Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Autor Zpráva
Turnovský

# Zasláno: 24.10.2010 14:14 
Odpovědět 

"Víte, před časem jsem byla jediná a identifikaci karmy z data numerologie jsem si nechala patentovat.

Tak o tom patentu jdu pátrat

ashtangi
člen

# Zasláno: 24.10.2010 16:43  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Jeste jsem za sebe chtela k tématu dodat, ze si myslím, ze samotná karma za lidi blbé ci s lidskou nevedomostí kupcící nemuze. Já na svoje zkusenosti s astroporadcem nedám dopustit a az po case jsem si uvedomila, ze moje astrolozka nejspís patrila do tzv. karmické skoly, coz mi v té dobe nedocházelo, protoze jsem se v ruzných zamereních moc neorientovala. Kazdopádne byla tak dobrá, ze to nicemu nevadilo, dá se ríct, ze naopak. Je holt karma a karma

neo
člen

# Zasláno: 24.10.2010 17:09 
Odpovědět 

Nelze

identifikovat to co se neustále mění, tím jak jedinec získává vědomosti a zkušenosti.
Co se vidí dnes jako karma, zítra třeba systém akce a reakce, pozítří monádní tvůrčí tah či gravitace - sublimace jsoucnosti.

Spíše to nahrává tomu, jak si umíme z mála poznání a zkušenostech života, zde na lidských hodnotách, vytvořit určitý pojem, ale je to náš dojem, který se z dalším poznáním rozplyne ... .

Bohužel někteří ustrnou a stanou se zajatci a blbnou ostatní ... .

Hodně je to o kvalitách energií na mentální úrovni, jež zde jsou od spektra lehkých jako pro příklad vodík, nesmírně tvůrčích ( Venuše a Merkur) až po těžkopádné Saturn železo
jsou to základní principy stavů, jež můžeme obléknout do různých oblečků, na základě toho k čemu tíhneme, astro, numero, magie ... .

Když někdo inklinuje na základě svého tvůrčího tahu k hlubší transformaci, tak si nepozve lehčí spektrum Venuši č.1 až 6, ale hustší gravitační spektrum a to Saturna, což budí tah k transformaci, jež v našich podmínkách vypadá dost tvrdě, pro někoho i fatálně a odtud je už krůček k fabulaci zvaná karma ... .

Jinak řečeno, někdo si vystačí s 12 V, někdo potřebuje 380V aby mohl obsáhnout svůj tah, jeho potřebu, roztočit transformační motor ... .
Proč by to měla být karma či osudovost ... .

neo
člen

# Zasláno: 24.10.2010 22:19  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Ono

vše kolem esoteriky je vlastně o kombinací určitého spektra ...energií, kde je základ jedna škála spektra víceméně rozděleného do kvalit ... energií, což je vlastně i kopie schématu naší sluneční soustavy, kde centrum je slunce jež vše vyvolává a zároveň pojímá, navíc zde lze za sluníčko dosadit prvek bytí, pro nás náš život ego
Merkur až Pluto ... .

jak je z kombinací chemických prvků a následných sloučenin složeno tělo, nižší forma spektra, tak z kombinaci xxx energií je složeno neuronové spinové vědomí, nebo jej vytváří právě kombinace oněch chemických prvků a sloučenin ... .

jen že tělo už chemicky nereaguje z okolím, neboť kombinací chemických prvků do sloučenin a ty zase do aminokyselin a ty zase do buněk, si vyšlechtilo vyšší gradient nosné energie, než má obsahuje chemický prvek, nebo jeho sloučenina atd.

zde je základ aury a vědomí a odtud vlastně vyvěrá a posouvá nás do dalších dimenzí, pro lidi myšlenkové - vědomí, či spíše neuronové procesorové zpracování toků informací z nitra a vnějšku.

vše ale vlastně zůstává postaru, onen princip škály spektra, jen zde díky "šlechtění" chemických prvků do složitého formátu živočišného těla, se získala velmi inteligentní a vysokofrekvenční energetická forma a té pak odpovídá platforma obdobného vysokofrekvenčního spektra oné škály, zde pro nás nejlépe reprezentované astrologii ... .

ta právě je-li vhodně použitá, umí podchytit tuto jednoduchou platformu, ale složitou v rámci tvorby identit, ale zde identita, již není chemický prvek, třeba vodík a nucena reagovat v jádru slunce v další transformaci, zde je to v paušálu substancí jež vytváří naše vědomí, tedy princip je stejný jen forma je jiná ... .
Ostatně vodík taky stojí "na vrcholu ", je složen z dalších částic hmoty ... .

vše se vlastně odehrává na jedné platformě škále spektra, jež je i zákonem Univerza, jen co se mění je forma, jež odpovídá zde stavu a ten je dimenze.
zde platí čím jednodušší je stav - dimenze tím je jednodušší forma, ale podléhá pořád rozmezí onoho spektra, pro nás škály jakou třeba známe z numerologie, či astrologie, jen kvantita je podstatně "robustnější" čímž navíc individualizuje, jinak řečeno štěpí ono základní spektrum na nespočet variant projevů, a tomu zase rozumí astrologie.

Onen "vedlejší" produkt robustnosti - individualizace je inteligence a ta zase přináší vědomí, což není nic jiného než postupně nevědomé vnímání celého spektra, což je sama jsoucnost, stav kdy již vše je pospolu, jak minulost tak budoucnost, s tím rozdílem, že zde platí určitá úměrnost a to v tom, že čím je "osvícenější" inteligence, zde vědomí tím více je uchopitelné z celého spektra, i když je to na úrovni vědomí a jen jeho část, kterou jsme díky dosavadnímu životu a transformaci vědomí schopni pojmout a říká se tomu intuice, tedy na dosah vědomí či spíše podvědomí, neboť je mnohem kapacitnější.

proč , neboť denní vědomí je vlastně jen "výtah" ze všech událostí, jež je omezen kapacitou možností stavby mozku neuronové sítě a ta zase kapacitou schopnosti vzruchů a neurohormonů a ty zase aminokyselin až nakonec chem. prvků.

tedy je to vlastně úzké hrdlo a říká se mu vlastně přítomnost a vědomí ... .

proto je i podvědomí lépe a účelněji schopno pracovat s celistvostí spektra, protože vlastně je v linearitě a ta je navíc schopno odhadnout či pojmout určitou část celistvého spektra jsoucnosti, zde budoucí budoucnosti ... .

co vše vlastně dovede jeden princip rozehrát až se z toho vesmír tvoří a naše životy žijí ... .

od lehkosti až k robustnosti, od spinu k vodíku, od vodíku k ... ,od venuše až saturnu, od 1 až k 9 ce zde je jeho ... .

kde je v tom ukrytá ona karma ?

Navíc zde platí úměrnost obsáhnutí jež tvoří stavy a formy a ukončuje dimenze a tvoří nové ... .
Ta úměrnost je založena na tom že v rámci vývoje na platformě celého spektra, se obsahuje celé spektrum od jeho neprojevených až po projevené základní a nakonec až po celé spektrum jež přináší konečnou transformaci a i přechod do nové dimenze, zde v robustnější formě ... .

Ona "robustnost" je ukrytá v tom, že obsahuje jak své základní spektrum, tedy kvality od 0 do 9 ky, tak i obsáhnuté spektrum, tak že vlastně zde vzniká ona robustnost, což je něco jako odmocnina základního stavu, což přináší jednak pestřejší formy a projevy a to se opakuje až do konečného jsoucího stavu, spektrum se obsáhne v principu spektra - nihiluje ... .

Lidské vědomí či stav je lapidárně řečeno, někde na 5-6 násobku základního spektra, což vytváří nesmírně bohatý dimenzní stav a projev ... .

Proto lze tento princip ztvárnit podle naší fantazie, ale především znalostí, do určitých konsenzů, jenž ale odráží náš statut chápání světa ... .
Proto je toto jádro (princip) ve všem, jak v numerologii, tak astrologii a v dalších ... ogiich ... .

To je vlastně jádro pudla a o tom že v součásti je obsažen celek a .... .

neo
člen

# Zasláno: 24.10.2010 22:44 
Odpovědět 

Nakonec pro zasmátí

on ten vodík je na tom vlastně stejně jako my. Jen si vlastně nemůže, třeba ale jo, dojít za kartářkou, či numeroložkou, aby mu předpověděla kdy dostane či se rozmnoží o další částice, elektrony a stane se bohatším a vyspělejším zde héliem ... .
Pro nás z člověka lesního v ETIho.

Co proto musí udělat ... .
Už nechce být jen plynem, che být kovem, nebo rovnou v další "duchovní" dimenzi amynokyselinou v DNA, nebo rovnou virem .

Odpověď by byla asi následná, přestat být netečný v hojnosti mezihvězdném prachu a vyhrnout si rukávy a popostrkat ostatní kolegy k větší reakci a vytvořit si slunce

Je to ostatně nesmírně obtížný úkol, či lze na to pohlédnout spíše z pozice času vesmíru a času hmoty a energie, zde to má jiný gradient ... .

V našem světě by pan Turnovský na kouknul do horoskopu pana Vodíka, a viděl by tam reakce, pardon aspekty Saturna a Urana, Pluta a ... , jak moří Slunce, pardon zde Ego vodíka aby se transformoval, změnil a komunikoval s ostatními na založení slunce a své kýžené transformací v železo v jeho nitru

Kdo to ostatně má těžší (karmičtější ) pan Vodík, nebo paní Vopičková jejíž manžel ji nakonec utnul její marnotratnost ... .

Tedy i prvek pan Vodík má svoji karmu ... .

Dagmar
člen

# Zasláno: 25.10.2010 20:10 
Odpovědět 

tak jsem se šla také na paní podívat a opravdu to je jak ze Zeměplochy, protože člověk zatížený velkou karmou, což jsem já i vy milé další osmičky a čtyřky se nazývá Karmík - fakt jo i s velkým písmenem

Jardine
člen

# Zasláno: 25.10.2010 22:13  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

To nééé ....! Tak dobře jsem se nepobavila od dob, co jsem četla Poučení od mých přátel z Vesmíru od Bendovců (tam jsem se dozvěděla, že nemám nárok být evakuována Ptaahovou pomenší flotilou, páč nejím extrudované chleby). Zdravím všechny vezdejší souKarmíky!

neo
člen

# Zasláno: 25.10.2010 22:31  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

tomu se říká naivní duchovno

Dagmar
člen

# Zasláno: 25.10.2010 23:37 
Odpovědět 

Jardine
fakt nemůžeš být evakuována? tak to je v hajzluco teď?

Turnovský

# Zasláno: 26.10.2010 00:16 
Odpovědět 

když si jeden uvědomí že před rokem 1875 o karmě na zýpadě nic nevědělo, jak jsme mohli vůbec žít?!

Vanda

# Zasláno: 26.10.2010 07:23 
Odpovědět 

Přečetla jsem si konečně Hančin odkaz, obzvláště poučný je hned první odstavec:

"Dle mého - a také to tímto způsobem učím - je karma jakýsi dluh. Dluh z životů minulých, pokud tedy připustím, že nějaké minulé životy jsou a byly. Je to víceméně negativní energie, která nás nutí v jistých životních etapách dělat stejné chyby a mnohdy negativní věci. Energie, která negativně ovlivňuje náš život a životy našich blízkých. Karmu tedy pokládám za jakýsi OSUD.

No jo, ale Indové pravija, že každý čin vyvolává následek, dobrý čin dobrý, špatný čin špatný. Obojí považují za karmu. Však taky jejich snahou je hromadit si činy dobré, i když často svérázným způsobem.
Jestli ona to ta dáma nemá volajaké popletené.

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 09:02 
Odpovědět 

Pane Turnovský

vše kolem karmy a dalších in věcí je projev lidského růstu poznání s tím jak se před námi odkrývají nové světy a volání, tak na základě zkušeností a poznání i zkušeností ostatních s nimi pracujeme, není to jen karma, ale třeba tektonika, nebo černé díry ... .

zde je to někde na počátku ... .

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 09:26 
Odpovědět 

číslo 8

osmička má velmi zajímavou vlastnost či součást která je patrná když si osmičku položíme.
Nejde o zde o princip nekonečna, ale ono místečko které spájí dvě nuly. To je vlastně gordický uzel a princip osmičky.
Ta přepážka je vlastně princip Saturna jež má z jednoho cyklu, transmutovat duši či éter celého cyklu a jeho smysl.
Zde se má odložit tělo a materiálno a nalézt destilát, ducha jež nakonec v 9 projde z ucelením a obsáhnutím celého cyklu bez toho aby byl tříštěn klasifikací a normami předchozích stádii vývoje... .
Vlastně princip 12 domu, odstranění všech dveří domu ... .

Tím se dokončí ona transmutace a ona bublina praskne a vznikne další cyklus ... .

Osudovost je zde spíše zástupná, neboť zde se ukazuje že hlavní parketa není náš materiální či rodinný prospěch, ale naše individualita a duševní rozměr, a to bez všech omezení tak aby se mohl plně se sebou ztotožnit a naplnit.

Jsoucí svět a naše celistvost není být jen živočišným druhem, tedy žít podle jedné platformy, rodina, zázemí,práce, blahobyt ..., zde je patrn vznikající duševní rozměr, a ten vznikne jen když se "přišlápne" náš živočišný statut a rozměr, tedy jak živočichové spatřujeme své udržení v rámci životních podmínek této planety... .
Zde to má přejít do kvality inteligence a duševního rozměru, který postupně má nahradit instinktivní a věcné živočišné chování, které je třeba hodně patrné v politice a projeví se v momentě kdy jde o náš prospěch a možnost mít nějakou ... .
Část lidské populační evoluční větve, ne celé lidstvo, v sobě vlastně obsahuje taktéž onen princip 8, nachází se v místě onoho hrdla a do druhé části 8mičky má již přejít jen duševní rozměr, substance ... .
Ona 8mička zde vlastně z lidstva nakonec vyjednotí jednu "evoluční větev", či část populace, jež obsáhne schopnosti pojmout onu postupnou z ucelenost 9 na platformě jsoucna, či spíše planetární dimenze ... .

hanka
člen

# Zasláno: 26.10.2010 09:31 
Odpovědět 

Taky jsem přemýšlela o tom, že ještě nikdo nedal patentovat numerologii kvantovou, něco v tom smyslu, že kdo má v datu narození - cojávím - třeba pětku a nulu, a ještě mu jako výsledné číslo vyjde součtem něco s nulou, tak překonává veškerou karmu a provibruje se do dalšího levelu nebo páté dimenze nebo jak to říkají.
Co karma, ta je už passé, karma byla zaklínadlem devadesátých let minulého století, potažmo tisíciletí, je to zastaralý koncept, to je jasné !!!

Všechny osmičky a čtyřky překonáme světlými zítřky aktivním přístupem kvantových nul !!!

Jardine
člen

# Zasláno: 26.10.2010 10:00  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

No, já to svoje vyloučení z kosmické spásy zas nějak zvlášť neřeším, protože pokud jsem to pochopila dobře, evakuovaní budou transportování na nějakou planetu, kde dostanou k dispozici kus půdy a budou ji obdělávat. To se budu radši vrtat na svojí pozemské zahrádce, kde mi do toho nekrafe žádnej mimozemskej plantážník.

Vanda

Bodejť by paní karmaložka definovala karmu nějak pozitivně. To nesvědčí kšeftům ....

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.10.2010 11:50 
Odpovědět 

No jiste, karmíci jsou prece (cituji) lidičky, do nichž se vsakuje neštěstí jako do houbičky na tabuli voda. Proto se na mne musí se soucitkem, zejména pokud jim ríkáme, ze jim jejich milované detátko do roka a do dne zhebne

Ad definice karmy, osobne mne sedí treba ono jungovské: pokud nejaká vnitrní situace není ucinena vedomou, pak se projeví navenek jako osud. Dá se aplikovat treba i na stret s blbcem karmalogem

simona

# Zasláno: 26.10.2010 12:16 
Odpovědět 

Co mají společného povodně kromě vody? Cituji : Podle mého úsudku a z hlediska numerologie je to karmická záležitost. Ale to už jste poznali, protože sčítáme jak diví, že? Tak si to pěkně pod sebe napíšeme v datech: 1997 povodně na Moravě - číslo roku 8, stoletá voda v Praze 13. 8. 2002 - číslo dne 4, číslo měsíce 8, číslo roku 4 a ve stejném duchu pokračuje dál.
Spartakiádní vrah vraždil, protože se narodil 14. 4. 1969 - číslo měsíce 4.
A nejlepší z celé "knížky" je příběh paní Karly. Zde karmická spisovatelka líčí příběh kamarádky, která se vdala a odstěhovala za svým manželem. Po svatbě ji manžel i se svou maminkou ponižoval, bil rákoskou, urážel a znásilňoval. A odřízl od světa. Zajímavé je, že ji nikdo nehledal - ani rodina, kamarádi. A víte proč se tak stalo? Opět cituji: "Měla jsem vážné obavy, že by to nemuselo klapat. Karlička má 8 v čísle roku a v životním osudovém čísle/15.3.1961/, Vojta manžel v čísle dne, měsíce i roku /13.8.1952/. Jejich karmy je zkrátka přitáhly k sobě neuvěřitelnou silou. Věděla jsem ale, že se karmy potřebují vyčistit. Už jich bylo moc a byly silné. "
To znamená, že když jsem narozena v roce 1970, jak paní Stodolová - tak jednoho krásného dne začnu vraždit důchodkyně. Nebo jak tomu mám rozumět?
Jedno mi to setkání s karmickou paní dalo. Začala jsem se zajímat, jak vlasntě numerologie funguje. A celkem mne to baví. S.

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 12:18  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Je to spíše u klasické lidské vlastnosti, když je něco populární tak to chce mít a ukazovat se s tím ... .

Obdobný příklad je u psů, někde se nějaká celebrita, či ve filmu ukáže zajímavý pes a už jej chce mít pomalu každý, a hodně lidí se pak pustí do chovu ... .

Valná část se ani nezajímá o vlastnosti a potřeby psa a ani jestli na to svými kvalitami má a rovnou si jej pořídí.

Najednou se stanou světoborci a ví jak se psem nejlépe zacházet a i píšou o tom knížky a dělají vlny ... .

Jenže pes tu není na dva tři roky, ale na 10 a více ... .

No a když se ukáže že to zrovna není in a jednoduché, tak ... .

Dnes tu pobíhá kolem nás mnoho těchto eso rychlokvašek a dělají neuvěřitelné kotrmelce, jo lidská blbost kdyby nadnášela tak tu máme svět Avatarů

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2010 14:23  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Neo tvůj výklad numerologie je velmi svérázný, filozofický nebudu k tomu nic říkat, ale osmičku rozhodně Saturn nezastupuje.

Ještě k těm osmičkám a čtyřkám.
Musím říci, že je pravda, a to jsem si nevymyslela - jednak je to v knihách autorů, které uznávám, jednak jsem se přesvědčila u svých klientů a sama u sebe ..
že životní osmičky by měly všechno - více než druzí - dělat v souladu se svým svědomím - pokud tomu tak není, tam kde jiným životním číslům projde nějaký malý podrázek, osmičce ani náhodou - dostane to teď hned okamžitě zpět.
Také mají skutečně o trochu těžší život v tom, že se jim mohou stávat věci, které se běžně lidem nestávají /těžké dětství, nějaké osudové záležitosti během života/. Ale bývají to v jádru velmi silní lidé, kteří se dokáží vzpamatovat z krizí a začít znovu, proto zřejmě ty častější životní zkoušky.
Je to vůdčí číslo s materiálním zaměřením, proto bývá citová oblast potlačena. /vždy se to objeví /až na vyjímky/ i v horoskopu - Pluto výrazně postavené, nebo aspektované, znamení Štíra - může být i výraznější Uran v aspektu na jiné planety, Luna bývá poškozena, nebo ve znamení , kde se nemůže projevit /platí to hlavně pro osmičky z mezisoučtu 35, které mívají s citovou oblastí problémy/.

Osmičce se pořiřazuje Pluto /to pro Nea/, částečně i Uran.

Čtyřky to mají trochu jiné v tom - že cokoliv a čehokoliv v životě dosáhnou, je to jejich vlastním přičiněním, nic nedostávají zadarmo.
Jsou velmi schopné, praktické, spolehlivé, zodpovědné - ale velmi náročné na sebe i druhé lidi, pokud se týče preiznosti, řádu atd. Bodejť by ne - o čtyřku se dělí Merkur /ten panenský )) se Saturnem/.
Je to rovněž materiální číslo, i zde bývá citová oblast potlačena, převažuje rozumová část - proto si s osmičkami velmi rozumí, ten základ je stejný.

Je to jen v kostce - samozřejmě každé číslo má svá specifika, ale u těchhle dvou je to nějak víc vidět

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 15:30 
Odpovědět 

Dášo

osobně si nemohu nějak pomoc a pořád mě ze zkušeností a vnitřní intuice vychází k osmičce Saturn ... .
Mrška pořád se mi tam plete

Pluto, Uran i Neptun jsou jak si vyšší oktávy Marta, Merkura a Venuše, a spíše se uplatňují společenský prvek a vliv než individuální ... .

Pluto zde spíše může provokovat zástupné podobenství, jež ale patří především Saturnu.

K té čtyřce by se spíše hodil Chiron , jež je vlastně i nižší oktáva Saturna a jeho platforma je duševní stav ... .

Turnovský

# Zasláno: 26.10.2010 16:50 
Odpovědět 

Michael R. Meyer teosof a astrolog spojuje
1 Slunce
2 Merkur
3 Venuše
4 Luna/Země
5 Mars
6 Jupiter
7 Saturn
8 Uran
9 Neptun
10 Pluton

na mne je to příliš mechanické, ale má to hlavu a patum ježe je-li Ceres zástupcem asteroidů a je velká jako Pluton pak by tam měla být taky. Uran Neptun a Pluton rozhodně nejsou oktávami klasických planet - mají svoje vlastní funkce na klasických nezávislé, spíš jde o spolupráci v binární opozici:

Uran-Saturn
Neptun-Jupiter
Pluton - Mars

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 17:05 
Odpovědět 

Pluto

mě Pluto připadá jak si nadčasový, tedy není omezen v rámci nějaké platformy a její kvality, jeho plus je v tom, že vše vnímá z pozice celku a to samé i po nás chce, jelikož mi nejsme a nemáme schopnosti celku, vždy vnímáme jen část a dál se dohadujeme, proto je tolika transformační a hlubokovjemový.

Nemám ale problém s tím aby si vzal za ženu slečnu 8smičku, neboť pozice je zde stejná, příprava na konečný éter cyklu, jež má nakonec obsáhnout v osvícení 9 tka

Turnovský

# Zasláno: 26.10.2010 17:21 
Odpovědět 

zkuste Plutona takhle:

http://www.transformotor.cz/wp/xiii-pluto-–-novy-v hled/

neo
člen

# Zasláno: 26.10.2010 17:40 
Odpovědět 

U mě se Pluto projevuje potřebou až nutkáním vše zkoumat a přicházet věcem hezky na kloub, navíc sextilem na slunce, mně pomáhá oklepávat se z transformací života, syndrom fenixe
Navíc je vládcem 5 domu kde je Neptun.

Vnímat pokud možno vše v interakcích celistvosti a když ne taky ji dohledat... .

Naštěstí je v sextilech a trinech na Venuši,Slunce,Neptuna a Lunu a kousek od Urana.

Jardine
člen

# Zasláno: 26.10.2010 23:08  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

Je to vůdčí číslo s materiálním zaměřením, proto bývá citová oblast potlačena. /vždy se to objeví /až na vyjímky/ i v horoskopu - Pluto výrazně postavené, nebo aspektované, znamení Štíra - může být i výraznější Uran v aspektu na jiné planety, Luna bývá poškozena

To je zajímavé, všechno to na mě jako osmičku sedí. Pluto součástí T-kvadratury a tvořící 7 hlavních aspektů, Uran v opozici na Slunce a Merkura, Luna v konjunkci se Saturnem. S tím neprocházením různých kulišáren je to taky fakt, ťafky za ně chodí dost okamžitě a spolehlivě.

p. Turnovský

Přežívá-li naše psyché (psychika, vnitřní svět) až příliš dlouho v domnělé přirozenosti, že tím, jak se známe, doopravdy jsme, pak je načase, aby nás probral plutonský otřes. Provází ho bolest z deformace vnitřních představ, z pocitu znásilnění a ztráty vlastní moci. Jsme vzdáleni své vůli, centru – Slunci.

To je Pluto jako vyšitý. Alespoň jak ho znám já. Líp bych to nepopsala. Ta vzdálenost od vlastního Slunce/centra z toho někdy dělá proklatě náročnou zkušenost.

Jinak musím pochválit za krásný nový vzhled stránky!

Angela
člen

# Zasláno: 27.10.2010 01:10 
Odpovědět 

Pratele,
jakozto nove objeveny karmik jsem se chtela pochlubit dvema ctyrkami a pridat se do klubu. Ale po precteni dnesnich prispevku, jsem zjistila, ze jsem odhalena. Jsem totiz narozena 14.4., stejne jako spartakiadni vrah, nebo potapejici se Titanik.. Radsi se pujdu udat, nez cekat, kdy u mne propuknou choutky.. A do sveho zivota jsem si pritahla dalsi nasaklou houbicku - manzel je celkova osmicka, ke vsemu narozen take v dubnu.

Vanda

# Zasláno: 27.10.2010 09:00 
Odpovědět 

K popisu Pluta:

K pasáži: Pro někoho je tento proces probuzením ze strašného snu, ve kterém byl mučen a pak sežrán krvelačným psem. Někdo jiný se vzbudí štěkotem psa Pluta a jasně cítí, že se to dá prožít a tedy přežít.

bych stranou od tématu doplnila, že se taky někdo může vzbudit štěkotem psa Pluta a jasně cítit, že se to dá prožít a tedy užít. Ke kterýmžto lidem se nějakým zázrakem sama počítám. Prezentovat Pluta pouze jako bolestnou zkušenost mi přijde jednostranně zavádějící.

Turnovský

# Zasláno: 27.10.2010 09:33 
Odpovědět 

JardineVanda
To jsem nepsal já a můj web to není

virgo63
člen

# Zasláno: 27.10.2010 09:45 
Odpovědět 

Pan Turnovský v článku píše:
Vnitřní svět je zachycen v chladu, tažen pryč od života silou, které se chceme stůj co stůj vyhnout. Zcela hystericky tlučeme kolem sebe a hledáme přirozené vysvětlení a obranu proti tomu, co se děje neviditelně a nenahmatatelně. Čím víc se z nesnesitelného stavu chceme dostat, tím víc se zcela destruktivně propadáme do nicoty.

Prosím pěkně, vysvětlete mi někdo, kdy se takovéto pocity dají očekávat? Při nějakých tranzitech? Nebo se tak děje lidem při nějakém postavení PL v nativním horoskopu? Článek je mi natolik vzdálený, že marně přemýšlím, jestli jsem kdy měla pocit nějakého podobného zmaru... a že už PL nějakou tu cestičku ušel v mém kolečku. Copak každý člověk se musí s takovými pocity v životě setkat?
Mám se snad bát.... Přežívá-li naše psyché (psychika, vnitřní svět) až příliš dlouho v domnělé přirozenosti, že tím, jak se známe, doopravdy jsme, pak je načase, aby nás probral plutonský otřes.

(A to ani nemluvím o tom, že mám číslo dne 4! Ta ženská, co to psala, je fakt praštěná!)
Karmíkům zdar!

virgo63
člen

# Zasláno: 27.10.2010 09:46 
Odpovědět 

Turnovský
Aha, tak to se omlouvám, myslela jsem, že je to odkaz na Vaše stránky.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie