Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Zkušenosti přechodem Marse? a ČL
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 5.6.2012 22:35 
Odpovědět 

Turnovský

Na konci str 8 - zadrřželi a na str. 7 Tta a dole se jeden řádek opakuje, ale jen jsem to přelétl.

Pohodový večer...

ashtangi
člen

# Zasláno: 6.6.2012 14:21  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Jardine

Treba nekdy az budu v CR... Dobré je, ze uz se brzo dozvím, je-li ten kurs co jsem nabrala mimo nebo jestli na nem neco je. Na to uz se fakt tesím. Podle výsledku se kdyz tak rozepísu... nebo taky ne

Ty jo, tak jsem se radovala, ze mám chvilku klidu a muzu pokecat na fóru, a uz mne ty tranzity zase prohání a chcou po mne tu dalsí úroven Tak já se zase vynorím az budu moct

Jardine
člen

# Zasláno: 6.6.2012 16:17  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Jojo, taky by se na fóru povídalo, ale Saturn je v opo na moje Slunce+Merkur ve 3. domě, a na mě se sypou pracovní úkoly měrou nezastavitelnou... žádné rozjímání ani duše obohacování. Tak jsem zvědavá, zda to trochu poleví, až z té opozice odcouvá. Snad jo, nebo mi utečou všecky krásy světa a zbydou jen pracovní (ne)úspěchy

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Zkušenosti přechodem Marse? a ČL