Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Nachlazení za převážně harmonických aspektů
Autor Zpráva
Vanda

# Zasláno: 20.8.2012 09:13 
Odpovědět 

Běželi mi v posledních dnech krásné relaxační aspekty k radixovému horoskopu. Relaxovala jsem jakousi virózou a vysloveně jsem cítila, jak spolu s ní odchází z těla tenze, které jsem se nedokázala zbavit už několik týdnů. A to jsem zkoušela zleva doprava kdeco. Holt já lenošit moc neumím, povalovat si dovolím, leda až není zbytí. Tak jsem se nuceně povalovala, přijímala návštěvy, poseděla s dětmi a bylo to moc fajn. S dobrým pocitem, že lenošit je dovoleno. A po čtyřech dnech jsem s údivem zjistila, že s nachlazením zmizelo celé to napětí, které mě trápilo dlouhou dobu. Zajímavé bylo, že jsem věděla, proč se mi to děje a co se rovná.

Názorná ukázka, jak může být projev harmonických aspektů ošidný, ačkoli pravdivý, a není dobré očekávat jednoduché prvoplánové bene.

Závěry z toho mám:
1) krásně se ukázalo, jak nemoc vyrovnává nerovnováhu
2) harmonické aspekty přispěly k nastolení rovnováhy, i když jinak, než bych si byla bývala představovala
3) je to dobrá odpověď na otázku, kterou už vícekrát tazatelé položili: Proč jsem ochořel/a za harmonických aspektů, když dokud trvaly neharmonické,, jel/a jsem na plný plyn a nic?
Harmonické aspekty představovaly uvolnění nashromážděné energie, které už nic nebránilo projevit se, a protože nashromážděná tenze byla příliš veliká, šlo to nachlazením.

To už se mi stalo dvakrát v minulosti, kdy se zlom v bodě smíření se s něčím v poslední fázi ,, výdechu " projevil chřipkou. Tedy dvakrát, kdy o tom vím.

Tuze pěkná zkušenost, tak ji dávám k dobru.

Milan Zahradník

# Zasláno: 21.8.2012 08:19 
Odpovědět 

Dle psychosomatiky to může být něco jako vnitřní pláč. Malá lítost pro sebe sama...

Vanda

# Zasláno: 21.8.2012 10:54 
Odpovědět 

Milane může být, i když v tomto případě šlo o věc týkající se cvičení.

Ale i tak je zajímavá ta forma a v době harmonických aspektů.

Dagmar
člen

# Zasláno: 21.8.2012 21:51 
Odpovědět 

Vanda
tak to je fakt zajímavé. nachlazená bývám málokdy, ale schválně to budu sledovat, kdyby...

Milan Zahradník

# Zasláno: 22.8.2012 09:45 
Odpovědět 

Vanda

Připomnělo mi to Bod štěstí. Funguje prý nejlíp, když netlačíme na pilu.

Vanda

# Zasláno: 22.8.2012 14:01 
Odpovědět 

Všechno funguje nejlíp, když netalačíme na pilu. Dokonce i řezání pilou.

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.8.2012 06:36 
Odpovědět 

:-), jo, všechno, ale znal jsem Ti kdysi jednu dívku a ona po mně chtěla, abych...................................! Tak to mě překvapilo, byl jsem dost mladý, ale jelikož měla gigantický prsa, tak jsem .................................................. ......................................., .................................................. ..................., pak ještě jednou a ještě jednou a tentokrát .................................................. .! No, když se jí to líbilo, tak co.

vivien97
člen

# Zasláno: 24.8.2012 07:56 
Odpovědět 

abercrombie
asdsaHKsd DWJHwkjloD
mercuailr vapor

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Nachlazení za převážně harmonických aspektů