Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Syn a alkohol
Autor Zpráva
evina

# Zasláno: 13.6.2016 17:55 
Odpovědět 

Dobrý den, náhodou jsem narazila na tyto stránky, zajímavé. Mohla bych mít dotaz? Strašně moc mě deptá syn, alkoholik, vidíte někdo cestu ven - co by mohlo pomoci z jeho závislosti ? Moc děkuji Eva
Zapomněla jsem napsat 1.10. 1987 Pardubice 3hod. 45 min

Iva
člen

# Zasláno: 17.7.2016 15:36  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

[imgs=http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e& gif=astro_24at_93_syn_2016717.47717.21254.gif&res= 100][/imgs]

Syn má obě světla v aspektu na Neptun což někdy vede k závislosti(Neptun).Luna je v konjunkci s Neptunem(10:55 stupně) a Slunce je v kvadratuře na Neptun.
Z astrologického hlediska by mu mohl pomoci tranzit Pluta, který už v podstatě probíhá(Pluto je 15:58 Luna 16:13 Kozoroha) v transformaci či přehodnocení něčeho.A protože Luna má v radixu trigon na AS a sextil na DS mohlo by to zaučinkovat:-).Další věcí je Saturn který se vrací v 29.letech na svou pozici v radixu a to bývá období kdy člověk dostává rozum:-).Že je toto nynější období nějak významné o tom svědčí i osa uzlů, která si sedla na osu AS-DS a s ní i nynější opozice Jupiter Neptun přičemž on má aspektaci Jupiter Neptun(trigon).A nakonec i Uran se blíží k Jupiteru a tedy bude i v opozici na Merkur a Venuši, takže nějaké změny zřejmě nastanou.(Pluto je navíc v radixu též navázaný na osu AS-DS). Z praktického hlediska lze doporučit léčbu, kdy bych asi vyhledala léčebnu Červený dvůr, která má velmi dobrou pověst (a to i mezi závislými a alkoholiky) což ne všechny léčebny mají:-).Držím palce:-).

Iva
člen

# Zasláno: 17.7.2016 15:38  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Zdá se, že jsem zapomněla jak se tady vkládají obrázky:-).Ne a ne ho tam vložit(radix).

Iva
člen

# Zasláno: 18.7.2016 21:50 
Odpovědět 

URL

Iva
člen

# Zasláno: 18.7.2016 21:52 
Odpovědět 

dobramysl
člen

# Zasláno: 9.8.2016 23:03 
Odpovědět 

Jedině léčení . A pak trvalá abstinence.

Dana A
člen

# Zasláno: 13.8.2016 21:30 
Odpovědět 

Se současným tranzitním Uranem (v nativitě vládne 6. domu) přes Jupitera se dá obrat k lepšímu očekávat, mohla by ho v tom podpořit i nová láska, kterou pravděpodobně nedávno poznal. Držím palce

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Syn a alkohol