Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmické trojúhelníky
Autor Zpráva
neo
člen

# Zasláno: 7.6.2009 12:00 
Odpovědět 

tohle mě docela zaujalo
URL

virgo63
člen

# Zasláno: 7.6.2009 17:34 
Odpovědět 

neo
To je ale přeci známá věc, Neo, to už jsme tu kolikrát s Dášou zmiňovaly.
Jasně, že devítileté cykly působí. Já jsem třeba teď v devítiletém cyklu 5 a ještě od září v ročním působení 5. Jojo, je to docela paráda.

Kveta
člen

# Zasláno: 7.6.2009 17:34 
Odpovědět 

neo
Jen jsem to zběžně přelítla, domnívám se, že je to převzaté z Čísel lásky od Robin Steinové. Ta to má rozpitvané ještě na jednotlivé roky v té které devítileté vibraci.
Kdysi dávno jsme tu debatili o tom, zda od 36ti odečítat 2 nebo 11. Tenkrát jsem slíbila, že zpětně proberu svůj život rok po roku, abych doložila mé tvrzení, že odečíst 11. Dáša bere v úvahu 2. Je tedy numeroložka odbornice, měla bych dát na ni, ale mně to opravdu sedí na těch 11. Až mi vyjde čas, dám sem některé mé roky pro srovnání.

Kveta
člen

# Zasláno: 7.6.2009 17:41 
Odpovědět 

virgo63
Ty se máš! Například já nikdy devítiletou pětkou neprojdu. A to mám číslo 5 tak ráda. Šestku nějak nemusím, tak možná proto ji mám dvakrát a za pár let už v ní budu napořád.

virgo63
člen

# Zasláno: 7.6.2009 17:51 
Odpovědět 

Kveta
Taky by mě zajímal rozbor toho, jestli odečítat 11 nebo 2. Od někoho z praxe. Přikláním se k 2, ale když říkáš, že v reálu sedí více 11? No, až budeš mít čas, hoď nám to sem, ju?
Vycházím z toho, že po odečtení 11 by zbývalo jen 25 let na primární cykly v dětství, což se mi zdá dost málo. Ale možná, že jenom žijete rychleji?
Poslední dobou na numku vůbec nemám čas, jak říkám - cyklus 5/5 je docela náročný na stíhání všeho možného.
Měj se skvěle. Květu!

neo
člen

# Zasláno: 7.6.2009 17:53 
Odpovědět 

Květo

ve mě to totiž vybudilo vzpomínku, kdysi dávno jsem byl u nějaké vědmy, a ta to používala dokonce mi to vysvětlovala, a teď to nějak ožilo, neboť to bylo docela poučné, a hlavně jsem potřeboval nějak vypadnout z blbého období

Uvažuji o pořízení dalšího jména vedle Mojmíra, neboť pro mě to je vlastně druhé příjmení, a velmi málo se v mém životě používalo a když tak to byl většinou průser ... .
Pořád někoho přesvědčovat ač to myslí dobře ... .
Tak jsem to chtěl protáhnout přes numerologii, a ono ejhle

zde je můj oblíbený web
URL

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.6.2009 22:35 
Odpovědět 

neo
o devítiletých cyklech mám na svém webu také nějaké informaceURL
a co ejhle - už sis to spočítal?

Kveta
jestli budu mít čas podívám se u svého muže, který je také 2 z jedenáctky. Ale jak píše Virgo - zbylo by ti 25 let rozdělených na tři části jako primární roky a to se mi zdá také málo.

radkas
člen

# Zasláno: 8.6.2009 13:07 
Odpovědět 

zde je můj oblíbený web
URL

Neo, web je super zajimavy, vypada to, ze bude i mym oblibenym webem. Diky za tip !

RidgeDob

# Zasláno: 6.1.2018 20:03 
Odpovědět 

Edwin Wright from Bayonne was looking for Hip - Hop Nation

Rocky Marsh found the answer to a search query Hip - Hop Nation

Link ----> Hip - Hop Nation

paper writing service - ESSAYERUDITE.COM

professional term paper ghostwriter website ca, Filipino athletes in Busan ASEAN GamesOthello: The Eponymous Hero of Shakespeare. sample dedication letter thesis definition of reflection in essays, Hip - Hop Nation best school essay writer service for phd.
popular dissertation results ghostwriter sites for universitysickle cell disease research paperan essay about rulesthings they carried essay titlesmoral philosophy essay. write dissertation chapter 5 how to write short essay sample The American History.
top university essay writing for hire for phd. role of mass media in education essay, initiation sylvia plath essays. paper writers service uk writing phd thesis proposal!
good russian essay phrasestop papers proofreading for hire caprofessional persuasive essay on trumpamerican man age ten thesis statementprofessional business plan proofreading for hire for college - https://essayerudite.com/write-my-essay/ Hip - Hop Nation and NATO: The Kosovo Conflict, cheap cover letter proofreading service for masters.
top critical essay writing sites gbpersonal statement introduction. introduction to essay lesson plan! professional practice essays race suicide thesis.
essay writing and quotes custom thesis writing services, pay to write tourism business plan? article review writer site ca, world politics term paper topicscheap dissertation conclusion writers for hire usabest masters literature review assistance.
best university phd essay topicresearch paper rubric high schoolessay about the culture of the philippines. research paper on internet security and privacy creative writing distance learningbusiness editing site. physical education topics essays, Hip - Hop Nation discrimination in america today essays.
ideas for research papers on historybody paragraphs in a research paper consist of. Cruelty of Animal Testing Procedures write my essay popular thesis writing websites for masters.
stress management research papers parental involvement children, dissertation help india. thesis style file latex, professional content ghostwriters sites us.
indian national congress essay - writing paper online. Hip - Hop Nation and professional creative writing ghostwriting websites, write me top college essay on founding fathers.
top phd essay ghostwriters services usa. Stagnation of the Philippines, research paper topics, popular dissertation conclusion ghostwriter website uk

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmické trojúhelníky