Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Rok 2011
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
Jardine
člen

# Zasláno: 25.2.2011 23:15  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Mně něco podobného řekl jeden starý a ostřílený chiromant. Ale beru to s rezervou, protože vím, že to zas tak úplně pravda není.

Vždycky jsem měla velmi v oblibě postavu Ripleyové z Vetřelců. Ženská od rány, co se s ničím nepárala ... ale uvnitř překvapivě mateřská. Pro Berana s Lunou v Raku nedostižný vzor ....

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.2.2011 00:22  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

No kdyz más Lunu v Raku tak je to jeste dobrý; já mám 7 planet v muzských znameních, obe dve osy v muzských znameních, navíc zenská znamení, která mám obsazená svetly, jsou Stír (Slunce) a Kozoroh (Luna, aby toho nebylo málo, tak magnifikovaná Jupiterem a pod tvrdým aspektem Plutona), coz taky nejsou zrovna znamení pro slabé povahy, k tomu pridej Asc ve Vodnári, coz dává pekne tvrdou "trojku", a z tech trí prvku co mám v zenských je jeden DH, coz znací, ze Rak zustává za mnou, dále bychom meli supersilného Saturna, drzák vedra, a dalo by se pokracovat do alelujá...

A opravdu mne vychovávali v duchu bojovnice Xeny nebo spís rovnou barbara Conana, ale je fakt, ze casem jsem se tomu dokázala aspon cástecne vymknout, aspon doufám, a dokonce verím ve veci jako je láska

Jardine
člen

# Zasláno: 26.2.2011 09:33  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Sama mám zkušenost, že ženské, které na první pohled působí jako Xeny můžou mít někdy intenzivnější city (jen třeba ne tak okaté) než takové ty "od pohledu samičky". Třeba moje kámoška .... ženská s pádnou rukou a jadrným slovníkem, dělá šerm, horoleze, s přehledem zvládne zednické práce. Na pohled samý jang ....a před pár lety potkala tichého nenápadného chlapíka, který jako by byl jejím protipólem. Tak probuzenou Lunu už jsem dlouho neviděla (Venuši samozřejmě taky ).Ale i beztak - vždycky jsem věděla, že za tím drsným exteriérem se schovává zlaté srdce.

Zlata
člen

# Zasláno: 26.2.2011 17:37 
Odpovědět 

Přijde mi to skoro až legrační jak se na tomto fóru k sobě přitáhli stejné typy. Hlásím se do klubu. 5násobná Lvice s asc ve Štíru, Saturnem v 1. d. a samozřejmě s Lunou v Raku. Když musím tak zvládnu všechno na světě, ale jenom když musím, to zvládnu překonat i vrozenou lví pohodlnost. Mně tu Lunu neprobudil ani manžel - Panna s Lunou ve Vodnáři, takže se projevům emocí také vyhýbá jak čert kříži.

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.2.2011 00:08 
Odpovědět 

Tak to jsme se sesli úplný soubor spících Lun

No, já jsem takový ten typ, u kterého chlapi mají pocit, ze ho musí ruzne zachranovat: nezné stvorení se sladkým sopránkem a tak; pritom jsem taky schopná klidne delat zednickou, horolozila jsem, sedí mi vylozene muzský typ jógy, denne jsem schopná ujít nekolik km (a klidne se tahám treba s 5ti litrovou plastovou flaskou vody) a u toho vseho a u dalsích vecí podobného stylu jsem stastná jak blecha

Jardine
člen

# Zasláno: 27.2.2011 00:30 
Odpovědět 

ashtangi

Tak já to mám úplně obráceně ... ke mě se druzí chovají jako k té, co všechno zvádne a která nikdy pomoc nepotřebuje. A přitom by mi nevadilo, kdyby mě občas někdo zachraňoval ....

Vanda

# Zasláno: 27.2.2011 10:03 
Odpovědět 

Prosím vás, jakápak spící Luna. Luna v Raku je právě ta síla, která když musí, zvládne prakticky cokoli. Nad Lunou v Raku ještě nikdo nevyhrál, říkával pan Zawadzki. To je největší trumfové eso v horoskopu. Luna v Raku je mocná síla, a síla prostě není ťuťu.

Jardine
člen

# Zasláno: 27.2.2011 10:05  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Vanda

Platí to, i když je v konjunkci se Saturnem?

Donna Cunningham má na svém blogu pěkné interaktivní testy síly jednotlivých planet a dalších prvků v radixu.

http://skywriter.wordpress.com/planetary-tests/

Je tam i Luna .... zkoušela jsem to, a vyšla mi jako drtivě nejsilnější prvek radixu. Hmmmm.....

neo
člen

# Zasláno: 27.2.2011 10:15 
Odpovědět 

Jardine

ženská si poradí s každým chlapem i když je to Saturn . To pak zísá ty správné grády, ženská, jako generál

Iva
člen

# Zasláno: 27.2.2011 10:19 
Odpovědět 

Tak já samozřejmě nebudu trhat kolektiv Od 9 let mě vychovával jen otec, takže jsem vládla hoblíkem, dlátkem atd. ale v kuchyni jsem byla taková nepolíbená:-).Taky jsem záhy po škole nastoupila jakožto II.strojník do Technoplynu mezi samé chlapy a chlapskou práci.Výhodou bylo, že za ní byl taky "mužský" = dobrý plat.Což se mně pak v dalších už "ženských" zaměstnáních nepovedlo:-).

Jinak Jardine zapomněla jsem dovysvětlit, že mám skutečně (byť volnější) konjunkci Saturn Luna ale Saturn není (jako Luna) v Raku nýbrž někde poblíž Saturna Ashtangi tudíž v Blížencích. Takže ne SatLuna v Raku.

Ale je pravdou, že je tady nahuštěno docela dost saturnských(nebo kozorožích) Lun a to včetně například i pana Turnovského

Tedy samé moudré Luny

A k Luně v Raku bych řekla, že aspoň u nás v rodině byly z obou stran takové silné Luny co něco unesly.Takže pro mě spíše takový odkaz předků za kterým klopýtám abych jim neudělala ostudu příliš velkou

neo
člen

# Zasláno: 27.2.2011 10:31  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Rak

mně vlastně Luna v Kozorohu zachránila . Velkou senzitivitu Raka si propujčila Venuše jež ji sdílí s Neptunem, Uranem a Plutem, a též zde umístěné Slunce jež je s Lunou v úplňku.
Tedy tah k mystice jednohmotnu .
Kdyby byla Luna jinde tak by to už bylo nesnesitelné utrpení žít zde ... .

Než to vše dospělo muselo dojít k zpracování tématu v T -kvaratuře - Saturn v apexu kvadráty na Slunce, Asc a Venuši a zdruhé strany Ds a Lunu.

Luna je proces života, dech života a jedna jeho forma je ženství - mateřství a to v projevné fázi ... .
My lidé ji vlastně známe jen z její poslední fáze

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.2.2011 12:03 
Odpovědět 

Vanda

jakápak spící Luna

To nic, to mne jenom rozesmála Zlata svými slovy o tom, ze jí Lunu neprobudil ani manžel

Jardine

Muj názor je, ze u konjunkce Luny se Saturnem v Raku je to Saturn, který dostává tezce na ústa... Ale to je jenom muj názor

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.2.2011 13:19 
Odpovědět 

Jardine

A který test jsi si delala? Nebo jsi je delala vsechny a na záver jsi to porovnala?

Jardine
člen

# Zasláno: 27.2.2011 15:02  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

ahá, to je zajímavá charakteristika. A kdyby to nebylo v Raku, tak by to eventuelně mohlo být i obráceně?

Udělala jsem si všechny ty testy a pak to porovnala .... nejprve osobní planety a pak i transsaturny. Zabere to trochu času, ale zas je to zábava. Já takovéhle testo-hrátky přimo miluju. Holt učitelka.

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.2.2011 16:40 
Odpovědět 

Jardine

No jasne, v zemi, ve vzduchu je Saturn silný a Lunecku preválcuje...

To je na mne moc práce, pro mne by bylo zadat vstupní údaje a pak si pockat az to na mne vyflusne výsledek

Jardine
člen

# Zasláno: 27.2.2011 20:22 
Odpovědět 

ashtangi: jestli chceš něco rychlejšího (a i se zajímavými výklady), tady je odkaz:
http://astrology.clairvision.org/astro/switchboard

Radím si předtím opravdu pustit tu kratičkou video-instruktáž, jak je tam doporučeno. Já jsem ji jako nedočkavý Beran samozřejmě přeskočila, a tudíž nevěděla, co kam uložit a jak to otevřít a ztratila kvůli tomu spoustu času.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Rok 2011