Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
děvče
člen

# Zasláno: 16.11.2010 15:51 
Odpovědět 

Právě se mi dostala Černá Luna na SEverní lunár. uzel v Rybách (je s ním v konjunkci) a v radixu ji mám v konjunkci s Jižním lun. uzlem. Do toho mám pak Uran a Jupiter v konjunkci s radix. MC (Ryby), přičemž radix. Uran je v kvadratuře na MC.

Máte někdo zkušenosti s tranzitem Černé luny přes Sever. L. Uzel nebo s tím Uranem přes MC?

Není mi poslední měsíc moc fajn, nemůžu v noci usnout i po těžkém dnu a velké únavě, pořád se kontroluju a hodnotím za každou blbost, přičemž mám ze sebe pocit, že dělám furt málo (nebo, že by si to mohli myslet ostatní....). Z toho mám pak problémy s trávením. Ale to není u mě v takovémhle případě zvláštnost, jde mi to vždycky přes žaludek a střeva. Cítím se hodně nervózní! Vyčerpaně, ale s pnutím dělat toho maximum, na co ani nemám. A ještě se odsuzuju, že dělám málo, špatně atd.

Nemáte tu někdo pro mě radu, názor či pochopení?

děvče
člen

# Zasláno: 16.11.2010 15:59 
Odpovědět 

možná bych do tohoto fóra neměla cpát své domnělě diagnostikované duševní problémy /jasně /

hanka
člen

# Zasláno: 16.11.2010 16:20 
Odpovědět 

Ahojky děvče milené,
s tím spaním se to má tak, aspoň dle čínské medecíny, že přemíra duševní činnosti a přemítání, jaké popisuješ, zneklidňuje "ducha" SHEN, který dlí v srdci, a emoční nabuzenost vyčerpává játra, tedy vyčerpává jaterní Jin, a protože játra jsou "matkou" srdce, tak to spolu souvisí.
Na to používám tradiční čínskou bylinkovou směs č. 124.
Ovšem to zblblé trávení je způsobeno stísněností jaterní Čchi, a to zase
zvládá bylinková sestava, kterážto zove se "Baldachýnová komnata".

Já to teď teprv pečlivě studuju, takže moje rady jsou POUZE orientační, chci tím však naznačit, že na tyhle potíže něco určitě najdeš.
Kdybys zvolila nějakého odborníka přes tuto čínskou medicínu, dej sem pak vědět, co Ti doporučil on. Za to bych byla moc povděčná, pomohlo by mi to ve studiu.
Taky lze zkusit homeopatika, ale to nevím nic o Tvé konstituci, ani o tom, jak se cítíš, kdy to vzniklo, na základě jakých událostí.
Tak dej vědět, kam ses obrátila, a přeju brzký návrat do kondice, budeš zas rejdit jak motorová myš !

děvče
člen

# Zasláno: 16.11.2010 18:31 
Odpovědět 

Děkuju, já jsem ted delší dobu v Anglii a nemám tu moc možností, jak si zajistit nějaké bylinky nebo homeopata. Vzniklo na základě pořádné angíny. Je ot jasný, jsou to játra. Cítím se nespkojená a za spokojeností stojí ty játra - a já se tu pořád udivuju, proč mám to břicho takový nafouklý a jak dlouho všechno trávím, jde to všechno ruku v ruce. Je to tak, prej je dobré jíst citrusové plody - což mi jede opravdu nejvíc, tak v budu pokračovat a kdyžtak se zkusím poohlédnout poohlédnout po kyselém zelí, černý ředkvi a kroupách. Možná seženu čaj zeměžluč.

verus
člen

# Zasláno: 17.11.2010 07:17 
Odpovědět 

děvče

Zkusím to nějak poskládat. Žaludek patří k Raku a IC - 4.d. taky. Teď máš v opo na Raka Pluta v Kozorohu, to je jedna věc. Rak jsou city a emocionalita (a kdepak a jak stojí Luna?).
4.d. s ČL na IC a v Panně bych si myslela, že jsou to neustálé pochybnosti o své dostatečnost natož dokonalosti...pitvání, rozebírání, nedostatek sebedůvěry ať už maskovaný jakkoliv; ono už stačí mít IC v Panně a je to někdy nářez. Znám to. Ta neustálá kontrola, sebekontrola, furt coby kdyby a co řeknou ti a ti...a co když a pod. Furt chtít mít o všem přehled, a nějaká sebelítostička a emocičky už si hlodajíííí a Ta ČL tam podle mně vnáší rozumování, neklid, sebeotravování, naléhá na druhé, potřebuje pozornost a nebo si zase hraje na skromnou, nic nechce, nikdo jí nepomůže, prostě se tomu ale máš vymanit z područí. Vzít si postoj, že to nepotřebuješ takhle vést a odejít od zvýšené hladiny podobného, poděděného, patrně po mémě a z její strany...sorry. A máš jít směr - vývoj a sev.uzel v Rybách. Odpouštět, rozpouštět, nechávat tak trochu ladem, věci nechat jít svou cestou, tzv. poručit to Bohu, nechat koňovi a tak. Zvolnit a třeba meditací, uvolněnou přirozenou snahou a ne žádné sebemrskačství. Plynout a nechat se odvíjet. A ta současně tranzit. ČL t+ teďka asi zkouší a trošku nechá na tobě jak se k tomu postavíš. Pokud ji máš zvládnutou jakožto stránku nezávislosti na starých a děděných vzrocích, potom zvládneš odložit, nechat to volně jít. Pokud ještě ne, jsou tu výčitky svědomí a všechno to, co z té Panny přetrvává. Démoníci-permoníci se loudají tvou náladovostí, nespokojeností, přebíráním, sebeotravováním. Berou energii, náladu, smysluplnnost, narušují z nevědomí svými vloženými manýry tvé dny i noci a makají na tom, aby s tím musela něco dělat, když sev.uzel opatřuje na dalších 18 let ovzduší....
Tak se tolik nesnaž, nech to jít, jen si uvědom, že ona tě zkouší a ty přece
nemusíš sebou táhnout na botě všechno, cose na tebe nalepilo z minula.
Jde tady ale ještě o jednu polohu a to je nejen rozumování a leptání a neustálé narušování citového prožívánín rozumbradstvím, s tou čerlou Luno by mohlo jít o takový kalkul, snahu vše racionalizovat a ze všeho tlačit na
účelnost za každou cenu, prospěch, výnosy, výtěžek, účel světí prostředky, šetrnost hnanou do extrému a tak. Úzkostnost, a třeba i pracovitost bez ustání, neumět se zastavit a odpočívat, protože "to se nesluší, nevypadá to dobře..." Sorry
Tak ji překvap a pošli ty démoníky-permoníky, co ti tepou do spánků tam,
co se to řeší samo. V Anglii je alternativní medicína a homeopatie i Bachovky domovem, léčí se tak i královská rodina.
Možná by ses mohla spojit po skypu s nějakým odborníkem v ČR a třeba
by tě diagnostiknul a třeba i poslal do Anglie co třeba.
Ale je na tobě abys vypnula ten knoflík ČL a přepnula do polohy - objížďka
Rybím tokem rozpoštějícím a odevzdávajícím; přináší víru, smíření,
odevzdání, vděčnost a tzv. neusilování... Tak bys měla zvládnout své nevědomé sklony a tendence.
PS: o někom, kdo dělá bachovky a má skvělé bylinné preparáty vč. absolvování Sinologické školy (Čínská medicína a její principy) vím ale musela by ses domluvit, zda by přistoupila na skyp. Zkušená internistka-lékařka, věk dost po padesátce, roky praxe v zahraničí. Dnes pracuje v oblasti alternativy asi 15 let. Pokud chceš, ozvi se emailem.
Pozor sladkosti a na vše co nafukuje. Přemítání vysiluje hlavně slezinu a to je o solár plexu a životní energii, obranyschopnosti.
Tak zdar přeju a odvahu nechat to za sebou

katrel tichy

# Zasláno: 17.11.2010 18:15 
Odpovědět 

Černá Luna a taky Dračí hlava jsou imaginární body. Kdybyste vzala raketu a letěla na místo Černé Luny, tak tam nic nenajdete. To samé s Dračí hlavou. Mám pocit, že konjunkce dvou prázdných bodů nebude mít žádný viditelný účinek.

Milena B.

# Zasláno: 17.11.2010 19:05 
Odpovědět 

Pro Karla Tichého...........
vážený pane Tichý, velmi si vás vážím i vaší práce, musím vám však napsat že s vámi nesouhlasím.

Ascendent a domy jsou také imaginární a práci bez nich si žádný astrolog neumí představit.
Astrologie je stejná věc jako cizí jazyk, řeč symbolů, nechcete jistě tvrdit že na osud lidí má vliv planeta jako taková?
Lilith, uzly a ještě dost dalších prvků velmi obohacuje a zpřesńuje astrologickou práci.

neo
člen

# Zasláno: 17.11.2010 19:50 
Odpovědět 

Pan Tichý

má i nemá pravdu. Fenomén těchto "imaginárních" bodů je jednak v tom, že vytváří určitý průsečík energií, jaké si ohnisko jež zesiluje a ovlivňuje ostatní vlnové délky, zde kvality planet, které jsou vlastně asi navrstvené na sobě, tudíž mají svoji energetickou vlnovou konstantu.

Lilith a DU prostě poruší tuto posloupnost a buď je zesílí či prolne, obdobně jak to gravitace dělá s časoprostorem ... .

Účinek zde závisí jestli vůbec pracujeme na této rovině jež má inteligenční kvality, jinak řečeno máme či rozvíjíme svůj duševní potenciál .

Co to může ještě mást je schopnost naší podstaty "nasimulovat" si dotčený stav, někdy až ad absurdum ... .

Jinak řečeno tento princip je tu, stejně třeba jako planeta Mars, ale problém je v tom, že zatím nikdo nebyl na něm, respektive neměl možnosti a schopnosti zatím ... .
Tudíž je vesměs imaginární, nebo čistě vědecký ... .

Osobně teď vnímám tranzit DH přes Pluta a je to docela síla co to dělá ze srdečním centrem ... .

Planetární energie vlastně vytváří a jsou o energii energetických pochodech duše, jsou de facto jejím tělem, a až se tím plně stanou přejdou do další dimenze ale už bez těla a lidských vlastností ... .

Milena B.

# Zasláno: 17.11.2010 20:33 
Odpovědět 

Ještě k tématu Lilith aj.

už dávno jsem se zajímala o Lilith , asteroidy a kentaury, moc literatury na toto téma jsem nenašla.
Měla jsem štěstí, že jsem našla astroložku, která se v tomto skvěle orientuje a už několik let pracuje, Pavlu Aligovou.

Lilith, Priapus, uzly i kentauři dávají pochopení souvislostí v radixu, které bez nich jsou jen neúplné.

Za sebe říkám, že si dnes bez nich astrologickou práci neumím představit.

neo
člen

# Zasláno: 17.11.2010 20:51 
Odpovědět 

Mileno B

pozor zde platí určitý paradox, který si s námi může pěkně hrát a nést nás v iluzích ... .
Zde bych byl velmi opatrný ve snaze o "atomizaci" astrologie, neboť to je o kvalitách naší mysli a lidského naplňování, jež jde v druhém kroku k přeplňování daného tématu a teprve ve třetím kroku k rozpouštění ... .

Je to paradox 2 kroku, díky uchopení ozkoušet co daný systém unese, jenže zde je problém v tom, že zde nikdo není osvícený, k tom se musí dojít, tudíž v této fázi de facto jde i o iluze, které i fungují neboť mi to chceme a jiné ani neznáme, neznáme další zákonitosti ... .

Základ zde který zde plně postačuje je Lilith, jež prověřuje zralost našich duševních kvalit, to jak jsme se odpoutali od živočišných instinktivních počátků našeho bytí ... .

Pak je tu Chiron jež prověřuje zralost našich duševních konstitucí ... .

Nakonec je potřeba podotknout tu zvláštnost že kvality těchto veličin mají několik kvalit projevů ... .

Planety mají v našem těle svůj ekvivalent a to jsou čakry a od tohoto systému lze nahlédnout i uchopit jaký mají tyto určité gravitační pasti účel ... .
Zde nehrají hlavní roli, neboť hlavní čakry jsou obsazené, jsou i pobočné, ale ty opět nemusí být otevřené tedy funkční ... .
Třeba pobočná čakra pro Chiron může být v pravé části pod klíčovou kostí ...

.

Jardine
člen

# Zasláno: 17.11.2010 20:56  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Milena

Zrovna nedávno jsem natrefila na blog kostarického astrologa Juana Revilly, ten se, zdá se, tímhle tématem zabývá do hloubky.

http://www.expreso.co.cr/centaurs/

Zajímal mě primárně jako psychologický astrolog (jednu dobu měl velmi zajímavé příspěvky na fóru astro.com), ale ti kentauři mě překvapili, neměla jsem o téhle kategorii ani tuchy.

Iva
člen

# Zasláno: 17.11.2010 21:05 
Odpovědět 

děvče

Možná bys měla ještě napsat v kterém domě a v jakém znamení ta Lilith v radixu je. Aby bylo jasnější v čem a kde u tebe působí.A klidně můžeš přidat co jí v radixu aspektuje.

Vanda

# Zasláno: 17.11.2010 21:07 
Odpovědět 

děvče,
ten duševní neklid bych spíše přičítala Uranovi v jeho aspektech + dalším jiným prvkům. ČL by to dělat tolik neměla, možná spíš vám poleze na nervy ta cizina.
Víc by se dalo říct s celými daty.

ashtangi
člen

# Zasláno: 17.11.2010 21:18 
Odpovědět 

Jardine

Jojo, taky jsem hrozne ráda chodila cítávat Revillu na astru, kdyz tam psával (ted nevím jestli tam bývá, uz na astrologická fóra krome tohoto moc nechodím). Krome tech obdivuhodných astrologických znalostí na mne pusobil i ohromne sympaticky svým projevem, pripadl mi takový skromný. O kentaurech on tam mluvil ve více vláknech, nekterá mám i schovaná. Zastávám ovsem téz názor jako nekdo kdo napsal: s kentaury pracuje smysluplne jenom Revilla, protoze je to Revilla.

neo
člen

# Zasláno: 17.11.2010 21:20 
Odpovědět 

Vanda

zde má dobrý postřeh. Vliv Lilith "může" působit spíše na planety a světla, zde kvadráty a konjunkce, Slunce, Luna,Merkur, jež mohou způsobit psychickou a následně tělesnou nepohodu, nebo projekční záležitosti.

Zde spíše Uran způsobuje napětí a určitou roztěkanost.

Nebo může jít klasicky o adaptaci organizmu na nedostatek světla a některých zdrojů potravin, světlo je velmi důležité pro funkci organizmu, a když se k tomu přidá stres a cizí prostředí ... .

neo
člen

# Zasláno: 17.11.2010 21:40 
Odpovědět 

Ještě

za tím může být problém na pracovišti, či ve vztahu,problém s bydlením, sociálními vztahy, což může vyvolávat zvýšenou citlivost tzv. dráždivý trakčník.

Zde bych se k tomu více přikláněl, neboť jde o oblast solar plexus a II čakry, což zvláště v tom prvním jde o naši osobnost a její narušování integrity událostmi kolem ní ... .

Taktéž může jít o nízký tlak, nebo nedostatek železa, ale zde to spíše bude na psychické rovině, kdy jsme vystaveni velkému tlaku a stresu ... .

Zde je potřeba přejít na lehkou stravu s dostatkem vlákniny a vitamínů řady B a vitámín C ... .

děvče
člen

# Zasláno: 17.11.2010 21:55 
Odpovědět 

Přidávám ještě data: 13. 8. 1988 3.25 Ústí nad Labem

děvče
člen

# Zasláno: 17.11.2010 22:10 
Odpovědět 

Problémy se vztahy asi moc nemám. Ale iluzorně si je vytvářím. Slyším ironii místo opravdového poděkování nebo místo: odpočinula sis? - cos jako celej den sakra dělala? neměla by ses víc učit? apod. jsem asi blázen...

Často mě pálí žáha, ale kupodivu tady s tím problémy nemám. Cítím jakoby ty játra. Už jsem takovou podobně nepříjemnou bolest jednou zažila a bylo to v situaci, kdy jsem byla na brigádě s velmi dlouhou pracovní dobou a lehce zvýšenou fyzickou zátěží. Vztahy tam byly taky ok. Jen zase přítomen ten můj pocit: dělám všechno dostatečně? nemyslí si někdo, že tohle odbývám? (těžko o sobě něco říkat, ale snad nepřeháním, pokud si o sobě myslím, že jsem při důležitých věcech, jako je třeba služba pro ostatní, poctivá...) a přesto cítím všudypřítomné podezřívání dlouhodobě mi to vždycky začne způsobovat zdravotní komplikace - oblast břicha, ztuhlá záda a hlavně krk plus ramena, nespavost, únava, špatná krátkodobá paměť, ale dělám, že mi nic není.

S tou stravou začínám, Napadlo mě to tak stejně. imunitu mám asi slabou - rozpraskl mi koutek a nechce se zhojit...

Díky

děvče
člen

# Zasláno: 17.11.2010 22:25 
Odpovědět 

Lilith stojí v Panně na 10°07´, ve třetím domě.

Aspektace v radixu:

Lilith kvinkunx Mars v beranu 10.d (0°05´)
Lilith trigon Neptun v kozorohu 6.d (2°20´)
Lilith sextil Pluto ve štíru 5.d (0°11´)
Lilith kvadratura VX ve tsřelci v 6.d (0°39´)
Lilith opozice Sever. lun. uzel v rybách v 9.d (3°59´)

Vanda

# Zasláno: 17.11.2010 23:04 
Odpovědět 

děvče, na tu Lilith se vykašlete, pozornost zasluhuje radixové velké T Venuše - Mars - Neptun, které je momentálně atakované Saturnem a Plutem, a dále kvadratura Saturn - Jupiter, rozehraná tranzitní kvadraturou Jupiter Uran. To jsou samé těžké váhy, nějaká Lilith je v tom zanedbatelná. Je důležitější soustředit pozornost na podstatné věci, nikoli na vedlejší. Tím neříkám, že ta ČL nemůže mít žádný vliv, ale v kontextu ostatních aspektů je zanedbatelná.

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 00:11  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

děvče

Já se teprve v tom radixu rozkoukávám ale kupodivu možná, že ten největší nápor je už za:-). Já bych ho viděla v tom Saturnu jdoucím 4.domem jak šel opozicí na Marse v Beranu.Ten by byl rád jednička a bude se snažit hodně a chudák Saturn, spoluvládce 6.domu a navíc i ze 6.domu se mu snažil asistovat. V tom bych viděla to furt málo

"i po těžkém dnu a velké únavě, pořád se kontroluju a hodnotím za každou blbost, přičemž mám ze sebe pocit, že dělám furt málo (nebo, že by si to mohli myslet ostatní....). Z toho mám pak problémy s trávením. Ale to není u mě v takovémhle případě zvláštnost, jde mi to vždycky přes žaludek a střeva. Cítím se hodně nervózní! Vyčerpaně, ale s pnutím dělat toho maximum, na co ani nemám. A ještě se odsuzuju, že dělám málo, špatně atd. "
Navíc je ten Saturn i vládcem 7.domu - proto možná ty ohledy nebo i úzkosti co ostatní.
(A mimo to šel ne tak dávno kvadrátem na Neptun v 6.d.)

Ten Uran con Jupiter ale zase budou hezky v trigonu a sextilu na AS DS a možná ten Uran bude znervozňovat méně až přestane být (a Jup taky) retrográdní.

A krom těch už jmenovaných v předešlém příspěvku je tam ještě Pluto, který se blíží do opozice na Venuši.Taky těžká váha.

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 09:16  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

děvče

Pokud ti jde o tu Lilith z důvodu, že se o ní hůře hledají nějaké informace tak ti sem něco "hodím" ale jinak souhlasím s názorem Vandy, že Lilith bude jen dokreslovat už tak vzniklou situaci - tedy pokud ti jdou takové zásadní aspekty není divu, že i Lilith je v dosti zásadní pozici

Lilith - Uzly
Trigon a sextil nejsou příliš silné aspekty, s výjimkou jsou-li velmi přesné. Pozvání k proniknutí a prozkoumání hlubin vlastní psychiky, tak aby byl nalezen smysluplný směr života. V případě konjunkce, opozice nebo kvadratury sledujeme pečlivě návraty Černé Luny (tranzitující Černá Luna v konjunkci s nativní Černou Lunou). Toto jsou období, kdy se mohou uskutečnit zásadní změny v životě, a kdy bude třeba extrémní vnitřní jas (pozn. asi je to míněno ve smyslu čisté bdělosti) pro volbu pozitivního směru, jiného než nechat se ovládat vnitřními emocionálními vlnami. Tato období tranzitů jsou skvělé příležitosti, které nesmějí být promarněny. Při konjunkci a opozici, si také všimněme, že uzly se otáčejí po 18-ti letech. To znamená, že zhruba každých devět let se jeden z tranzitujících uzlů dostane do konjunkce s jedním z nativních uzlů. Devět let je také doba, za kterou Černá Luna vykoná jeden oběh. Zkombinují se zde tudíž návraty Černé Luny a uzlů, což může mít významný dopad na život člověka. Během těchto období je zde potenciál pro velkou transformaci (která není nikdy zcela snadná) a pro nastolení nového životního směru.

ČERNÁ LUNA v 3. domě
Černá Luna, symbol nejhlubších vnitřních vášní v domě sourozenců a komunikace.
2
Toto postavení se může projevit několika různými způsoby. Jeden z nich je smrt bratra nebo
sestry v raném věku. Toto úmrtí (dokonce, i když jen ve formě matčina potratu),
pravděpodobně hluboce poznačí jeho psychiku. Může to být ambivalentní fascinace - strach
ze smrti nebo hluboce zakořeněná víra, že nemá žádné právo žít (právo na život). V každém
případě to vyžaduje důkladnou práci na sebe - zkoumání; dlouhodobé následky události
budou nejspíše mnohem hlubší, než se původně zdálo.
Černá Luna v třetím domě může také signalizovat, že člověk nalézá v psaní (poznámky,
časopisy nebo dokonce knihy pohádek) východisko pro hluboké vášně a emoce své nevědomé
mysli. Zapojení v komunikaci s ostatními může být způsob dotyku a oslovování vážných
problémů uvnitř sebe.

Lilith ve 3.domě

Působení Lilith se promítá do komunikace, chápání, schopnosti vyjadřování se na srozumitelné úrovni. Jedinec se potýká již v dětství s komunikačními konflikty, problémy s učiteli, vysmívání ze strany spolužáků a pocitem oddělení od kolektivu. Mohou se vyskytnout i poruchy řeči. Dítě pociťuje nezájem a příliš malou podporu ze strany učitele. To vede k obavám nedostatku talentu či dokonce strachu z vlastní snížené inteligence.
Jedinec intuitivně vnímá a odhaluje slabiny v učebním systému, nachází souvislosti tam, kde je ostatní přehlédnou nebo nejsou schopni odhalit. Cítí nutkavou potřebu vyjadřovat tato často zamlčená "tajemství" a hovořit o tabu tématech.
Dalším výkladem postavení Lilith ve 3. domě jsou vztahy se sourozenci, které mohou být poznamenány rivalitou. Zamlčená tajemství spojená s narozením sestry či bratra nejsou výjimkou.
Mysteriózní zážitky a setkání na cestách nebo zvýšena pozornost při řízení dopravních prostředků je na místě.

Ve 3. domě

Často je v souvislosti s úmrtím bratra nebo sestry, což podmiňuje psychické poruchy, nevědomé sebeobviňování. Přerušené nebo příliš brzy ukončené studie

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 10:05 
Odpovědět 

Lilith
v tom vůbec není. Může jít též o Kandidózu, tedy přemnožení kvasinek ve střevech ... .

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 11:08  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

neo

Neo, takhle to asi zase nepůjde říci. Tranzitní Lilith jde opozicí na radixovou Lilith. A to se stalo naposledy před 9 lety tedy v roce 2001.Navíc má Lilith trigon na Neptun do 6.domu, takže s tím zdravím (a prací nebo i MC) nejspíše souvislost bude.Souvisí i s Venuší,Chironem, Plutem, uzly a v podstatě je Merkurem propojená i se Sluncem con Luna.
Tak asi jen tak, že ty tranzity planet budou pro nás prokazatelnější

P.S.
A ta opozice Lilith se vždy opakuje ve stejný čas, kdy jdou tranzitní uzly přes radixovou opozici Venuše(Chiron) Neptun a tedy i na T-kvadrát s Marsem.

verus
člen

# Zasláno: 18.11.2010 12:11 
Odpovědět 

Iva
Ivu, z čeho to máš a nebo mohla bys sem dát i jiné domy s Lilitou, popř. i ve znameních? Pa a dík

hanka
člen

# Zasláno: 18.11.2010 12:56 
Odpovědět 

Ahoj, děvče, než se dobereš, které planety Ti to dělají, tak zatím z toho můžeš být už venku. V Anglii neprodávají nikde byliny? Mátu, kořen pampelišky?
Na ten prasklý koutek jakýkoli B vitamín, který seženeš, nejlépe pivovarské droždí, Pangamin - tam jsou všechny složky komplexu.
Určitě vynech černou kávu, pokud bez ní nevydržíš, tak jenom překapávanou bez lógru a po obědě, nikdy nalačno a jen jednu !
Pokud kouříš, taky to není ono, aspoň omez, a alkohol taky dělá blbě, to je jasné.

Chápu Tvoje starosti, zda děláš vše dobře, ale pokud máš dobré svědomí, že ano, můžeš si říci slovy jedné slavné pianistky, která se zbavovala trémy před vystoupením, tázajíc se sebe sama:
"Udělalas pro to všechno? Dalas do toho to nejlepší, na co ti síly stačily?
Ano? Tak ať ti každý políbí prdel."

neo
člen

# Zasláno: 18.11.2010 13:35 
Odpovědět 

Ivo

je docela kontraproduktivní a odvádějící od vhodnější "nástrojů", do toho v manévrovávat astrologii, je to jako kdyby se do stavebnictví uplatňovala výchova dětí v mateřské školce, nevím jak by tomu zde pomohla

Litlith se většinou projektuje ve snech a úzkostných stavech, všechny planety jsou spíše o psychice a pak projekčně somatice ... .

Nechápu proč rovnou hledat na poli astrologie, když jde o tělesné příznaky, zde na prvním místě má být lékařská návštěva, nebo zorientování v osobním životě kde je nějaká ta dysfunkce .

Mě to prostě připadá školácké, v astrologii bych spíše používal na náhled na své osobnostní - duševní potřeby a rozvoj ... .

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:02  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

neo

Neo, já dost dobře nechápu jak to myslíš. Vždyť Děvče jasně píše, že ty zdravotní potíže má spíše z toho, jak se kontroluje a má pocit, že dělá furt málo:-). S pnutím dělat maximum i na co třeba ani nemám. Tak ta kontrola a to dělat maximum a už na hranici sil a možného tak to mě přijde jako docela ilustrativní k tranzitu Saturn opo Mars.

A tak to teda jistě lze a taky určitě udělá, že si Děvče něčím pozaléčí ty zdravotní věci, příznaky. Taky by měly podle mě už ustoupit, protože Saturn už je za opozicí, čili to největší vypětí by mělo být už za ní.

Ale nezlob se, ale ty věci, které jí do téhle situace přivedly se zřejmě budou v nějaké formě vracet, dokud něco nepochopí a neudělá nějakou inovaci

A soudě dle toho, že uzly jsou vždy přes ten T-kvadrát Venuše(Chiron) Mars Neptun -zároveň, když vždy po 9 letech tranzituje Lilith opozicí na svoji nativní pozici tak mě tak napadá co vlastně je to prvotní? Jestli to třeba vážně není ta Lilith, která spojením s tím T-kvadrátem jasně souvisí jak s MC v Rybách tak s Neptunem v 6.domě.

Tak jistě někde něco bude asi dělat Děvče chybně nebo ne úplně zvládnutě, jinak by asi tyhle pocity neměla. Ty tranzitující planety(Uran, Jupiter, Pluto nebo i ten Saturn) které se do ní teď pustily nebo pustí jen odkryjí prostě něco, co tam bylo nebo je. I kdyby jí to třeba jen dovedlo k poznání, že někdy se může taky na věci trochu "vykašlat" - což v podstatě píše třeba Hanka.

Iva
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:08 
Odpovědět 

verus

Věruš, to bych ale asi měla udělat samostatný vlákno. Už ani nevím kde jsem to všechno pobrala, dost mám taky od Efis a na tu docela dobrou část tě můžu teda odkázat, protože ta je od Pavly Aligový

http://astrogaia.webnode.cz/lilith/

děvče
člen

# Zasláno: 18.11.2010 14:10 
Odpovědět 

Problém je, že já se dostanu do města (a to velmi malého) jen jednou týdně a to jen na dvě hodiny. Víc to prostě nejde. A než najdu nějaké ty obchody, které potřebuju, tak ty dvě hodiny utečou jak nic. A že bych se tu toulala po památkách - tak to neexistuje. Většinou vypadám jak na útěku před něčím...

No naštěstí nekouřím, alkohol tu nemám vůbec a kávu jednou za měsíc... (ale mít možnost..., tak!)

Uf, nějak se tím tady doprokoušu. To prostředí, ačkoli je jinak krásné, mi fakt leze na nervy i na zdraví.

Děkuju Vám za reakce, čtu to všechno a nechávám si to projít hlavou

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / tranzit Černé Luny přes Severní lunární uzel