Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Číslo hodiny a minuty narození
Autor Zpráva
děvče
člen

# Zasláno: 15.4.2010 19:22 
Odpovědět 

Zrovna jsem se včera s kamarádkou dostala k numerologii a tvrdila mi, že numerology zajímá jen den a rok narození a pěkně tvrdě si na tom trvala.. O numerologii toho moc nevím, ale rozhodně je důležitý i měsíc nar., že? No a tady mi Virgo naznačila, že někteří astrologové pracují v číselné mřížce i s mezisoučty. A pak jsem si všimla, že tu lidé uvádějí i čas narození. Tak mě napadá, že pokud se i on zahrnuje, tak mi mizí ta Saturnova rovina - nebo spíš její nevyplnění- díky minutové 5 - ovšem snad to byla skutečně tahle minuta.. Můžu to tak chápat? A zajímalo by mě, co mi teda, jestli se tu můžu takhle roztahovat, přidává ten čas narození - do vínku nebo jak to vlatsně je. 13.8.1988 3:25
Díky.

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.4.2010 21:07 
Odpovědět 

[b]děvče[/
ne s hodinama a minutama bych to nekomplikovala, ty do základní mřížky rozhodně nepatří.
pročpak se chceš zbavit té Saturnovy roviny???
Vždyť ve tvém horoskopu je také Saturn dost důležitou planetou, tak co se divíš?

takže tvoje mřížka vypadá takto:

33 ---- 9
2 -------8888
1111--------

Já jsem za tvé příspěvky ráda a ráda píšu o numerologii, takže se klidně ptej.

děvče
člen

# Zasláno: 15.4.2010 22:09 
Odpovědět 

Dagmar

Ani nevím, přišlo mi to jako dobrej nápad - zbavit se té roviny Saturna..

Mřížka - toto uskupení čísel ve mně vyvolává představu starého, mohutného stromu a je to podzim, ale jemný, slunný den s mírným větrem. (už bych se měla pořádně vyspat)

Numerologie může fungovat sama o sobě, nebo je to spíš pomocný nástroj při astrologii? Snad bych si o tom měla někde něco přečíst, než se budu ptát. :)

Čím se třeba numerologie výrazně liší (má něco navíc či postrádá) od astrologie? Z "přibližného" rozboru na najdise.cz se akorát dozvím, jaké mám schopnosti, vlastnosti, ktereé mi naopak chybí a jak uvolňovat energii zdůrazněnou nahromaděných stejných čísel.

Dokáže mi numerologie odpovědět na otázku, čím se mám v tomto životě stát?

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.4.2010 23:43 
Odpovědět 

děvče
samozřejmě že numerologie funguje sama za sebe - dokáže ti jednoduchým způsobem a v podstatě poměrně rychle říci jak jsi na tom s citem, myšlením, aktivitou - nedokáže jít zdaleka tak do hloubky jako astrologie.
¨
Z astrologií souvisí - ale vzhledem k tomu, že žádná literatura, která by je spojovala neexistuje, naučila jsem se to v podstatě sama.

nedostaneš z ní tolik informací jako z horoskopu, ale pokud spěchám, udělám si mřížku a již se kouknu na konkrétní problém do horoskopu.
Numerologie nepředpovídeá, stejně jako nepředpovídá astrologie - jen přináší možnosti, které můžeš využít a nebo nemusíš.

V podstatě z mřížky čtu podobně jako na najdi se - ale potom přichází ta další věc, nejdůležitější - všechno pospojovat - podobně jako v horoskopu - protože některá čísla se doplňují, podporují, některá mohou jít proti sobě.

Máš zajímavou mřížku, u tebe teprve s věkem budeš sklízet

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Číslo hodiny a minuty narození