Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Numerologický program
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 2.11.2008 09:30 
Odpovědět 

Jirko prosím tě, včerejší příspěvky zde nejsou, když tak ho napiš ještě jednou - díky.

Jirka

# Zasláno: 3.11.2008 15:03 
Odpovědět 

Tak znovu Neznáte prosím nějaký dobrý numerologický program k zakoupení nebo stažení?
Děkuji

Dagmar
člen

# Zasláno: 3.11.2008 17:37  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Jirka
program numerologie o kterém vím, je v astrologickém programu Nebeský kalendář.
Je dobrý v tom, že si tam můžeš doplňovat texty.Špatný v tom, že ti neukazuje roviny a tudíž si nemůžeš k němu texty doplnit.
myslím, že se ti zakoupení vyplatí, pokud byses později chtěl věnovat i astrologii´.
informace www.wendys.cz

Potom má numero. program numerolog Bako - ale ne volně - je placený.

Volně stažitelný opravdu dobrý numerologický program neexistuje / pokud si ho někdo nevyrobil sám pro svoji potřebu/ -

mrkni ještě sem, dala jsem to do vyhledávače
http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/doplnky_ a_rozsireni/soothsayer/

http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=numerolog ie&kde=sw-win&search=Vyhledat

ale jestli některý k nečemu bude, nevím - je to stejné, jako bys vykládal horoskop přes program - možná bude dobrý k vyjetí informací, které by sis dal následně dohromady....

až si něco stáhneš poinformuj prosím!

virgo63
člen

# Zasláno: 4.11.2008 13:45 
Odpovědět 

Není nad to si namalovat mřížku sám.

Jirka

# Zasláno: 4.11.2008 16:34 
Odpovědět 

A jaké jsou zkušenosti s programem od p.Baka? Děkuji J.

Dagmar
člen

# Zasláno: 4.11.2008 20:09  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Jirka
nevím, k Bakovi mám výhrady, ale v postatě ti tam vyjede jen jeden list - žádný text, jen jaké životní číslo, psyhchické v jakém jsi roce atd. - nejlepší bys měl ten Nebeský kalendář - nebo si zkus stáhnout něco z těch linků - je to všechno free

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 7.7.2010 19:49 
Odpovědět 

máte smůlu...numerologii se vším všudy, mohou dělat jen VYVOLENÍ... ostatní to může zabít, když lezou tam, kam nemají...

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.7.2010 23:43 
Odpovědět 

anonyme jsem ráda, že tě to nepostihlo, že žiješ - jistě jsi VYVOLENÝ - v tom případě mě mrzí, že neznám tvé jméno - protože takových je málo.
Admin

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Numerologický program