Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:29 
Odpovědět 

Jak Neo zmínil ty sny.. Tím, že jsem teď pořád taková přepadlá, tak si je horkotěžko vůbec pamatuju. Ale když je tam nějaký silný podnět, tak mi něco z nich zůstane. Hodně se mi točí zase kolem vody, obzvlášť, když jsem počala s angínou a po celou dobu jejího trvání až za, to bylo o samých vodách, do kterých padám a jsou špinavé s odpadky. Už jsem na to ale celkem zvyklá, takže v tom snu - jakmile se ocitnu poblíž nějaké vody - si říkám: ok, tak se přinejhorším namočím, dotknu se všech těchto odpadků a hnusů, třeba si i loknu a zase z tý vody vylezu. Vždy do tý vody spadnu, z toho už překvapená nejsem. Dřív jsem se tomu hodně bránila, dneska tam už skáču sama.

Asi pět dní zpátky jsem měla sen, kde jsem si kupovala nějaký vitamíny a aniž bych dobře znala kolik vitamínů vůbec je a jejich účinky, musela jsem se rozhodnout kvůli vysokým cenám, zda si koupím nějaký B-komplex nebo Zinek. Už ale nevím, co jsem si nakonec vybrala.

Předevčírem to byl zas sen o nemocnici, kde mi brali krev, ale dost drasticky z prstu na ruce. Bolelo to pořádně a prý to mělo prokázat, zda mám v sobě ještě infekci.

Opravdu samé milé sny.

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:34 
Odpovědět 

a co relokace

z Ústí nad Labem do Anglie

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:40 
Odpovědět 

Děvče

a co tvá životní situace jaká je ?

To svědčí o nějaké váznoucí situaci.

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:43 
Odpovědět 

Děvče, sny o špinavé vodě, jakožto o vodě vůbec, souvisí s tekutinami v těle a s orgány, které mají co do činění s ní - což je okruh ledvin, teda ti mí Číňani tam dávají celý urogenitální systém.
Proboha, kde se to nalézáš, že do nějakého blízkého městečka můžeš jednou týdně?
To ber jen jako řečnickou otázku, netřeba sdělovat fakta, která třeba nechceš sdělovat.
Ale úprava životosprávy - to jest nejen jídlo, nápoje a pitný režim, ale taky denní režim, pracovní nasazení, odpočinek - to asi bude u Tebe teď prioritní.
Nadchází doba adventní. Ne nadarmo to bývávala "doba postní", aby se před svátky vánočními tělo pročistilo.
Těžko Ti něco poradit, co máš dělat, když nemáš nic dostupného.
Tak leda vyjdi do luk, a vyhrabej si ten kořen pampelišky sama.
Není třeba, aby to bylo za Novu či za Ouplňku.

Kdybys tam nebyla smluvně, tak Ti s veškerou něhou doporučím, mazej rači dom.

Turnovský

# Zasláno: 18.11.2010 15:01 
Odpovědět 

děvče

radím, dejte na radu Vandy a nějaké lility apod. miasmata nechte plavat, jde tu o zdraví (duševní i fyzické). Astrologie bohužel nemá svoji Julii Kristevu, která by ten falogocentrický model opravdu reinterpretovala, místo toho se jenom obracejí znaménka, tzn. že jde o stejné finty jen se černé říká bílá a bílé černá ale vposledku je to to samé.

Padlo tady slovo imaginární. Imaginární je to, co leží pouze v naší imaginaci-představě. ASC, MC, dračí linie i ta chudák Lilita nejsou imaginární body, v prostoru existují. Imaginární na tom je pouze jejich introjekce do naší mysli. Pokud někdo nazve prázdné ohnisko Lunární (a Zemskéú oběžné dráhy, nebo lunární apogeum Lilitou pak by měl vědět, že Lilit byla v Sumeru dávno před judaismem spojována s tím, čemu dnes říkáme syndrom náhlého úmrtí novorozeněte. viz přednášky Martiny Lukáškové

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 15:33 
Odpovědět 

neo

Životní situace? Řekla bych - objektivně, že mám to štěstí, že jsou otevřené hranice a po úspěšném dokončení školy jsem mohla vypadnout z domu, naučit se řádně jazyk. Jenže, jak už to tu píšu, necítím se tu dobře. Všechno se sice zdá bezva, nic a nikdo neubližuje, jen jakoby moje tělo tohle prostředí nechtělo přijmout. Nemám problém plnit své povinnosti, ale všechno se to dělá těžce, když se cítím ve svém těle i mimo něj-pro ostatní, jak vetřelec. O to víc mě štve, že dělám malý pokroky, chybí mi energie k větší soustředěnosti a pamatováka mám prořízlého.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 15:54 
Odpovědět 

hanka

Je to něco více než přes půl roku, co jsem měla nějaký atypický zánět ledviny. Braly mě děsný křeče do břicha. (To se zrovna začínalo Pluto přibližovat do té opozice k Venuši). Nikdy předtím nic takového, jen jednou na ZŠ zánět močových cest. Tak je to možné s těmi ledvinami (po angíně). Mě většinou bolí všude možně, jen ne na tom místě, které je postižené. :)

No a co je na ledviny dobré? Pitný režim dodržuju. Piju a střídám džusy, čaje, mlíko. Nevím, proč by mě vlastně měly zlobit.

Jardine
člen

# Zasláno: 18.11.2010 15:58  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

děvče

Všechno se sice zdá bezva, nic a nikdo neubližuje, jen jakoby moje tělo tohle prostředí nechtělo přijmout. Nemám problém plnit své povinnosti, ale všechno se to dělá těžce, když se cítím ve svém těle i mimo něj-pro ostatní, jak vetřelec

Ona ta Anglie je už taková. Nikdo ti tam neublíží, ale ti domorodci umí být trošičku studení čumáci, kteří ti ve vší zdvořilosti dají najevo, že nejsi jedna z nich. Jednu dobu jsem tam pobývala v takové trhlé new-age venkovské komunitě a tam to bylo skvělé, ale jak jsem zabrousila do trochu konvenčnějšího prostředí (kde jsem se málem vdala a usadila), to odcizení jsem okusila též, přestože se všichni kolem chovali celkem mile. Ale ten pocit, že tam "nejsem doma", nešlo přejít, a to jsem jinak velký anglofil! Nakonec jsem ty své pocity poslechla a vrátila se do Čech, i když to bylo rozhodování nesnadné.

Netroufla bych si radit, co dělat .... jen se trochu dělím o svou zkušenost. Myslím, že pokud je člověk z domova zvyklý na vřelé a spontánní vztahy s druhými, a funguje spíš přes "srdce", může ho ta Anglie trochu potrápit.

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:00 
Odpovědět 

To vypadá

jako kdyby se od něčeho uteklo, zde v naší vlasti. Co udělat relokovaný horoskop na své nové bydliště.
Zde jsou dvě cesty, jedna ověřit si svůj zdravotní stav a druhá postupně "vystopovat" to co by to mohlo vyvolávat ... .

Každý začátek je těžký, chce to najít si svého spojence nebo nějakou činnost na odreagování ... .

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:10 
Odpovědět 

Ledviny to chytnou vždycky, jakákoli nemoc, která se vyskytne v těle, je velice náročná především pro ledviny, protože ty jsou zatěžovány vylučováním odpadů.
Když se k tomu přidruží přetížená játra, která zase odbourávají toxiny, a jsou zatěžována emočními hnutími jako je hněv (na sebe sama, třebas), tak se to tam štosuje. Pokud je Ti navíc smutno, tak to se týká ještě těch ledvin.
Pitný režim je výsostně individuální záležitost, zatímco někdo potřebuje vypít tři litry tekutin denně, jinému postačí půl litru, protože víc by jeho tělo nesneslo a odskákal by to zdravotně. To záleží na typu člověka.
Tvoje ledviny tedy teď dostaly kopanec tou angínou. Říká se, že ledviny se dostávají do rovnováhy až po pěti týdnech po nemoci, kdy už se zdá, že je člověk dávno zdravý.
Na ledviny je dobrá přeslička a kopřiva - to co je nejpřístupnější v bylinkárnách a koneckonců i v přírodě. Na dezinfekci a proti bakteriím jak v ledvinách tak močových cestách jsou bezva brusinky, borůvky, list byliny, která zove se medvědice lékařská. Připravuje se z ní studený výluh a pije se s trochou jedlé sody, neb je důležité zásadité prostředí. Funguje výtečně.
Ale snad bys mohla sehnat někde aspoň běžný urologický čaj.
Jestli Ti předepsali na tu angínu antibiotika, tak Ti to mohlo vymlátit střevní flóru. Nějaký bifidus nebo bílý jogurt by to pořešil.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:17 
Odpovědět 

neo

Utíkám, pravda, ale má to i (a nebo především) vznešenější účel než jen útěk. Chci dobře mluvit anglicky, a pak se vrátit a buď ještě studovat nebo hledat práci. Nebo obojí. Vydat se sem mi přišlo skvělé, že se tu jednak naučím a jednak si srovnám v hlavě, kam dál a budu mít k tomu bonus aj. Odpočinu si po škole a jiných napěťových situací, které jsem prožila. A zatím to vypadá, že si odpočinu, až se vrátím...
Ale tak vše špatné je pro něco dobré. Nevzdám to ani náhodou.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:22 
Odpovědět 

hanka

Děkuju za tipy, Hanko. Kopřiv je tu dost.
Prej na játra jsou fajn citrusy jakožto silné antioxidanty, tak zas nevím, zda tím nebudu dráždit ty ledviny. Já se v tomhle nevyznám.

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:24 
Odpovědět 

Já jen vsuvku - večer už konečně přestane být Jupiter retro a dá se konečně do pohybu. Tak ať už začne makat, dobroděj jeden

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:25 
Odpovědět 

děvče

Děvče a ty jsi to studium tady přerušila?

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:33 
Odpovědět 

S těma citrusama piánko, ony ve větším množství dráždí jak ledviny tak játra. Nepřehánět, stačí jeden pomeranč denně. I to je skoro až moc. Spíš bych tam hodila jabko.

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:41 
Odpovědět 

Jo, ovocné džusy raději nepij, ty dráždí ledviny fest. Kdybys měla možnost pít zeleninové - třeba mrkvové džusy nebo z červené řepy či jiné kořenové zeleniny, tož to potom ano. Cikorka taky možná, jestli ji tam mají, Ty bys nějak celá potřebovala prohřát, to tak cítím, přitom máš v sobě vnitřní nedobrou horkost ještě z té angíny.
Ale jak říká Jardine, asi by Tě nejvíc vyléčila vřelost srdce

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:42 
Odpovědět 

Brusinky

zde jsou též vhodné americké brusinky, sušené, džus, marmeláda.

Co se týče těžkostí, snažil bych se "naprogramovat pomocí" afirmací, ostatně to jsem taky činil a činím když něco nejde, nebo je problém.

Sestavit si určitou sestavu jež by nám pomohla zlepšit náš stav či situaci a tu si odříkávat v momentě relaxace, mezi přechodem z hladiny plného vědomí do plovědomí až spánku... .

Hodně též může dělat nepravidelná a příliš hutná strava.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:43 
Odpovědět 

Iva

ne, nepřerušila, mám to v kapse. Jen přemýšlím ještě o vejšce, tohla byla vyšší škola na tři roky.

hanka

jejda, já jedu teda ve větším množství a do toho pomeranč. a jiné džusy plus vymačkané citróny... přibrzdím tedy

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:46 
Odpovědět 

Ty citróny mačkej dál, ty jsou docela dobré. Ale jiné citrusy už by byly ců moc.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 16:51 
Odpovědět 

hanka

Takže příští středu hledám zeleninové džusy a zeleninu.
Vřelost srdce... Jeden se mi tu udělalo tak dobře, když mě tu ta moje "náhradní rodina" ujistila, že na mě naštvaná není (udělala jsem zmatky kolem převodu času), že o mě měli jenom starost - úplně jsem na své břicho zapomněla. Tahle závislost na "dobrém slovu" mi ale vadí. Jenže bez ní to asi neumím - cítit se dobře.

Díky všem za rady, podporu. Tohle mi trochu pomohlo.

Vanda

# Zasláno: 18.11.2010 20:00 
Odpovědět 

děvče,
Být vámi seberu se a jdu urychleně k lékaři. Angíny s ledvinami souvisejí, minimálně pořádně neléčená angína může vyvolat sepsi ledvin. Pokud jste zánět měla, rád se vrací. Ty vaše sny se mi pranic nelíbí, ukazují na vážný problém, tak to prosím nezkoušejte rozehnat bylinama.
Energie ledvin podle Číňanů souvisí se základní životní energií. Planetárně procházíte fakt náročným obdobím a ledviny máte zatížené, tak prosím to nepodceňte, jděte k lékaři a dejte si pauzu, odpočinek.

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 20:58 
Odpovědět 

Vanda

Víte, mám dojem, že ten odpočinek fakt potřebuju, jenže nevím, kde je ta hranice mezi hypochondrií a zdravotním problémem... Co když si to jen namlouvám a lituju se jen za "bebí", který jsem tu musela prožít mimo domov a bez blízkých lidí, a to trvalo asi čtrnáct dní, než jsem si rozhodla připoustit, že jsem fakt nemocná. Nejdřív jsem tu měla dva dny teplotu, pak to odeznělo (krom únavy) a v plný kráse se vše vrátilo asi o 12 dní později, kdy už jsem mlela z posledního. Sebrala jsem pak už i odvahu říct své rodině, že potřebuju doktora.

Fakt nevím, co dělat. Ta rodina, u které jsem, je sice fajn, ale tu moji nemoc prostě tak jako přehlíželi. Chápu je, jen co jsem sem dorazila - omarodila jsem. Normálně se mi tohle nestává, změna prostředí mi většinou způsobí jen krátkodobý zažívací problémy. Bála jsem se je poprosit o dva dny volna, abych mohla být jen v posteli. Nic víc, starala jsem se o sebe sama. Nepotřebovala jsem s nimi mluvit, nic jsem po nich víc nechtěla. A ještě jsem to proležela s hroznýma výčitkama a pocitem, že jsem totální budižkničemu. Nebo, že se dělám nemocná, protože nechci makat nebo tak něco.

Snaží se mi vyhovět v mnoha věcech, nejsou ani studení. Jen když nehořím v plamenech, tak nepochopí, proč chci doktora - já tu jsem od toho, abych jim ulehčila jejich problémy a ne si vymýšlela, co mi je a co není. A hlavně upřímně - mně se do toho nechce, kvůli nim. Holt si nadělávám do bot sama. Vím to.

Na Vánoce se stavím doma, v ČR. Doufám, že mě to nějak spraví tělo a chuť do života.

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 21:32 
Odpovědět 

Jedním ze symptomů, který není mložno přehlížet, je tělesná teplota. Pokud je už jen zvýšená, chtělo by to opravdu doktora, jak říká Vanda.
Natož, kdybys měla horečku či zvracela nebo měla silné bolesti.
"Tvá" rodina Ti určitě teploměr půjčí, kdyby sis nebyla jistá, tak normální teplota je asi 70 tepů srdce za minutu, o každý 1°C je to asi o 10 tepů víc.
Oni tam měří v nějakých Fahrenheitech, žejo.

Jardine
člen

# Zasláno: 18.11.2010 21:32  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

děvče

Jen když nehořím v plamenech, tak nepochopí, proč chci doktora.

Angličani jsou v tomhle někdy divní, k doktoru chodí neradi, často nechávají věci dojít daleko (dodnes si živě vzpomínám na svého tamějšího kámoše, jak si nožem řezal do dásně a proléval to rumem, jen aby nemusel jít k zubaři); celkově s tou péčí o tělo nic moc; to my jsme, myslím, svědomitější. Rodině bych to vysvětlila nějak v tom smyslu, že k doktoru chceš právě proto, aby se tvůj zdravstav dal do kupy co nejrychleji a bylas tedy co nejdřív plně k dispozici. Nebo tak něco ... ale nenechat se odbýt.

P.S. U mě se náročné tranzity na těle odrážejí dost často. Momentálně mi tranzitující Pluto na AC z mého natálního T-čka Luna/Saturn-Pluto-Jupiter vykouzlil velkou kvadraturu, a už mi z toho napětí hapruje trávení (hlavně žlučník); ale učím se to tělo poslouchat a neodbývat ho jako dřív (i když s dětma si člověk stejně moc neuleví).

Přeju brzké uzdravení a kdykoli napiš!

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 21:35 
Odpovědět 

http://fc.kahi.cz/?cs
Tady bys měla najít převod °C na °F a naopak.

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 21:46 
Odpovědět 

Jardine:
(dodnes si živě vzpomínám na svého tamějšího kámoše, jak si nožem řezal do dásně a proléval to rumem, jen aby nemusel jít k zubaři)
.
Jo, tohle je nämlich můj styl. Když zubařka byla na dovolené, picla jsem si tu dáseň taky sama. Po zkušenostech "rozháním bylinama" všechno.

Ale s klidným svědomím to nemohu doporučit jinému, i když vím, že byliny jsou nejúčinnější i nejbezpečnější.
Ale budeš-li to, děvče, přecházet a pracovat i když bys měla mít klidový režim, pak to můžeš dovést k akutnímu stavu, který nemusí býti srandou.
Nehledě, že potlačením to pak lze dovést do chronicity, a to už vůbec není legrace.

Vanda

# Zasláno: 18.11.2010 22:17 
Odpovědět 

děvče,
možná by pro vás bylo užitečné vědět, že naše mysl produkuje cosi, čemu se říká ,, popření". Naše první obvyklá reakce na jakékoli ohrožení je: ,, to nemůže být pravda". Je to přirozená a dobrá reakce, protože kdybychom se lekali jakékoli potenciální možnosti ohrožení, byli by z nás fobici a nevylezli bychom z domu. Nicméně je zároveň i ohrožující: na Titaniku první záchranné čluny spouštěli na vodu poloprázdné. Odhadnout správně míru rizika je obtížné, obzvláště když jsme k popření tlačeni okolnostmi.
Někdy pomůže představit si na svém místě jiného člověka, někoho, o koho byste měla starost. Co byste mu doporučila? A to pak udělat.
Planetární konstalace praví, že byste na sebe měla být hodná a příznaky nepodceňovat. Tak uvidíte a ať se vám daří.

Iva
člen

# Zasláno: 19.11.2010 10:05 
Odpovědět 

Já jen ještě k té Lilith i když bych si teda netroufla na nějaký rozbor, protože jí prostě nemám prostudovanou.Jen že jsem teď narazila na termín "vnitřní špína" v souvislosti s Lilith (což mně mimochodem přijde úsměvné), nicméně ty sny o té špinavé vodě co v ní plavou ty nečistoty a podobně...
Ono to možná nějakou souvislost s tou Lilith má, ty sny.
Neřekla bych zrovna teda vnitřní špína ale prostě něco co by potřebovalo vyčistit nebo prostě aby do tý vody aspoň přestala padat

ashtangi
člen

# Zasláno: 22.11.2010 11:06 
Odpovědět 

Ahojky devce, koukám se na tvuj horoskop a napísu ti, co mne napadá. Je to mysleno spís jen jako to povzbuzení, o které si ríkás v zacátku

Dokázu si predstavit, ze Mars v 10. v Beranu chce leccos dokázat a predvést druhým, ale pozor, aby se prílisné ambice fakt nepodepsaly na tvém zdravotním stavu (kvadrát mezi 10. a 6.).

Jsi mladá, cestování a poznávání ruzných jazyku a kultur je OK: Jupiter v 11. (mám ho tam taky) v Blízencích by byl jenom rád, o DH v 9. dome ani nemluve. Cizina je nekdy ponekud tvrdá, ale správne uchopená je to zivotní skola a zkusenost k nezaplacení; rozhodnutí smerem k pobytu v zahranicí by se mi v zásade nezdálo spatné, s tím tr. Saturnem ve 4. a Jupiterem v 9. To, ze chodí zásadní tranzity v dobe stresu, zivotních zmen, novot, podstoupení urcitých rizik je logické a nemusí to být jeste známkou toho, ze by neco melo nejak spatne dopadnout; ale zdraví je samozrejme to nejcennejsí co clovek má, tak se prosím te v první rade opatruj

Vseobecne: az budes dobrá, tak pecuj o zdraví rozumnou prevencí, na tvém míste bych svou telesnou stránku pravidelne protahovala nejakým pohybem, at nic nebouchne (kon. Sat. Ur. v 6.); vyhýbej se lékum, alkoholu a chemickým potravinám vubec, snad i umelým vitamínum, apod. (Neptun v 6.), ale na druhé strane to s tou racionální výzivou a s tím ruzným merením a sledováním sebe sama moc neprehánej, at to "lécení" není horsí nez samotná nemoc a at z toho není solidní mentální obsese (viz tvá DO). Jsi psychosomatický typ a starosti se na tvém zdraví projeví, takze místo premýslení o tom, co oni si myslí, ze já si myslím, ze oni si myslí, atd., se snaz pestovat intuici, duveru v prirozený beh vecí a odevzdání se vyssímu zámeru (DH v Rybách), a to se týká i zdraví (Neptun v 6.).

Toz doufejme, ze si tam nekde dokázes otevrít cesticku ke své spokojenosti a budou to nakonec cenné zivotní zkusenosti, samozrejme bez zádné trvalé zdravotní újmy. Fandím ti ohromne!

děvče
člen

# Zasláno: 22.11.2010 21:00  - Změnil/a: děvče
Odpovědět 

ashtangi

Děkuju!

Co je to za zkratku DO?

zde je popsáno mnoho i z toho, jak vnímám sebe a jak si sama myslím, že bych měla pokračovat

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel