Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / URAN V 8.DOME
Autor Zpráva
Beatrice

# Zasláno: 4.9.2016 14:44 
Odpovědět 

Tranzituje mi uran v 8.dome uz asi druhym rokem. Ze bych z toho byla nafsena se rici neda. Nyni jsem ukoncila situaci s partnerem. Sedmy dum a vazby mam nyni silne nehatmonicke aspekty. Vyhrozuje mi, napadl me, agresivni byl i ve vztahu. Vcera me cekal pred praci kde mi rozbil kus auta. Chtela bych se zeptat na jake konstelace se mam divat, kde bych poznala a nasla zda me ceka nejake nebezpeci ... dekuji

Dana A
člen

# Zasláno: 9.9.2016 17:49 
Odpovědět 

1) astrologicky se podívejte na vazby ve vašem partnerském horkopu, zejména mezi Marsem, Plutem, Saturnem, Uranem a Černou Lunou, u jejich conjunkcí, kvadratur a opozic se podívejte, zda nejsou aktuálně aktivovány tranzity týž planet. Například současnými tranzity aktivovaná conj mezi Marsem jednoho a Plutem druhého partnera může za případnými násilnostmi stát
2) pokud Vám vyhrožuje a dokonce Vás napadá, nestyďte se a obraťte se urychleně na Policii
3) dále existují organizace pomáhající obětem trestných činů, např. Bílý kruh bezpečí, Dona linka, Persefona a další - dle Vašeho bydliště

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / URAN V 8.DOME