Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Váha + Jupiter
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Jardine
člen

# Zasláno: 10.11.2011 10:38 
Odpovědět 

ashtangi

Rozumím ti. Já nemít Lunu v Raku a IC v Býku, asi bych taky byla takový světoběžník a dobrodruh, ale místo toho je ze mě nudný zápecník, který si svá cizokrajná dobrodružství odžívá maximálně formou četby nebo denního snění A tranzitující Saturn v 9. domě mě momentálně taky moc ze řetězu nepustí .... žádné volání dálav, ale klopotné denní obdělávání domácího políčka. Třeba se to časem pohne a nativní Uran s Plutem v 9. domě se nějak probudí k aktivitě, ale zatím si kontakt s cizinou udržuju maximálně přes tu jazykařinu.

myslím si, ze jsem jasný príklad cloveka, který prosperuje v cizine, mimo domov a muj horoskop v tom smeru hovorí zcela jednoznacne.

Znám pár lidí, kteří to taky tak mají .... venku můžou dýchat, doma ne. Ještě že jsou ty možnosti

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.11.2011 11:23 
Odpovědět 

Já taky ve skutecnosti nejvíc cestuju mentálne, studiem, cetbou, atd. Prestav si, ze jsem tady na ostrove víc nez rok a vubec nic jsem z neho jeste nevidela. Tak tedka mám jednoho kamaráda, který mne chce trosku vyvencit Vlastne nevím, proc si nemuzu císt doma, vzdyt by to vyslo nastejno. Ale proste mne furt ten sám zivot tlací nekam ven a pryc, i kdybych pak tam pak mela být nekde zavrená na cimre o samote s knízkama nebo s netem a podobne... Fakt zvlástní

venku můžou dýchat, doma ne Jo, presne

virgo63
člen

# Zasláno: 10.11.2011 18:27 
Odpovědět 

Asi bych v cizině zemřela steskem po rodné hroudě...
Cestování se sice nebojím a občas i někam vyrazím, ale nijak extra mě to neláká. Dokonce ani cestopisy nemusím... Kdyby mi někdo nabídl víkend v Londýně nebo v Praze, vyberu si určitě Prahu.
Představa, že bych musela žít dlouhodobě v cizině (ze svobodného rozhodnutí to nepřichází v úvahu) mě fakt děsí.

ashtangi
Měj se hezky na tom svém teplém ostrově.

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.11.2011 18:51 
Odpovědět 

virgo63

No jo, ono je pekné, jak jsme kazdý nejaký a jiný, a navíc, jak je tohleto téma v tom horoskopu úplne jasne videt, alespon teda u mne, myslím: Slunko v 9., Luna kon. Jupiter v 11., IC v Blízencích, Strelec na MC s Merkurem kon. Neptun z 9., Vodnár na Asc, Saturn ve 4. dome, no copak se mne nekdo muze divit, ze nekdy stací i jenom mail z domova a uz se osypávám?

Znám tady jednu holku narozenou o 5 dní pozdeji nez já, taky okolo poledne, takze osy a vubec celé nase horoskopy jsou si v necem podobné, a ta se taky domu dvakrát nezene

hanka
člen

# Zasláno: 10.11.2011 19:25 
Odpovědět 

Všude dobře, tak co doma?

A co bys, ashtangi, dělala, kdyby se domov i s maminkou a vším tím osypkovým, rozhodl, že se přestěhuje za teplem a za Tebou, kamkoli se jen hneš?
Čistě teoreticky se ptám, není mi jasné, co Ti na tom domově vlastně vadí - kromě zimy tedy - což je ovšem málo, protože když například člověk miluje, nějaká ta zima nevadí, láska hřeje.

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.11.2011 19:57 
Odpovědět 

A co bys, ashtangi, dělala, kdyby...

Jezis, ty snad chces celou nasi rodinu znicit nebo co!

Láska hreje, ovsem plameny ohne potrebují kyslík, a tak v nekterých prípadech plápolají holt líp na dálku nez zblízka, to se uz tak nekdy v tom zivote stává Není to neobvyklé, já se s lidmi zijícími v mimo domov a s podobným horoskopem jako je ten muj setkávám pomerne casto

Vanda

# Zasláno: 18.4.2012 12:53 
Odpovědět 

Jak Hanka na Astrolabu otevřela váhu a Jupiter, nedá mi to, abych se nevrátila k tématu.
Ono je předčasné dělat jakékoli závěry, ale zatím je výsledek takový, že jsem od loňského léta na -22 kg a takovou pohodu, jakou mám teď, jsem myslím v životě neměla. Zatím pořád jde váha ještě malinko dolů, bez vynakládání zvláštního úsilí, tempem cca 1-2 kila měsíčně. Dokonce i v březnu, kdy jsem vždycky přibrala díky stresu z práce, tak ten trend pokračoval. Co cením nejvíc, cítím se osvobozená od potřeby mlsat a cpát se. Jím že jím, jako že je to potřeba dělat, a nijak zvlášť mě to nebere. Nehoní mě chutě v podstatě na nic, což je snad úplně nejlepší na celé věci, ta nepřipoutanost.
Dieta + tai-ji.
Uvidíme za rok -dva.

Dagmar
člen

# Zasláno: 19.4.2012 00:08 
Odpovědět 

Vanda
tak to ti moc blahopřeji

Vanda

# Zasláno: 19.4.2012 06:50 
Odpovědět 

Dáši díky. Co se mi na celé věci líbí ještě více, jak se moje jednání stalo inspirací pro lidi kolem mě. Aniž bych cokoli dělala nebo říkala, přidaly se moje účetní ( dohromady naše kancelář zhubla více jak 40 kilo). Manžel začal po ráno posilovat jako dříve. Jeden by nevěřil, jakou obrovskou moc má plynoucí neusilování.

hanka
člen

# Zasláno: 19.4.2012 08:17 
Odpovědět 

No to, Vando, taky gratuluju, je to fajn, když to takhle zafunguje.
Harmonizovat sebe a tím i svoje okolí, to je aktivita naprosto k nezaplacení!
Přeji, ať to vydrží Tobě, manželovi, Tvým zaměstnancům i dalším, co se přidají.

A mám jenom dotaz - kolik jsi vážila, než jsi zhubla, jestli to tedy není tajné?

Vanda

# Zasláno: 19.4.2012 09:03 
Odpovědět 

Hanko nedělám s tím vědu. Začala jsem na 106 kg, teď se pohybuju okolo 82 při výšce 176 cm. Což je na mě prima, protože 70 -72 kg jsem vážívala jako vysportovaná sedmnáctka, a to bylo v době, kdy jsem týdně naběhala 50 kilometrů jen tak pro kondici, jako doplněk k lezení.

hanka
člen

# Zasláno: 19.4.2012 09:14 
Odpovědět 

No, ale já si Tě pamatuju z nějakého setkání v Dejvicích, cojávím v roce 2005 nebo tak nějak, a tam jsi byla hubená jak lunt, právě, nějakých 70 kg bych tak odhadla maximálně.
Tož to jsi ale fakt dobrá, žes to zase dostala dolů.
Mi se daří pohybovat právě v rozmezí nějakých pěti, sedmi kil. Na zimu přiberu, a potom zjara musím opečovávat různé stařečky naše a jejich baráky a zahrádky, a to obnáší přejíždění semtam po Moravě a Čechách, takže pak zas zhubnu, co jsem okolo Vánoc nabrala. Někdy dám tu jógu, ale poslední půlrok jsem zlenivěla. Aspoň teď jsem chytla od Tebe inspiraci - hýbat se člověk prostě musí, to mi sice nechybí, ale hýbat se cíleně a prokrvovat a prodýchávat směrovaně, to je bezpochyby kategorie velice terapeuticky vydatná.

Vanda

# Zasláno: 19.4.2012 09:36 
Odpovědět 

No těch mých ,, hubených sedmdesát " v Dejvicích bylo právě dnešních 82. Od narození třetí dcery jsem více nevážila.

Vanda

# Zasláno: 19.4.2012 09:37 
Odpovědět 

pardon, mělo být méně.

Vanda

# Zasláno: 19.4.2012 09:40 
Odpovědět 

ale hýbat se cíleně a prokrvovat a prodýchávat směrovaně, to je bezpochyby kategorie velice terapeuticky vydatná.

to jen potvrzuju. Nejlíp jak říkají taičisti - jako když se dusí rýže. Člověk je mírně zahřátý, trošku z něj jde pára, ale ne tak moc, aby byl splavený od hlavy k patě. To funguje nejlíp, alespoň mě.

Dagmar
člen

# Zasláno: 22.4.2012 22:56 
Odpovědět 

Vanda
..jako když se dusí rýže...je moc pěkné, no my kuřáci se dusíme ze všech stran

Vanda

# Zasláno: 23.4.2012 08:43 
Odpovědět 

však, ať žije doplňování jinévého ohně.

ashtangi
člen

# Zasláno: 24.4.2012 15:51 
Odpovědět 

Vanda

Jéje, tak to moc gratuluju, to musí být obrovské vítezství a skvelý pocit! Osobne nedám dopustit na ashtangu jógu. Jak já to zacnu flákat, tak mám pocit, ze se zacínám celá rozpadávat, povolujou mi slachy, svaly, cítím se jak z másla, ten pocit úplne nesnázím. Doufám, ze v den kdy vydechnu naposled to bude po mé jógové praxi cca 2 a pul hodky, denne vcetne mostu, kliku a provazu

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Váha + Jupiter