Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Izolovane devitky
Autor Zpráva
Anonymní# Zasláno: 4.11.2007 00:31 
Odpovědět 


Dobry večer . Prosím Vas zajímalo by mne jak podle vaších praxí a zkušeností si vyložit či pochopit izolovane devítky. Jde mi konkretne o toho datum 9.2.1994 Dekuji mnohokrat :-)

Petra6# Zasláno: 4.11.2007 00:33 
Odpovědět 


omlouvam se nepodepsala jsem se :-) Petra

Dagmar
člen


# Zasláno: 4.11.2007 09:56 
Odpovědět 


Petra6
Pokud je v mřížce více devítek, zvyšují analytické schopnosti, přinášejí mentální energii, dávají také vysoké ideály, představy které v tomto případě nemusí stát na reálném podkladu i když datum ukazuje na praktického člověka.

Také přinášejí velké duševní napětí, i když se takový člověk jeví na první pohled klidný - v tomto případě bude nutné tuto energii - napětí - vyrovnávat fyzickými aktivitami.

Devítky ukazují analytické schopnosti , ale tím že jsou odděleny od ostatních čísel není tu např. schopnost analyzovat vlastní emoce, nejsou žádná čísla, která by myšlenky spojovala s intuitivní, citovou a praktickou stránkou vaší povahy, očekávání mohou být nerealistická.

Pokud to zjednoduším, tak občas člověk nestojí na zemi, ale je třeba v oblasti svých myšlenek, v oblasti fantazie, ideálů - velmi dobře se to dá využít např. v umění, protože devítky tyto schopnosti přinášejí - zvláště v tomto případě, kdy je životní číslo 7. Tady bych to viděla spíše v praktické rovině, protože tento človíček bude určitě šikovný, pokud jej k tomu budete vést.

věra# Zasláno: 14.11.2007 15:01 
Odpovědět 


Dagmar
Zdravím a prosím jestli mi umíte někdo vysvětlit rozdíl mezi dvěma daty : 11.3.1951; a 29.9.1951. Zajímají mně ty méně obdivované položky, rizika povah? Díky.Věra

Dagmara
administrátor


# Zasláno: 17.11.2007 12:32 
Odpovědět 


věra
11.3.51 - jako životní trojka + další čísla v mřížce je to člověk aktivní, společenský, s potřebou kontaktů. ..člověk často bojovný, kritický a impulzivní, pokud nezvládá množství energie v těchto číslech a nějakým způsobem je potlačuje, takže se dostanou na povrch tímto způsobem.
Zcela jistě s velkou fantazií a možná i nadáním pro hudbu, rytmus, se schopností se soustředit na daný problém,pokud je třeba.
Zcela určitě v dětství problémy ve vzahu k jednomu z rodičů.

29.9.1951 - životní devítka a další čísla naznačují, že jde o člověka obráceného k lidem se silnou potřebou vztahů a schopností vcítit se do druhých.
Velký idealista s potřebou pomáhat - někdy se i obětovat pro druhé, ale také náročný na druhé lidi, se silnou vazbou na rodinu.
I když je citlivý své city /vzhledem ke dni/ si často nechává pro sebe a neumí je vyjádřit - vyjadřuje je spíše tím, že něco pro ty druhé dělá, než slovy.

Je to opravdu jen stručně, určitě Virgo nebo někdo jiný ještě něco napíše.

věra# Zasláno: 17.11.2007 20:02 
Odpovědět 


Dagmara
Dagmar děkuji moc, sedí to jako hrom. Je neuvěřitelné jak ta numera dokáží vypovídat daleko víc než ekonomické a matematické.... No asi každá symbolika je jako"masoxkostka" jakousi esencializací či ještě něčím víc. A "vařit" s tím jde na mnoho způsobů. Díky Věra

virgo63
člen


# Zasláno: 21.11.2007 15:50 
Odpovědět 


věra
Ahoj, chceš tedy méně obdivované položky?

Mám dojem, že jsou tohle partneři, je to tak? Že tak nějak jedou na stejné vlně. Jeden hodně jedniček, druhý devítek. Možná si spolu tyhle energie trochu vyrovnávají.
Jen krátce.
Číslo dne 11 - citlivost. Tahle osoba bude dost trvdohlavá, občas vybuchne v hněvu, možná umí i lidmi manipulovat a tím ukrývá svoji citlivost.
Číslo dne 29 - nepřehlednost. Trochu naivita, podléhá snadno iluzím, často je tam sklon k různým závislostem, určitě velká citlivost.
Řekla bych, že mezi nimi panuje soulad, obě čísla dne dávají výslednou 2, oběma chybí v mřížce trochu praktičnosti.

Přeji pěkný den.

věra# Zasláno: 22.11.2007 01:10 
Odpovědět 


virgo63
Ahoj a velký dík za názor. Pro upřesnění - nejde ale o partnery, neznají se.Ovšem fak sedí, co říkáš o nich jednotlivě. 11.3.- sedí ale nevím, zda tím lze krýt právě citlivost. Je to dynamika, která přímo jakoby tím člověkem "lomcovala", zdá se být spíše vnímavá než citlivá (citová). Toho pak asi užívá v orientaci pro život, obchod ap. Spíše si jde tak jasně za svým, že málem ušlápne ty okolo. Je však fakt, že život vnesl do života cosi, co funguje jako to, co tu osobu citlivosti (citovosti) učí, nutí, vede k ní. ** Pokud bych směla ještě poprosit o datum 20.1.1947- a porovnání s těmi výše uvedenými- protože tento člověk zná obě data(11.3.1951;29.9.1951)Díky.

virgo63
člen


# Zasláno: 22.11.2007 11:17 
Odpovědět 


věra
Tak to je zajímavé... čísla dne u všech zúčastněných oscilují ke dvojce, každý ji však prožívá trochu jinak.
Osoba 20 - znamená "intuici", to je ona citlivost, tak jak si ji asi představuješ - jemná, harmonická, oddaná, tolerantní, dovede ji vyjádřit slovy (teď tedy záměrně vybírám ty kladné stránky dvacítky).
U 11 je to citlivost, kterou v sobě má a musí ji objevit skrze poznání sebe sama, nerada city sděluje ostatním a tak se mi zdá, že když už neví kudy kam, snadno své okolí zmanipuluje, aby třeba nemusela odhalit své nitro. A že využívá "obchodní čuch", to je správné, viděla bych obchod jako dobrý směr pro životní trojku. To, že se u ní projeví "lomcování" a dynamika, to je způsobeno dalšími jedničkami v mřížce. Touha po sebeprosazení je taky v mřížce vidět. 11 se může časem více orientovat duchovně, či objevit i léčitelské schopnosti, musí ale umět zpracovat tu silnou energii jedniček, ze které může být někdy dost divoká.
Ještě tedy porovnání 11, 29 vůči 20.
Tady je vidět, že osoba 11 i 29 potřebuje osobu 20 k takové té praktičnosti, jsem říkala, protože jim samým chybí.
Osoba 20 je praktická, šikovná, má velký smysl pro rodinu, partnerské vztahy jsou pro ni důležité, ale může být i nerozhodná a pozor, aby nebyla manipulovatelná! Někdy potřebuje povzbudit, popostrčit, aby činnostem dala správný směr, aby se nechodila jenom dokola. V tom jí může pomoci jak osoba 11, tak 29.
Tak. Píši to tu skoro celé dopoledne, protože musím stále odbíhat... jsem zvědavá, jestli už k tomu něco nenapsala Dagmara a jestli jsme se zase v některých větách neshodli....


věra# Zasláno: 22.11.2007 14:51 
Odpovědět 


virgo63
Jéžíši, Virgo63, ty jsi pusinka, to je děsný jak to odpovídá. Tahle 20 je fakt dost zvláštní a úplně skoro není co dodat. Zvláštní bytost, zvláštní v mnoha ohledech. Vnímání tak široké co do rozsahu, hluboké až do samé "hořké,silné - původní" esence( snad čistého archetypu) situace. Vidí snad na úrovni buněčné; Dost uplatňuje ve svém povolání. Ale plná nesebedůvěra, pochybnosti, strach z chyb, pocit povinnosti, odpovědnosti; zato obrovská touha po ocenění a převeliká přecitlivělost na svou osobu. Snad tím, že vidí a čte tam....., vztahuje si a cítí se dotčen nevysloveným těch co tu stojí. Velmi nejednoduchá osobnost. Pragmatik až to vrže, vytrvalec. A manipulátor taky , ale manipulovaný a právě tou rodinou..... ani vyříkat neumím.... A to se známe v podstatě velmi málo. **** O co bych tě chtěla poprosit, je porovnání této 20.1.1947 a 22.3.1957, to dobré i to druhé; a neboj do toho šlápnout i tam, kde to bolí. Pokud to tedy nebereš jako obtěžování. Nemůžeš tím nikomu ublížit, nic změnit, jen mi umožníš či potvrdíš pochopení, zpracování.... završení....... Díky

virgo63
člen


# Zasláno: 22.11.2007 15:48 
Odpovědět 


věra
Tak to jsem ráda, jestli něco sedí. Jen by mě trochu zajímalo pohlaví těch všech osob.
Takže další osoba, budu ji nazývat 22.
22 - vytrvalost (to je vždy jednoslovné vyjádření čísla dne). Tato osoba je citlivá, laskavá a časem objeví i vliv čísla 4, ke kterému součet směřuje. Tedy metodičnost, praktičnost, ale pozor třeba na hromadění majetku. Ke svému životu 22 potřebuje vztah, ale někdy mívá v manželství problémy. Tím, jak má v mřížce mnoho dvojek, může zažívat pocity křivdy, výbuchy hněvu a pláče, je zranitelná. Když je nějakých čísel moc, musí se s nimi pracovat-v tomto případě třeba nějakým uměleckým směrem. Tato 22 má hezkou mřížku - rovinu myšlení, odhodlání i pochopení a ve vztahu k té 20 je to hezké, spolu by tvořili pár, kdy by jeden podporoval druhého. Asi i sexuální přitažlivost by tam měla být.
Je to muž a žena?


věra# Zasláno: 22.11.2007 22:04 
Odpovědět 


virgo63
I ty jedna holka důvtipná! Sedí- sedí-sedí takřka hromsky. Odpovím na pohlaví.** 11 - žena, podnikatelka, smršť, a obrněný transportér. ** 29. - žena- sedělo to, je dost "skrytá " a znám ji povrchně osobně, snad o ní vím více jinak. pracuje s lidmi- služba. Složitá. **20 - muž - zná obě data viz. výše. a Zná i datum **22-žena. Vytrvalost= snáší úděl, vytrvale hromadila "zkušenosti" a dlouho, dlouho-než se opováží vzepřít. Vytrvale hromadí city, emoce, slzy a zranění- uvnitř, pro jiné neviděno,(majetek věru nikoliv), kila ano. K praktičnosti zřejmě nedospěla- pokud se jedná o účelnost směrem k sobě. To ale neplatí ve směru k druhým. Těm poradí a kupodivu prakticky a skvěle. Totéž v organizaci. S množstvím 2 pracovat asi musí, ale umělecky? Spíše ve vztazích k těm, jimž může hodně pomáhat - jako v minulosti. a dále ti dva- Hm, hm, hezké... a podpora?(taky dost pragmatické využívání a bez zřetelné snahy oplácet) Jo, kdyby.... Ta numerologie je ale něco. Učila ses z Čísel lásky? Kurz? nebo ještě jinak?. Moc díky. Otázek by ještě bylo. ..Pokud ti to neva, smím ještě ?

virgo63
člen


# Zasláno: 23.11.2007 09:55 
Odpovědět 


věra
Když mám čas, ráda sedím nad čísly. Jsem samouk - Čísla lásky základ + další knihy + poznatky jiných, kteří číslům rozumí, především Dagmary. A samozřejmě největší škola je praxe - jako například tady s Tebou. Napíšu na datum názor a mám od Tebe odezvu, co sedí a co ne. Což mi vyhovuje. Určitě se mám ještě co učit.
Udělat podrobný rozbor zabere dost času (ach ten čas..), tady je to takové z oleje, že se zaměřím jen na něco, co považuji za důležité. Tím víc mě to těší.
Klidně se ptej, ale nevím všechno.


věra# Zasláno: 23.11.2007 12:45 
Odpovědět 


virgo63
Ahoj děvče! Opět díky za tvá slova. Teď mně to čím víc zajímá - víš, nechci obtěžovat. Když se tím budu ale zabývat sama, není to tak ono, pak mám sklon se podezírat z předpojatosti a že si tam vkládám co vím, nebo chci. Ale tohle mně moc zajímá. Klidně počkám až budeš mít chvíli- nespěchej. Jde mi o datum** 15.7.1929 a tam tedy všecinko co tě napadne.Dobré i jiné.. Byla to důležitá postava před časem (tedy u mně) Šlo o muže +** žena 10.3.193´= **dcera 14.12.1955. A neboj se pravdy. Muž 15.´+ žena 22.3.1957,kterou už znáš viz.výše. porovnání*** 15 a22 není to otec a dcera ! A u těchto dvou popusť uzdu a dej i to co vypadá málo pravděpodobně. Pak ti to klidně upřesním-ale možná spíše soukr. Už teď ti moc díky. Jen nevím jak bych ti to oplatila, třeba časem na něco přijdu.

virgo63
člen


# Zasláno: 23.11.2007 21:32 
Odpovědět 


věra
Tedy Ty mi dáváš...
Začínám v tom mít pomalu zmatek, kdo s kým a jak.
No, pokusím se to rozmotat, jen ještě upřesni rok u ženy 10.3.
Numerologie je na nějaké hlubší rozbory krátká, to by ses měla obrátit na astrology... Zkusím nad tím popřemýšlet. Třeba se připojí i Dagmara, ta je zkušenější.


Dagmara
administrátor


# Zasláno: 23.11.2007 23:26 
Odpovědět 


virgo63
jsi dobrá, já bohužel teď nemám čas něco napsat - v sobotu i neděli jsem na astrovíkendu v Pardubicích, tak musím udělat ještě spoustu věcí doma.

věra# Zasláno: 24.11.2007 02:38 
Odpovědět 


virgo63
Ahoj ty jedna luštitelko. Upřesňuji to datum 10.3.1933. A omlouvám se, že po sobě asi málo čtu. Astrologicky si to dokážu jaksi sama, to co mně zajímá je mít tu vazbu na numku bez mého ovlivněného povědomí. A protože tu jsou data u kterých nevím Ascendent a tím je to vratké, zajímá mně tohle. Víš? Ale abych nedostala po té zvědavé kebulce. Od práce, povinností a radostí tě odtahovat nechci. A kdo s kým - tady je to patrné a když si uvědomí´š, že čas si píše své kapitoly, lidé se rodí i odcházejí, potkávají v práci a navazují vztahy na různých úrovních ... tak je to takhle. Přesné souvislosti se mi nechce takhle na place.... Ale jinak ti je ráda povím- protože i pro tebe snad je vypovídající - návazná skutečnost. Moc ti děkuji za to, že mi umožníš vhled.

hanka
člen


# Zasláno: 24.11.2007 10:22 
Odpovědět 


Pro Petru - k izolovaným devítkám - mám zkušenost, že nepropojení devítek s ostatními čísly v mřížce značí člověka jakoby uvízlého při materiálních hodnotách, který však má možnost propojit se se svojí "duchovní" složkou skrze jiné lidi. Sám však moc neví, jak na to, a ani o to zvlášť neusiluje. Pokud je tam těch devítek veliká síla, setkala jsem se s autismem.

virgo63
člen


# Zasláno: 26.11.2007 10:39 
Odpovědět 


věra
Tak jsem o nevlídném víkendu koukala do mřížek...

Muž 15 - "odvaha". Je to osoba, ve které se pere ctižádost 1 a svobodomyslnost 5 s touhou po harmonii 6. Tito lidé milují dobrodružství, dovedou se chovat vzpurně, ale uvnitř jsou zranitelní a hledají rodinnou pohodu. Jsou pracovití a mají rádi majetek i přepych. Svoje soukromí si chrání. Ve vztahu potřebují ocenění a lásku. Jako výrazná 7 (ž.č.) je to opravdu citlivý člověk, který možná v sobě objevil léčitelské schopnosti, protože sedmičky mají přirozené nadání pro uzdravování. Má pozorovací schopnosti, pochopení pro druhé, moudrost i odhodlání. Může vynikat v oblasti vědy, medicíny, práva i umění. Pravděpodobně je manuelně zručný.
Sedmičky jsou lidé, kteří jsou v jádru egocentričtí, činí rychlá rozhodnutí, která si hned musí vyzkoušet na vlastní kůži (ve spolupráci s odvážnou 15, bude asi „novátor“ ve svém oboru).
Sedmičky se dokáží prudce zamilovat (při zklamání se z oblak propadají hluboko na zem), hledají tu pravou, které by mohli zůstat věrní. Křivdy nikdy nezapomínají. Ve vztahu je pro ně sex velmi důležitý. Jsou-li citově zraněni, můžou být až agresivní, obviňují druhé.

Žena 10 – „síla“. Nula vlastnosti jedničky ještě víc zesiluje. Jsou to lidé nezávislí, soběstační, pracovití, emocionálně silní, uvnitř citliví. Nesvěřují se a proto jim bývá těžko porozumět. V tomto případě má v mřížce 2x1 a 2x2, takže schopnost slovně vyjadřovat city by měla být ok.
Jako životní 2 má silnou intuici, požaduje kolem sebe klid a pohodu, problémy nevidí jednostranně a má schopnost smiřovat lidi. Důležité jsou pro ni vztahy, přátelství, spolupráce.
3x3 = Velmi vysoká hladina mentální energie. Takoví lidé mají neklidnou mysl, potřebují dělat více věcí najednou a z toho někdy pramení zmatek, nesoustředěnost. Má činorodé myšlení, které je však nepraktické a nereálné, jakoby žije ve svém světě. Musí najít ventil, kterým odvedou přebytek této energie, jinak jí hrozí bolesti hlavy, vysoký tlak, nervové problémy. Vynikající je k tomuto účelu pohyb, tanec či sex.
Je majitelkou roviny Saturnu, která udílí lekce v životě a prověřuje, jak jsme se poučili ze svých chyb. Tyto zkoušky mohou být v oblasti zdraví, financí, vztahů apod. Dokud nepochopíme, budou se zkoušky opakovat, někdy jsou i dost tvrdé.

Pokud bych měla ty dva porovnat jako partnery, tak si myslím, že muž tu ženu jaksi usměrňoval v jejích úletech a pokud jim klapal sex, tak to bylo asi ok. Obě ž.č. jsou citlivá, znamení jsou ve stejném živlu, takže podobné cítění.

Dcera 14 – „cílevědomost“. Nezávislost 1 + praktičnost 4 směřuje ke svobodomyslnosti 5. Jistě si jde životem za svým a nedbá rad druhých. Je schopna dosáhnout úspěchu, tvrdě pracuje, dovede vydělat peníze, je aktivní a odhodlaná, samostatná. Když není podle ní, je vznětlivá. Miluje změny, má touhu hledat nové podněty. V lásce také hledá.
Jako životní jednička se spoustou jedniček v mřížce je silně přecitlivělá a vztahovačná, až k agresivním výbuchům (ventil potlačených emocí). Jestli byla jedináček, tak to s ní vodní rodiče měli asi dost „radostí“, takový asi ohnivý paličák… pokud jí rodiče omezovali, tak jí trvalo déle, než se naučila stát na vlastních nohách, aby projevila svojí nezávislost, odvahu, sílu vůle, vůdcovství.
Má rovinu vášně a rovinu odhodlání a to to vše jen podtrhuje.

Muž 15 ve vztahu k ženě 22? Těžko odhadnout. Učitel, šéf, příbuzný? Ne, to se z mřížky vyčíst nedá. Mají k sobě v mnohém blízko, podobné smýšlení, hledal u ní citlivost, využíval jí?Milostné dobrodružství? To by byly jen dohady.
I Ty tak ber numerologii, že dává jen rámcový náhled na osobnost. Mnohé můžeme vlastní vůlí změnit, někdy nás donutí osud, energii čísel uchopíme každý jinak, pravděpodobně tak, jak potřebujeme ke svému vývoji.

Tak jak? Těším se na zpětnou reakci. Jestli nechceš tady, můžeš na mail: virgo.63@seznam.cz

virgo63
člen


# Zasláno: 26.11.2007 10:40 
Odpovědět 


hanka
Dobrý postřeh.

věra# Zasláno: 26.11.2007 18:36 
Odpovědět 


virgo63
Milá, milá, virgulko 63 Ano tleskám, tleskám a čučím:!Velmi ti děkuji, je neuvěřitelné, jak přesňoulince jsi zajela pod kůži těmto datům. Paní 10 jsem jen jednou a krátce zahlédla, zato časem jsem se seznámila se vším blíže - i když po jejím odchodu ze scény života. Měla jsem dost objektivních informací z mnoha pramenů, abych mohla získat podrobný přehled o jejím životě, vztazích a vůbec. Ano = Dcera 14 - nevýslový obdiv, tu znám osobně a velmi jsem měla možnost okusit tuto Střelku, jejda, jejda to to platí. ** A čtouc muže 15 . jsem nestačila koulet očima a stírat slzy dojetí. Nehledě na to že jsi objektivizovala můj pohled na něj plný vzpomínek a jakési glorifikace okolo něj. Bože - vůbec mu to neublížilo a naprosto vystihuje. Není už mezi námi - ale v tuto chvíli - jakoby zase trošku byl. I tímto mu znovu vzdávám úctu, která mu náleží. A dokonce jsi se nespletla ani v charakteristice - vztahování, šéfem byl, dle opakovaných informací i mým příbuzným - v časech minulých životů. A současně posledních 10 let jeho bytí zde - i mým partnerem. Ano a vzájemně jsme si byly jeden druhému i učiteli v té nejtěžší z těžkých zkoušek života i jeho závěru. Och - raději dost patetiky. Tu si nezaslouží. Pro mně i tolik let po odchodu žije ve zkušenostech, které jsme spolu prožívaly. Byl a zůstane rozhodně tím, komu se říká osudový partner. Děkuji ze srdce!

virgo63
člen


# Zasláno: 27.11.2007 07:02 
Odpovědět 


věra
Opravdu to tak sedí? Sama nevím, jestli byl kdo tak nadšený z rozboru? Většinou se člověk v něčem najde, ALE...
Měla jsem tendenci u toho pána psát "byl" místo "je", ale pak jsem si řekla, že to není tak vysoký věk, aby byl už po smrti. Buď ráda, že jste spolu prožili krásných 10 let!
Takže jestli jsem Ti udělala trochu radost, jsem ráda. Mě to zase o něco víc poučilo.

věra# Zasláno: 27.11.2007 10:15 
Odpovědět 


virgo63
JO! Sedí. Ty už to teď víš z mejlu a pro zobecnění je dobré říci, že mé, jak říkáš nadšení, plyne ze sklidnění a uzavření jistých postojů - např. k dceři, která je jak vystřižená a zvýrazněny ty negi vlastnosti - téměř do krajností. teď ji vidím ještě zřetelněji. Jak tam píšeš o jedináčkovi a rodičích .... To nemá Chybu. A kdyby bylo jen možné - no třeba mi to ON čte přes rameno a ve své milé, vstřícné nátuře a velmi způsobném chování- za každé situce- jde někde stranou, drží se za hlavu a s prominutím se řehtá, až mu slzy tečou. Kolik se natrápil s projevy jejími a své paní - a ono je to tak jednoduché... Ale měl je rád, až tak, že na to doplatil zdravím. A protože jej v rodině, pro jeho způsobnost a korektnost, mylně považovali za "zženštilého a citlivku" dostává se mu tady jakési satisfakce. On a já jsme si osvědčily - kým je doopravdy, v tom co jsem ti psala soukromně; nakonec i ta rodina jen zírala a pochopit to neuměli, kde se v něm vzala ta síla. Těch vlastností, které celý život někde doutnaly nepozorovány -=odvaha, svobodomyslnost, ctižádost, to novátorství - nechal si to pro boj o život. Rys dobrodružnosti uplatnil na závěr tak, jak by to nikdo nečekal....Pracoval celý život s lidmi, s chlapy - vedl stavby, ale oni ho doslova milovaly a "lezli" za ním pro pohlazení na duši - při řešení trápení pracovních i životních. Šlo vidět situace, kdy rozlícený, šílený chlapák, vcházel do jeho kanceláře a po 15ti minutách odcházel s úsměvem na tváři, klidný - asi ta 7mička a "léčivé sklony". Z a ty roky jsem nepotkala člověka, který by mu něco zazlíval, zlobil se na něj. Čísla ... racionální... ale v tvém podání to žije a dýchá... A v mém dvojkovém vnímání to silně charakterizuje a jemně odráží ducha toho, kdo se léčivě dotkl i mého srdce a duše (po všech životních trápeních)- jak sám říkal "neboj - vyžehlíme ty vrapy a sámky, aby se líp dýchalo". Bylo mi ctí, oplácet mu a být mu nablízku! Děkuji !!!!! Za něj, za rozbor, za prostor a tvou práci a zájem..... bylo to léčivé.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Numerologie / Izolovane devitky
Powered by miniBB™ © 2001-2021