Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Devítky vícečetné
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Věra
člen

# Zasláno: 11.5.2008 02:11 
Odpovědět 

Shodou okolností jsem narazila na data s vícečetnými čísly, zde s devítkama.
Podělím se: Muž - 9.9.1959
Žena - 29.9.1951; ti dva lidé k sobě nepatří.

Těším se na rozbor, co se dovím a děkuji!

virgo63
člen

# Zasláno: 12.5.2008 10:20 
Odpovědět 

Vy nás zásobujete, pane Karfík...
No ano, jsou to zajímavá data.
Přemýšlím, co je "víc" – zda 9 jako číslo dne, či jako životní číslo?
V každém případě 4x devítka je až dost!! Hooodně mentální energie, kterou je třeba zpracovat, jinak velké vnitřní napětí (bolesti hlavy, nespavost?). Sport je to pravé, jak už tady bylo mnohokrát řečeno. Mysl je nepokojná, vysoké analytické schopnosti, idealismus, originalita.

Muž má zřejmě problém s vyjadřováním citů. Touží po krásném, harmonickém domově, je snad i vášnivým milencem, něžný a romantický, jenže když tyto své touhy nevyjádří, může být druhou stranou nepochopen a on zase zklamán. Hledá hlubší smysl života, skrývá víc, než je vidět. Má však rád obdiv a slávu, na čemž usilovně pracuje.
Ke zdolávání cílů či vizí má dost odhodlání i vytrvalosti. Za svým cílem si jde pevně, když narazí na překážku, může být příliš prudký nebo zbytečně riskovat. Neměl by se povyšovat, ale spolupracovat s ostatními a zaměřit se na mezilidské vztahy.

Žena taktéž silně odhodlaná, její cíle jsou ale trochu ulítlé?, mimo realitu, zdá se. Rovina empatie jí dává schopnosti naciťovat se na ostatní lidi a pravděpodobně propojuje bystré myšlení s empatickou stránkou. Má mnoho nápadů a silnou intuici. Našla by asi dobré uplatnění v nějaké pomáhající profesi, má potřebu dávat ze sebe mnohé pro ostatní. Pozor však na sebeobětování se. I ona je zranitelná. Je pracovitá, vynalézavá, komunikativní, někdy však trochu nepřehledná.

Stačí takhle krátký náhled?

Věra
člen

# Zasláno: 12.5.2008 12:31 
Odpovědět 

virgo63
Děkuju, jsi jako vždy - skvělá. Tu paní znám osobně to tak sedíííí...
Muže jsem dostala jen datum, velmi úspěšný, ano sedí, OK!!! D í k y

Katka
člen

# Zasláno: 12.5.2008 12:41 
Odpovědět 

Nazdárek Já znám muže narozeného 19.1.1979. Taky velice zajímavá osobnost. Umělecké nadání, úspěšnost citlivost. Já myslím, že lidi co mají hodně 9 jsou hodně přemýšliví a inteligentní.

Věra
člen

# Zasláno: 12.5.2008 12:56 
Odpovědět 

Katka
No, tenhle "tvůj" je ještě více ojedničkovaný - vícečetný "devíťák".

Takhle jedničkovaného taky znám 11.10.1961, tedy pokud nás tu Dagmar nezbije, že v tom děláme čurbes...

virgo63
člen

# Zasláno: 12.5.2008 13:13 
Odpovědět 

Katka
No, čekala bych spíše jiné vlastnosti u tak napěťové mřížky... Třeba krajní přecitlivělost než citlivost. Má opravdu hodně jedniček, 3x devítku, navíc jsou ta čísla izolovaná, rovina Saturnu... no, podle mne to nemá ten člověk příliš jednoduché. Pokud ale zvládl tyto energie přeměnit v nějaký umělecký počin, je to jen pro dobro věci. Někudy ta energie prostě odtékat musí.

Katka
člen

# Zasláno: 12.5.2008 13:26 
Odpovědět 

No ano možná na té přecitlivělosti něco bude, je velice zvláštní, uzavřený

virgo63
člen

# Zasláno: 12.5.2008 13:28 
Odpovědět 

Katka
No vida, tak že by se něco přeci našlo?

Kveta
člen

# Zasláno: 12.5.2008 15:16 
Odpovědět 

virgo63
A co takhle moje nejstarší vnučka 12.9.1992? Když už se tu objevily ty devítky... Sice má jen tři, což není v minulém století tak neobvyklé, ale má pěkně vyrovnanou rovinu myšlení.

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.5.2008 19:17 
Odpovědět 

Kveta
To je pěkná mřížka - aktivní /někdy až přespříliš/ trojky a trojka ze dne narození - zřejmě velmi komunikativní /ale také kritická/, s velkou potřebou vkládat energii do vztahů, ´do rodiny, s velkou touhou pomáhat druhým. Někdy ale sny a ideály mohou být vzdáleny od praktické stránky, někdy se pomoc může proměnit v obětování.
Silná rovina myšlení .- velké tvořivé schopnosti, zřejmě předpoklad pro hudbu, umění, jakékoliv abstraktní aktivity přes myšlení - mluvený a psaný projev atd.
Dobré vyjadřování svých myšlenek, ale také emocí.
Silná vazba na matku a rodinu.
Je to mřížka plná myšlenek, citů a emocí - nemá příliš stabilitu - tu jí bude dodávat domov a její blízcí.

Věra
člen

# Zasláno: 12.5.2008 21:40 
Odpovědět 

Dagmar
Mohu ještě přidat datum 13.11.1973 - žena s řadou retrogradních prvků, složitá osobnost. Díky

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.5.2008 23:07 
Odpovědět 

Věra
Ty máš samé zajímavé ukázky - vždy ty ženy něčím výrazně vybočují -´já ti to napíšu heslovitě, jak mi jdou nápady... a co se mi postupně jeví na té mřížce nejdůležitější

potlačená citová oblast, výrazné mužské /vůdčí/ vlastnosti - někde tam v rodině je chyba pokud se týče předávání ženské /mateřské energie/ -
přitom role rodičů velmi důležitá, jejich silný vliv - možná až příliš silný.
teď jde o to, jestli saturnova rovina spolu s číslem dne nebrání využít všechny vlastnosti - např. ty dále uvedené.
vůdčí schopnosti, schopnost rozhodovat, schopnost vzpamatovat se s krizí a začít znovu, někdy nátlakové jednání - zvláště v mladším věkzu - později Saturn naučí, že to nemusí být vždy nejlepší způsob.
Chce to čas.
Velký vnitřní tlak, výrazná citlivost až přecitlivělost, výbušnost, hodně energie, ale spíše nárazová - velká intenzita s kterou jde do akcí - obrazotvornost, fantazie, někdy neodůvodněný strach /hlavně v dětství, dospívání/.
Myšlení které jde do hloubky - mnoho nápadů a abstraktní myšlení, které často nelze z nějakého důvodu realizovat v praktickém životě.

virgo63
člen

# Zasláno: 13.5.2008 09:05 
Odpovědět 

Dagmar
U Věry ženy bych výraznou Saturnovu rovinu neviděla, je tam přeci jen maličkatá šestka.
Souhlasím, že je to velmi silná žena, asi v pracovní oblasti úspěšná, ve vztahu potřebuje trochu poddajnějšího partnera (jinak by s ní asi nevydržel )

virgo63
člen

# Zasláno: 13.5.2008 09:13 
Odpovědět 

Kveta
Dáša Ti už odpověděla.
Citlivá, chytrá, otevřená, kamarádská... prostě Panna

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.5.2008 10:58 
Odpovědět 

virgo63
máš pravdu, brala jsem to spíše z lekcí, které dostává osmička, a také ze sedmičky -

Věra
člen

# Zasláno: 13.5.2008 11:01 
Odpovědět 

Dagmar
Velice moc díky, tohle je přinejmenším zajímavý doslova případ.
Opravdu to sedí, jak už jsem od vás obou s Virgo zvyklá.Složitá povaha, osud, projevy, přitom v atypicky nadstandartních podmínkách. Joo, cesty naše nevyzpytatelné..

Kveta
člen

# Zasláno: 13.5.2008 13:49 
Odpovědět 

Dagmar
Děkuji.

Věra
člen

# Zasláno: 13.5.2008 14:03 
Odpovědět 

virgo63
teď jsem si všimla, s tou rovinou Saturna a maličkou šestkou. Spíše bych řekla, že kdyby překonala jistou závislost a zvládla tu Saturnskou rovinu, která se ukazuje u těch, kteří dělají dokola stejné chyby, mohla by být profesně i úspěšná. Profesní i partnerskou linii v podstatě nezná, nevede, žije zatím v zakleté a nezralé stránce oněch možností.
Je jištěna jinak, no koment...

loty
člen

# Zasláno: 14.5.2008 13:37 
Odpovědět 

Dobrý den,moc by som Vás chcela poprosiť o môj výklad dátumu narodenia-9.11.1959.Nejak moc často musím riešiť problémy.Bola by som moc rada keby sa tu niekto našiel a nejak mi to pomohol objasniť,moc vopred dakujem.šarlota

virgo63
člen

# Zasláno: 15.5.2008 18:24 
Odpovědět 

loty

Ano, velmi silná rovina odhodlání Tě žene razantně a s houževnatostí do akcí. Toužíš něčeho dosáhnout, možná se hodně snažíš v pracovní oblasti, ale více jedniček může vytvářet někdy až agresivitu a taky přecitlivělost (když není podle Tebe). Asi někdy hraješ trochu na hraně. V mřížce Ti chybí citová čísla, takže po této stránce se můžeš zdát okolí tvrdá a mnohdy asi „narazíš". Tedy přizpůsobivá asi moc nebudeš...
Silné devítky přidávají analytické schopnosti, originalitu i vysoké ideály.
Asi přitahuješ lidi, kteří u Tebe hledají to, že jim řekneš pravdivý pohled na jejich situaci. Proto možná řešíš i problémy druhých. Poradit, to Ty dovedeš, i když to ty tázající se někdy bolí. Často o problémech dlouze a hluboce přemýšlíš, potřebuješ všemu hlouběji porozumět.
Je to mřížka se silnou energií a Ty jí musíš i správně uvolňovat, aby Ti to nenarušilo zdravotní a citovou rovnováhu. Rovnováhu musíš udržovat tak jako tak, k tomu Tě vede Tvá životní osmička. Možná taky trochu více zapracovat na komunikaci a vyjadřování citů. Okolí to ocení. Co zaseješ, to sklidíš.

loty
člen

# Zasláno: 15.5.2008 22:40 
Odpovědět 

virgo63
V prvom rade ťa chcem pozdraviť a podakovať za tvoju odpoved.Aby som si to ulahčila,tak som chcela odpísať rovno z emailu a ups,nevyšlo mi to.Tak mi treba,to som celá ja.Ak ti mám pravdu povedať tak,na jednej strane ma tá moja rovina odhodlania pohána druhým pomáhať a na druhej strane ma to nesmierne ničí a unavuje.Možno som v očiach iných tvrdá v tom,že vyžadujem zodpovednosť a aby trocha mysleli dopredu,tak ako ja...Velmi vela by som toho chcela napísať,ale asi by ta to unavovalo.Ja rozmýšlam v kuse,už si pripadám ako rubiková kocka,tolko to otáčam ,že už ani farby nie je vidno na kocočkách.A aj v tom máš pravdu že som rada sama,vyhovuje mi to.Ale ako tú energiu uvolnovať?Ked už som v koncoch urobím totálnú blbosť,aj viem že je to tak a aj tak ju urobím.A s tým pomáhaním to tiež neviem ako zastaviť,je to vo mne,ja musím,inak to neviem,neviem byť lahostajná.Len horšie na tom je,že tí druhý aj tak nepočúvajú.A načo aj...dám ti dátumy môjho muža a detí s prvého manželstva,možno trocha pochopíš aké to mám doma.Moja polovička:_Rudolf 4.7.1968,syn Pavel 3.7.1980,Peter 31.7.1981 a Michal 14.11.1987 a ešte Michalova družka-Ivana 5alebo7.10.1988.Už len toto by každého iného zabilo si myslím.Ja rada komunikujem,ale nie s každým...A city,na om mi záleží by to mal vedieť,pretvarovať sa moc neviem.Asi ma už máš dosť,takže budem končiť.Ešte raz velká vdaka...a to čo prežívam sa už prejavilo na zdraví,crohnová choroba,vredy a ťažké upchatie ciev,to je dan zato že sa nedokážem odosobniť.

virgo63
člen

# Zasláno: 16.5.2008 21:50 
Odpovědět 

loty
Zdravím na Slovensko
Jsem vždy moc ráda za obsáhlejší reakci, na to, jak to vnímáš sama.
Jak "zastavit pomáhání a přílišné přemýšlení"? No, my tu s Dášou dost často radíme pohyb-sport. Vybít mentální energii musíš fyzickou aktivitou. Ono pořádně utahat tělo dovede pěkně pročistit hlavu... Vidíš sama, že Tvoje tělo na nerovnováhu už reaguje různými chorobami.
Sama bys měla přijít na to, co Ti dělá dobře.
S Tvým partnerem máte stejné životní číslo, jdete stejnou cestou, zdoláváte podobné úkoly a on dodává do vašeho společného života jistotu. I když "hlava to bude asi taky dost tvrdá...
Pěkný večer.

Dagmar
člen

# Zasláno: 16.5.2008 23:19  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

loty
Jednak jsi životní osmička a tam je energie moc - je to taková energie tvrdá, pevná..něco jako tank...znám to mám stejné životní číslo.
Ale vzhledem k tomu, že tam máš ještě dvě pětky, ty tam přinášejí takovou rychlou energii - musíš si prostě najít koníčky, pohyb, choď někam cvičit, choď plavat, můžeš jezdit na kole, jestli máš psa, tak choď na dlouhé vycházky...prostě ty potřebuješ nadměrné množství pohybu po celý život.
Teď jsem mrkla jedním očkem do horoskopu, ta hyperaktivita je tam jasná.
Protože když nebudeš mít aktivitu navenek, vzhledem k číslům a jejich energii půjde dovnitř, tam se může projevovat sebedestruktivně - buď v podobě nemocí, nebo nějakou závislostí - znám spoustu lidí s podobnou mřížkou, kteří pijí, berou prášky a pod.
děti už máš velké - vím že se ti moc nebude chtít, ale fakt to chce udělat si čas sama pro sebe.
Jinak budeš otravovat lidi kolem sebe

S tou tvou pomocí - chápu - ale s tímto postavením čísel se to někdy může druhým jevit, jako pomoc nátlaková - nezlob se na mne za to -
je vždy potřeba počkat až lidé naznačí že pomoc skutečně potřebují.

Možno som v očiach iných tvrdá v tom,že vyžadujem zodpovednosť a aby trocha mysleli dopredu,tak ako ja

to je přesně ono o čem hovořím..
Životní osmička má takovou tendenci tak trochu s lidmi - byť v dobrém manipulovat..aniž by si to uvědomovala.
Takže opravdu jak píše Virgo dát svou citlivost najevo - je jí tam hodně - ale je utlačovaná, ta osmička to vždy svou silou logiky a prezentace přes myšlení "přetluče".

Markéta
člen

# Zasláno: 17.5.2008 15:37 
Odpovědět 

Ráda bych se připojila k devítkovému tématu.
Mám devítkového synka.
29.1.1999
V den, kdy jsem jela do porodnice, jsem si říkala, no nazdar, už tak tři devítky v letopočtu, a to se rozhodl přijít ještě na svět 29. dne v měsíci. Další devítka navíc.
O numerologii vím jen základy, ale je mi jasné, že všeho moc škodí.
Myslíte, že by jeho devítky mohly mít souvislost s jeho hyperaktivitou?
Děkuji za názory...

Dagmar
člen

# Zasláno: 17.5.2008 21:28 
Odpovědět 

Markéta
ne devítky s hyperaktivitou nesouvisí - nebo lépe řečeno souvisí s hyperaktivitou týkající se analyzování nikoliv fyzickou.

O tom hovoří další např. chybějící čísla v mřížce - trojka, která souvisí s Marsem, zřejmě bude v horoskopu Mars výrazný, nebo poškozený.
Takový člověk / s touto mřížkou/jde se svou energií ode zdi ke zdi, energie jde v nárazech a tak se snadno vyčerpá, protože nezná svou správnou míru, dále je zde chybějící pětka...
Další potřebu aktivity fyzické přináší jeho životní čtyřka.

Myslím, že by mu mohl pomoci nějaký sport, který s energií pracuje, třeba některé východní větve např. bojových sportů atd.

Markéta
člen

# Zasláno: 17.5.2008 23:21 
Odpovědět 

Paní Dagmar,
ani nevíte, jak jste se trefila!
Kluk má skutečně poškozený Mars (ve štíru, v opozici na Saturn a v kvadrátu na Merkur a Neptun), a dělá bojové sporty. Judo a karate.
Fakt koukám jako blázen. To jste vyčetla jen z těch čísel?

Děkuji

Markéta
člen

# Zasláno: 17.5.2008 23:23  - Změnil/a: Markéta
Odpovědět 

Dodatek:
A máte pravdu, jde ode zdi ke zdi, z extrému do extrému. Někdy zlatý, jindy na zabití...
žádná nuda, no.

Dagmar
člen

# Zasláno: 18.5.2008 00:15 
Odpovědět 

Markéta
ano kupodivu vyčetla

Markétko my si tady tykáme

trojka souvisí s Marsem, nebo Merkurem /ale abstraktním myšlením, jakoby Merkur v Blížencích/ takže některá planeta tam bude výrazná - protože je Merkur pouze doplňkový, zcela jistě to musí být Mars.

To ostatní je spíše intuice, která mě napadne při kombinaci určitých čísel - těžko to popsat - proč zrovna tuhle variantu /bojové sporty

/ prostě
-jeho hlava která stále pracuje a musí se kompenzovat fyzičkou,
čtyřka životní u které je fyzická aktivita nutná a ta trojka to už jsem psala - vzhledem k dalším číslům kdy se potřebuje "otrkat" a dodat si sebevědomí /protože to je citlivka, který to skrývá /- vzhledem k jeho obratnosti a šikovnosti......

Mě jako racionální Panně je vždycky divné, když zjistím, že mi pracuje i intuice
dnes jsem byla v Praze na astrovíkendu pracovat a docela jsem si udělala radost při numerologii,.
Dělala jsem jednu mřížku klientovi a říkám, ona se práce z mřížky přesně určit nedá, ale vás bych tipovala na technické zaměření, spojené se studiem, myšlením, v souvislosti s prací s lidmi.
A on mi řekl...jsem inženýr stavař a učím na škole.
samozřejmě ne vždy to jde, ale některé mřížky krásně mluví...
o tom by samozřejmě mohla napsat i Virgo.

Horoskopy mluví samozřejmě víc a do hloubky, ale já prostě na numerologii nedám dopustit.

Věra
člen

# Zasláno: 18.5.2008 00:19 
Odpovědět 

Tak já se tedy ještě přidám se dvěma dívkama/sestrama.
8.5.1986 a druhá je 26.11.1989; moc by mně zajímala i vhodná orientace v oblasti volby zaměstnání. Děkuji

Dagmar
člen

# Zasláno: 18.5.2008 12:13 
Odpovědět 

Věra
no a ty nemáš jejich hodiny narození - v tom horoskopu je to přece jen jasnější, hlavně ta volba povolání.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Devítky vícečetné