás doma uz vecer?)

Turnovský

# Zasláno: 12.11.2010 19:15 
Odpovědět 

neo
tohle mi vysvětlete: "Saturn v 10 domě ( učitel a otec ), jež má snahu, aby trnitá a klamná cesta chápání Univerza, nespadala do mylných rozměrů" všichni si protiřečíme a naše poznání je jen provizorní, existence jednoho názoru dává vzniknout jinému názoru, navíc jsme obětmi modelů a metod, které se nám buď vymkly z rukou, nebo se staly naším fetišem. Jak má Saturn zařídit, aby trnitá a klamná cesta chápání Univerza nespadla do mylných rozměrů- Když odhlédnu od toho, že naopak bylo by dobré, kdyby trnitá a klamná cesta spadla do mylných rozměrů, podle zákonů matematiky dva zápory daly by klad, ale nešť. Současné Saturnské vědro nám možná má připomenout, že archetyp je také jen takový model, pracovní hypotéza, z níž se stal fetiš a modla k uctívání, že vlastně žádné archetypy neexistují, že jsou to výdobytky naší nedospělosti. Co je tedy ta mylná cesta, když jak se mně zdá jde o to, aby se vůbec šlo.

neo
člen

# Zasláno: 12.11.2010 19:42 
Odpovědět 

Zde spíše aby se to zbavilo "dětských" nemocí a vnímalo se to jako další část vesmíru jež má své zákonitosti, neboť zde překračujeme určitou past na kterou doplatili mnozí myslitelé, a to v pojetí naučit se vnímat Jsoucno jeho vlastní řečí, k němuž je potřeba velká vnitřní transformace, získání Ega a jeho postupné rozpouštění a nakonec překročení smyslu lidské existence a jejího životního prostředí, tedy nepromítat zkušenosti a komunikaci na lidské hodnoty a pojmy, jen čistě v rámci globálního čistého Jsoucna.
Taky mně dalo fušku to časem rozpoznat

Saturn v mé pozici je vlastně jak aktuálně tenzně vnímám, či jsem zatím pochopil smysl YODu, uchopit a přenést do našeho světa a jeho principů i druhou tvář či stav zde pod pojmem duchovnost Univerzum a to na základě zkoušek jak z běžného života Saturn T-kvadratura a Uran,Neptun,Pluto z druhé strany ... .

Prostě mě to tak došlo

Víceméně jde o to, snažit se působit na lidi, aby poznali tuto past a překročili ji a naučili se vnímat Jsoucno jako další část vesmíru, jež má obdobné vlastnosti jako náš vesmír, jen o pár oktáv výš a není to nic pohádkového
Tedy není to nic imaginárního, náboženského, magického, duchovního ... .

Spojit oba oddělené světy a takto globálně se na vše dívat, a pro náš svět je právě důležitý Saturn - forma, jež to syntézuje do formy a projevu i když za něj to vlastně dělá Merkur ale vydatně mu pomáhá

To je vlastně sestavení k datu 12.11.2010 19:38 hod.

SATURN -APEX
24 - 25 Berana
• (sabian) Schopnost člověka získávat zkušenosti na dvou úrovních bytí. Klíčová poznámka: Zjevení nových možností (schopností). Klíčové slovo: Na zkoušku. Výklad: Jsme-li otevřeni duchovnímu naplnění, můžeme žít a tvořit na vnitřní úrovni stejně jako na zevní - je to příslib nového kroku v evoluci.
URAN
25 - 26 Panny
• (sabian) Ministrant se zvonečkem slouží knězi u oltáře. Klíčová poznámka: První stádium skutečného podílení se na velkém rituálu planetární evoluce. Klíčové slovo: Učí se praktikování v přítomnosti Boha. Výklad: Ministrant všemu ještě nerozumí, přesto musí vykonávat svou službu skromně a s plnou pozorností, nadosobně.
NEPTUN
23 - 24 Štíra
• (sabian) Když vyslechli inspirující kázání na hoře, vracejí se davy domů. Klíčová poznámka: Potřeba začlenit inspirující zkušenosti a učení do každodenního života. Klíčové slovo: To je velká výzva k transformaci. Výklad: Učiníme-li vrcholnou zkušenost, není snadné se vracet do každodenní reality. Může se nám připadat tíživá. Musíme najít způsob, jak svou zkušenost začlenit do každodenního života a jak ho transformovat.
ANTIAPEX - 24 Vah
24° : Na levém boku krásného motýla vyrůstá třetí křídlo.
Symbol dovršení ukazuje na možnost duchovní přeměny. Intuice, která překračuje dualismus duchovní aktivity.

virgo63
člen

# Zasláno: 12.11.2010 20:16  - Změnil/a: virgo63
Odpovědět 

ashtangi
..cokoliv vás muze vyvést z míry na nejakém fóru, je jen vás a vás problém!.... Nejen na fóru.

Míníš tím, že vyvedení z míry je dobré nechávat si jen pro sebe a řešit ho jen sám se sebou? Myslíš, že je lepší mlčet?
Jsem raději pro polemiku, i když se jedná o "náš problém" - Daniela se nám svěřila se svým rozhořčením na Neův projev na fóru... my jí na oplátku sdělili náš pohled na věc. Slušně. A ve výsledku doufám v to, že Daniela se uklidnila a vidí to už možná trošičku jinak. A nebo taky ne, vždyť je to jen diskuse.

Iva
Střecha a Neptun? Když jste tu stavěly kdysi "domeček", nějak se mi zdá, že jste střechu přiřazovaly Vodnáři? Ale možná se pletu, nechce se mi to hledat. Taky mám NE v 5. domě, ale rozhodně lezení po střechách není moje hobby.
Ze střechy nám před měsícem spadl kolega z práce... ze 6 metrů, nalomené tři obratle. A to byl původně pokrývač...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie