Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Dva dotazy
Autor Zpráva
Verunka
člen

# Zasláno: 9.5.2010 07:35 
Odpovědět 

Dobrý den přátelé,

Chtěla bych se zeptat na dva dotazy:

1. posledni dva roky jsem sama bez partnera. Dá se zjistit podle numerologie nebo astrologie, zda v poslední době konečně nekoho potkám??

2. zajímalo by mě moje zdraví. Jakým potravinám bych se měla vyhýbat, co mi prospívá a co naopak škodí?
Budu ráda za každou Vaší radu!!!!Nar. 4.5. 1988 (21:45 v Táboře)

Děkuji Verča

Věra
člen

# Zasláno: 9.5.2010 15:19 
Odpovědět 

Verunka
Verunko, po kolikáté už to tu znovu píšeš a ptáš se na totéž, ještě jakoby mi znělo v uších, co jsem na to psala posledně do odpovědi.
Myslím, že si tě snad nepletu s jinou jmenovkyní.
Tak už přestaň tak lpět na tom svém, uvolni se a pusť tam více jiného vhledu. Nekočíruj to tak "mocně". Těch "8" je tam až moc, a čtyřka ale musíš se asi naučit jinak vnímat....přestaň donucovat sebe a nutit se do všeho... nelpi na rozborech abys zase mohla modelovat situaci podle předpovězeného. Nezaměřuj se na to tak násilně.
Nech to více jít svou cestou a volně klouzat, raduj se a nestíhej ty mety
za každou cenu. To kluci neradi, vycítí a uniknou. Mládí je jak divoký kůň
a sedlo na hřbetě ho asi tlačí.... tak se jen tak potkávej, komunikuj a nesnaž se to křečovat...už si myslím pamatuješ na řadu takových kroků
v životě a víš, že se neukázaly jako šťastné kroky...
Naučit a našprtat není stejné jako se poučit. Více nadhledu a méně nutkání
a přepínání..... a třeba to bude jinak, co? nech to klouzat, pružně, volně, nenásilně a bez limitů a kontroly. Copak ani ta Praha s tebou nehnula v tomto směru?

Včera jsem našla stránky jedné mé známé www.barbaradlouhá.cz,
nabízí tam své léčitelské praktiky dle čínské medicímy včetně astrotypu
a vč. typování vhodné stravy a varování o té nevhodné.
Pokud tomu nebude stát v cestě fin. stránka, mohla by být dobrým východiskem pro tebe. No a nakonec studenti v Praze mají brigád milion
a tohle by byla dobrá motivace jak se nazaměřovat za každou cenu na partnerství ale naučit se být odpovědným partnerem v sobě samé.
Protože jinak bude furt noha ve stejné louži, jen o kus dál. Promiň.
Mám Tě ráda a pamatuju si na většinu přízpěvků a na to, že nejdeš lehkou cestou. Tato paní, co vím, je realista, moudrá a má humor. Snad by byla dobrým mylníkem na tvé cestě.

Verunka
člen

# Zasláno: 9.5.2010 17:51 
Odpovědět 

Ahoj Věruš,
ano je pravda, že co jsem v Praze, tak jsem za celý rok nedělala nic jiného než že jsem se věnovala škole a fakt nedělala nic jiného. nechala jsem to vsechno volne plynout,ale ted to zase prislo a je to tu zase..Proste se citim sama, jsem dva roky sama a už mi to vazne jde na mozek....Kamarádu kolem sebe moc nemám, protže každý studuje v jiném meste atd....Vsem se to dobre riká, když vedle sebe nekoho má, ale když je clovek sám, tak je to fakt tezký a je cloveku obcas smutno...Porád si rikám, ze to prijde samo. venuji se jiným vecem, ale proste to není ono no....neco mi stále chybí......Fakt se moc omlouvám:-(

Dagmar
člen

# Zasláno: 9.5.2010 19:39 
Odpovědět 

Verunka
pro tebe opravdu aktuální téma - momentálně ti tranzituje Venuše 7. domem vztahů
Někdy na začátku podzimu by tam nějaké milostné vzplanutí mohlo být, ale nevím jestli trvalého rázu.
Nakonec ty to máš i v horoskopu, že zamilování mohou být rychlá
Fakt nespěchej, přes numerologii jsi v moc pěkném osobním roce, který dává možnost kontaktů, aktivit, setkání s nějakými novými přáteli, získávání poznatků a takový kamarádský vztah, který se může prohloubit v lásku...

Verunka
člen

# Zasláno: 9.5.2010 20:53 
Odpovědět 

Ahoj Dagmarko,
ano máš pravdu. Tenhle rok jsem se seznámila s mnoha lidmi a je to hrozne moc skvělý pocit....Já jen měla strach, že mám zase retrográdní planety nebo jak se tomu říká...
Nejen s tema vztahama ale taky ohledně zdraví... Jsem asi moc opatrná....
Nevím, jestli se dokážu rychle zamilovat, protože už to tolik neprožívám, jsem asi nějaká zablokovaná...Celý rok se spíš věnuju skole, rodine (hlavne segre). ted to na mě nějak přišlo, že by to chtelo zmenu...

Věra
člen

# Zasláno: 9.5.2010 23:18 
Odpovědět 

Verunka
Cha cha, Verunko, žiju 16. rok po smrti partnera sama a dlouhá leta
z toho dokonce v jakési izolaci .... tak to se fakt neomlouvej, asi netuším jaké je to... Co se furt bojíš, tak se neboj, přijmi to jak toje a buď spokojená a klidná, šťastná...nauč se trpělivosti a ne násilným vývodům a tlakům na pilu, to už máme oddiskutováno... ale ta trpělivost a vytrvalost, co? Jedna má kamarádka říká, že je třeba neotevírat furt tu poklici, že se to nikdy nedovaří . Tak prosím tebe nic nečaruj a nech tou dunstovat ve vlastní šťávě a nepozoruj a neporovnávej s někým a něčím.... studuj, potkávej se, raduj se z toho co máš a buď vděčná za to, čeho jsi zůstala třeba uchráněna. Ne vždy náhle splněná přání pod tlakem
bývají o štěstí....
Vždyť se vrať ke snad poslednímu cos tu před časem psala a rozebrala
i svou sourozeneckou story a buď vděčná, že tvá cesta je jiná, i když samože má taky své mezníky a úskalí. Ale asi nikdo tu nejsme
"za odměnu" - nauč se zklidnění a uvolnění a nebuš furt tím ale ale ale .... Vždyť jsi teprve na startu a máš vše před sebou...

Verunka
člen

# Zasláno: 10.5.2010 08:15 
Odpovědět 

Věruško, promiň, to jsem fakt nevěděla....Moc mě to mrzí.... Ano, já se právě snažím na nic netlacit a venuju se i jiným vecem, to je jasný, ale obcas je to vazne silnejsi nez já a rikám si, jestli uz neni vhodná doba na to, neco s tím zacit delat- zkrátka se seznamovat.....

Věra
člen

# Zasláno: 10.5.2010 16:13 
Odpovědět 

Verunka

Vůbec se neomlouvej. Nic se neděje .
Ale zase je na tom pěkně vidět, jak jsi úzce zaměřená jen na to "jedno své" a vůbec nepřipustíš možnost, že jiní žijí sami, potýkají se a nebo zvládají stejnou věc....ty se cítíš asi jako postižena, ošizena...
a nic jiného nevidíš. Nikdo ti není nic dlužen ale TY jsi dlužna sobě samé
a to změnu vzorce vnímání a chování. Tedy práci na sobě samé.

Já vidím potřebu zhodnotit tu Venuši v7.d. jako nutnost dát více sebeúcty, lásky samé sobě - nijak pompezně, jen přirozeně. Čas věnovat sobě a vyspívání pro partnerství, láskyplnnou práci se sebou, na sobě a pro sebe ale bez rysů sobectví. Myslím, že by bodlo erudované vedení. Prostě nenárokovat si to od jinud ale věnovat se svým jiným stránkám a všemu tomu, co bys ráda od partnera získala. Pozornost svým vlastním a dosud neviděným potřebám, touhám; prostě nečekat naplnění od jiných ale začít u sebe.
To za tebe nikdo neudělá a pokud ano, po čase se bude cítit povinnen taky se sobě věnovat a vyvažovat a ty to zase budeš vnímat pravděpodobně jako "úbytě ve vztahu". Nechtěj být středem pozornosti partnera. Pars - partnerství je odvozeno od část - části se podílí a ty části mají býti souměrné, vyvážené, tedy zralé pro vztahování.

Odstup si od toho, jak křečovitě jsi napjatá směrem k tomu tématu.
A pokus se být partnerem sobě samé...vyvažovat přirozeně práci a odpočinek, dávání x přijímání ap...

A pokus se sama být nějak angažovaná v tom, že ty věnuješ svou pozornost něčemu, někomu a nebudeš vysloveně lpět na tom "co ti chybí".
Obdaruj pozorností někoho jiného a ne nutně kluka... možná, když si dokážeš např. najít nějaký zájem, více být v přírodě a uvolnit se - bude to z tebe cítit, lidi to budou vnímat jako proměnu a příjemnou a tím snad i přitáhneš pozornost někoho se zájmem o tebe samotnou proto, že se nezajímáš jen o to co požaduješ a očekáváš od jiných.

Nelpi na předpovědích a časových limitech, teď chci a kde to teda je?
Myslím, že by ti mohlo pomoci zpětně si uvědomit co ti "přineslo" tvé lpění
v minulých situacích, když jsi zápasila s příjmem potravy, když jsi byla křečovitě a naléhavě zaměřena na maturitu....přineslo ti to kromě stresu a zklamáníjiné zkušenosti?
A když jsi se z toho vymanila, musela jsi stejně přijmout situaci jak byla a nic jsi si nevynutila, nevydupala... muselas to přijmout a nechat jít ve vlastních rytmech a krocích....
Nejsi tak stará abys měla koš takových zkušeností ale už nějaké máš, vrať se k nim a pouč se o tom, že cest je mnoho, způsobů a úhlů pohledu ještě
víc. Věz, že ty dosavadní a vrozené, nevědomé ti nepřinesly úspěch, že se musíš cvičit v těch jiných, odlišných - více uvolněných.....vždyť jsi inteligentní holčina a tvé zarputilé lpění ti všechno komplikuje.
TOTO je tu určeno k přepracování a celoživotně budeš pravděpodobně podrobována znova a znova treninku a prověřována v tom, zda příště budeš mít nadhled a odstup. Zda přestaneš vnucovat, vynucovat a nebo zda se nenecháš od jiných tímtéž blokovat. Tedy z mého vidění jediná cesta - uvolnit, nechat jít a potkávat se, učit se, trpělivě se poddat treninku života, protože on je v převaze a pokud ho budeš chtít "usurpovat" svými nároky a stížností na nepohody - vyměři si pro tebe lekce, kterými tě přivede tam, kam máš směřovat. Tak už se vyvaž z vlastních pout, dovol si to a buď vděčná, že si tu máš s kým o těch možnostech povídat.....co já bych za takovou možnost dala, abych nemusela od mládí procházet tolika
stejnými lekcemi svých nevědomých postojů..
Jsem víc než 2x tak stará jako ty a už nějaký košík dosavadních zkušenosti mám . Nauč se být se sebou a v sobě šťastná. Nešťastnýho člověka dnešní individualisticky a sobecky zaměřená společnost nechce.
Každý má svých stresů dost a nechce si obstarat další v podobě věčně frustrovaného, napjatého a očekávajícího partnera. Hledá pohodu, pružnost. A než budeš zase odpovídat nějakou omluvnou nebo potvrzující odpověď - zastav se a vícekrát si to přečti. Nehledej v tom nepochopení, nezájem ani odmítání, vytáhni si z toho naopak - snahu ukázat ti to v jiném světla, než jak to nazíráš sama. Více pozoruj své slovní obraty, opakované výrazivo, své myšlenky a jejich nutkavý vzorec. Zastav se u toho a snaž se pochopit, kde musíš rozhodně změnit zvyklost. Přestaň být "povrchně hltavá " a nauč se vstřebat sdělení. Myslíš, že bys měla zájem o jogu, autogenní trenink a podobná temata? V Praze máš neskutečnou škálu možností ve všech ohledech. Jen se zastav, ztiš se a přehodnoť dosavadní struktury. Vystup ze začarovaného kruhu !

Verunka
člen

# Zasláno: 16.5.2010 12:00 
Odpovědět 

No máš pravdu Věrko....mela bych tomu dát volný průběh....Jsme hodne zklamaná, vsichni v mém okolí se teď rozchází, tak jsme hodně v šoku:-/// Asi je lepší se zaměřit spíš na tu školu a jiné koníčky a prostě tomu dát čas.....Naprosto s tebou souhlasím
Dekuji Všem, ze jste mi tak dobře poradili, moc si toho vážím:-)

Věra
člen

# Zasláno: 16.5.2010 15:09  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Verunka
¨Tak ti přeju, abys to opravdu dlouhodobě dokázala rozpouštět, nenechala se hektizovat žádnou "psychozou celku" či party opuštěných v okolí.
Snad že nás to někam směruje a máme se profilovat jinak, nově. Co myslíš?

Celoživotně se budeš asi ocitat v situacích, které tě povedou k odpoutávání se od lpění, vynucování a tak. Ulehči si to pružnějším přístupem, který budeš záměrně u sebe sledovat. Vidět, jak se život vybarvuje ve všech různých podobách, skýtá pestrou škálu...asi by to chtělo nějaký cílený
rituálek - vědomě prováděný.
Pamatuju si, že takhle hodně obsazeného Býka měl Jan Pavel II.
Třeba by tě mohlo inspirovat a napovědět nějaké čtení o lidma milovaném člověku, který tolik dokázal pro všechny.
Jsou věci, které je dobré neochvějně sledovat - a to jsou ty, které nás přesahují. A jsou ty, ve kterých je dobré se vymezit či je rozpustit a vypustit. Tak dobré rozlišení a navigaci

děvče
člen

# Zasláno: 17.5.2010 01:26 
Odpovědět 

Věra

Nechci se do toho míchat, ale nedá mi, abych nenapsala, že je to, Věro, úžasně napsaný - s největším vhledem, emaptií a pochopením. Přála bych si, aby se mnou takhle rozmlouvala mamka... (ale nevadí, "duchovní mamky" najdu na netu )

Věra
člen

# Zasláno: 17.5.2010 13:24 
Odpovědět 

děvče
Jejda, děkuju ti. Docela jsi mně zaskočila.
Před dvěma dny se mi patou vytočila v srdeční krajině má sestra a roztrhala mé city a upřimná snažení zase jednou na cucíky. Má to v povaze a pro silná slova, extatická gesta nechodí daleko. Vše do krajnosti; fanatické postoje předvádí s oblibou. Její situace jsou ty nejdůležitější a ostatní jsou šuvix. Cítí se zraněna, neví ale,že jedním každým slovem dokáže skalpovat.
Lížu si rány a říkám si, že jde o zkoušky, které mně nesmějí odradit.
Tvá slova jsou náplastí a velkým kontrastem. Díky.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Dva dotazy