Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Svatba
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Angela
člen

# Zasláno: 14.6.2010 22:32 
Odpovědět 

Dagmar
také na tom máš zásluhu. Kdo nám stanovil datum? Stačí si přečíst vlákno :-) 12.6 v 15.00

Věra
člen

# Zasláno: 16.6.2010 16:16 
Odpovědět 

Angela

GRATULUJU Angelíno!!!!

Dagmar
člen

# Zasláno: 16.6.2010 21:51 
Odpovědět 

Angela

Jardine
člen

# Zasláno: 19.6.2010 13:37  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Hodně uvolněná atmosféra, nesešněrovaná.. žádné pózování

Paráda! Takhle to má podle mě být! Někteří lidi vyhodí za "repre" svatbu desetitisíce ba víc, a pak jsou po celý ten slavný den vystreslí ....

Jsem ráda, že vám to klaplo, ať vám ta atmosféra svatebního dne vydrží co nejdéle

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.7.2010 08:44 
Odpovědět 

Angela

Ahojky Angelo, cetla jsem si tvoje príspevky na vedlejsím fóru. To je bezva, ze vsecko do sebe zapadá, zdravícko se zlepsuje a ty nejkrásnejsí plány se plní... Tak jen tak dál a houst! Tak kdyz tak sem pak dej nejenom nejakou fotku ze svatby, ale i toho nového hnízdecka, které tak kouzelne popisujes, at se muzem pokochat s tebou (a nekterí si i zálibne a zdrave zazávidet )

Angela
člen

# Zasláno: 10.7.2010 13:23 
Odpovědět 

Ahoj asthangi,
fotku ze svatby dám, třebaže jich mám zatím asi pět :-) kdo něco fotil, je na dovče. Ale mám je slíbené.. No a domečku dám také.. Ale to že se tak líbí nám nemusí znamenat, že se bude líbit každému.. pro nás je to místo, kde chceme mít doma.. Teď jsem u rodičů a píšu jen z telefonu..

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.7.2010 19:43 
Odpovědět 

Ale to že se tak líbí nám nemusí znamenat, že se bude líbit každému.. pro nás je to místo, kde chceme mít doma..

To je jasné. To vís, to jen já, zvedavka zvedavá, miluju okukovat domy lidí (ze by Venuse v 7. v trinu na Saturna do 4.?) Stací pár hezkých slov na fóru a jsem v pasti

Angela
člen

# Zasláno: 10.7.2010 20:04  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Tak, tady to je.. ale nevim zda-li neco uvidis. Vlozim odkaz na picassa... uff tak nevim

URL

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.7.2010 20:42 
Odpovědět 

To je autentické místo s kouzlem, zádná tuctovka. Má to urcitý nádech romantického tajemna, to ok(n)o jakoby vykukovalo z nejakého dávno zapomenutého príbehu... Moc puvabná zahrádka...

Angela
člen

# Zasláno: 10.7.2010 21:22 
Odpovědět 

Děkuji. No já doufám, to byloo focené v dubnu. Zahradu jsem už vyčistli, posekali. Teď je zahrádka zelená, kvetou lekníny. Ve čtvrtek jsme tam měli zahradníka - aby jsme zjistili stav stromů a co ponechat a co bude muset pryč. A oplotíme to, aby to řemeslníci nezničili.
Ale bude to ještě nějakou dobu neobyvatelné.... Teď si právě maluji obývací pokoj a přemýšlím jak poskládat barvy, materiály.

lexxa
člen

# Zasláno: 10.7.2010 21:25 
Odpovědět 

ahoj, můžete mně taky poradit, po 18 letech vztahu, jsme se konečně rozhoupali k svatbě líbí se nám termín 17.9.2010, myslíte, že je vhodný

Zlata
člen

# Zasláno: 11.7.2010 19:21 
Odpovědět 

Angela

Budete mít krásné bydlení. Moc se mi líbí to okno - oko na verandě.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Svatba