Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Autor Zpráva
zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 18.10.2010 11:27 
Odpovědět 

Dobrý den!
Zajímal by mne Váš názor na karmickou numerologii a cech karmalogů.
Díky

Dagmar
člen

# Zasláno: 18.10.2010 23:19  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Rádi si budeme povídat, pokud nezůstaneš anonymní návštěvník, jinak ne.
admin

simona

# Zasláno: 19.10.2010 08:53 
Odpovědět 

Omlouvám se! Asi jsem se špatně přihlásila. Simona

Dagmar
člen

# Zasláno: 19.10.2010 19:28 
Odpovědět 

O karmické numerologii se toho nelze moc dozvědět, protože vcelku žádná literatura moc neexistuje.
Já bych to spíše nazvala, že to jsou úkoly, které lze v mřížce nalézt, množství čísel, chybějící čísla, součty sloupců, devítileté cykly....
O žádném cechu nic nevím, můžeš napsat nějaké podrobnosti, event. rozepsat více co tě zajímá?

simona

# Zasláno: 20.10.2010 11:55 
Odpovědět 

Před rokem začal mít můj zaměstnavatel finanční potíže. Celkem jsem měla strach jak to vše dopadne. Moje kolegyně přišla s nápadem, že bychom se mohly poradit u nějaké kartářky. Na kartářku nedošlo,ale další spolupracovnice navštívila karmickou numeroložku. Byla s ní moc nadšená. Mluvila o ní v superlativech. Tak jsme se také objednaly. Do dnešního dne to nejsem schopná zpracovat. Mimochodem z mé numerologické mřížky vyčetla 4 velmi závažné nemoci. Nebudu rozepisovat co mi řekla o manželovi, ale nejhorší bylo že mi v klidu oznámila, že moje dcera v roku 2011 umře. Aby vyčistila rodinnou karmu. Má dvě karmy v datu narození /narodila se v srpnu 2002/ a proto bude trpět. Obdobné informace dostala kolegyňka, ale o manželovi. Když pominu etickou stránku, dájí se tyto informace vyčíst z mřížky? Hledala jsem nějakou literaturu o této problematice, ale bohužel ji píše jenom tato paní.

Turnovský

# Zasláno: 20.10.2010 12:28 
Odpovědět 

no jo nakladatelství Eugenika, to je jim podobné

Vanda

# Zasláno: 20.10.2010 13:16 
Odpovědět 

Nebyla ta karmická dáma náhodou z Opavy? Cca před rokem se u nás ve městě konala přednáška s tímto názvem, pak dáma vykládala zajemcům karty.
Dvě z vyděšených zájemkyň jsem po podobné předpovědi uklidňovala. To byla neuvěřitelná snůška nesmyslů, za co dotyčná dáma brala peníze. Typický obchodník se strachem.

Vanda

# Zasláno: 20.10.2010 13:22 
Odpovědět 

Simono:
numerologii málo dělám, ale přesto si troufám tvrdit, nedají. Ta dotyčná se vůbec nenamáhá ověřit sipředpovědi v praxi, ověřit si fungování na minulých událostech.
I v astrologii konkrétní datum úmrtí vyčtete velmi nesnadno, to už má astrolog většinou rozvinutou jasnovidnost. Vyčtete období příznivé - namáhavé - hodně krizové, vyčtetete ve které životní oblasti se tak bude nejpravděpodobněji dít, ale faktická realizace je vždy věcí plánu, a jak trefně říkává můj učitel:
Víš, jak to bylo za socializmu s plněním pětiletek. Plán se může, ale taky nemusí plnit.

virgo63
člen

# Zasláno: 20.10.2010 13:36 
Odpovědět 

simona
To je ale síla! Ta paní si zahrává, že ji někdo asi brzy pošle někam...

Simono, že byste tomu věřila?! Je mi jasné, že když někdo takového kategorického vyřkne, že to pak v člověku hlodá, ale vemte prosím rozum do hrsti!! Z numerologické mřížky není možné vyčíst smrt. Tak, jak píše Vanda.
Schválně, jestli na nás nezapomenete, nám po čase povězte, kolik těch jejích úžasných předpovědí se splnilo...

hanka
člen

# Zasláno: 20.10.2010 13:45 
Odpovědět 

To, co ta paní udělala, je opravdu na žalobu, etickou stránku tady nelze opomíjet ani na chvíli!
Jedná se o strašlivou invazi do integrity člověka, je to totiž programování mysli dotyčné osoby.
Její jméno by mělo být - podle mého - zveřejněno, aby se jí citlivé a submisivní povahy obloukem vyhnuly. A vlastně nejen ony.

Jardine
člen

# Zasláno: 20.10.2010 14:01  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

simona

Jestli vás můžu uklidnit, v minulosti jsem taky byla zvědavka a vyzkoušela pár "věštců" (většinou jsem se s nimi setkala přes známé nebo na nějakých kulturních akcích), a taky se dozvěděla věci, které se nevyplnily ani náhodou. Jedna paní vědma na víkendu s lidovými řemesly mi třeba sdělila, že budu mít velké problémy s početím, neš'tastné manželství a celou řadu mimomanželských vztahů. U obou dětí jsem počala prakticky ihned, s manželem už jsme spolu devátý poklidný rok a ty potvory bokovky ne a ne zatím přijít A mohla bych pokračovat ...

Já bych to pustila z hlavy ... člověk, kterej na klienty pouští takhle hrůzu, to podle mě nemá v hlavě v pořádku. Zřejmě má paní sama nějaké problémy a svou vlastní negativitu ventiluje do svého sejčkování na klienty. Zkuste to hodit za hlavu a nestresovat se ...

P.S. Omlouvám se za poznámku, ale "cech karmalogů" je termín, který by mi krásně seděl do Úžasné Zeměplochy Terryho Pratchetta. Tam by jistě zaujal velmi důstojné místo vedle tamního cechu zaklínačů a kejklířů, cechu zlodějů či prestižního cechu vrahů.

ashtangi
člen

# Zasláno: 20.10.2010 15:07 
Odpovědět 

Asi budete zivotní 4 nebo 8?

Velmi vázné nemoce? Co to je? Ptá se (a klepe svou ignoranci na drevo) zivotní 4.

Dagmar
člen

# Zasláno: 20.10.2010 23:01  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

tady osmička

Simono, takové věci prostě z mřížky, ani z horoskopu vyčíst nejdou - viz přesně jak to již zde napsala Vanda.
Nenech se tím prosím tě vyvést z míry - mě osobně to vždycky tak rozzuří, že se neznám a to mě vyvede z míry máloco.

Zrovna shodou náhod dnes se mi jedna dívčina na jednom diskuzním foru osobní zprávou psala - že tedy když jsem jí říkala, že pravděpodobnost otěhotnění může být poněkud posunuta věkem, ať se nenervuje...

že ta jedna holka co se astrologií zabývá /už zřejmě dva roky/jí řekla, že nikdy mít děti nebude, protože má Saturn v 5 domě a Luna vládce 12. ....
a že tedy když já na to nekladu takový důraz tak ta holka jo....

tak nedali byste takovým lidem po tlamě, takhle někoho programovat?

Jardine
člen

# Zasláno: 20.10.2010 23:21  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

Taky jsem osmička, a jako jedinou "osudovost" ve svém životě vnímám to, že si většinu věcí musím tvrdě odpracovat; málokdy mi něco padá do klína. Ale ono to vlastně není vůbec k zahození ...

S těmi dětmi ... z celého horoskopu mám nejvíce zatěžkanou právě Lunu; prakticky mi nedělá žádný harmonický aspekt, zato je samý kvadrát a opozice, nemluvě o konjunkci se Saturnem. Přesto jsem s přivedením dětí na svět neměla nejmenší problémy, jen se to trochu oddálilo (až po třicítce) shodou vnějších okolností. Manžel má Saturna v pátém a dvojnásobné otcovství mu jde taky k duhu, jen to někdy bere trochu moc vážně.

S tím programováním si to po tlamě fakt zasluhuje ....

Dagmar
člen

# Zasláno: 21.10.2010 00:03 
Odpovědět 

Jardine
i moje Luna je nejvíce zatížená, navíc v Kozorohu, má 4 kvadratury, harmonický aspekt pouze k ascendentu - také jsem s otěhotněním neměla potíže.
Je ale pravda, že někdy se skutečně těhotenství vzhledem k Saturnu posunout může.

Simonky mi je líto, protože stejně červíček hryže..potom se nedivím že spousta lidí kouká na astrology a numerology jako na bandu šarlatánů - takový bláboly - určitě u toho měla i patřičný tajemný výraz v obličeji..

Jardine
člen

# Zasláno: 21.10.2010 00:37  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

Ona je ta zatěžkaná Luna je určitým způsobem znát, to asi ano, ale nemusí se to hned dotýkat schopnosti mít rodinu, si myslím. Někdy to může být spíš o vztahu k sobě, svým pocitům ...

Co se týče těch profesionálních sýčkařů ... člověk tam dojde v nějakém rozjitřeném stavu mysli a když "mudřec" nějak pitomě brnkne na strachy dotyčného, chytí se to drápkem a červíček už hlodá. Já bych podobným individuím zakázala činnost!

Moje máma má známou, co sama vychovává postiženého kluka, a té "vědma" kdysi předpověděla, že jí v brzké době hrozí smrt na infarkt! Chudák ženská z téhle zprávy ten infarkt fakt skoro dostala. Jinak samozřejmě vědmou stanovený termín uplynul a nestalo se vůbec nic ...

Naštěstí musím říci, že moje zkušenosti s astrology jsou z jiného soudku.

simona

# Zasláno: 21.10.2010 12:20 
Odpovědět 

Pane Turnovský, máte pravdu. Ty její knihy opravdu vydala Eugenika. Já jsem si tu její knížku dokonce přečetla. A nestačila jsem zírat. Zjistila jsem, že za ztroskotáním Titanicu stojí to, že vyplul v dubnu. Duben =4 karmický měsíc. Paní Stodolová vraždila, protože se narodila v karmický rok 1970. Celé toto umělecké dílo je prošpikované informacemi tohoto rázu. Na přečtení
dalšího dílu jsem neměla sílu.
Vando, je to stoprocentně ta karmická paní z Opavy.

Po přečtení té knížky jsem začala hledat dál. Něco, z čeho vychází učení o karmické numerologii. Nakonec jsem zjistila, že na to přišla sama tato paní. Údajně ze své dlouhodobé praxe numeroložky. A co víc nechala si to patentovat!!!!! A ještě k tomu si zařídila školu, kde to svoje učení předává duchovním bytostem dál.

Rozumově jsem si odůvodnila, že je to nesmysl. ALE ten červíček stále hryže dál.

Životní 4 jsem 7. Podle paní mám diabetes, nemocné srdce, rakovinu dělohy a sklerosu. Myslím, že roztroušenou. S.

ashtangi
člen

# Zasláno: 21.10.2010 13:32  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

simona

A to jste jeste mozná dopadla jeste docela dobre. Hádám, ze kdybych sla k paní já s tou mou ctverkou, tak mi dá tak dva - tri dny zivota, na rozloucení se s mými nejmilejsími jeste nez budu muset splatit nasi starou dýchavicnou rodinnou karmu a potopím se jako Titanic...

Zerty stranou, já bych se na osobní úrovni neszírala zástí k nikomu a spís bych se zacala pídit potom, jak je mozné, ze jsem schopná venovat pozornost necemu tak ujetému, kdyz clovek vyrovnaný by se tomu jenom zasmál, prípadne to odvrhl jako nevkusný zert. Bylo by asi dobré podívat se na zoubek prícine vasich strachu, protoze ta lezí jenom ve vás a spadá do sféry vasí odpovednosti, ne té paní, a presne ona zpusobuje, ze jste se na nekoho takového mohla chytnout jako na mucholapku. Kdybyste k tomu nebyla náchylná, zádný takový strasák by vás do své pasticky nechytl, nejspís byste se do té situace vubec nedostala. Vlastne uz ze zacátku písete, ze jste sla k numerologovi kvuli strachu, ze o neco prijdete. Jakmile je motivace nejakého jednání strach, tak to spatne koncívá, to mám x-krát overené!

Muzete se pokusit naucit astrologii a numerologii a pochopit jak fungují, abyste zjistila co se s nimi dá a co nedá delat. Muzete se snazit pochopit sebe sama vlastními silami studiem psychologie, atd. Kazdopádne si myslím, ze by pro zacátek mozná neuskodila návsteva kvalitního astrologa ci numerologa, a mám dojem, ze sem jich pár fakt dobrých prispívá. Urcite by se vás nejaká zdejsí dobrá duse ujala

Mnoho stestí!

Jardine
člen

# Zasláno: 21.10.2010 19:25  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Napsala jsi to moc hezky!

Snad bych jen trochu kontrovala, že pokud jde o vlastní děti, i jinak vcelku vyrovnaný a strachu-prostý člověk může znejistět, dozví-li se na tuto adresu něco nepříznivého; je to prostě citlivý místo. Tam už to jde přes instintky a ne přes racio ... proto je pro mě fakt těžký nemít na tyhle šarlatány pifku!

Určitě ale souhlasím, že konzultace s nějakým kvalitním poradcem (zkušeným astrologem) by mohla pomoci ty vzniklé obavy odbourat a znovu najít nějakou tu důvěru v život .

ashtangi
člen

# Zasláno: 21.10.2010 20:06 
Odpovědět 

Jardine

Nekontrujes, nemám námitek...

Tady je jasne videt, jakou takoví ti hodne predikcne zamerení lidi, libující si v zázracných predpovedích, mohou být pro neznalého cloveka pohromou Z tohoto duvodu si myslím, ze i v astrologii je treba s predikcemi zacházet velmi opatrne.

Paní bych prála, at se pro ni tento moment stane pocátkem nové etapy, kdy svetlo poznání zacne ozarovat temnotu nevedomosti

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 23.10.2010 12:49 
Odpovědět 

simona
Simono, pošli to i s tou paní do kelu. Nechat se dusit kecy není třeba. Myslím, že už se tu kdesi psalo o knížce plné pohrom od této "autorky". Ona je karmická tak akorát sama pro sebe a pro dopad do své karmy, za to, čím prská. Ty rádoby diagnosy, co tě jima ohromila, spíše svědčí o ní a jejím zvrhlém zpracování, podobně závadných plodech "snažení", nelásce a "kvalitě myšlení" ve své křehkosti zasaženém temným dechem katastrofismů...šarlatánství... Nejspíše se potácí pod takovým vlivem a vlastního stresu a strachu se zbavuje zastrašováním druhých.
Vykašli se na věštění, chodila jsem k takové kartářce dlouhou řadu let. Ona mi moc kdysi pomohla v čase umírání partnera a podivuhodně jistě podpořila odvahu verze "pro život". To se na čas potvrdilo. Proto jsem přihlížela po letech k té zkušenosti a občas zašla....pak se mi zdálo ale její ujišťování v konkrétní věci nějak nemožné....a ona se mi po mnoha letech sama omluvila za zcestné nahlížení v té oblasti....kolik mně to stálo peněz, času a jak to stočilo mou cestu jinudy, to už ale nenapraví ona ani já, když jsem ji popřála sluchu.... a to patřila k vyhlášeným. Jiná má zkušenost je ta, že ty, co se příliš zviditelňují touhou mluvit lidem do života a servírují katastrofismy, samy jsou tomuto druhu vidění propadlé. Jako by neuměly vidět nic jiného a jinak, jen zaměřeny tudy, jim samým se dějí takové věci, přitahují si to a pak to víří jako zkušenosti. Pasují se totiž na "životem zkoušené a zkušené" a netuší... samy si objednávají. Jejich vlastní touha po úspěchu a být viděny, ctižádostivost a touha ovlivňovat a tlačit jiné se ubírá cestou stínů....Ty si ji vybírat nemusíš... Pokud jsi měla přijít o práci u kohosi, má pro tebe asi život jinou, lepší verzi... Lepší je se těšit či alespoň přijmout než se bát! Věra.

hanka
člen

# Zasláno: 23.10.2010 13:51 
Odpovědět 

Mám taky dotaz, to je ta paní, co pravila, že pád letadla, co vezlo ty ruské děti do Španělska a co se nad Švýcarskem srazilo s nákladním letounem, bylo možno předpovědět, protože jeden z pilotů se jmenoval tak, jak se jmenoval? (Jako kdyby letěl poprvé )
To mi fakt otevřelo ústa, protože za nehodou prokazatelně stála dispečerská chyba na zemi.

Ronka

# Zasláno: 23.10.2010 17:44 
Odpovědět 

A co takhle zveřejnit jméno, varovat ostatní, já osobně bych z takovéto předpovědi měla jistou smrt, mé mamince se kdysi ještě za první republiky něco podobného stalo, nikdy mi neřekla co jí vlastně kartářka řekla, ale varovala mne, abych nikdy k žádné nechodila, byla z toho špatná několik let. :slu z Plzně:

ashtangi
člen

# Zasláno: 23.10.2010 18:26  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

hanka

Ronka

Jméno prece je, kdo ho potrebuje; stací si pozorne precíst Simonin príspevek (paní je JEDINÁ co neco delá) a zagúglovat...

Ronka

# Zasláno: 23.10.2010 20:21 
Odpovědět 

Tak jsem ji našla, nebudu tedy také jmenovat,
1. ŠKOLA KARMICKÉ NUMEROLOGIE ????
na fotce vypadá dobře

hanka
člen

# Zasláno: 23.10.2010 20:34 
Odpovědět 

Omlouvám se, ashtangi, za svoji nedovtipnost, ale o numerologii publikovaly například
Jitka Kadlecová,
Carolina Karolinss (pseudonym, rozebírala Michala Davida, Lucii Bílou, pojednávala o Janu Palachovi a Zajícovi),
Hannah Dvorská

Takže která z nich se věnovala simoně?

hanka
člen

# Zasláno: 23.10.2010 20:42 
Odpovědět 

Jo, a ještě
Eva Novotná.

hanka
člen

# Zasláno: 23.10.2010 21:37 
Odpovědět 

No, a zde se podívejme, jak je karmaložka numeroložka Hannah J. Nesvatba pokorná a zdatná, a běda tomu, kdo má v datu narození nějakým způsobem čtyřku či osmičku, či nedejbože devětadvacítku.

http://www.doplnek.com/content/karma-v-numerologii

ashtangi
člen

# Zasláno: 23.10.2010 22:06  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Ronka

Myslíte tu jak jsou tam spolecne vyobrazeni s manzelem karmalogem? Kdyz vidím ty vysmáté obliceje, balónky v rukou a vsude okolo, tak bych rekla, ze ti dva si vydelávají bavením deticek v materských skolkách, a oni zatím karmalogicky peclive objasnují spartakiádního vraha Straku, Kajínka, ztroskotání Titanicu, skon Lady Di, nestestí ve Studénce, povodne, Katynskou tragédii, heparinového vraha Zelenku, tragickou smrt Karla Svobody, masovou vrazedkyni Olgu Hepnarovou, manzele Stodolovy...

hanka

Mnozí lidé by se patrně podivovali nad tím, že je možné z data narození poznat zloděje, záletníka, despotu či vražednici, sebevražedné úmysly či schizofrenii, lháře, bohéma, gaye, indigové dítě nebo třeba vědce. Není na tom nic složitého...

Mezi své žáky a posluchače si vybírám jednotlivce dle jejich data narození. Potřebuji duchovní bytosti...

Ty jo! To snad ani nemuze být pravda! Mám chut za manzely karmalogy zajít, jenom kvuli té prce!

ashtangi
člen

# Zasláno: 23.10.2010 23:10 
Odpovědět 

Neradsi bych se rovnou nechala zapsat do té jejich skoly, ovsem zapomnela jsem, jsem zivotní císlo ctyri, to je tezká karma a bytost zcela neduchovní k tomu. Ach, jaká to smula

Jelikoz postrádám onen soucitný prístup k lidem na nejz tak úpenlive apeluje ve výse uvedené perle karmalozka Hannah, tak za sebe ríkám vsem poskozeným zcela jasne a otevrene: kdo je schopen dávat minimální kredit necemu takovému jako je výse uvedené, tak bud sebere alespon speticku rozumu do hrsti, nebo si fakt snad zaslouzí, aby se mu poharasila nejaká ta karma

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie