Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
ashtangi
člen

# Zasláno: 24.11.2010 15:58 
Odpovědět 

DO = Drací ohon nebo ocas, Jizní uzel, lezí v Panne ve 3. dome; DH = Drací hlava, Severní uzel, v Rybách v 9. dome. (Já jsem napsala tvá DO, ale to je sek, správne mel být muzský rod, tvuj DO.)

Lunární uzly jsou body, kde se protíná rovina lunární dráhy okolo Zeme s rovinou ekliptiky. Severní uzel je ten, kde Luna cestuje pres ekliptiku smerem na sever, Jizní ten, kde Luna prechází pres ekliptiku smerem na jih. Uzly souvisí se zatmeními, Slunce, Luna a Zeme se na nich dostávají do jedné prímky, a odtud ten drak, který pozírá pri zatmeních Slunce ci Lunu. Osa uzlu, neboli linie, kterou nám tyto dva body udávají, nám oznacuje cestu do nových dimenzí bytí, urcitý smer, kterým bychom se meli ubírat. Jizní uzel ukazuje odkud clovek vychází, v cem je dobrý, co uz má zvládnuto, ale ceho by nemel naduzívat; a Severní uzel ukazuje to kam má smerovat, co se má snazit zvládnout, cím se doopravdy posune kupredu, atd...

Inspirativní clánky o ose uzlu jsou treba na Khaldee od Rudhyara v AJ, jestli ho más ráda, ten píse i o tom drakovi, a docela pekne jsou popisy v jednotlivých znameních a domech rozpracovány i v CJ na Oranzových stránkách.

Jinak jak uz ti psali ostatní, já být tebou, tak tu Lilit bud ponechám stranou anebo ji nechám az úplne na konec a zamerím se zejména na ten T-kvadrát, ten se mi zdá být opravdu výmluvný (+ samozrejme zbytek horoskopu nemu). Mozná patrís k tem lidem, kterí mají dojem, ze si musí vydobýt uznání druhých tím, ze pojedou az do roztrhání tela, tak na to by bylo dobré si dávat pozor, abys na to zbytecne nedoplatila... Tak z ciziny do ciziny pa!

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel