Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Svatba
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 21.6.2012 10:45  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Tohle jsem vymazala .Nechám si to s Efis jako náš patent
Uděláme přednášku

Vanda

# Zasláno: 21.6.2012 11:13 
Odpovědět 

Domnívám se, že krása sttejně jako cokoli je výsledkem celého radixu.
Venuše samotná je o tom, co se nám líbí-přitahuje-připoutává.

Zajímavou astrologickou studii jsem v tom ohledu udělala nedávno, potkala jsem člověka s Venuší na stejném stupni co já mám, a ta shoda zájmů je téměř neuvěřitelná.

Milan Zahradník

# Zasláno: 22.6.2012 17:27 
Odpovědět 

Iva

Tak napřed Iva. Ivo zdravím Tě a laskám a hladím. :-P ...Ten první odstavec je až dojemný. -

Pro mě je to jen další důkaz, že ten tvůj ascendent je ještě v Býku
Býk je ten, kdo dovede ocenit i stvořit krásu a správně pojímán i tu takovou "přírodní" .Kdo má dobrého Býka bude třeba i na svých fotografiích schopen zachycovat takovou tu umělotinami nepřikrášlenou krásu mnohdy s přirozenou smyslností.Mám kamarádku/přítelkyni, která má takové fotky, které by mě vůbec nenapadly a ani bych tam tu krásu asi neviděla.Mají v sobě takovou prostou(vnitřní) a přírodní smyslnost či vlastně asi jen tu původní krásu nebo jak to říci...

-Buď jsi tak empatická, anebo mi připadá, že jsi mi velice srozumitelná.

Pak píšeš:
No a tvoje Venuše je nahoře v desátém(saturnském) domě a a ještě navrch v konjunkci se Saturnem.Takže by měla mít na svědomí jak tvé prosazení (AS), tak řemeslnou dovednost(6.dům), tak citlivé myšlení(Luna).

- He he, tak to je skvělé. Přiznávám, že jsem dovedný. Tedy i řemeslně. Ono to může vypadat jako chvástání, ale mám tu skušenost, že jsem byl a bývám chválen až obdivován za svou tzn šikovnost. Bylo to tak ve škole, práci i teď. Inspektor při svářecích zkouškách autogenem, když viděl mé sváry prohlásil: á, tak tohle není od svářeče, máme tady umělce. Je úsměvné, jak si tyhle věci pamatujeme
.
Tak toho kováře předurčuje Saturn Mars a VenušeSaturn jsou například sochaři - je v tom prostě konkrétní hmota(Sat) a případně kladivo či kovadlina či dláto(Saturn je z devátého jupiterského domu plus ten Mars).
Měl by se tam uplatnit i tvůj náhled na svět a věci(9.dům) nebo tvým nástrojem bude nějaký vodnářskouranický Saturn.
Ve Vodnáři by měla být Venuše originální a že bude kreativní čili tvůrčí udává její vládce Uran v 5.domě.Vládce 5.domu je zase v konjunkci s Venuší a tedy obdoba Venuše ve Lvu a viz jak správně popisuje Štěpán:-)). I když to je někdy až "oslňující" krása.

Ty, mě to prostě chytne a jedu. :-) Baví mě to fest. Ono jak je to železo žhavý, tak změkne, no a reaguje na to kladivo. Vím, zní to triviálně, ale je to geniální.
No a s tou originalitou - před hoďkou říkam Katušce, hej, jakpakto, že se nevyrábí věšáky na bundy atp jako lustr, který by se vytahoval pod strop, aby nezavazel. K originalitě přispívají znalosti a praxe. Dělal jsem asi 2 roky v jedné větší dílně na velmi frkventované křižovatce pro jednoho Japonce. Jen on a já. Byla tam i kovářská výheň a všechno možný a nemožný včetně vycpaných hlav soba a dvou jelenů. Telefon přibitý skrz hřebem ke zdi a WC bez dveří, co si pamatuji namátkou. Upravovali jsme spolu kde co kovového. Všechno. Od kamiónu po bižutérii. Mimochodem pájení stříbrem je skoro stejné jako mosazí. ;) Bylo to fascinující. Kolem hlavních vrat chodili lidé a stavovali se s židlemi, hrnci, přívěsy, motykami, vyráběli jsme tažná zařízení, brány a ploty, všechno možný. Mas Terada se jmenoval ten majitel. Mas po mně chtěl, abych určoval ceny při opravách těch "rarit". A říkával, že bych měl platit já jemu. Znal jsem tehdy možná 200 angl. slov a nevěděl jsem ani jak se řekne "kladivo". Más mě měl rád a já jeho. Měl 2 syny a holčičku. Byli ze mě tak trošku paf, protože mám děti moc rád a rád je fascinuji. Obzvlášť v kovárně. :-)
Más pak zůstal doma s rakovinou krku a když jsem se za ním šel podívat, uvítal mne se slovy: tak co, přišel ses podívat jak vypadá umírající člověk?
Sralo mě, že to vzdal. Umřel.
Víte, že během II. SV japoncům v USA a Canadě tehdejší vlády zabavili veškeré hmotné majetky?
No stručně, bylo mi tehdy necelých 20 a bylo to skvělé. Líbil jsem se holkám i ženám a pracoval jsem, abych si udělal ze sportovního auta závodní.

Nebo při vzpomínce na ty zlaté doly, kde jsi se také octnul by to mohlo i přinést peníze(což říkám ale bez záruky-nicméně je to prostě ze Lva a ještě k tomu z pátého domu:-)).

- Doly byly posledních 7 let v Canadě. Mezitím jsem mněl vlastní zámečnickou dílnu, pracoval jsem jako mistr při výrobě železných mostů, v další firmě ve Vancouver jsme dělali hliníkové brány a instalovaly výtahy do věžáku a pak ještě v Kelowně ve dvou dílnách konstrukční a vlastě také cokoliv moderního. Já a ještě jeden kluk jsme nařezali materiál a posvařovali celou vrtnou soupravu na pásech z Caterpilaru D4. A pak jsme se jeli do Států podívat, jak fachcí. A málem jsme se pobili na svatbě - byla tam totiž nádherná nevěsta. Z té jsem byl paf zase já. Tehdy jsem jezdil v kabrioletu Triumph. Takový dvoumístný kočkolap to byl. Ale to už jsou zase další stóry.

Tak zřejmě hodláš vyměnit své manažerské schopnosti(5.dům a Lev) za umění a svobodné podnikání, koukám:-)).

- No, já si ty schopnosti manažéra nechám a přidám ten um kovářského tovaryše. Podnikání to ale nebude. Jsem tam skoro každý den, ale moc peněz jsem tam nevydělal. Dělám však za vejce, ovoce a zeleninu, staré železo, hrášek, trávu, cigára, pracovní rukavice, bezový sirup, ocelový kartáč a tak. Taky za květiny "pro tu vaši Katku". :-) A to se vyplatí. Neplatím daně. Nevydělávám peníze. Pomáháme si tu navzájem.

barvuLuna z Vah dělá trigon na tu VenušiSaturnSlunce, tak ať se daří Děkuji Ivo. Tobě i za Tebe

A ještě ten oheň - no jo je to z pátého ohnivého domu.Ale nemáš ten oheň v té kovárně nějak moderní tedy uranický? Spíše než ten "obyčejný"? I když na druhou stranu by VenušeSaturn zase mluvila pro "starodávnost", tradici ale samozřejmě i nejvyšší kvalitu

- nejvíce si v kovárně cenní právě toho "starého" ohně - origoš hliněná výheň. Pak je tam famózní špalek pod kovadlinou. Buchárek a vrtačka na řemen. :-)

Ivo, pa a měj se parádně!

Ps: nebudu to po sobě číst, tak omluva za chyby

Milan Zahradník

# Zasláno: 22.6.2012 17:31 
Odpovědět 

střelec

Díky za odpověď i info. Napsal jsi to pěkně. Taky myslím, že nepůjde jen o Marse a Venuši.
Frčím za klukama. Pohodový víkend...

Dagmar
člen

# Zasláno: 22.6.2012 22:09 
Odpovědět 

střelec
takovou tu "jemnou" mužskou krásu, nebo zženštělou jak tomu říkáš ty -
má také většinou na svědomí Mars ve spojení s |Neptunem a samozřejmě i ta Luna jak píše Iva.

Iva
člen

# Zasláno: 23.6.2012 00:08  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Dagmar

Dagmar, no nevím:-). Ono se to o tom Mars Neptun traduje ale mně se to tak nějak nejeví:-).

Schválně jsem si vyjela z Johannesa skoro všechny herce se spojením Mars Neptun. Skoro všichni mně přijdou mužní a většina z nich také byla brána jako prototyp muže a mužné síly.

Henry Fonda trigon volný
Robert de Niro sextil
Gary Cooper sextil
Sean Connery sextil
Piere Brice kvintil
Paul Belmondo konjunkce
Marlon Brando kvinkunx
Al Pacino kvadratura
Paul Newman trigon
Clint Eastwood trigon
Burt Lancaster konjunkce
Gregory Peck volnější konjunkce
Jean -Claude van Damm trigon
Charlie Sheen konjunkce
Burt Reynolds opozice
George Segal opozice
Christopher Reeves sextil
Peter o Toole sextil
Steve Mac Queen opozice
Dustin Hofmann kvintil
Sean Penn kvinkunx
Rex Harrison sextil
Kirk Douglas kvinkunx
Walter Matthau polosextil
Kris Kristofferson kvintil
Gene Hackman bikvintil
Alberto Sordi kvintil
Spencer Tracy kvadratura
Peter Ustinov kvadratura
Lino Ventura polosextil

Ono i to s tou Lunou jak píšu já, se musí brát(a tak jsem to měla i na mysli) v kontextu s celým radixem.Je tam prostě důraz na ty všechny lunační prvky a mají prostě navrch nad těma například lvíma atd., prostě nad těma "mužnýma". Takže i znamení, domy, vládci domů, uzly, případně Venuše atd.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Svatba