Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Numerologie - Jedenáctka
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Kveta
člen

# Zasláno: 1.5.2008 18:19 
Odpovědět 

Iva
Teda nechtěli byste o těch 11 říct ještě něco víc ??
A která planeta by jí patřila?

Jo, už se to tu trochu probíralo, něco málo je v "zachráněných" pod dotazem na 4. A v nezachráněných jsem se ptala na devítileté cykly. Dáša s Virgo mě celkem logicky (a tudíž snadno) přesvědčily, že od 36 se má odečíst 2 a tam cykly začínají.
Jenže mně šťouralovi to nedalo a projela jsem si rok po roku posledních 20 let. Podle toho, jak probíhal můj život a co se kolem mě i se mnou dělo, daleko víc odpovídá nastartování v pětadvaceti, tudíž po odečtení 11. Docela by mě zajímalo, jak to vidí jiní mající toto číslo. Bylo by ale dobré, kdyby už taky jeli poslední cyklus, aby bylo dostatek materiálu k porovnání

No, numerolog nejsem, takže asi plácnu blbost, ale když je čísel 9 a planet 10, docela bych si uměla za jedenáctkou představit Pluta.

Dagmara
administrátor

# Zasláno: 1.5.2008 20:52 
Odpovědět 

Ještě Ivin přemístěný příspěvek
Iva pro Květu

No mě ten Pluto taky napadl Já znám teda jen jednu jedenáctku ale Pluta má zvýrazněnýho a krom toho ten Pluto je jak síla tak v podstatě jemný vnímání, nebo ne?
A k té dvojce patří která planeta?
A taky si uvědomuju, že bude záležet z kterých čísel ta 11 vznikla.Ale určitě je dost jiná než ta dvojka, (si myslim já).

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.5.2008 20:53  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Iva
Ivo děkuji - to je tím že se nesoustředím.

Holky ale to byste si tu numerologii pěkně upravovaly

Květo Bylo by ale dobré, kdyby už taky jeli poslední cyklus, aby bylo dostatek materiálu k porovnání
a jakou to má souvislost s tou jedenáctkou? že si porovnáte ty devítileté cykly, co jste prožívali?
Ty jsi ale vlezla po 23. roce do jedničky - což bylo naprosto stejné jako ve svých 34 letech, kdy jsi vešla do svého prvního devítiletého cyklu.-
Takže tvoje pocity mohou být správné - - jenže se nejednalo o devítiletý cyklus, ale o cyklus primárního čísla.
Mimochodem ale k 11 vzhledem k jejím vlastnostem Pluto ani náhodou.
Pluto patří osmičce - spolu s Uranem
K 11 Pluto prostě patřit nemůže, protože nevystihuje její vlastnosti.

Prosím tě podívej se tedy na tu 11 kterou znáš - jak je na tom s osmičkou, event. s rovinou vášně.

Květo naví ty ve své mřížce máš dvě pětky a podívej se na součet tvého dne - prostě to je energie jak blázen - výraznost, vůdčí schopnosti...ty se ale neodvíjí od té jedenáctky - bez těch pětek bys toho dokázala jen třetinu toho co dokážeš a to nemluvím o dalších číslech.

Už jsem tady jednou - nebo mnohokrát psala že s 11 se v některých případech samozřejmě počítá - ale nemohu s ní počítat jako s životním číslem, protože bych ho nemohla vepsat do mřížky, ale musím na ni brát zřetel. - Čísel je prostě devět s tím nic nenaděláte, ač byste krásně chtěli.
Pokud pracujete z mezisoučty bere se v úvahu ta 11/2, která má své vlastnosti, jiné než třeba 20/2.
Dvojce vládne Luna.

Jinak téma je zajímavé..děkuji za něj

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.5.2008 20:56 
Odpovědět 

Ještě tedy jedenáctka podle Steinové

Nejdůležitějšími vlastnostmi životního čísla jedenáct jsou citlivost, tvořivost a intuice. Lidé, kteří započnou svůj život v takovém období, mají předpoklady pro to, aby chápali a oceňovali krásu ve všem, co uvidí a oč zavadí. Má to samozřejmě i svou stinnou stránku: čím je člověk citlivější, tím je snazší ho zranit, a lidé ho mnohdy využívají.
Citlivost lidí s životním číslem jedenáct je vyladěna velmi jemně a z toho důvodu mohou tito lidé dostat v životě vícekrát bolestivě za vyučenou. Je důležité, aby si svou zvýšenou vnímavost uvědomili a naučili se reálně hodnotit své emoce i otřesy, jimž jsou ustavičně vystavováni, jinak jim bude dělat potíže rozlišit skutečnost od toho, co si pouze namlouvají. Vliv vibrace jedenáctky je komplikovaný, a pokud dávají tito lidé přílišný průchod své představivosti, mohou snadno způsobit nedorozumění, jinými slovy, jsou to lidé příliš složití a málokdo jim rozumí.
Jedenáctka není číslem, které by dávalo vůdcovské schopnosti a ve stresových situacích tihle lidé nepracují dobře. Pokud však přece jen přijmou nějaké vedoucí postavení, mohou si v něm počínat osvíceně a dávat si za cíl nejvyšší duchovní ideály. Postupem doby dokáží využít svých jemně vyladěných schopností vnímání k urovnání rozporů, pronikavému odhadování situace nebo k tvořivým projevům čiré inspirace.

Iva
člen

# Zasláno: 1.5.2008 21:59 
Odpovědět 

Dagmar

No ale to "pronikavému odhadování situace" to trošku na toho Pluta upomíná. Ale ta výrazná jemnost a citlivost tam teda je, to mi zase trochu připomíná Neptun ale neni to úplně Neptun, tak co takhle Neptun ve Štíru nešlo by to?? Asi těžko, já vim, to jen tak plácám

Ale to "Citlivost lidí s životním číslem jedenáct je vyladěna velmi jemně" teda platí.Jsou dokonce ještě citlivější než já a to je teda co říct
Tak Luna v Rybách? Ale ani to ne ale nějak astrologicky popsat by to přeci mělo jít?Nebo už to zasahuje do jiné dimenze??

Dana A
člen

# Zasláno: 1.5.2008 22:04 
Odpovědět 

nečtu to tady celý, tak se omlouvám, jestli jsem mimo mísu, ale chci jen podotknout, že moje osoba blízká je narozená 11 s Lunou v rybách

Kveta
člen

# Zasláno: 1.5.2008 22:53 
Odpovědět 

Dagmar
Dášo, dobře že nás hlídáš. My bychom z toho udělaly pěkný bordel, viď?
A zajímavý je téma tím, že o číslech hodně víte. Ty i Virgo.

No, ono mi jde právě o to, že cyklus od 34 u mě (dle událostí a prožitků) daleko víc odpovídá 6 než 1, cyklus od 43 daleko víc 7 než 6 a to co se děje poslední dobou má opět podobnost se 6. Které se už nezbavím až do smrti.
Až budu mít víc klidu, stručně (snad?) uvedu příklady. Možná si to fakt blbě vykládám.
To porovnání s druhými jsem myslela v tom smyslu, od kdy oni vnímají začátek devítiletého cyklu. Jestli už v 25 nebo až ve 34. Ale je fakt, že se jim nemusí čísla cyklů opakovat a pak to porovnání je prakticky nemožné. Tím že mám 1,6,7,6 tak mohu v pohodě porovnat právě druhý a čtvrtý, čím jsou si ony roky podobné. A do jakých období to spadá.

Vím, žes o 11 už hodně napsala, ale tím, že se Petronela o ní zmínila, znovu oživila téma. Ale teprve dnes mi napadlo, jak tedy zapisuješ čísla do mřížky, když píšeš, že 11 tam zapsat nemůžeš? Ty nepíšeš přímo ty číslice do čtverečku, ale používáš počet oněch čísel, tj. kolikrát se vyskytují? Třeba když má někdo pět jedniček tak do spodního levého píšeš 5 nebo 1,1,1,1,1? Vždyť ta 11 se zapíše zrovna tak jako třeba 30.

Určitě máš systém propracovaný a ověřený lety praxe. Fakt v tom nechci dělat bordel nebo to nějak zpochybňovat. Ale některé věci mi opravdu nejsou zcela jasný. Např. u mezisoučtu 30 se napíše pouze jedna výsledná trojka, neboť se 3+0 už nesčítá, čímž mi přijdou ti lidi ochuzení, ač se uvádí, že nula vibraci čísla zvyšuje. A u 11 naopak čísla v mřížce narůstají jak houby po dešti Tam bych třeba už tu konečnou 2 vůbec nepsala

Občas se podívám na tvé numero stránky. Ale pokud bys udělala korespondenční kurz numerologie, určitě bych byla mezi prvními přihlášenými.

Kveta
člen

# Zasláno: 1.5.2008 23:14  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Ivo
tys jedenáctka? Tak to už se nedivím ničemu

Já bych tu podobnost s Plutem taky viděla. Podle Campana mám SL/BL/8, PL/LE, při větším orbisu je mezi nimi kvadratura, hrot 3. ve ŠT (nikomu to neříkejte, ale někdy je mě sakra dost! )
Dvojčata jsou taky 11, vládce asc ve ŠT, 3 planety v 8.domě, SL kv. PL.
Ale jsou Rybky a já mám NE/1, tak žeby ten Neptun?
Sestry vnučka je 11, má LU/8 a SL/VO con NE.
Hele, teď mi napadlo - nebude 11 nakonec Uran?

Dášo, ještě vydrž, ještě se z nás necvokej

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.5.2008 23:18 
Odpovědět 

Květu určitě nemám patent na rozum, mohu se mýlit, nebo něco nevědět přesně, nebo se na to dívat z panenského pohledu

tu jedenáctku tam v podstatě zapisuji to máš pravdu, ale nemohu ji dát do kroužku tak, jak dávám životní čísla - to bylo asi blbé vysvětlení z mé strany.
ano napíšu tam 5 jedniček -
Ta dvojka tam být musí - ona ta čísla spolu souvisí
dvojka hovoří o harmonii, pohledu z obou stran, diplomacii,porozumění ve smyslové rovině, o touze po klidu, harmonii, ukazuje špatné zvládání stresu, rozvážnost, laskavost, váhavost, spravedlnost, potřebu rodiny a vztahů - je to Luna a i když je citlivá, není to žádná chudinka - to víte dobře.
Ale dvojka samotná nemá příliš velké ambice, dobře spolupracuje s druhými lidmi a vyhovuje jí to - mluvíme pouze o samotném živ. čísle jo?

No a ta jedenáctka ta už má větší ambice, jsou tam přece dvě jedničky, které znamenají - já! A protože to dohromady dává dvojku, tak ty dvě jedničky nevědí....já...nebo my....
takže jim trvá delší dobu než si udělají jasno a potom jsou schopny se v životě prosadit a nejen doplňovat ostatní.
Zodpovědné místo, kde musí rozhodovat nejen za sebe /s tím potíže nemají/ ale i za ostatní zvládají, ale stres jim fakt nedělá dobře - i když to mohou potlačovat a nemusí to být na nich znát.
O to spíše třeba citlivé dvojky muži mohou toto napětí řešit alkoholem.

hele..numerologický kurs korespondenční....nedělám ho vlastně už teď tady?? teď jsem si právě všimla...

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.5.2008 23:21 
Odpovědět 

Dvojčata jsou taky 11, vládce asc ve ŠT, 3 planety v 8.domě, SL kv. PL.
Ale jsou Rybky a já mám NE/1, tak žeby ten Neptun?
Dcery vnučka je 11, má LU/8 a SL/VO con NE.
Hele, teď mi napadlo - nebude 11 nakonec Uran?

Květo já se z tebe zblázním, ty jsi jak Neo - ten si také přiřazuje co a jak ho napadne /neo v dobrém/

Neptun je devítka¨
11 není Uran Dagmarko chce to klid

Kveta
člen

# Zasláno: 1.5.2008 23:29 
Odpovědět 

Dagmar

Iva
člen

# Zasláno: 2.5.2008 00:09 
Odpovědět 

Kveta

Květuš, já nejsem jedenáctka i kdyš je teda pravda, že už čásek a až do konce života jedu jedenáctku-:)).Jen jsem prostě aniž bych tušila něco o jedenáctkách zaznamenala, že existuje ještě jemnější citlivost než mám já což jsem za celý svůj život nezaznamenala.Přišlo mi to úplně nečekaný na tomhle světě a trochu jako nadpozemský-.)).Není to totiž přecitlivělost ani
nějaký cíťo, je to daleko jemnější, no ta Steinová to dobře vystihla když píše
"citlivost je vyladěna velmi jemně". Dokonce to má kupodivu možná i něco co dělat s Pannou - já nevim taková nějaká Panna nadnesená Rybama nebo možná rozhranní Vodnáře a Ryb(to by ladilo i s tim Uranem co připomínáš).Ten Uran by tam klidně mohl taky být, protože to není úplně zas Rybí, ten kus Vodnáře by tu trošku přejemnělost Ryb kousek posunul nebo jak to říci, rozhodně je v tom něco skoro andělskýho a andělé patří k Vodnáři(to říká i pan Tur-:)). No je těžký to popsat a obdivuju Steinovou, že to docela vystihla - i to "málokdo jim rozumí" je správně-:). Mně to docela rozesmutnilo, když jsem pochopila, že skutečně nemůžu rozumět, že je to něco vyladěnýho ještě jemnějc než já-.)).Jak pak by mohl člověk
chtít rozumět, když tuhle jemnou citlivost nemá, vždycky bude zaostávat-:)). Proto asi vlastně zůstávají dvěma jedničkama a nemůžou být dvojka. Nebo by dvě jedenáctky vytvořili dvojici? To se mi taky nezdá, přijde mi, že každá je unikát.Kdo se k nim vlastně hodí?
No ta jedenáctka mi fakt překvapila, protože přeci jen ty ostatní čísla je člověk schopen nějak pochopit ale ta jedenáctka mi prostě přijde v něčem nad.Tedy ne, že bych se zase v ledačems necítila lepší ale zřetelně je tam něco něco něco co já ani jiní nemají-.)).A určitě se jich musí některý věci dotýkat co si jiní ani nevšimnou a když si pomyslím, co všechno zraňuje mě, tak jak musí být asi jim - to je vlastně děsný-.)).

Jinak já bych taky asi klidně ty jedničky psala, připsala do mřížky i když teda to je vlastně taková jednička dvakrát- schopná být dvojkou - fakt zvláštní úkaz, takovej trochu bezčasovej nebo jak to říct-.)).
A taky bych možná tu jedenáctku běžně nerozpoznala, myslim, že to nemají napsáno na nose-.)).

Iva
člen

# Zasláno: 2.5.2008 00:14 
Odpovědět 

No tak mezitim to Dagmar popsala úplně dočista-:)). Tak si mám k tý jedenáctce dosadit Lunu? Tam ale je ještě kousíček něčeho - sakra co je vlastně ta jednička - Mars?

Věra
člen

# Zasláno: 2.5.2008 00:19  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Jsem taky 29=11/2 a navíc vícečetné dvojky, s rovinou myšlení, odhodlání a pochopení.
Co píše Dagmar o 11 na mně sedí jako p. na hrnéééčku a to
i s chlupama.
Ne ve Št/5+ VX a DH; Lu ve Stř/6.; MC Ry; AC Rak; Ma/12; Uran /2;.

Dagmarko, a co ten Uránek, já s ním taky licitovala, ten příjde zkrátka?
Ale jinak klídek...už jdu..

Iva
člen

# Zasláno: 2.5.2008 00:44 
Odpovědět 

No to je teda hezký-:)). Takže se omlouvám čím vším jsem se přítomných jedenáctek kdy dotkla, já bych tak ráda byla tak hodná jako jste vy ale to jde prostě jen těm jedenáctkám.
Kde jste k těm vlastnostem přišli? To je z minulých životů nebo odkud?
To spíš než ta Luna vypadá na ty uzly-.)).

Kveta
člen

# Zasláno: 2.5.2008 06:49 
Odpovědět 

Dagmar
No a ta jedenáctka ta už má větší ambice, jsou tam přece dvě jedničky, které znamenají - já! A protože to dohromady dává dvojku, tak ty dvě jedničky nevědí....já...nebo my....
Nevím tedy jak dvě jedničky, ale já osobně vím že já
Jsem trošku alergická na slovíčko "my". Připadá mi, že se za něj schovává nerozhodnost a nechuť převzít zodpovědnost za "já". Cítím z něj trošku stádnost. Ale je to můj pocit a mé zkušenosti. Jiní to mohou vnímat jinak.

Iva
sakra co je vlastně ta jednička - Mars?
I to by se mi líbilo - já první nebo já nejdřív. Protože když nebude "já", nemůže být "my". A taky teprve dva silní "já" mohou dát to dvojkové "my". Ale Mars je asi 3.
Kde jste k těm vlastnostem přišli? To je z minulých životů nebo odkud?
Holka zlatá, to bych taky ráda věděla
A hodný?? Víš co je "image"?

Věra
No vidíš. Často píšeš o své citlivosti a já ji marně v tvém horoskopu hledám Takže by za to mohly ty čtyři dvojky? Přecitlivělost? Protože máme podobné mřížky (ty navíc 7 a já 4) a já si příliš citlivá nepřipadám. Vnímavá ano, citlivá ve smyslu "cíťa" určitě ne.

Jsem taky 29=11/2
Výborně! Skvělý vzorek ke zkoumání Takže místo lovení v Pražském zodiaku si vem k ruce Steinovou a srovnávej devítileté cykly se životem (prosím). Jsem zvědavá, jestli to bude víc pasovat na 36-11 nebo na 36-2. První dva máš stejný, tak můžeš snadno odhalit, kterých 18 let si je podobných.

virgo63
člen

# Zasláno: 2.5.2008 07:46 
Odpovědět 

Jojo, 11 je oříšek...
Pokud ti lidé jinou dvojku v mřížce nemají, tak ji možná později, ale stejně nakonec vydolují z 11.
Musí se vnímat celá mřížka.

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.5.2008 10:00 
Odpovědět 

Nevím tedy jak dvě jedničky, ale já osobně vím že já
Květu ale to už musíš brát v potaz celou mřížku a u tebe tři jedničky /já/ pětky /všechny 3/ a ty jsou dominantní a vůdčí.

Věra
člen

# Zasláno: 2.5.2008 12:25 
Odpovědět 

Dagmar
¨Jo, to slouhlasím, Květa je dočista jiná 11 než já, a popravdě jí trochu dost závidím tu ráznost, rozhodnost, pragmatičnost a pevnost, která z ní sálá.
Já myslím, že se teprve tou 11 mám naučit být, nebrat pořád jen ohledy na druhé, není to stádovitost, je to jakási nezdravá dávka ochoty
k oběti pro ty druhé. Připravenost k číhání, kdo už zase potřebuje něco, s
čím bych mohla přiskočit, co za něj udělat, za koho zase dýchat. Lezou mi slzy do oka, i když vyhazuju uvadlou kytku do koše.
Když se starám o jiné, nemusela jsem se starat o sebe, protože sobě to dávat neumím,neumím přijímat, je to jakoby plýtvavé. Vychází to z výchovy, a z kvadrátu Plu/Ma,a Tkadr., která tam je; jisté sebedestruktivní, skryté postoje, Nestojím za to, nezasloužím si to.

Nemohu pro povahové rozdíly, žít v blízkosti mé rodiny, jsou pro mně moc
kách a já potřebuju mít svůj klid a svobodu byť i v ústraní (jakoby vězení)
vadí mně jejích vibrace, cítím se jako trhaná na cucky.
A přesto mi na nich moc záleží, denně volám našim, abych věděla, jak se cítí, jak žijí.
Abych byla po ruce, až budou potřebovat rozveselit, pohladit slovem.Vím, že ve své nátuře spíš máma buchne slovem mně, ale je to tak.

Květo moc krásně jsi rozepsala Petronelle o tom střevu, měla jsem to tady připraveno ale váhala jsem. Říkala jsem si, že Iva mně s tím zase pošle...
a bude říkat, že všem říkám to samý a že něco každej musíme mít.
Že držím mladý při zemi, že musejí něco zažít a dokázat (viz.Jirka)- jo o tom žádná...

Zato jsem si ve tvé stati ověřila, že myslíme dost podobně.
V jejím případě si myslím, že už konečně m u s í přijít k řeči ta
2 s citem a vnímavostí, ochotou přijímat, že těch jedniček už bylo až až, na to aby ji spíše neprospívaly.
Pro život asi stačí méně, něž ona se domnívá ale musí se to přijmout, absorbovat, asimilovat a zpracovat.Ano, nevyhýbat se tomu.
nENÍ TŘEBA DO SEBE HÁZET NOVÉ A NOVÉ A BEZE ZPRACOVÁNÍ NECHAT ODCHÁZET !!! Protože o tom je ta celiakie.

Zdá se jakoby jela do USA, aby tam na podkladě země hýřící "hodnotama",
plýtvající, přišla na to, že opravdovost, spokojenost, a hodnoty jsou o něčem jiném. Zdálo se mi to, když jsem porovnala partnersky i kolečka
v ČR a USA. Ale možná, že je to zase jenom ta má přecitlivělá dedukce.

Květo, pokud znáš má data(prosím, drž mimo forum), byla bych opravdu moc ráda, kdybys mi něco o tom, co jsi vykoumala nad mým kolečkem, napsala i mně do mejlu. Budu vděčná za další, jiný pohled.

Na Steinovou se kouknu, jestli to budu umět porovnat.
Mám zdaleka méně plastický život, než ty, ale pokud se budeš mejlem konkrétně dotazovat, snad ti to pomůže odpovědět na to, co hledáš.

Iva
člen

# Zasláno: 2.5.2008 13:34 
Odpovědět 

Tak já bych možná u tý jedenáctky viděla takovou ochotu pomoci k růstu -
což je teda záležitost Luny-:)) - pomáhají - ale tím způsobem přijde mi, že se má ten dotyčný stát taky takovou silnou jedničkou. Takovým jemným nebo možná i tvrdším(nevim) způsobem povzbuzují (k růstu?)

" Protože když nebude "já", nemůže být "my". A taky teprve dva silní "já" mohou dát to dvojkové "my". "
Tak to mně přijde výstižný-.))).

I ta image-:)))). Je v nich něco štírovskýho, schovávají se, nedají se moc poznat, je tam cítit i ta síla i když jí někdy jakoby schovávají.Ale myslím si,že si dávají pozor aby neublížili - neubližují, myslím si. Jako když mají vnitřně(sami sobě) zakázáno ubližovat. Ačkoli by velice dobře mohli neb dobře a jemně vidí

Tak ráda bych tu jedenáctku pro sebe konečně rozlouskla...

Věra
člen

# Zasláno: 2.5.2008 14:11 
Odpovědět 

Iva
Ivu, ne tvrdší, jen sám za sebe, tím Mágem jako je v tarotu, co si sám tvoří příští i když žije v páru.

On/a má svá stanoviska, a svou osobnost i když splývá ve vztahu s jiným.
Není to o sobectví ani sebestřednosti, je to o tom být součástí celku ale přesto uchovat vlastní osobnost (entitu, světlo, osobitost, jedinečnost). Tedy nestat se obětí, či nevyzpytatelným elementem, což je myslím odvrácenou tváří 2ky i v tarotu. Být vedena intuicí ale uchovat se sebe, beze zbytečných obětí, nepotřebných, nežádaných, popřípadě vnucovaných.

Kveta
člen

# Zasláno: 2.5.2008 14:21 
Odpovědět 

Dagmar
musíš brát v potaz celou mřížku a u tebe tři jedničky /já/ pětky /všechny 3/ a ty jsou dominantní a vůdčí.
Aha. Tak já se domnívala, že mluvíš o životních číslech 11 a 2 - já a my.
Dášo, máš se mnou svatou trpělivost. Hele, nešimrá tě mezi lopatkama? No, že by ti rašila andělská křídla

Věro,
ty jsi srandista. Mám držet tvoje data mimo fórum, když jsi je na fóru sama uvedla
Jo holka, mě denně někdo otravovat s tím, jak se mám, tak ho pošlu hezky rychle někam. Tuto tendenci měla mladší dcera (LU/RY) a dalo mi dost práce ji zpacifikovat. Ale podařilo se.
A pravdu máš v tom, že spousta lidí se radši stará o druhý, jen aby nemusela o sebe. Buď mají strach, že by se mohli stát postradatelní a zapomenutí a nebo očekávají, že se druzí taky budou starat o ně. A když se tak neděje, pak není daleko k výčitkám o nevděku. A je ještě třetí možnost - celý život si stěžují, že by bývali mohli to nebo ono, kdyby ovšem to nebo ono pro druhé nemuseli. Prostě výmluvy.

Naučila jsem se, a nedalo mi to žádnou velkou práci, vyjít druhému vstříc či pomoct mu pouze v případě, že si o to řekne. Zpočátku jsem si sice připadala divně, nicméně jsem vydržela a vyplatilo se. A když mě někdo o něco požádá, udělám to opravdu ráda. Ale nutit mu něco, vnucovat, vtírat se? To ne.
Hele, co uděláš, když uvidíš dva potápějící a vřískající lidi v rybníku? Skočíš tam a budeš je zachraňovat? Začneš volat další lidi na pomoc? A co když ti dva si tam jen tak blbnou...
A když ti stejní lidi volají o pomoc? Tak skočíš, ale pak zjistíš, že si dělali legraci. Skočíš příště znovu?
A když vrah bude oběť topit, ale budou potichu - půjdeš na pomoc anebo bez povšimnutí budeš kráčet svou cestou?
Jak poznáš, kdy ten druhý pomoc potřebuje, ale také, že o ni opravdu stojí? Nebo apriori tlačíš na pilu furt? Tedy jemněji řečeno pomáháš každýmu a všude a pořád, aniž o to požádali?

Ještě k tý stádnosti. Nemyslím to ve smyslu dobytka, spíš houfu (množství).
Nedostatečně jsem vysvětlila, proč to "my" nemusím. Takže příklad:
- Kdy začneme péct na vánoce (tázající moc dobře ví, že péct budu já, ne on/a)?
- Co budeme dnes vařit (vařit budu opět a pouze já, ne tázající)?
- Přátelé, jsme to ale hovada, že se necháme blbnout internetem... (nevím tedy jak on/a, já rozhodně ne).
- Jé, to je náhoda, zrovna včera jsme mluvily o paní XY (nemluvily, mluvil/a on/a, já pouštěla z ucha do ucha).
- Kdy budeme uklízet vestibul (vždy ho uklízím pouze já)?
A tak dál a podobně... Snad už je to jasnější.

Zkrátka mně ta jedenáctka připadá jako výzva uplatnit s dvojnásobnou silou právě to své já. Také to může signovat druhou šanci. Nedbáním na tyto výzvy pak může dojít k rozplynutí se v "my", sklouznout k té dvojce a mít celý život pocit nenaplnění a nevyužití čehosi. Přitom se může jednat pouze o nevyužití vlastního potenciálu.

K tomu zdraví, že každý musí mít něco. No, většinou každej něco má, ale normální je asi být zdravý. Nebo ne?
Můj zdravý přítel dost nedbal na své zdraví s tím, že tělo musí jít do hrobu zhuntovaný. Pak se jednoho krásného letního večera zdravý utopil a do hrobu šel tak zhuntovaný, že kvůli smradu stáli všichni 50 metrů od rakve. Jo jo, kdyby byl nezdravý, neskákal by do vody a nemusel se utopit. Ale tělo by šlo do hrobu stejně zhuntovaný - nemocí. No, jeden si nějak nevybere.

S numerologií to nemá moc společnýho, ale vzpomněla jsem si, jak mi ve škole při základech programování nešlo do hlavy, proč se jedná o dvojkovou soustavu, když tam dvojka vůbec není. Fakt, že se jedná o použití pouze dvou číslic 1 a 0 mě neuspokojil.
A moc hezký příklad, že 1 a 1 nemusí být vždycky dva se nedávno objevil buď u Baudyho nebo na Čase. Už nevím. Ale líbil se mi.
+ =
+ =
1 + 1 = 11

Věra
člen

# Zasláno: 2.5.2008 15:41 
Odpovědět 

Kveta
Květo díky za reakci a upřimnost. řeknu toliko to, že pokud se týká kontaktu telefonního, kudpodivu došlo k postupnému rozklíčování nejrůznějších omylů a zkresleností v komunikaci, především s matkou. Domnívala, se, že jí nemám ráda, nestojím o ní a tím, že´bydlím daleko a vidíme se jen velmi zřídka - myslela si, že nejevím zájem o rodiče.
Protože švagrová ve své chtivosti vytvořila dojem....
Docházelo k dramatickým výsledkům manipulací naší švagrové a to mně dovedlo i k nutnosti pravidelně udžovat kontakt s mámou.
Jednalo se o krajnost důsledků takového vetřeleckého jednání. A máma ve své ovlivnitelnosti ani netušila - co pro ni kdosi chystá za osud. Potřebovala pomoc a podporu, a švagrová zase vidět, že si nemůže dělat a říkat co chce, aniž bych se mohla ohradit z té dálky.

Posílilo se pouto ne-li přímo vytvořilo, prože to původní bylo plné negací. Dochází k postupnému rozvíjení jistých schopností u mámy, i když jsem v tomto věku v nic takového už nedoufala. Nechci to tu rozebírat, jde o nepříjemnou specifiku rádobyvlivu a rozpínavosti jistých taky příbuzných, kteří se snaží manipulovat city a vědomím starých lidí.

Pokud se týká snahy, aby se o mně někdo staral, nikoliv, starala jsem se
alespoň v rámci přežití sama, včetně vlastní stavby bydlení a bez jakékoliv pomoci od druhých, a od rodičů už vůbec ne. Zabralo mi to 11 let, ale s čistým svědomím mohu říci, že jsem byla samostatná, a co mám je jen výsledkem vlastní práce . I po smrti partnera, jsem odešla jen s tím, co jsem si přinesla.

A co je povážlivé, ani ve chvíli, kdy jsem potřebovala péči profesionální - operace, nemohla jsem se na ni spolehnout - na její kvalitu, protože ve výsledku jsem invalidní, i když šlo jen o hloupý myom.

Tak to jen na okraj.
Ale fakt je, že starat o sebe jsem se měla snažit dříve,
nemuselo třeba dojít k opakovanému omylu při "odborné profesionální péči" u kompetentních" tak, aby mně to donutilo přerušit ten nutkavý vzorec.

Irena
člen

# Zasláno: 2.5.2008 16:20  - Změnil/a: Irena
Odpovědět 

URL

Není špatné si ke svému já poslechnout toto.

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.5.2008 18:28 
Odpovědět 

Irena
Irenko to je pěkné díky!

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.5.2008 18:45 
Odpovědět 

Věra napsala

zapomněl/a<br>na jméno
myslím, že to jde dát dohromady tak, že se člověk, ač schopen a ochoten být přijímajícím a dvojkovým, nesmí nechat tou dvojkou vtáhnout a zcela strávit.
Ale ve vztahu má mít a také dát, svobodu 11. být spolu a přesto samostatný, ne - závislý, neviset na potřebách druhého a na tom druhém,nedusit se jím, nesvazovat svou závislostí. Respektovat svobodu osobností. To někdy nebývá u každého samozřejmostí.....

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.5.2008 18:48 
Odpovědět 

Irena
člen

petronela11
Nevím zda má ještě smysl psát k tvému horoskopu a k numer. 11 když to vlákno je tak rozklofané ale budiž.
Z numky se ode mě nedovíš nic vidím a mám tu zkušenost, jak radix koresponduje s numerologii. No,jak by jinak.

Jak vypovídající:
"Skoro bych rekla, ze SVOBODA a z ni plynouci NEZAVISLOST jsou pro me zlate cihly na vrcholu pyramidy. "
V radixu obsazený 11 dům Sl, Mer. /Rak v Placidu i Lu/ Lev.
Sluníčko trin Uran.
Pomáhá ti to neulpívat na rodiných tradicích a v dávání nedělat tak velké rozdíly mezi rodinou a jinými též potřebnými.
V sabianech - Rak 22°, Mladá žena vyhlížející plachetnici.
Duše otevřená velkým snům touží po štěstí přesahujím všechny představy.
Luna/ Lev 4°, Formálně oblečený muž stojí u trofejí,které si přivezl z lovecké výpravy.
No na tohle, alespoň pocitově potřebuješ hodně vzletnosti a pocitu nezávislosti. Jen jde o to jak se s tím vyrovnají ti okolo tebe.
To ti píše vodnářská Luna.

petronela11
člen

# Zasláno: 3.5.2008 07:38 
Odpovědět 

Ooops, Dagmar, ja poslala odpoved do Petronely, mas pravdu, vlakno je rozklofane...

Kveta
člen

# Zasláno: 3.5.2008 09:57 
Odpovědět 

Iva
Vedle u Petronely jsi uvažovala o VE/BL v souvislosti s 11.
Je asi náhoda, že ji zrovna taky mám. Protože všechny další 11 co znám (celkem 6), ji už nikdo v BL nemá. Ale čím dál víc se přikláním k tomu Uranu.

Jestli Dášu rozbolí zuby (čelist), tak to bude mít z nás, protože jako numeroložka tohle zkousnout nemůže. A tý práce s uklízením co má, to vlákno je fakt pěkně zdvojený

Jak jsi přetáhla to psaní od Večernice, už tady taky bylo uváděný. A konkrétně já mám s 8 a 4 bohatou zkušenost - mamka je 8 a obě dcery 4.
Takže si kolikrát připadám jak krkavčí dcera i matka, protože normálně mámy si děti k sobě tahaj a já je musím odhánět. Tolik péče od Vesmíru o moje zocelení si snad ani nezasloužím

Dagmar
člen

# Zasláno: 3.5.2008 12:06 
Odpovědět 

Jestli Dášu rozbolí zuby (čelist), tak to bude mít z nás, protože jako numeroložka tohle zkousnout nemůže
Čelist bolí stále, ale taková ta bolest "lezoucí po zdi" už to není.

Já jsem možná zapoměla říci dosti důležitou věc - s jednou 11 /2 už přes třicet let žiji!

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Numerologie - Jedenáctka