Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Nápad
Autor Zpráva
Irena
člen

# Zasláno: 5.1.2012 12:08 
Odpovědět 

třeba příjde někomu vhod probrouzdat stránky Ality Zaurak ,,Mandalia"
www.mandalia.cz

Zároveň jsem si trochu zavzpomínala na dobu před 20ti lety, byl to můj první kontakt s astrologii.

Jardine
člen

# Zasláno: 5.1.2012 20:30 
Odpovědět 

Irena

Díky moc za sdílení zajímavého zdroje; to spojení astrologie a jógy ti asi hodně říká, viď? :)))

Irena
člen

# Zasláno: 7.1.2012 15:04  - Změnil/a: Irena
Odpovědět 

Jardine
Asi tak nějak to je. Přístup jaký tenkrát měla Lada s Andreem Ilinič mě pro astrologii nadchl. Bylo to v době, kdy jsem studovala pátým rokem kontemplativní psychologii pod vedením učitelů univerzity z Bouldru – Colorado, učení Chogyam Trungpy, což jde po cestičkách Dharma jógy, práce s tělem i myslí.
Až o pár let později (díky zakoupením PC a internetu) jsem se setkala s astrologii D Rudhyara a se stránkami ČASu P.T. Ráda vzpomínám na toto období, střelecká expanze, nadšení nebralo konce. Mohla jsem si to dovolit díky naivitě protknutou hloupostí, no lépe řečeno díky nevědomosti, dělalo své.
Na sránkách Mandalia je mnohé k zamyšlení. Téma o aspektech k Plutu mě přivedla dát sem link. Články nazvané Mysterium dvanácti jsou pěkně vytvořené a bohaté.

Jardine
člen

# Zasláno: 7.1.2012 15:43  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Irena

Wow, to koukám, co vše máš za sebou! Kontemplativní psychologie by mě též moc lákala, akorát prostor pro kontemplaci jaksi chybí. Mě v téhle oblasti asi nejvíc ovlivnila psychoterapeutka Tara Brach, je to mladší spolupracovnice Jacka Kornfielda a Josepha Goldsteina; má na netu spoustu skvělých přednášek i meditací.

Postupně se budu snažit udělat těch aspektů víc; momentálně mám rozdělaného Merkura, ale do toho mi na stůl přistál stoh komerčních překladů, takže to musím chvilku odložit, ale příští týden ho snad dodělám. Ta Sasportasova kniha je úžasná, nejradši bych ji přeložila celou!!! Jsou tam i výborné pasáže o obecnějším smyslu plutonských tranzitů; taky se k tomu snad časem dostanu.

To Mystérium Dvanácti je opravdu zajímavě pojato ...

Co Beran potřebuje?
Planety vládnoucí (obývací pokoj):
MARS - vzrušení, boj, sportovní vyžití, hlučné a rušné prostředí...

Tak už chápu, proč mám kolem sebe pořád takový šrumec

Irena
člen

# Zasláno: 7.1.2012 17:33 
Odpovědět 

Znám Berana na těsno. Nejmenovaná žena se odstěhovala z města do bavorské vesnice, jestli něčím trpěla tak poklidem a okolím místních a taky obchody tři s jednou hospůdkou. Sport ? pro chlapy fodbal. Už si dost zvykla, šrumec? může dojíždět domů do Čech a načerpá si. Já jsem zase spokojená, že je tam kde je, v klidu a rodinného zázemí.

Irena
člen

# Zasláno: 7.1.2012 18:44 
Odpovědět 

Jardine
nejradši bych ji přeložila celou!!!
to je zase pro tebe wow. Za každý přeložený kousek co nám daruješ veliké díky. Já si v angličtině moc nepočtu.

Jardine
člen

# Zasláno: 7.1.2012 19:12  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

No, mě během těch vánočních dnů ještě taky napadlo, oslovit pár dobrých anglických/amerických autorů nebo bloggerů (třeba Donnu Cunningham, Alana Okena nebo tak), z nichž mnozí svoje věci stejně na web dávají free, jestli by mi dovolili nějaký svůj povedený kousek občas přeložit ... a vyrobit takový malý informační blog česky prezentující práci zahraničních astrologů.

Akorát bych se musela rozdvojit, ach jo

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.1.2012 23:28 
Odpovědět 

Jardine
no to by bylo úžasné, jsi holka šikovná!

Jardine
člen

# Zasláno: 10.1.2012 13:36  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

určitě to půjde, až se věci trochu zklidní. Zatím je to spíš naopak; řada tranzitů na planety v 3. a 9. domě mi teď dělá v příslušných oblastech pěkný průvan (objevují se nové možnosti/pracovní přílezitosti), ale spoléhám na Saturna, ten mi to snad nějak pomůže zkonsolidovat, jak jsem už u něj zvyklá.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Nápad