Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Numerologie - Jedenáctka
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Věra
člen

# Zasláno: 6.5.2008 12:13 
Odpovědět 

gnalim

A to by zase tak nebylo od věci, gnalime, co říka Virgo. Připojuju se!
Tu svou neopodstatnělou radostivost bys tak zapojil i pro nás všechny.
A když ne každodenně, tak třeba týden? 52 rad v roce, to by šlo ne?
Jóóó,založ vlákno - Motto dne/týdne - zkusíš to? mám doma tkovou malou knížečku, Otevírání dveří - taky jsou tam denní úvahy....

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 6.5.2008 12:17 
Odpovědět 

VIRGO 63
Virgo, prosím Tě, mohla by jsi z Millmana vybrat podstatné pro 38/11???
Děkuji, Jana

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.5.2008 16:58 
Odpovědět 

Ta kniha od Millmana se jmenuje ..Čísla života.

virgo63
člen

# Zasláno: 7.5.2008 18:18 
Odpovědět 

Tu máte další sousto...

38/11/2
11: Dvojnásobná kreativita a sebedůvěra
8: Hojnost a moc
3: Vyjádření a citlivost

Nositelé tohoto ž.č. mají propojit kreativitu s materiálním úspěchem (8) a přitom se musí naučit využít svou sílu a soucitně a velkoryse vyjádřit (3) svou energii.
Mají dosáhnout bohatsví nejen ke svému prospěchu, ale ke službě vyšší věci.

Musejí se vypořádat se silnou nejistotou a pochybnostmi o vlastní osobě i s tendencí vzdávat se své moci a hojnosti. Toto vše činí často ústy, protože další z jejich obtíží tkví ve vyjádření.
Musejí se dostat do kontaktu se svými city a se senzitivitou a obojí nějak vyjádřit. Musí se vyrovnat s energií čísla osm a obtížemi spjatými s potlačeným hněvem vůči autoritám, aby se mohli ujmout autority vlastní. Dokud nedozrají, jejich nezávislá, ba panovačná povaha jim bude působit problémy. Mají sklon k mravokárství či poučování. Jsou to silní jedinci, jejichž moc může být střídavě potlačovaná nebo velmi výbušná. Svou moc tedy musí nasměrovat ke kreativním činnostem, které pozdvihnou a posílí lidi kolem a pomohou jim najít vlastní zdroj energie a inspirace.
Mívají pocit, že nedávají dost ani dost nedostávají. Jsou poháněni mocnou tvořivou energií a dokud se jí nenaučí vybíjet pozitivním způsobem, mohou trpět závislostí na drogách, orgasmu nebo jídle.
Čím důsledněji zasvětí svůj život obecnému blahu a vyššímu smyslu, tím více osvobodí svou tvořivou energii.

Pokud 38/11 funguje pozitivně, dávají i přijímají a svým silným energetickým polem přitahují jiní lidi. Peníze pro ně nepředstavují problém, čím více energie a služby do světa pošlou, tím více peněz se jim vrátí. Jsou to vůdci, politici či poradci, kteří vycházejí z pozice vzájemného respektu.Mohou to být schopní vynálezci, podnikatelé, jsou úspěšní v jakékoli oblasti.
Negativně fungujíci 38/11 často ovládají ostatní třeba prostřednictvím manipulace. Bojují proti různým závislostem. Jsou nejistí, vzdávají se své moci a sabotují vlastní úspěch. Zadržovaná energie je frustruje, uvnitř zuří hlodavá nejistota.

Vztahy
Často vyhledávají jednoho i více partnerů, díky nimž by získali lepší mínění o sobě. Potíž je, že vyhledávají silnou osobnost, o kterou by se mohli opřít, ale zase mají sklony ovládat všechny a všechno. Povaha jejich vztahů vypovídá o tom, jak překonali životní obtíže. Jejich vztahy jsou zrcadlem, které jim pomůže pochopit jejich vlastní život a nastolit v něm rovnováhu. Po sexuální stránce jsou buď dominantní nebo se s chutí nechají ovládat.

Zdraví
Zranitelná je oblast krku, rozmnožovací ústrojí, dolní část střevního traktu, spodek zad, možné i sebepoškozování, nehody, syndrom vyhoření.
Vhodná je vegetariánská strava pro vyvážení sklonu k agresivitě. Potřebují též hodně sportovat, aby uvolnili a uzemnili svou tvořivou energii.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 9.5.2008 06:47 
Odpovědět 

Pro VIRGO 63
Dobré ráno,
moc děkuji Panně za laskavost, ano - odpovídá zcela přesně.
Hezky na neděli. JANA

Iva
člen

# Zasláno: 10.5.2008 17:17 
Odpovědět 

virgo63

Děkujeme!!!

Kveta
člen

# Zasláno: 14.5.2008 08:27 
Odpovědět 

2x 29/11 (fotky nejsou příliš zdařilé, přefoceno mobilem ze školkového tabla). Vlevo Veronika, vpravo Sabina.

Iva
člen

# Zasláno: 14.5.2008 09:43 
Odpovědět 

Kveta

To sou ale krásný kočičky
A v očích mají vážně něco zvláštního asi to, co u té 29/11 vidim

Věra
člen

# Zasláno: 14.5.2008 12:42 
Odpovědět 

Kveta
Květo, gratuluju, já myslím že zdařilé velmi - foto i ty slečny, zvláště mně oslovuje Sabinka..., Verunka se rozhodně neztratí.

Dagmar
člen

# Zasláno: 14.5.2008 15:32 
Odpovědět 

Kveta
květu holčičky jsou úžasné! Sabina je ten vůdčí element?
Já podle vizáže - už si nepamatuji ty rozbory.
Veronika na mě působí mazlivějším a ženštějším dojmem.

Kveta
člen

# Zasláno: 15.5.2008 10:46 
Odpovědět 

Děkuju. Jsou miloučké a šikovné a někdy je jich sakra dost. Jako ostatních dětí.
Ano, Sába je momentálně vůdčí element a náramně si to po předchozí vládě Verči užívá. Jsou jako polární den a noc, akorát člověk dopředu neví, kdy si role vymění...
Poslední dobou je to pro nás dospělé náročnější, protože holky přišly na to, že ve dvou je síla, takže místo plýtvání energií v bojích mezi sebou o prvenství se spojily - a občas nás mají pěkně na háku. S nevinným a přesvědčivým výrazem obě tvrdí stejné a dobrat se skutečnosti bývá oříšek.
Je s nima legrace i záhul. Jsou plutonské a mají hadí oči (jedna hnědozelené, druhá modrožluté), kterýma člověka prohlídnou jak rentgenem. Když mají zlost, tak si říkám, ještě že pohled nezabíjí, byla bych už mnohokrát po smrti. A občas při chůzi udělají takový zvláštní vlnivý pohyb jako plazící se had.
Pokud by šlo o ně, pak bych za 11 viděla opravdu Pluta

marca

# Zasláno: 13.6.2008 10:40 
Odpovědět 

O čem se to holky bavíte máte mezi sebou mluvu jak mimozemšťani:

Kveta
člen

# Zasláno: 14.6.2008 18:53 
Odpovědět 

marca
Ahoj. Celé toto vlákno je o numerologickém životním čísle 11 a o jeho možném přiřazení k některé planetě používané astrologií. Můj poslední příspěvek se týká vnuček dvojčat, které mají životní číslo 11 z mezisoučtu 29. Hned na začátku vlákna na první straně uvažuji, zda by k číslu 11 mohl být přiřazen Pluto. A právě na našich dvojčatech vysvětluji, co mě k tomu vede.

Jedenáctka je trochu oříšek, protože čísel jako takových je jen devět, tudíž někteří numerologové samostatnou jedenáctku neuvažují, ale například Robin Steinová ano. A Virgo sem vnesla pana Millmana, který o ní také dost podrobně píše právě podle různých mezisoučtů. Tak tu o tom tak trochu diskutujeme.

Tož asi tak. Nevím, zda je ti to trochu jasnější, když tak se ptej. Faktem je, že na numerologickém a astrologickém fóru se píše specifickým jazykem, kterému nemusí neznalí až tak rozumět

Věra
člen

# Zasláno: 14.6.2008 22:11 
Odpovědět 

marca

tady asi někdo náhodou našel forum a nepřipraven, otevřela se mu země
neznámá; to jsou šoky, co?
A jak jsi nás našla, nejsi ty taky nějaká Panna ?

Kveta
člen

# Zasláno: 15.6.2008 08:53 
Odpovědět 

S životním číslem 11 to mnoho společného asi nemá (?), ale sama jedenáctka se vyskytuje tolikrát, že jinam než sem mě nenapadlo to dát

Čti velmi pozorně:
New York City má 11 písmen.
Afghanistan má 11 písmen.
Ramsin Yuseb, terorista, který už roku 1993 hrozil zničením"dvojčat", má11 písmen.
George W. Bush má rovněž 11 písmen.
Mohla by to být dobrá náhoda.

Ale bude to ještě lepší:
1. New York je jedenáctý stát USA
2. První letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. V tomto letu bylo 92 pasažérů. 9 + 2 = 11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6 + 5 = 11
5. Tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11, 9 + 1 + 1 = 11
6. Toto datum odpovídá telefonnímu číslu amerických záchranných jednotek 911. Opět 9 + 1 + 1 = 11
To nebude náhoda?!

Čti dál a více přemýšlej:
7. V letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2 + 5 + 4 = 11
8. 11. září je 254. den v kalendáři. Opět 2 + 5 + 4 = 11
9. Bombový atentát v Madridu se stal 3. 11. 2004. 3 + 1 + 1 + 2 + 4 = 11
10. Tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase 911, zase 9/11, zase 9 + 1 + 1 = 11

Teď to ale začne být pořádně strašidelný:
Otevři si Word a udělej následující:
- napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první vlétlo do dvojčat)
- označ tyto písmena (do bloku), změň velikost písma na 48 a typ písma na Wingdings.
Co vidíš? Tak co, jak je po těle?

Věra
člen

# Zasláno: 15.6.2008 10:57 
Odpovědět 

Kveta
Tarotová karta č. XI. - spravedlnost,
Archetyp: soudce
Všeobecně: rovnováha, co největší objektivita
Zaměstnání: sklizeň toho co jsme zaseli
Vztah: rovnocennost, rovnováha sil
Uvědomění: střízlivá, věcná soudnost
Duchovně: zkušenost vlastní odpovědnosti
Cíl: objektivní úsudek
Stín: nesnášenlivost, "právo a pořádek"
Opak: nespravedlnost, předsudek, vrtkavost
Dává odvahu rozpoznat vlastní odpovědnost
Varuje před předsudky a nesnášenlivostí

Kveta
člen

# Zasláno: 15.6.2008 11:50 
Odpovědět 

Věra
Když už použiji tarot, pak Crowleyho, který má Spravedlnost VIII, Síla XI.

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.6.2008 12:33 
Odpovědět 

Kveta
Spravedlnost je skutečně osmička

Věra
člen

# Zasláno: 15.6.2008 13:27 
Odpovědět 

O vzájemné záměně obou karet v klasickém tarotu vím, ale mám marseilleský.

No, třeba neznáme něco, co 11 reprezentuje v zemi - odkud útok
přišel. Na náhodu to moc nevypadá, nějakou symboliku to asi ponese, když to bylo tak demonstrativní... na náhody zase tak moc nevěřím

Hedvika

# Zasláno: 29.4.2012 18:12 
Odpovědět 

Zdravím všechny, s numerologií jsem teď teprve začala a musím uznat, že mi pomohla tak trochu pochopit můj život. Počítala jsem si vzorec osudu, který mě vyloženě varoval před úmyslem vzít si svého dlouholetého (6,5 roku) přítele a s ním i jeho příjmení - potvrzeno od paní Karolinss.
Abych se dostala k tomu důležitému, teď jsem spočítala vzorec osudu své kamarádky a podvědomě mě tam děsí trojúhelník tvořený jedenáctkami. Proč?

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Numerologie - Jedenáctka