Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Saturn v 9.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Jardine
člen

# Zasláno: 27.6.2012 12:19 
Odpovědět 

Myslím, ze ashtangi zmiňovala, že tam, kde žije, není ta situace o moc lepší. Doba není nic moc, na jedné straně nové možnosti, nové technologie, na druhé straně tu plíživě obchází duch hladových 30. let .... většina lidí si uvědomuje, co je špatně, ale nějaká řešení, jak to zlepšit, se zatím nenabízí ...

Vyrovnat se s pinožením mi pomáhají 3 věci:
a) mám tvůrčí práci
b) bydlím na vsi, kde se ději vylítají a vyblbnou a je tu dobrá parta
c) rodina je intelektuálně založená, včetně potomků

S takovouto výbavou se to přežít dá.

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.6.2012 15:50 
Odpovědět 

Máte pravdu v tom, ze já nejsem moc mainstreamový clovek, a baba uz vubec ne. Já mám horoskop chlapa, tak jakápak z Venuse Luna. A já si to vzdycky i ríkám, más ten svuj svet, nevylézej z neho, ty tvoje názory nemuzou nikomu nic ríct a nikomu nic dát

Ivo, Saturn má barvu kávy, na nebi neblystí a jeho prstence nejsou videt pouhým okem.

Iva
člen

# Zasláno: 27.6.2012 17:36 
Odpovědět 

ashtangi

Ashtangi, tak to si zas tak nefandi s tím horoskopem chlapa:-)) náhodou ta tvoje Venuše v těch Váhách je vidět fest ať chceš nebo nechceš:-)).
Tak ta určitá síla tam je o to nic ale já například z tebe nejvíc vnímám tu Venuši a pak ten 9.dům potažmo teda Jupiter/Střelec potažmo ta JupiterLuna napříč tomu, že je v Kozorohu:-) no a nepřehlédnutelnej je ten Merkur a pro mě stejně jako u Jardine moc příjemný MarsUran.
Na ten mě každý nachytá ať je to žena či muž
je to prostě taková moje krevní skupina.
A Saturn v Blížencích má stejně jakousi mladistvost, tak jakýpak moc chlap:-).
Venuše má pod palcem pět planet(včetně Slunce přes Pluta) a zbytek padá pod Jupitera s Merkurem.Přesně nějak tak tě já vnímám.

Milan Zahradník

# Zasláno: 27.6.2012 21:44 
Odpovědět 

Iva

...A co ty prstence?

Jardine
člen

# Zasláno: 28.6.2012 09:03  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

... teď před sebou Tvůj radix nemám, ale jestli si pamatuju, tak máš ty Váhy nějak zdůrazněné. Jen mi (s tím tvým horoskopem chlapa) prolétlo hlavou něco, co jsem za dřevních časů kdysi četla u Lindy Goodmanové a pozdějším pozorováním se mi to docela potvrdilo. Linda Váhy popisuje tak, že mívají půvabný exteriér, působí žensky, umí kolem sebe (když chtějí/když se jim to hodí) šířit auru křehkosti a je-li třeba dělat různé cukrbliky, ale pod tímhle exteriérem se skrývá spíše "mužská" duše ... břitký intelekt, přesná logika, schopnost brilantně argumentovat ...

Ověřila jsem si to hlavně u své dcerky, která je trojnásobná Váha (Slunce+Venuše+Mars)... navrch sladká víla, uvnitř dobře promazaný mozek inťoše ...

Tady kousek z té Goodmanové:

But with all her femininity, sweet mannerisms and lovely grace, this girl wears a pair of trousers with surprising ease, and they'll fit her rather neatly. Her mental processes operate with male logic and they can match yours in any discussion you care to start. They can even top yours on occasion, although the female side of the Libra woman is usually too smart to let you catch on to that until you're safely past the honeymoon. During the mating season, she'll be careful not to beat you at chess, but she won't hide her sharp mind behind those soft dimples forever. Eventually, you'll be treated to a display of her brain power.

ashtangi
člen

# Zasláno: 28.6.2012 15:24 
Odpovědět 

Mne to tak bylo receno mou astrolozkou s tím chlapem a ona je to naprostá pravda, já se cítím jako chlap, nebo jeste líp jako takovej bezpohlavní tvor. Zenská témata mne nic neríkají, neoslovuje mne feminismus, matriarchát... Jednou mne tu skoro prokoukla Pavla A. v té slavné debate o Tigeru Woodsovi, kdyz napsala, ze z mých príspevku cítí, ze podporuju ponizování zenské cti. Tak ne ze bych zeny chtela nejak ponizovat, ale mne zajímá clovek jako takový, ne zena. Mne je úplne jedno jestli je nekdo zena nebo muz, jestli má nekdo deti nebo nemá zádné, já si proste dokázu precíst jeho ego (treba i z písemného projevu po webu) a automaticky vidím, jak a kde mu jeho ochranné valy odcítají a jakým zpusobem si ten clovek stojí sám sobe ve svetle. To je takovej muj malej osobní a prirozenej talent, chápu, ze si kazdá trosku solidnejsí Luna v Raku musí myslet, ze jsem úplne trhlá, a celkem si i myslím, ze bude lepsí, kdyz si to nechám jako takovej svuj osobní poklad a vyuziju ho sama pro sebe (prípadne pro speciálne vnímavé jedince)

Já bych celkem uz i ustoupila do pozadí, i rozbírání mé osoby uz bych ponechala stranou, at sem muzou zase psát i jiní lidé a muzou vznikat zase nová témata

PS: Milane, podívala jsem se do horoskopu na tvoje tranzity a na mne to pusobí velmi pekne!

střelec
člen

# Zasláno: 28.6.2012 18:49 
Odpovědět 

Váhy byly kdesi krásně popsány jako "železná pěst v sametových rukavičkách", tuším, že to někdo pronesl při pohledu na horoskop Margaret Thatcherové, která je tuším sluneční Váha...souhlasím bez výhrad.
O mužských versusu ženských tématech by se dalo mluvit hodiny, každopádně problémy s nimi mají většinou jen ti, kteří sami poukazují na problémy druhých...

Dagmar
člen

# Zasláno: 28.6.2012 18:51  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Linda Váhy popisuje tak, že mívají půvabný exteriér, působí žensky, umí kolem sebe (když chtějí/když se jim to hodí) šířit auru křehkosti a je-li třeba dělat různé cukrbliky, ale pod tímhle exteriérem se skrývá spíše "mužská" duše ... břitký intelekt, přesná logika, schopnost brilantně argumentovat ...

jo až tak, mám ve Vahách Venuši, Neptun a Merkur

jo teď tu 14 dní nebudu, jedu na jezevčičí tábor, dřít s Akimem na zkoušky, abych ho mohla uchovnit - takže budu běhat /doslova/ po lese do kopců přes ostružiny, smrčky a bůhvíco ještě
jo jo chce to kus chlapa, něžná žena by to nezvládla.

Iva
člen

# Zasláno: 28.6.2012 21:00 
Odpovědět 

ashtangi

Ashtangi, tak určitě k tomu nerozlišování a dívání se jen na osobnost ať je to muž nebo žena přispívá velkým dílem i ascendent ve Vodnáři. Je to tak, Vodnáři to tak mají:-).
Dokonce včetně těch s Lunou v Raku:-). Byť je to k tomu Vodnáři dost podivná kombinace jak píše dokonce už Alan Leo.
Ale tak výhodou je větší vnímavost. Tedy když pominu ty všechny nevýhody:-).

Ale chci napsat k té Lindě Goodmanové - dobrá, o Váhách se dnes skutečně soudí, že jsou vlastně nejsilnější z celého zvěrokruhu.

Ale tak kdo nám tam zůstane za ženu?????

Kozoroh to nebude,
Panna se svým Merkurem(poněkud obojetný) také ne,
Blíženec nemlich to samý,
Vodnář ne,
Beran ne,
Lev ne,
Střelec ne,

Takže nám zbývají pouze poněkud povolné Ryby - byť jejich vládce Neptun je také přinejmenším nevyhraněný a starý Jupiter ženský není:-)

Štír je také mužské znamení byť vodní(jeho starým vládcem je Mars)

No a tak nám zbývá jen Býk a Rak

Takže to tak vypadá, že ženskou je vlastně jen každá třetí:-)) ostatní jsou zakuklenými muži:-))).

Iva
člen

# Zasláno: 28.6.2012 21:04  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

P.S.
Znám Váhy docela dobře. Otec byl Váha, dcera je Váha, matka měla ve Váhách Venuši Jupiter Saturn, přítelkyně byla Váha atd. atd.

P.S.2
Vládce ascendentu je vládcem celého radixu.U Ashtangi tedy Uran (Saturn).
Proto jeho velký vliv.

A ještě dopíšu, že určitě koukat v první řadě na osobnost a pak teprve zda je to muž či žena je správné, dokonce velmi správné!

Ovšem takový ten unisex se mně moc nezamlouvá. Je to jak kdyby chtěl medvěd být stejným jako zajíc a podobně:-).
Prostě každý z těch dvou tady má svůj úkol a ten má naplnit.Čímž nemyslím rození dětí a být hospodyňkou atd. ale tak ženy mají přeci jen jiné myšlení i vidění světa a mám takový neodbytný pocit, že to jejich vnímání světa je jaksi pilířem světa

Ale nakonec - každý má být takový jaký je jeho radix či jeho osobnost či co mu jeho vnitřní hlásek říká:-). Prostě být pravdivý.Takže Ashtangi určitě máš pravdu v tom jak to vidíš. A stejně tak i další, kteří to vidí zase třeba z jiného úhlu. Věk Vodnáře má přinést opravdu svobodu.I když se to někdy zaměňuje za jakousi modernost či dokonce módnost:-).

Angela
člen

# Zasláno: 28.6.2012 21:42 
Odpovědět 

ashtangi
Jardine
Holky, přiznám se, že a´t to máte jak chcete, máte směr. Já nějak uvízla v meziprostoru....
Ještě před nedávnem bych o uvězněném chlapovi v těle ženy ráda podebatila (mám vše kromě luny a jupíka v mužských znameních).. Cítíla jsem se podobně, jako ashtangi.. Ale teď jsem taková mimóza.. Nejlépe bych to popsala opět asi jako když mi bylo sedm.

Jsem jak na léčení, jen si říkám, co pak? Moje nervová soustava se po x letech různých stresů a neléčených a za maskou tvrďáka skrývaných úzkostí léčí - takový balzám. Jsem teď v bezpečí, mám 40leté zkušenosti se životem :-) Ale byla jsem zvyklá na šrumec, boj .. A vím, že se dřív či později zapojím... jen nevím jak. Už bych raději jinou roli než bojovníka, ale jinak to ještě neumím...

Milan Zahradník

# Zasláno: 28.6.2012 22:10 
Odpovědět 

Angela

Je jediný bojovník, který nikdy neprohrává. Je to bojovník taj či. Vycítí, že se může schylovat k boji dříve než ten druhý a změní situaci tak, aby k boji nedošlo.

hanka
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:27 
Odpovědět 

No to jsou mi řeči

Tak jsem si položila tři otázky:
1) mrkla jsem se dolů, a zkontrolovala jsem si, zda jsem žena, zjistila jsem, že morfologicky a anatomicky mám vše, jak má žena mít
2) zeptala jsem se sebe, zdaliž mě baví dotýkat se, být dotýkána, ba co dím, být milována mužem, a zjistila jsem, že ano
3) dále jsem se poptala svého nitra, zda mě baví být ženou, a zda se jako žena cítím, a dostala jsem odpověď, že čím chlapštější chlap je se mnou ve styku, tím ženštější jsem žena; pokud mám vedle sebe zbabělého, zženštilého, neakčního, pak si připadám zoufale, že musím "dělat chlapa" já, a ta role mi nesedí.

Mám to jednoduché, až primitivní - prostě ženu a muže ve dvojici dělá ta dvojice těch dvou a jejich vzájemná reakce na sebe.
V kolektivu samých žen - např. ve věznici - se ta polarizace děje taky - prostě i tam dochází k tomu, že některé jdou víc do mužatkovska až mužska, jiné zůstávají nadále ženami.
Rada praktická:
Obklopme se muži, kteří jsou chlapští sami od sebe. To jde poznat v první vteřině, a my to podpoříme, když chlapy "uděláme" svou ženskostí. Tedy alespoň dle mé zkušenosti se tedy "udělají".

hanka
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:30 
Odpovědět 

Jéje, Zahradníku Milane, tady se připletl chlap do ženských rozhovorů!
.
Prohrává v asijských bojových uměních ten, který se nechá strhnout k útoku, to máš pravdu, ale není to jen v tai-chi, i v ostatních.

Iva
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:36  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Co se týče těch Vah a jejich mužskosti. Nebude to podle mě tak horké:-).

Prostě je to vzdušné znamení a ta mají všechna intelekt, myšlení a logiku:-).
Váhy jsou ke všemu znamení vůdčí, protože kardinální, takže většinu myšlenek dodávají zvěrokruhu oni.Nadto mají vládkyni Venuši, tedy se zabývají hodnotami, hodnotami společnosti a pokud možno spravedlivě a rovnoprávně:-). Sedmý dům je také domem práva.

Jedině, že to pak všechno musí provést jaksi pevné znamení tedy ten Vodnář a Blíženci to pak komunikačně všude roznesou neboť jako inteligentní to rychle (novou myšlenku) pochopí:-)).

Váhy se jaksi už s prováděním moc lopotit nebudou:-).Dají prostě směr.Myšlenku.

Takže odsud může pramenit to jejich trochu pomluvení, že manipulují:-). Myslím, že ani tak moc nemanipulují jako spíše ovlivňují:-).Převážně tedy myšlenkově, vzdušně.Což nakonec můžete vidět i u té železné lady Tchatcherové.Jejím hlavním přínosem přeci byla ta myšlenka jak na to. A to, že na ní a za ní jako kardinální znamení dokázala stát.

Takže ta jakási mužskost Vah vyplývá pouze z toho, že je zřejmě pro mnohé překvapující, že ženská dokáže taky myslet

hanka
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:45 
Odpovědět 

S chlapama, které překvapuje, že žena dokáže taky myslet, Ivo, vůbec nekamarádím. Napříč kulturami i odlišnostmi v náboženských zvyklostech vždy existují partnerské dvojice, kdy muž respektuje ženu jako sobě rovnou, protože se prostě setkání zadařilo. Viz třeba jak to dala Šehrezáda. A to měla teda nelehkou pozici, a ukecala ho, v zásadě ho intelektuálně převálcovala. To nebudem říkat moc nahlas.
Ale kdyby nebyla pěkná ba co dím ženská ženská (to první je přídavné, to druhé podstatné jméno), pak by si ji k nějakému prvoplánovému obcování taky nevybral, žejo.

Iva
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:50 
Odpovědět 

hanka

Hanko, ten tvůj příspěvek se mně moc líbí, je perfektní

Nejsi Váha?? Nebo něco ve Váhách? :-)).

hanka
člen

# Zasláno: 28.6.2012 22:54  - Změnil/a: hanka
Odpovědět 

No, leda sidericky. Jinak jsem několikanásobný Štír, něco taky v Kozorohu, cosi málo v Panně. Všecko mi to dělá sextily, nějaký tigon tam taky je. Jedna kvadraturka, jedna opozice, ale ty mrchy zas stojí fakt za to.
Jo, jednu planetu mám ve Lvu a jednu v Raku. Heh, Lunu mám ve Střelci - to bude ta chechtavost.

Angela
člen

# Zasláno: 28.6.2012 23:10 
Odpovědět 

Milan Zahradník
to je pro me vyssi divci, rekla bych..
Na druhou stranu jsem spis bojovala ani ne za ucelem vyhry. Boj byl muj zivotni postoj, ktery mne unavil. Vycerpal nadledvinky, oslabil fyzicky i psychicky..
To, jaky byl, nechci soudit..ale vzhledem k vysledkum, asi ne to prave orechove :-).. Jak pisu ale, postaru uz nechci a po novu nevim jak na to..

Iva
člen

# Zasláno: 29.6.2012 00:02 
Odpovědět 

hanka

Hanko, děkuji za nakouknutí do tvého radixu:-).

ashtangi

A teď ještě trochu pošťouchnu Ashtangi:-).
Ono dokonce i tvé Slunce je z váhovského domu.
Ale jestlipak Ashtangi víš, že Štír je tím, kdo projde největší transformací???:-)).

Jinak jsem si uvědomila že máš konjunkci VenušeUran a Lunu ve vodnářskym domě.
Vždyť to říkám, že ty některé názory znám ze svého vodnářského mládí:-).

Iva
člen

# Zasláno: 29.6.2012 00:08 
Odpovědět 

Angela

No to je blbý období to znám.Starý už není a nový ještě nezačlo.To ti jde něco 12.domem nebo je něco retrográdní nebo co?
Ale to je normální, to nám říkal i pan Turnovský ve škole:-).
Musí se člověk úplně vyprázdnit aby to mohlo být -ta prázdná nádoba- naplněna něčím novým.

Nebo že by Neptun? Ten taky umí udělat takový situace.

Angela
člen

# Zasláno: 29.6.2012 08:13  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Iva

dvanactkou bezi jen Jupik. Neptun jde uz nejakej rok desitkou. Saturn opousti petku a pluto v osmicce miji nativniho Jupitera..
Tomuhle obdobi predchazelo nekolik let nespokojenosti v manazerskych funkcich. Prislo mi, jako bych tam nepatrila, ze lidi kolem mne az na vyjimky, maji uplne jine hodnoty. Cim dal tim vic jsem o tom mluvila.. Ale hypoteka, stavba domu a moje neschopnost se hnout zpusobily, ze jsem se nehla. Vnitrne roztrzena - hmotno mne neurazelo :-), ale okoli absolutne ubijelo.. Z meho pohledu jsem ke vsemu narazela na horsi a horsi sefy - at jiz byli profesne spatni, ale snad jeste vic lidsky a moralne uplne dno. Ono se to snad ani neda popsat . Ten posledni tomu nasadil korunu. V unoru jsem byla nemocna a po dohode s manzelem jsem se rozhodla, ze se do prace nevratim.

Tomuto obdobi predchazeli opravdu roky a roky. A to jsem pred lety do toho resila partnerske vztahy - vlastne se jednalo o podobne veci. To sel Pluto mym sedmym domem. Byla jsem s partnerem, se kterym jsme si mentalne rozumeli, meli jsme stejne zajmy..jen hodnoty mel kazdy jinde posazene.. Po nejakych peripetiich jsme se rozesli, cca dva roky jsem byla sama..a kdyz uz si se clovek se samotou sžije a zjisti, ze to taky muze jit. Objevil se muj soucasny muz.. A ten predstavuje opravdu vse, co jsem si kdy prala... Tahle etapa mi dala toto : partneri a dobri pratele muzou byt ruzni, ale meli by mit podobne zivotni hodnoty. Pak se dohodnou i pres ruzne temperamenty. A dale, clovek by mel verit, ze se sny plni. Kdyz si neco opravdu preje, tak se to splni... A smyslet o pranich pozitivne, ona se fakt splni...

Ted jsem doma, po 18 letech pracovniho procesu, nevyuzila jsem zadnou nabidku. A ke vsemu se jeste necitim, ze muzu naskocit. Alespon ne do podobne pozice. Nastesti mam skveleho muže..je to prvni chlap se kterym jsem si dovolila byt zavisla.. Ani on ani ja nepotrebujeme ke spokojenosti mnoho... Jen premyslim, co bude muj dalsi smer.. Vcera jsme v podstate dodelali domek, ted je prede mnou zahrada.. Davam se zdravotne do kupy - a ze je toho dost. Ted me ceka mala operace.. A pak? :-)

Jardine
člen

# Zasláno: 29.6.2012 09:19  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

čím chlapštější chlap je se mnou ve styku, tím ženštější jsem žena; pokud mám vedle sebe zbabělého, zženštilého, neakčního, pak si připadám zoufale, že musím "dělat chlapa" já, a ta role mi nesedí.

To je skvělý postřeh a vřele bych s ním souhlasila, nebýt mého Marse v Rybách a Venuše v Blížencích (5.dům) v opozici na Neptuna. Nic proti chlapským chlapům, ale jak se v mé přítomnosti objeví nějaký subtilní až éterický jedinec, nedejbože snílek, klidně i neakční (takový, kterého mnohdy většina žen přehlédne), jsem (alespoň na okamžik) ztracena! Nějaký testosteronem nabitý macho mě v tu chvíli nezajímá.

Můj muž sice není na pohled ani subtilní ani éterický, ale zase má takovou tu klukovskou duši plnou snů a fantazie .... to mé blíženecké Venuši taky vyhovuje, ba je to pro ni přímo životně nezbytné.

No, ještě že jsme každá jiná, takže na většinu chlapů se nakonec dostane, a obráceně

Zlata
člen

# Zasláno: 29.6.2012 13:11 
Odpovědět 

Jen tak pro odlehčení přidám bonmot z koncertu pana Plíhala.
Budhisté učí, že muž,který se nepěkně chová k ženám, se v příštím životě narodí jako žena. Tudíž je každá žena vlastně chlap ve výkonu trestu.

Citace není přesná, páč už si to tak nepamatuju, ale nasmála jsem se pěkně.

hanka
člen

# Zasláno: 29.6.2012 13:36 
Odpovědět 

To by ale znamenalo, že až se začnou všichni chlapi beze zbytku chovat k ženám pěkně, budou pak na světě jednoho dne samí chlapi a žádná žena.

Ovšem to bude pro ty chlapy taky pěkný očistec!
Čeká je buď ruční práce nebo čtyřprocentní. Jejda, to bude ráj pro ty čtyřprocentní !!!

(Toto od Plíhala neznám, takže pokud k této pointě dospěl taky, pak se omlouvám.)

ashtangi
člen

# Zasláno: 29.6.2012 14:07  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Angela

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 29.6.2012 14:14 
Odpovědět 

Iva
člen

# Zasláno: 29.6.2012 16:35  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Angela

"Tahle etapa mi dala toto : partneri a dobri pratele muzou byt ruzni, ale meli by mit podobne zivotni hodnoty. Pak se dohodnou i pres ruzne temperamenty."

To je moc dobrý postřeh!! Je to tak.

Jinak to je normální průběh, když ti nějaká důležitější planeta jde 12.domem.Ten meziprostor. Prostě až dojde k ascendentu tak už budeš vědět a vrhneš se do toho plnou parou:-)).
Zatím můžeš meditovat a nebo jako obvykle dělám já, ještě se snažím dohnat nějaké resty(na poslední chvíli:- a aby to bylo vyčištěný až se vrhnu do víru života v 1.domě).
Což ty vlastně děláš - dáváš si do kupy zdraví a vůbec psychiku a emoce.

Ten Jupiter je vládce 6.domu? Nebo už sedmého? A v kterym domě ho v radixu máš? Teda jestli se ti to chce prozradit, nemusíš.

Jinak si mně připomněla mojí dceru, měla to v podstatě stejný. Dostala se do Becherovky hned jak u nás začala a ze začátku to bylo báječný.Měla inteligentního a šikovnýho šéfa, práce jí moc bavila, byla moc dobře placená a to ještě Becherovka je brala tu na Kubu tu do Irska a školení měli buď v grandhotelu Pupp v Karlových Varech nebo v podobně honosných zařízeních:-)).
A jak šly roky, tak se začalo měnit vedení, jejího šéfa přeřadili do vyšší funkce na Slovensko a pak se změnilo vedení ještě jednou a s každou takovou změnou to šlo dolů a dolů.Přesně jak píšeš ty.Ta tam byla ta jistá noblesnost:-).
Postupně vyházeli všechny ty, co tam začínali a dcera začala říkat, že už tam nevydrží, že jí jdou ty vztahy tam na nervy a s těma lidma si už nemá co říci a už tam vůbec nebyl ten původní ajfr co tam kdysi byl...atd.
Takže dala po těch snad deseti letech výpověď a bylo.
Já jsem byla nejdřív trochu nešťastná, že nechala takový místo:-) ale ona byla pak moc spokojená s mnohem méně placeným místem a tak prostě udělala dobře.Stejně určitě chtěla utéct už dřív a asi kvůli mně ještě zaťala zuby a ten poslední rok nebo dva ještě vydržela.

Iva
člen

# Zasláno: 29.6.2012 16:52  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

ashtangi

Ashtangi, já si myslím, že co si můžeš dovolit ty s Neptunem u MC a celym saturnovskym vědrem z dvanáctýho neptunskýho domu(Saturn je ze dvanáctky) tak to si zas nemůže dovolit každý:-)).
Prostě každýmu dal pánbůh:-) jiný úkol a jiné cesty.
Takže tobě s Neptunem meziprostor

Moji rodiče byli oba výtvarníci a tak si mohli dovolit taky přebývat v meziprostoru ale já už ne, páč jsem nezdědila to výtvarný nadání abych tam jaksi mohla zůstat.
Můj bratr zdědil a tak tam je taky:-).

I když musím ještě podotknout, že jsem měla možnost vidět z blízka rozdílnost mezi mužem a ženou v umění:-).

Má matka měla AS v Raku a chtěla děti a tak když se o ně chtěla aspoň trochu starat, nutně v tom umění zaostávala. Oproti otci.
Sice byl otec nesporně nadanější ale i v tom byl háček. Prostě když ho nechtěla zatěžovat nějakými věcmi tak to pinožení zbylo jen na ní:-).

Prostě jak říkal otec - umění je řehole a kdo se mu chce věnovat neměl by si pořizovat děti:-).Přitom nás měl ale moc rád atd.

Iva
člen

# Zasláno: 29.6.2012 17:07 
Odpovědět 

hanka

:-))))))))))))))))))))))))))))))))

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Saturn v 9.