Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Životní cykly
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zpráva
Turnovský

# Zasláno: 12.9.2010 17:48 
Odpovědět 

PS ztratil jsem o téhle diskusi slovo před svojí manželkou, která v golfu pracovala a ta prohlásila, že je vidět, že nevíme, co hraní golfu vůbec a na tak vysokém levelu zejména vyžaduje a pak teprve máme Tigera Woodse pomlouvat a závidět.

Turnovský

# Zasláno: 12.9.2010 18:04 
Odpovědět 

ještě k tomu Woodsovi: zkuste trefit jamku o průměru 10.9 cm míčkem o průměru cca 4 cm na vzdálenost přinejmenším 230, 410, 630 a více metrů, aniž byste ji mnohdy viděli. Kolik úderů spotřebujete? TW se nezřídka trefí na jednu ránu. Už v 5 letech potřeboval na 9 jamek 42 úderů. Připomíná mi to zenovou lukostřelbu nebo jiná wu-šu

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.9.2010 18:27 
Odpovědět 

No tak to shrneme.
Pro mne to byla ztráta času zde diskutovat, protože nás diskuze nikam neposunula. Prostě jsme se míjeli v názorech nic víc, což je způsobeno komunikační bariérou každého fóra. Velmi rychle dochází k neporozumění.

Pluto jistě nesouvisí pouze se sexem. Diskutovalo se na téma Pluto a sex. Za tématem Pluta se především skrýva téma světla a tmy. Jardine, Vy vystupujete do světla, tak si tu krásu znovuzrození (AC) užijte. Držím Vám palce.

Neo, máš naprostou pravdu. V takovém podání jak vojáky popisuješ můj respekt nemají a nikdy mít nebudou. Je to zrůdnost. Tak si člověka jako takového nepředstavuji. Pokud budou děti vychovávány tímto způsobem, násilí se na této planetě nezbavíme.
Mně osobně jde v poradně odkrýt zatuhlé vrstvy lidské minulosti, traumat, aby člověk mohl skutečně žít vlastním životem. Bez toho to nejde.Klienti se mi vracejí, což o něčem napovídá.

Pane Turnovský, vídím nesmírně nutné, jak ostatně píšete, aby astrologický poradce sám podstupoval terapii a vyvíjel se dál. Dělám to deset let astrologicky i energeticky.
Přála bych si jediné, aby na tomto světě bylo méně násilí a více tolerance. Toť vše.
Mějte se všichni, co nejlépe. Neztrácejme čas zbytečnými spory, je ho čím dál méně.

ashtangi
člen

# Zasláno: 12.9.2010 18:34  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Pane Turnovský, za ten první príspevek i ty dalsí vám nelze nez

Tiger je porád nejlepsí hrác sveta a pritom vsem zároven jenom clovek, jakkoliv se dotedka zdál spadlý málem z bozských sfér. Co se týká pomlouvání, to je treba nahlédnout do toho co o nem písou v jeho rodné zemi, to je úplný krest ohnem. Osobne ho beru jako vhodný objekt ke studiu, doporucuju pro studenty astrologie nebo pro lidi, kterí neví, jestli astrologie jo nebo ne a vubec pro vsechny, kterým to téma nevadí, mrknout na jeho radix a téz tranzity, progrese, solár (místo bydliste Orlando, Florida), lunár na den nehody, která to vsechno provalila. Velmi velmi bych se divila, kdyby se zjistilo, ze je jeho cas narození spatne nebo tak neco. Kdyz to clovek vidí, to si fakt ríká, co víc si v té astrologii muzeme prát...

Jinak o Tigera bych se nebála, on je to tak silný radix, ze bych se nedivila, kdyby to chlapík jednou dotáhl na prezidenta!

Jardine
člen

# Zasláno: 12.9.2010 18:36  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Pavla

Za tématem Pluta se především skrýva téma světla a tmy.

Tohle se mi líbí.

Díky za povzbuzení, i Vám vše dobré.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 12.9.2010 18:58 
Odpovědět 

Paní Turnovská omlouvám se, viděla jsem příspěvek bez podpisu a smazala ho s komentářem, dodatečně jsem si přečetla, že jste to byla vy.
když mi ho pošlete, opravím to a dám ho sem.
promiňte,
nebo ho napište dolů a já ho sem vložím

Turnovská

# Zasláno: 12.9.2010 19:04 
Odpovědět 

Na jméno v předchozím příspěvku zapomněla Turnovská

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.9.2010 19:15 
Odpovědět 

Turnovská

To jako, že jste špína nebo jak, paní zapomenutá? Prosím Vás nemontujte se do něčeho, když už je po funusu.

Žádám přítomné, i ty, kteří zde chtějí ohromovat příjmením, aby se již zdrželi komentářů na moji adresu, nebo tady začne být pěkně veselo. Dochází mi totiž trpělivost.

neo
člen

# Zasláno: 12.9.2010 19:16 
Odpovědět 

Pavlo

ale o tom příroda ví a zařídila to jasně a to pubertou, jiné chování a myšlení je před pubertou a jiné po ní ... .
Je to vzpoura proti řádu a osamostatnění ... .
To by jsme se mohli rovnou rodit s dospělou myslí
Jak chceš třeba řešit traumata u dětí jež plynou z přírodních katastrof, z chyb v lidské společnosti, z drsnosti přírody ... .
Tohle není o Plutu, ale o životě a život si to řídí sám nejlépe, neboť on vnímá vše jak si komplexněji než my, mimo čas a v zájmu celistvosti ... .

Náš vývoj přináší stigmata, ale časem pokud se uchopí, nás poponesou lidsky a i duševně ... .
Taky jsem měl trauma a nikdo za to vlastně nemůže, když mně bylo 5 měsíců moji matce zemřela náhle maminka a ta se z toho zhroutila a chvilku se o mně starala teta, ale tu chvilkovou ztrátu v tento citlivý čas, si nesu vlastně dodnes ... .

Turnovská

# Zasláno: 12.9.2010 19:21 
Odpovědět 

Tak hlavně na tomto světě více tolerance a méně násilí.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.9.2010 19:29 
Odpovědět 

Ano, na tomhle se shodnem mladá paní Turnovska.

Milan Zahradník

# Zasláno: 12.9.2010 19:35 
Odpovědět 

Pavla Aligova

Osobně mám veselo rád, ať už opodstatnělé či nikoliv.

Pavli, to že Tobě dochází trpělivost, neznamená, že jako na povel zmlkneme.
Co čekáš, napíšeš tu "polibte mi ..." a pak se durdíš, že se někdo ozve. I od toho jsou fóra, jak se ptáš na fb.

Zkus to bez vulgarit...

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.9.2010 19:44 
Odpovědět 

Jo zkusím. Jsi opravdu milý Milane. Objevil jses v pravou chvíli, aby jsi rozdával rozumy jako paní Turnovská, o které jsem doposud ještě nikdy neslyšela? Hlásí se ještě někdo další?

Asi si taky pořídím astrologické fórum, aby řeč nestála.

Milan Zahradník

# Zasláno: 12.9.2010 20:32 
Odpovědět 

Pavla Aligova Nevím, zda si uvědomuješ, jak si ubližuješ. (?)

S tím fórem to zkus.

...Je rovněž neplodné diskutovat na astrologickém fóru o radixech, když většina lidí zde astrologii neovládá... - Jsi napsala.
Líbí se mi, jak na to reagovala Dagmar s těmi perlami sviním.

Zajdeš si párkrát do roka na školení, ty s Tebou "zacloumají" a pak to takhle vypadá. Víš, Dobrý astrolog se vyznačuje především nezaujatostí, trpělivostí až pokorou, laskavostí. Bez těchto vlastností to prostě nejde. Nedá se to obejít. A tak je to i s pořizováním a provozováním astro fóra.

Tož zde je krapet rozumů.

Zkus to bez vulgarit a impulzivnosti.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.9.2010 20:44 
Odpovědět 

Milan

Odkud vlastně bereš právo mi říkat, co mám dělat?

Ty víš,jaké vlastnosti by měl mít astrolog, ač jím nejsi?

Ty víš, kde já chodím a co se mnou cloumá?

Co si to vlastně dovoluješ?

Tahle diskuze se tě vůbec netýkala, už dávno ani nemá nic společného s Astrologií.

neo
člen

# Zasláno: 12.9.2010 20:59  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Mě se dnes zdál sen, Milan by byl v sedmém nebi .

Začalo to tím, že jsme byli někde za městem a najednou se na obloze začaly objevovat prskající světla, to trvalo chvíli a pak začal děs, doslova před očima nám vybuchovaly asi meteority, ty ohnivé koule a lidi, město ... no děs ... .

Něco nám říkalo utíkat, a postupně jak jsme utíkali přes naší republiku na jih, pozorovali jsme ten postupný exodus a chování lidí v době kdy se začala hroutit naše civilizace ... .
Museli jsme se dostat do jižních zeměpisných šířek, drsné bylo přejít Alpy ... .

Podstatné bylo chování lidí, co to s lidmi dokáže udělat, doslova zvířata, ale na druhou stranu byli zde lidé jež nám byli nápomocni, hlavně v přechodu Alp, to bylo dost drsné ... .

U Pavly mě trklo ta část z tohoto snu, byly jsme asi někde ve Švýcarsku a měli jsme přejít most, ale z něho zbylo jen torzo a pod tím hučící splav a za námi nějaké zběsilé ženské jež nás chtěli pobít ... .
Nakonec jsme museli přejít po laně a ty ženské se za námi doslova vrhly. lano se přetrhlo, naštěstí kamarád se dostal na břeh, nám se už to podařilo ... .

Turnovský

# Zasláno: 12.9.2010 21:12 
Odpovědět 

Jsem púřesbědčen o tom, že Milan, stejně jako každý potenciální klient některého astrologa má plné právo na to mít své představy o tom, jaký by astrolog profesionál měl být a podle nich si svého astrologa vybrat.

Kdysi před 20 lety, když jsem u nás začal přednášet pro veřejnost odbornou i laickou o humanistické a transpersonální astrologii, taky jsem býval zklamán, že někteří nejásají nadšením nad všemi novinkami, kterými je zahrnuji. Dneska vím, že mým úkolem nebylo plýtvat vztekem, ale soustavně ty myšlenky šířit a to zejména mezi laiky, kteří pak, budou nové metody, postoje a přístupy vyžadovat. Mí žáci vzpomínají na hromady technik, kterými jsem je v prvním desetiletí naší školy mořil. Dnes učím jen jejich část, tedy ty, které se osvědčily v praxi. Za svůj astrologický život (přes 40 let) jsem zažil řadu módních vln (Cheirón namátkou). Teprve po tom, co vlna nadšení opadla, začaly se nadfěje do nových prvků vkladané usazovat a jejich používání kriticky prověřovat. Tak tomu je i s Černou lunou, tak tomu bude i s asteroidy a trpasličími planetami.

Za ta léta co astrologii vyučuji se mi osvědčily dvě věci:

Profesionála poznáš v krizové situaci
Žádná otázka není blbá, i ta na první pohled sebeblbější, pokud není kladena zlovolně, může nám řadu věcí pomoci pochopit.

Milan Zahradník

# Zasláno: 12.9.2010 21:15 
Odpovědět 

Pavla Aligova

Uspával jsem tu starší.

Ha, to je dobrý, to jsem si říkal i já o Tobě. :) Co si to dovoluješ. Zprva, ale jen.
Představ si, že si máš astrofórum a jednou za čas se ti tam ukáže týpek nebo týpka astroložka a napíše, že úroveň přispívajících je "nízká". Bude to znamenat, že je to tak, nebo to bude vypovídat i týpkovi či týpce? Bude to - co si to dovoluje nebo bude třeba k smíchu?

Diskuze se mne týkala nejen tím, že jsi tu zmiňovala mé jméno.
A to, že tahle diskuze nemá nic společného s Astrologií by mi jako neastrologovi mělo vyhovovat, nemyslíš? Ale souhlasím s Tebou, nejsem astrolog. Raději, než bych byl např. impulzivním astrologem, astrologem nebudu a ty vlastnosti co jsem zmiňoval, jsou nutné ke každé profesi, když chce být jeden dobrej.
A jestli vím, kam chodíš a co s Tebou cloumá? Tak když to zveřejníš, to se pak nediv.

Ale trošku z jiného soudku. Voják, jak jsem o tom nedávno uvažoval, je zpravidla týpek, co dostává zaplaceno mj. i za to, že dělá věci o kterých je přesvědčený, že nejsou správné a taky zabíjí jiné lidi... A tj mazec!

Milan Zahradník

# Zasláno: 12.9.2010 21:24 
Odpovědět 

neo

neo, na jih nechoď. http://www.youtube.com/watch?v=y-pBca0XdaY Nevím proč, ale severozápad je mi sympatický. Na jihu jsem viděl běs a zlo. Vážně, , kdysi jsem měl vizi. Viděl jsem na zlomek vteřiny hrůostrašnou záři směrem na jih. Obrátil jsem se k tomu zády, až tak hrozné to bylo. Vzápětí jsem se podíval zpět a bylo to pryč. Vem si z tohohle co uznáš za vhodné Ty sám.

neo
člen

# Zasláno: 12.9.2010 21:49 
Odpovědět 

Milane

spíše jsem si uvědomil jinou věc, že frekvence drsných snů i těch katastrofických se mění s tím jaký je stav planetárního pole, jinak řečeno konstelace ... .
Hodně to dělá ta Plutovo Téčko, nejsilnější to bylo od června do července .
To bylo dost drsné, nemít ani v noci klid ... .

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.9.2010 23:19  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Pavla Aligova

Jo zkusím. Jsi opravdu milý Milane. Objevil jses v pravou chvíli, aby jsi rozdával rozumy jako paní Turnovská, o které jsem doposud ještě nikdy neslyšela? Hlásí se ještě někdo další?

Asi si taky pořídím astrologické fórum, aby řeč nestála.

Pavlo - mírni prosím tón a výrazy, nestojím o žádné další urážení lidí, ať je znáš, či ne - jasné?

virgo63
člen

# Zasláno: 13.9.2010 13:40 
Odpovědět 

neo
"Dnes se mi zdál sen..."
Tak mně se po dlouhé době taky zdál sen, který si pamatuju - též z 11.9. na 12.9.

Najednou se na nebi začaly objevovat stříbřité objekty, takové různé koule (tedy spíš jen jakoby obruče - uvnitř bylo prázdno) a tak na to tak koukám a říkám si, že to budou asi nějací mimozemšťané, přišlo mi to docela přirozené, žádný strach nebo něco takového. No a později se mezi námi (u sousedů např.) objevili noví lidé, vypadali jako my, ale česky mluvili trochu lámaně, nějak jsem si to dala do souvislosti, že jsou asi z těch UFO. Brala jsem to, jako jakýsi výsadek jiných lidí mezi nás. Jak se tady později zapojili nebo co bylo účelem, to mně už sen nedopověděl...
Byl to celkem příjemný sen.
Mám asi zase na dlouho vybráno, co se týče snů. Byla to zřejmě nějaká extra snivá noc, že si to pamatuju....

ashtangi
člen

# Zasláno: 13.9.2010 14:00 
Odpovědět 

virgo63

Virgo, nechci te strasit, ale mozná budes brzo zasvecena

http://www.medo.cz/jaromir/kniha_trn_2v/_index_3io .html

Kveta
člen

# Zasláno: 13.9.2010 14:53  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Když jsem přemýšlela, proč se takto zvrtly původní "cykly", podívala jsem se také na horoskop založení fóra. Ono vůbec není od věci, občas se podívat zpátky.

Ascendent fóra je ve Štíru, PL/ST v 1.domě, 3. dům v Rybách, Neptun v opozici na SA v 8.domě. A to jsem ještě zapomněla na Merkur ve Štíru.
Stálejších a k astrologii diskutujících návštěvníků je 13. Tarotová karta č. 13 je Smrt (analogie s Plutem, Štírem).
Slovní přestřelka vznikla kvůli Plutu.
(Poznámka v 17.30 - omlouvám se, při přečtení jsem si všimla chyby - ascendent není ve Štíru, v něm je vládce ascendentu Jupiter.)

Napadlo mě přečíst si už dřívější příspěvky ohledně Pluta. Jen tak bokem dodám, že je téměř nadlidský výkon zde něco najít, jak je ve vláknech semleto páté přes deváté. No nic, zřejmě neptunický chaos v komunikačním domě...
Ale objevila jsem třeba tohle: A ani nechci domýšlet, když má tohle fórum na asc PL, že by se mohlo projevovat jako odpadní koš našich myšlenkových exkrementů, a vzápětí toto: A nemáš ty náhodou konjunkci SL a PL, to jest jakože když si jednou postavíš hlavu, tak s tebou nehne sto volů?
Docela mě to rozesmálo.

A napadlo mě, udělat si takovou malou statistiku, jak jsou na tom zdejší příspívající s Merkurem a Plutem. Nikoho jmenovat nebudu, přestože 10 lidí svá data netají. U zbývajících tří mám dílčí indicie podle toho, co sami o sobě uvedli.
A docela mě překvapilo, jak jsme se tady u toho "odpadního koše našich myšlenkových exkrementů" sešli. Sama za sebe musím (PL) říct (ME) - Dášo díky

a) ME konjunkce PL (volnější, ale v jednom domě i znamení)
b) ME sextil PL; asc/ŠŤ; 8/BL; vládce 3.domu je v konjunkci s PL
c) ME kvadrát PL; vládce 3.domu je ve Štíru v 8.domě
d) ME konjunkce PL; asc/ŠŤ; 8/BL
e) ME kvadrát PL; PL/3;
f) ME konjunkce PL, obě planety v PA
g) ME/PA/3; PL/PA/3
h) vládce 8.domu je v konjunkci s ME ve 3.domě; PL opozice na hrot 3.domu
ch) ME sextil PL; 3/ŠŤ
i) nevím, data jsem měla, omylem vymazala, nejspíš tam vazby nebudou nijak silné
j), k) vím jen o SL ve Štíru, není vyloučen hodně obsazený 8.dům
l) PL/3

Tak co tomu říkáte? Jsme tu dobrá parta, co? Takový dobře provzdušněný kompost. A že někdy zasmrdí? No bóže

Turnovská

# Zasláno: 13.9.2010 15:21 
Odpovědět 

Dagmar, to je v pořádku, já už si ten příspěvek přesně nepamatuju. Dotklo se mi téma zmínkou golfového "poloboha", jinak se snažím na forech mlčet, neboť obecně můj podpis funguje na určitý typ lidí jak trn do oka a pak z toho chudáci ani nemohou vyčíst, co píši. Takže to klidně může zůstat smazáno. :) Mimochodem moc pěkné šperky, krásné. Zdravím a přeji hezké dny zdejším.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 13.9.2010 15:27 
Odpovědět 

Květa

Srdečné díky Květo, moc jsi mi pomohla, ať ti to je přičteno k dobru. Jsi moudrá žena. Tahle situace mně hezky vkatapultovala do stavu bezmoci (Pluto).
Najednou se začalo všechno sypat a nešlo to zastavit.
Rady si s tím nevím, ale řešit jsem to začala už před nějakým časem a budu dál. Jedná se o práci s frekvencemi a rezonancí, víc k tomu psát nechci.
Chtěla bych se omluvit všem, koho mé výroky zasáhly.

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.9.2010 15:47  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Kveta
jsi fakt dobrá, díky

Turnovská
jste tu vítána a díky za pochvalu!

Pavla Aligova
ok Pavlo, ale mazat to fakt nebudu, jedním z důvodů je, že nechci udělat stejnou chybu jako před lety/ když jsem mazala/ kdy mi bylo řečeno, že to zde chci mít pouze "milé a krásné".

ashtangi
člen

# Zasláno: 13.9.2010 17:08 
Odpovědět 

Kveto! Provzdusnený kompost je super! Co se týká mne, tak to jsem celá, slunecní Stír s narvaným 8. domem ve Vahách, Pluto ve Vahách v dome 7., Merkur kon. MC, Asc Vodnár! Merkura navázaného na Plutona nemám a mozná jeste ze tak. To uz by asi smrdelo az moc

Pavla Aligova

Já jsem clovek, který má tendenci nebrat se moc vázne a tak jsem v podstate nedoktnutelná tím, co nekdo napíse. Zdá se mi, ze u více lidí na tomhle fóru vypozorovala tuhle tendenci (minimálne pan Turnovský, Kveta...) Ovsem moje Luna kon. Jupiter si dokáze velmi dobre predstavit, ze nekoho, kdo se nachází zrovna v nejaké nepríjemném zivotním období, mohou necí vubec ne spatne mínená slova pekne emocionálne rozhodit. V tom smeru bych se spís já mela jeste jednou omluvit vám, pokud vám byla nejaká z mých reakcí nejak nepríjemná. Drzím vám palce ve vasem smazení, at uz se ubírá kterýmkoliv smerem. Vsichni jsme jenom lidé, vsichni jsme na ceste

Milan Zahradník

# Zasláno: 13.9.2010 17:08 
Odpovědět 

Pavla Aligova

No mě to zasáhlo a rád omluvu přijímám.

Kveta

Jsme tu dobrá parta, co? Takový dobře provzdušněný kompost. A že někdy zasmrdí? No bóže

Turnovský

# Zasláno: 13.9.2010 17:31 
Odpovědět 

ashtangi

víte ashtangi ono i poslat do prdele a někoho nasrat (omlouvám se za slovník) se musí umět. Bohužel i v této oblasti dovednosti lidí značně poklesly. Tož asi tak.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Životní cykly