Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Svatba
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Angela
člen

# Zasláno: 5.5.2010 11:30 
Odpovědět 

Přátelé,
blíží se termín svatby. Rozhoduji se mezi 11.6. a 12.6.
Zatím jsem zajistila 11.6. , i proto, že tento den mají moji rodiče 50.leté výročí svatby, ale oni nechtěji o vlastní "zlaté svatbě" a oslavě slyšet.
Jenže pro 12.6. mluví jiné praktičtější věci - například je sobota .
Součet 11.6.2010 je 11/2 součet 12.6. je 12/3. Já jsem 1 on je 8.

Díky

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.5.2010 12:32 
Odpovědět 

Angela
když už, já bych se tedy přimlouvala asi za toho 12. přece jen Luna tam má o něco lepší aspekty než toho 11.
A ještě kdyby to šlo odpoledne - dejme tomu 14-15 hodin, to je asc. ve Vahách, Venuše je v harmonických aspektech.
Pokud by to bylo kolem poledne, asc. v Panně a sedl by Saturn do 1. domu, což by nebylo příliš dobré, pokud dopoledne 10-11 sedl by na asc. Mars, což se mi nelíbí rovněž.

Angela
člen

# Zasláno: 5.5.2010 13:12 
Odpovědět 

Ahoj Dagmar, díky za tak rychlou odpověď.

Já právě vyrážím na matriku a uvnitře jsem si to také říkala . Chtěla jsem udělat sice radost rodičům, ale oni budou rádi i tak :-)..

Věra
člen

# Zasláno: 5.5.2010 13:43 
Odpovědět 

Jujda, vdáváš se TY a Partner, proč radost rodičům, to bych nebrala jako velké plus - nemám s tím dobré zkušenosti. Je to váš život a závažný krok, v á š - a nikoho jiného.
Tím ale nemyslím nic o nějaké neohleduplnnosti. Jen, že svá vážná rozhodnutí na celý život mají být o jiném postoji, soustředěném na dobré energie oné chvíle...ostatní vychází z nitra a postojů jedinců, jejich lidských
kvalit.
Znám několik dlouholetých manželství, která byla uzavřena na podobné bazi, "chtít udělat radost", " chtít vyhovět" ... bla bla a jsou to martyria životem...
Manipulace, postoje oběti, vymaňování se z toho a věčné bojůvky.
Protože jde o lidi vysokého věku a je už co sledovat, podivně se tam opakují podobné příběhy, momenty a rysy...

Rodiče měly svůj den před 50ti lety a oni se budou jistě radovat, když budete šťastni - kdykoliv. A navíc nechtějí a nestojí o oslavu pro sebe.

Manželství a rodina je kus odpovědné práce po společném rozhodnutí dvou samostatných a nezávislých jedinců. Základ, pevná baze pro rodinu a mnohý, čilý pohyb všech jeho příštích příslušníků - dětí a další generace. Proto bych se snažila vybírat opatrně a především s poukazem na kvalitu vnitřních vazeb se schopností dobré komunikace mezi sebou i směrem ven. Potom není třeba "vyhovovat a zavděčit se". Spolupráce a úcta bude přirozenou součástí .

Naši měly teď výročí 55 let a taky nechtěly oslavu, berou to jako jejich osobní věc a vzpomínají, bilancují...samy. Neslavily ani 50. výročí.

Tak přeju šťastnou ruku, pevný krok, odhodlání, trpělivost a vytrvalost
spolu s láskyplnností a laskavou velkorysostí ve všem, co podniknete.

Angela
člen

# Zasláno: 5.5.2010 14:44 
Odpovědět 

No,tak teď krátce z mobilu. Mají pouze toho 11.6. tak to asi přehodíme úplně. Alespoň bude víc času.
Chjo, dneska jsem měla divné sny..

hanka
člen

# Zasláno: 5.5.2010 15:16 
Odpovědět 

Milá Angelo, naplánuj to podle svého srdce, protože stejně je důležitější datum, kdy jste se poprvé setkali a přeskočila jiskra!
A žes na dnešek měla blbé sny, to nic neznamená, neboť jde studená fronta, můj malý synek měl taky blbé sny, až ho to přimělo, že v noci přišel a schoulil se u mě v posteli.
Za to může ta islandská Ejakula Patla.
Doufám, že sem dáš svou fotku ve svatebním, jsem moc zvědavá, štěstí budu přát podle tradice až v den svatby - nezapomeň k šatům či kostýmku přidat něco nového, něco starého, něco modrého a něco půjčeného - to nosí štěstí !!!

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.5.2010 19:25 
Odpovědět 

hanka
Domnívám se, že není důležitější okamžik /z pohledu astrologie/ kdy se dva setkají, ale kdy je uzavřena svatba - smlouva.

Z jiného pohledu je to v podstatě jedno, pokud vědí, že spolu chtějí být.

Angela
člen

# Zasláno: 5.5.2010 20:32  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Ahoj ahoj, jsem zpět.

Tak jako všechno zase zařizuji překotně. Ale ono to nějak vyjde.
Starosta naší vesnice je můj bratranec, takže zbývalo přemluvit matriku , pod kterou spadáme. ( Já to měla původně objednáno na 11.6). Jenže - matrikářky nejsou zde příliš ochotné, no tak jsem volala do vedlejšího městysu, kde mají také matriku a tam byli velice ochotní. Jenže nesmí to být na našem uzemí - nicméně napadlo je, že v našem lese, je nově opravený altán, kde končí jejich území:-)
Mě to neva neb bydlíme na kraji lesa, a máme to tam cca 1 km. Tak holt lidi dostanou mapy a vyrazí. A my jsme to kdysi vlastně podobně plánovali, že bychom lidi vzali někam na výlet.

Hani, z toho vyplývá, že já nebudu zrovna klasická nevěsta ze žurnálu Navíc mám problém se strojenými obřady a k tomu jsem lehký introvert, který se sice občas projevuje extrovertně. Ale něco pošlu.. a díky za sluníčka, budou se hodit!

A ještě malá shoda okolností - hledala jsem ubytování pro hosty a přes internet jsem zjistila, že skoro sousedka začala pronajímat dům. Byla jsem tam, a zjistila jsem, že jsme první zákazníci :-).

No a ještě k tomu našemu datu - máme chuť to udělat už nějakou dobu, jen nám bylo jedno kdy. Datum nechával Tom na mě, a tak jsem to objednala někdy v lednu. No a je květen a my si teprve vyřídili jeho ztracený rodný list . A ještě si musí vyměnit občanku, chlap jeden.
A také se u mě začal projevovat strach a chuť tento krok oddálit. Tak to mám vždy - rychlé rozhodnutí a pak obavy.

A ještě k tématu udělat radost rodičům. Věrko, já vím, že náš život závisí na nás. A kvůli rodičům to neděláme v tomto smyslu. Ano odmítají, ale odmítali vždycky všechno - pro ně je totiž vše "zbytečné". Ale také jsou pak velmi rádi. Tak uděláme nenásilné poděkování a tak. Je za co. A pro ně bude dárek i to, že si mě někdo také chce vzít - myslím, že se v minulých letech docela obávali, aby mne tu neponechali samotnou osudu :-) . I když o tom nahlas nehovořili, ale ty útrpné pohledy... asi víte co myslím..

A ještě k tomu přišla koupě domečku. A budeme přestavovat. Tak si říkáme, že by nám to ulehčilo spoustu věcí, kdybychom se podepisovali jako manželé.

... trochu jsem to překotné psaní upravila, aby to dávalo alespoň trochu smysl...

Díky ale všem za jakékoliv názory..

Jardine
člen

# Zasláno: 5.5.2010 20:54  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

takže (ptám se jako začátečník) je to tak, že výběr data svatby může nějakým způsobem poznamenat budoucí osudy manželství? Tj. horoskop onoho dne si ten svazek už s sebou pořád nese jako radix?

Letmo jsem se podívala na datum své svatby (10.6. 2006), je tam zajímavá konfigurace "drak", ale zároveň nějaké náročné aspekty (konjunkce Mars-Saturn, opozice Slunce-Pluto). No, každopádně datum jsme vybrali naprosto nepromyšleně, prostě jsme sáhli po prvním, které nám radnice nabídla. Chtěli jsme takovou "svatbu-nesvatbu" (hlavně žádné velké oficiality), takže jsme to měli pod širým nebem, v japonské zahraně ZOO Plzeň, dost neformálně a za asistence několika místních živočichů Místo svatebního pochodu živá středověká hudba ... byl to vlastně takový happening a i těm babičkám a tetám, které by preferovaly něco tradičnějšího, se to nakonec líbilo. Hlavně jak to bylo takové improvizované a "na koleni", nikdo nebyl nervózní, že se něco podělá. Dokonce i když tiskový mluvčí ZOO Plzeň dorazil místo přislíbeného štokrlete na podepsání lejster s živým hroznýšem kolem krku, vzali to svatebčané sportovně, a had koloval mezi zúčastněnými jako maskot Neměli jsme ani oficiálního fotografa, každý fotil tím, co měl zrovna po ruce, a na spoustě fotek jsou kromě nás i gigantičtí plastoví veleještěři ze sousedního Dinoparku.

Přeju, ať se ten den D krásně vydaří

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.5.2010 22:45  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

jardine, poznamenat asi v tom horším slova smyslu ne - ale myslím, že jako u každé smlouvy je dobré, pokud jsou podmínky ke startu co nejoptimálnější.
Určitě to hlavně závisí od radixů obou,jak se spolu shodnou.

To musela být zajímavá svatba!!
- také nejsem zastáncem takových těch velkých oficiálních událostí, moje svatby byly velmi nenápadné a klidné - děsím se takových těch proslovů na svatbách a tak.

Angela
člen

# Zasláno: 6.5.2010 07:02  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Jardine
Dagmar

oficialita, to bylo to slovo, které jsem hledala. Je nás tu takových víc koukám. Děsím se toho, že tatík bude chtít proslov:-)
pak se z lesa přestěhujeme k nám na zahradu nebo fotbalové hřiště .. teda my nejsme fanoušci fotbalu, ale mají tu pergolu, kdyby pršelo a velké dětské hřiště.

Děvčata, jestli můžete - popovídejte o datumu, svatbách a zkušenostech po letech. A jaký (jestli nějaký) měl datum a čas svatby vliv na Váš dosavadní život. A jestli jste pociťovali rozdíl před a po tomto datu.
Vaše postřehy jsou pro mne ,jakožto budoucí manželku, zajímací:-)

Jardine
člen

# Zasláno: 6.5.2010 08:04  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Angela: jsme svoji čtyři roky (žijeme spolu už 8 let) ... to není moc, ale můžu říct, že jsem ode dne svatby žádnou výraznou změnu nezaznamenala. Tím, že jsme to udělali takové "free" a nesvatební (přece jen muž je Vodnář; bylo taktické na to vzít ohled), se nějak nedostavil pocit, že by svatba byla nějaký předěl (neřkuli chomout) - pořád cítím, že jsme spíš "partneři" než nějací úřadem posvěcení "manželé". Co změnilo věci nejvíc, byl příchod dětí, kdy jsme ze dne na den přestali být pány svého času. Ale to s nějakým datem vdavek asi mnoho nesouvisí.

Věra
člen

# Zasláno: 6.5.2010 14:39 
Odpovědět 

Angela
Zdá se mi, že " ti to vychází vstříc", váhadlo se rozkývalo, odklad vyplynul přirozeně... to je prima, zklidní se to, ne?
A ten styl se mi zamlouvá, prima normální bydlení pro hosty u sousedů, pohodové; altán v lese je krásně romantický- paráda a něco mi napovídá o neoficialitě i ta asi propadlá OP partnera....občas se taky musím vypnout k cestám po úřadech...což fakt nesnáším. Kdybych se kdy vůbec byla chtěla vdát - bylo by to podobné ale protože matka "by jevila, co by druzí řekli" asi by se všechno dověděla post aktum, což by bylo taky "špatně"...poněvadž patřím mezi ty nad nimiž se kroutí hlavou ať udělám cokoliv. A to i za cenu, že si dvorní kritik protiřečí.
Všechno se diktuje, vnucuje a hlídá, svírá, komentuje a prověřuje a navlíká do korzetu... u nás ;( tak trochu inkvizice současnosti. Až vnoučata
cvičí se všema těma šablonama a "musama" a nedají se otrávit a spoutávat. Prostě příště nepřijdou a jdou si svou volbou a cestou....

virgo63
člen

# Zasláno: 6.5.2010 19:58 
Odpovědět 

Angela

To je hezké téma, jaro-láska-svatba!
Pochopila jsem to dobře, že svatba v altánu bude opravdu teď v červnu? I když Věra píše o odkladu...?
Svatby venku se mi líbí moc (často takové "děláme"), ale musí vyjít počasí.

Nedalo mi to a koukla jsem na ty mřížky. Jak píše Dagmar - dle astrologie se jí nelíbí 11.6., i num. mřížka ukazuje na příliš mnoho jedniček a to se mi taky nelíbí. Úplně jiná situace byla tehdy 11.6.1960. Že rodiče vybrali správné datum, to je vidět, když jsou spolu tak dlouho.
12.6. je počet jedniček a dvojek vyrovnán, celkově je to trojkový den a to je taky fajn, protože to manželství by stálo na komunikaci - ta je v manželství neskutečně důležitá (taky naše datum bylo 3).
Taky se mi tam líbí rovina oddanosti věci - to mi evokuje, že byste pro dobré manželství dělali vše.

Neznám Tvoje data narození (docela by mě zajímalo, jaký teď prožíváš osobní rok, když ses tak náhle pustila do zásadních životních změn) , ale jako jednička jsi nepochybně silná osobnost a s osmičkou, taky silnou a vyrovnanou mi to docela ladí - když při tom přetahování o "vůdcování" nezapomenete vzájemně komunikovat, tak to bude dobré.

Nu a když chceš, taky přidám svojí svatbu - jak jsem vedle psala, to naše datum jsem si hodně dopředu naplánovala - a jaké bylo moje překvapení, když jsem pak zjistila, že na stejný den se brali moji rodiče (nikdy jsem to předtím nezkoumala), až před svatbou mi to máma jen tak mimochodem řekla. Oni svatební výročí nikdy neoslavovali. Měla jsem z toho radost, ale jestli oni, to nevím.
Ten rok pro mne osobně zlom znamenal - taky proto, že jsem vstoupila do roční vibrace čísla 1 - to jsou všeobecně nové začátky.
I když jsem se po svatbě nikam nestěhovala, tak to pro můj život změnu znamenalo. Tehdy nebylo zvykem žít nejdřív zkusmo spolu, jeden na druhého si zvykat a zjišťovat, jestli to bude fungovat nebo ne. Až když se člověk vdal/ oženil, tak začal žít trochu jiný život, než doposud, takže změna to byla pořádná...
Nu, zvykli jsme si - manžel i já - a budeme spolu 24 let.

Tak Ti držím palce, ať se váš svatební vyvede nejen co do počasí!

Angela
člen

# Zasláno: 6.5.2010 21:21 
Odpovědět 

Haló, haló,
Ahoj Virgo, ano platí to. Ještě není úplná jistota, ale bratranec přemluvil matrikářku a mám se jí ozvat. Takže velmi pravděpodobně 12.6.2010 v 15:00. Fakt jsem to chtěla toho 11.6 zrušit, necítila jsem to tak.

Jinak já jsem letos vstoupila do 3 on do 1. U mě se vše převrátilo právě v roce 1, kdy jsem potkala mého chlapíka. Data Ti ráda pošlu - jsem na racoon72@gmail.com .
Mimochodem zrovna dneska mi řekl, že se vedle mě velmi sklidnil . Já cítím to samé. Já má deset tisíc pohledů na věc a někdy mi chybí rozhodnost a v tom mi pomáhá, on to má naopak - jde a koná, a je rozhodnut pevně pro jedno, ale občas mu uniknou souvislosti . A tak z těch x mých nabídek něco vybere a tím mi fakt ulehčuje situaci a šetří už tak roztříštěnou energii. Blíženec xStřelec

Jinak mě se ta trojka také líbí . On sice nechápe ten rozdíl dne - ale zas se mu líbí, že je to sobota. Já všechno komplikuju a on zase zjednoduše :-). Jardine zase svatební den byla 6 - to se mi líbí také...

A ještě jedna poznámka - Jsem jednička, beran a krysa zároveň :-) a nikdy dřive bych neřekla, jak ráda , snadno a ochotně předám žezlo. V našem případě já jsem iniciátor, ale pevně v rukou to má on.

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.5.2010 21:57 
Odpovědět 

Já jsem se vdávala v osobním roce 9, bylo to 6. - výsledná 4, čísla toho dne moc pěkná, tři jedničky a mimo osmičky všechna čísla po jednom, čili rovina empatie, dovednosti, myšlení, odhodlání, pochopení...
navíc toho šestého...
v té době jsem numerologii ještě nedělala, ale vybrali jsme si dobře, už jsme spolu 35 let.
V horoskopu Slunce v konjunkci s Neptunem,, Merkurem, všechny 3 planety trigon na Jupiter. Teď zjišťuji, že ten den byla Luna v Kozorohu /tam ji mám v nativu také/, vidím, že Saturn dělal´napěťové aspekty na Venuši a Lunu.

Angela
člen

# Zasláno: 6.5.2010 22:25 
Odpovědět 

jó a ještě něco, tak nebo tak..bude to venku, v přírodě. Jinak ten altan- to není žádný architektonicky skvost. Je to budka uprostřed lesa, kde se kříží 6 cest.

Jinak Saturn - psala jsem jinde, tranzituje 5.domem , je v con na Pluto a opo Merkur, trigon na Saturn. A luna ta bude jak psala Dáša také ve Vahách? Nu uvidíme..

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 7.5.2010 10:37 
Odpovědět 

Angelo, zdravím,
kdo bude ten šťastný muž ? Je to Tom ?

Angela
člen

# Zasláno: 7.5.2010 11:18 
Odpovědět 

:-) Ahoj Zajíci, no jasně, je to on mého srdce šampión.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 7.5.2010 13:08 
Odpovědět 

To jsem ráda, že to vyšlo. A bude i mimi ? Je v plánu ?

Angela
člen

# Zasláno: 7.5.2010 13:13 
Odpovědět 

No moc bychom rádi.
Tak uvidíme, viz vedlejší diskuze na toto téma
ahoj

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 7.5.2010 13:26 
Odpovědět 

Podívám se na tu diskusi a Ty si vzpomeň na ten můj symbol, tuším to byly slzy radosti, čistota těla, nebo tak nějak...

Zlata
člen

# Zasláno: 9.5.2010 16:55 
Odpovědět 

Pár dní jsem si huntovala tělo na horách a takové pěkné téma mi málem uniklo. Když jsem se seznámila se svým mužem, tak mi na ASC stáli tranzitní Venuše ( vládce 7.d), Mars a Uran. Láska na první pohled. O šest týdnů později později přede mnou klečel s kyticí růží a prstenem v ruce a žádal o ruku. Pacholek přesně věděl jak na kovanou Lvici. Nakonec jsme se díky různým okolnostem brali až za půl roku 2.6.1979. Uran se pořád držel u ASC, za to tranzitní konjunkce Marsu a Venuše se přestěhovala na DSC. Myslím, že je to dost výmluvné. Během toho období jsme se vídali jen o víkendech, a to ještě ne pokaždé.Pro mě to byla obrovská změna, protože dva měsíce po svatbě ( když skončila výpovědní lhůta v práci) jsem se za mužem stěhovala do cizího města, kde jsem nikoho neznala. Nové bydlení, nová práce, která se mi krajně nelíbila, nikoho jsem neznala, bylo to jedno velké dobrodružství. Byl pro mě tenkrát ale velkou oporou. A svatbu jsem jako správná Lvice měla velkou, přes 50 lidí, trampskou a roky se o ní mluvilo po celém městě. Všichni naši kamarádi dodnes rádi vzpomínají jaká to byla vydařená akce.
Velmi mě pobavilo, když jsem si před časem povídala s již dospělými synky (chtěli vědět jak jsme se s tátou seznámili) a ten mladší jen vykulil oči a zděšeně mi říkal:" No, mami, jak sis ho mohla hned vzít, vždyť jsi ho vůbec neznala! " No, oni jsou sice oba Lvíčata, ale ascendenty mají v Býku a Kozorohu, takže nikam nespěchají. Sice už mám jednu vnučku, ale svatba je stále v nedohlednu.

Angela
člen

# Zasláno: 10.5.2010 23:19 
Odpovědět 

Zlata

moc pěkný příběh . A ještě má pěkné pokračování. Ne vždy to tak vyjde. Já něco podobného udělala před 16 roky, domluvili jsme se cca po týdnu a do třech měsíců byla svatba... pak to ovšem pokračovalo jinak.

Tak dnes jsme definitivně objednání i zaplacení. A bude to ten altan . A mám i oblečení - lněný bílý kostým a k tomu hnědé doplňky, včetně klóbrcu. Teda ty doplňky ještě nemám, to je jen představa. Teď ještě obléci muže - hezky ale v podobném duchu . A vyřídit si opis rodného listu.. Teda my jsme dvojka - na poslední chvíli a bez půlky dokladů..

hanka
člen

# Zasláno: 5.6.2010 17:04 
Odpovědět 

Hura hój, už se Ti to blíží, Angelo!
Přeji Ti, abys nemusela místo kostýmu oblékat bílé plavky na oddavky !!!
Držím pěsti k Tvému štěstí !

Věra
člen

# Zasláno: 5.6.2010 19:15 
Odpovědět 

hanka
chichi, ty plavky v lesním altánku by byly šik, co? Ale lněný kostýmek
snese ta vedra skvěle a v lesíku to bude jistě prima. Bacha na klíšťata,
to myslím preventivně vážně!

hanka
člen

# Zasláno: 5.6.2010 20:54 
Odpovědět 

http://www.studiozorka.cz/studio-z-poskytlo-svateb ni-plavky.a3.html

No, má být krásně, tak proč ne plavky?
Do sucha i do vodičky.

Angela
člen

# Zasláno: 6.6.2010 07:05 
Odpovědět 

Hani, budu odvazna.. ale takhle moc zas ne :-)

No a už to není ani týden! Dnes to byla obhlédnout tchýně Na druhou stranu po xx letých zkušeností Toma a teď i mých - ona si stejně najde vždy něco, co se jí nelíbí. Na druhou stranu tchán má z toho trochu škodolibou radost, a těší se... A plavky , to bych neudělala jak sobě tak ani tchýni. Ale jinak

Angela
člen

# Zasláno: 14.6.2010 12:25  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Tak máme to za sebou. Bylo to moc fajn, řekla bych, že si to všichni užili.
Procházku, děti výlet s hádankami a hledáním pokladu. I my.
Žádné velké stresy. Kadeřnice byla ráno trochu překvapená - šla jsem na blind do Bomtonu, kde jsem si zavolala cca 14 dni předem. Tak jsem jí řekla, ať se moc neděsí, že se sice vdávám, ale mám připravenou náhradní variantu, kdyby účes nedopadl, tak si na hlavu vezmu klobouk... Ale účes nakonec dopadl pěkně..
Hodně uvolněná atmosféra, nesešněrovaná.. žádné pózování. Snad jsem jen svolala ženské, že se společně vyfotíme.. ale to jen proto, abych pak mezi ně mohla hodit kytku:-) Chytla ji zrovna kamarádka, která už asi rok vrčí, že ten její ji nepožádal o ruku. A to přesto, že mezi nimi je vše nad slunce jasné, a rád by chtěl začít pracovat na potomstvu. On jen neví, nevěděl, že to má říct..A když ji chytla tak jen řekl no vidíš, tak teď bychom se měli vzít i my (Asi si to představovala přeci jen trochu romantičtěji, ale byla moc a moc ráda).
Počasí nám velmi přálo, všude kolem už prý pršelo, jen u nás nic - vlastně při odpoledním grilování jen takový jemný teplý deštík- ale jen na chvilku:.-)
Fotilo se hodně, takže až to posbírám, něco sem dám...

Dagmar
člen

# Zasláno: 14.6.2010 21:12 
Odpovědět 

tak to jsem ráda, že nebyl stres a že to takhle dopadlo v pohodě

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Svatba