Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Zemřel Ant. Baudyš.st
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 24.8.2010 22:44 
Odpovědět 

Jistě jste si na webu, nebo na stránkách Baudyho přečetli, že zemřel pan Baudyš starší.
nevím, co dál napsat ...

Jardine
člen

# Zasláno: 24.8.2010 23:25 
Odpovědět 

Jedna z těch zpráv, kterým se nechce věřit ....

virgo63
člen

# Zasláno: 25.8.2010 07:48 
Odpovědět 

Astrologické nebe mu otevírá své brány...

neo
člen

# Zasláno: 25.8.2010 09:07 
Odpovědět 

Dášo,

pořád hledáme vyšší priority hvězd a opomíjíme to, že tělo denodenně svádí boj s neposlušností DNA, kdy se splaší a začne se nekontrolovaně množit, tedy vytvářet buňky bez zpětné sebedestrukční vazby v momentě kdy se vymknout kontrole ... .
Každý znás máme v sobě protorakovinné bujení, ale i odladěný systém kontroly a sebedestrukce.

Smrt je vlastně všudy přítomná a umožňuje vlastně vytvářet formy a tím projevy což je život, smrt je vlastně život ... .

Člověk si vytvořil svůj vyhraněný svět a smrt, tedy změny mu jej nabourávají ... .

Osobně se s tímto tématem sám vyrovnávám, neboť je to aktuální v naší rodině.

ashtangi
člen

# Zasláno: 25.8.2010 09:38 
Odpovědět 

Mne by zajímalo, jestli si o svém odchodu na druhý breh pan Baudys vedel, jestli si ho dokázal predpovedet (tak jak se to o nekterých predikcních astrolozích traduje). Podle toho co vsude ctu, tak to byl skvelý astrolog, jehoz kvality uznávali i jeho oponenti. No, mozná se to jeste casem dovíme.

PS: Líbí se mi tón nekrologu co o nem Baudy napsal na svém blogu, to, ze se nesnazí popisovat tatínka v nejaké zári vecné neposkvrnenosti, ale jako významnou a také rozporuplnou osobnost, které nic lidského nebylo cizí.

PS: Osobne mám také ted období, kdy na mne valí halda zmen (dokonce je dost pravdepodobné, ze se budu muset na astrofórech na delsí dobu odmlcet).

virgo63
člen

# Zasláno: 25.8.2010 10:05 
Odpovědět 

Ano, bez smrti by nebyl život a naopak. Je třeba to tak brát.

Taky nám pomalu umírá švagr na rakovinu, i když je přirozené, že do poslední chvíle doufá každý v nějaký zázrak...

neo
člen

# Zasláno: 25.8.2010 10:15 
Odpovědět 

Virgo

asi odšpuntujem tu lahev mezi packami a ... .

Ze všech stran pořád přichází zprávy, že ten či onen mám či .. na rakovinu, alespoň to poslední rok tak nějak vnímám.

Je to asi tím že člověk je na to citlivý a jednak svět je vlastně již jedna velká vesnice

Vlastně mě co by tuplovaného Raka by měli dát do karantény

Možná že to je odkaz Urana v Rybách, aby jsme se zbavili lidské fatálnosti a hledali hlubší smysl a rozměr všeho, neboť vlastně nic nekončí jen má svůj jiný čas ... .

Věra
člen

# Zasláno: 25.8.2010 19:43 
Odpovědět 

Nechť je panu Baudyšovi země lehká a obláček laskavě hýčkající!
Je mi líto, že tu s náma už není a že jsem ho nikdy osobně nezažila. Působil na mně vždy velmi příjemně a lidsky laskavě.
Myslím, že nemusel nic predikčně hledat a přestupovat tak astrologickou zásadu - "o hledání okamžiku odchodu". Myslím, že teď už se cítí zase D o m a a neruší ho nic ze světa konfliktů a protikladů. Vrátil jen svůj díl
do skládačky Univerzálního pazzle a jistě o kus dokonaleji probarven a hrany obloučké - životem tady patřičně patinován.
Obdivuju syna, jak krásně a přirozeně, otevřeně se dotýká jednotlivých skutečností života táty. Paní Pavly si vážím za statečnost a péči o jeho
blaho i potřeby. Dobře si uvědomuju i pamatuju jak silný úkol zvládala
a musí zvládnout i ten, na nějž teď zůstala už sama. Smířit se s tím, že už nikdy nestane ve své výšce v otevírajících se dveřích, neusměje se a nezazní jeho laskavý hlas.... ale pan Baudyš se nejspíše usmívá tam kde je a drží nám všem tady palečky.

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.8.2010 09:37  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Vanda

# Zasláno: 26.8.2010 09:46 
Odpovědět 

Není důvod, aby astrolog nezkoumal dobu úmrtí, i svého. Ale v okamžiku, kdy někdo aktuálně odejde, mějme úctu a ohledy k bolesti těch, co po něm zbyli. Zaslouží si čas pro truhlení, pro mlčení, pro usebrání.

Nebylo by proto možné pár dní s tímto tématem počkat?

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.8.2010 10:44 
Odpovědět 

Vanda

OK, smazala jsem.

Vanda

# Zasláno: 26.8.2010 13:29 
Odpovědět 

Díky moc, ashtangi.

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.8.2010 13:45 
Odpovědět 

Není zac dekovat, já se musím omluvit. Nekterí tu zmínili svou osobní situaci, já to mám zase tak, ze jsem obklopená lidmi v pozehnaném veku, ale v nepozehnaném stavu, kterí se denne dopují kily prásku, aby se udrzeli pri zivote, a nekdy je to docela nápor na budku. Tak jeste jednou pardon vsem.

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.8.2010 14:00 
Odpovědět 

ashtangi
v pořádku
díky Vando, nebyla jsem tu

Mě před 14ti dny zemřel na rakovinu jeden z mých bratrů, tento byl o 7 let mladší, šlo to strašně rychle, během 5ti měsíců - za což jsem vděčna, že se netrápil.

Jardine
člen

# Zasláno: 26.8.2010 14:17  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

U nás v rodině se taky teď výrazně ozývají saturnská témata ... stáří, choroby atd atd. Během roku odešli dva členové rodiny a ti zbylí na tom nejsou vesměs moc dobře, ať už fyzicky nebo psychicky, tedy myslím z generace našich rodičů a pradodičů. Nápor na "budku" to někdy opravdu je, a taky příležitost spoustu věcí přehodnotit.

Dagmar To je mi líto. Je toho poslední dobou nějak hodně - nebo alespoň se mi to tak subjektivně jeví.

Vanda

# Zasláno: 26.8.2010 14:36 
Odpovědět 

Asi se všichni pomalu dostáváme do věku, kdy začíná odcházet generace našich rodičů, a taky pro nás není zdraví tou samozřejmostí, co bylo dříve.

Málokdo odchází ze života narázz plného zdraví, tj. době odchodu předchází různě dlouhá doba, kdy se to tak jak klepíruje a zhoršuje až k úplnému vylepšení.

Dagmar, i tobě upřímnou soustrast.

Věra
člen

# Zasláno: 26.8.2010 16:48 
Odpovědět 

Dagmar

Upřímnou soustrast Tobě a rodině. Není lehké, rozloučit se s kýmkoliv blízkým, natož se sourozencem.

Turnovský Pavel

# Zasláno: 26.8.2010 17:07 
Odpovědět 

bývají ovšem doby, kdy živí závidějí mrtvým

ashtangi
člen

# Zasláno: 26.8.2010 17:29  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Dagmar
Jardine

No práve, já v poslední dobe videla a vidím takové konce, dlouhodobe nárocné jak pro ty lidi samotné i pro jejich okolí, ze jsem nabyla dojmu, ze vcasná a rychlá smrt jeste v plné síle cloveka není az tak spatná vec. Nakonec tak nejak, samozrejme zcela neosobne, byl myslen i ten muj predchozí príspevek. Osobne mám skudcu plný 8. dum (Mars kon. Uran), takze pokud má Kefer pravdu, tak by to se mnou z kopce mohlo jít pomerne rychle, coz bych mi ani nijak nevadilo. Zase su mírne zvírecí, ale týká se to výhradne mne, tak snad to tentokrát projde

bývají ovšem doby, kdy živí závidějí mrtvým

Otázka je jestli mrtví závidejí zivým?

Turnovský Pavel

# Zasláno: 26.8.2010 19:07 
Odpovědět 

ashtangi

jak básní Apollinaire v Domě mrtvých:

A já na vás budu čekat
celý život
odpovídala mrtvá

Irena
člen

# Zasláno: 26.8.2010 19:37 
Odpovědět 

Smutno je i mé duši nad touto událostí úmrtí A.Baudyše.
Pro Dagmar v zármutku

Považujme si každého okamžiku,pokud můžeme být ještě pospolu.

Vanda

# Zasláno: 26.8.2010 20:52 
Odpovědět 

Asthagi:

No práve, já v poslední dobe videla a vidím takové konce, dlouhodobe nárocné jak pro ty lidi samotné i pro jejich okolí, ze jsem nabyla dojmu, ze vcasná a rychlá smrt jeste v plné síle cloveka není az tak spatná vec.

Však se taky mniši modlívají za dobrou smrt, a má to hodně co do sebe. Čistá práce.

Zlata
člen

# Zasláno: 26.8.2010 21:18 
Odpovědět 

Když mi před dvaceti lety zemřela na rakovinu maminka, zhroutil se mi celý svět. Tenkrát jsem myslela, že nic horšího mě už nemůže potkat, a všechny další kopance od života jsem zvládala vcelku s nadhledem. Byla jsem mladá a strašně hloupá. Přesně před měsícem v den mých narozenin byl můj syn na operaci - rakov.nádor na varleti. Prý byl zapouzdřený, syn byl na vyšetřeních, čekáme na výsledky a doufáme, že nemá metastázy. V hlavě se mi pořád honí co mi kdysi řekl v 18 letech po úrazu páteře ( zlomený obratel). Prosila jsem ho ať už s tím sportem sekne, nebo bude muset ve čtyřiceti na operaci páteře. Odpálkoval mě tím, že se stejně nedožije třicítky. V kontextu toho, že je jasnovidný a 5.8. mu bylo 29, vůbec nevím jak tento rok přežiju.
Tohle je to nejhorší co mě mohlo potkat. V práci mám kolegu, který už pochoval dva dospělé syny a já nechápu jak se ještě dokáže smát.
Nemám v povaze se svěřovat s osobními starostmi, ale tohle je na mě moc.
Je mi moc líto každého, komu odejde někdo blízký, vím jak moc to bolí.

Vanda

# Zasláno: 26.8.2010 21:24 
Odpovědět 

Zlato,
můžeš mi prosím poslat svoje i synova data?

vmilosova(zavináč)iol.cz
Díky, Vanda

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.8.2010 23:27 
Odpovědět 

Zlata
smajlík s pohlazením tady bohužel není

neo
člen

# Zasláno: 26.8.2010 23:28  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Mě aktuálně s touto rakovinnou progresí vystává jedna zásadní věc. Nastává zřejmě pomalu kolaps na čem byl doposud stavěn sám život, zde převážně ve formě DNA a chemických vazeb kódů ... .
Jak v základech DNA, tak v projevech psychika ... .

Je to následkem změny lidského života za posledních 150 let, jež intenzivněji staví na humánních hodnotách, respektive duševních a morálních i vědeckých, a tomu přizpůsobuje svůj svět.
Navíc lidský věk se prodloužil z 35 let na dnešních ... .

Vytváří vlastně umělý svět a na ten už není dosavadní systém stavby a komunikace těla stavěn, doslova jej přetěžuje až na krajní mez, tím že je obklopen třeba čistými materiály, znečištěným ovzduším, psychickým stresem a duševními nároky ... .
Prostě přestáváme být již jen živočišný druh ... .

To tento křehký stavební mechanizmus prostě neunese ... . Když se k tomu přidá ta skutečnost, že v každém znás jsou neustále přítomny zárodky rakovinného bujení, ale naštěstí imunitní systém je včas rozpozná a zničí ... .

My zatím slepě inklinujeme ke kataklyzmických koncům lidstva, jež vlastně není nic jiného než forma jak se vyrovnat s dnešní inflační záplavou informaci, kde ještě nedozrál systém znalostí zákonitostí bytí, inklinujeme k duchovní invazi, ale to nejzásadnější se děje tady a teď a vlastně ohrožuje samou existenci lidstva, lidstvo nejen že degeneruje, ničí čistou své DNA, ale překračuje krajní mez možností života, tedy DNA ... .

Jinak řečeno, DNA vlastně již není schopno unést rozvoj lidských duševních kvalit, lapidárně řečeno není schopno unést a udržet duchovní rozvoj !!!

Budeme-li tedy chtít jít dál, musíme zapojit svůj lidský um a rozvíjet poznání, aby v první fázi uměl alespoň odstraňovat tento stav vyčerpávaných možností života DNA, tedy její chybovost a projevy ... .

V druhé fázi vytvořit odolnější systém ... .

Tedy kdo spatřuje neduchovnost ve vědě a technice, vlastně nechápe ani podstatu rozvoje metafyzického stavu jedince a cpe do něj své omezení aktuálním chápáním ... .

Jinak řečeno do hry musí vstoupit prvek Urana ... .

Budoucnost je tedy ve spojení vědeckotechnické transformace lidského genomu tak aby byl nakonec schopen unést neustále sílící nároky humanizace lidského života a rozvoj duševních kvalit ... .

Je to i nasnadě neboť sama rezonance kvalit Jsoucna by i milion km od DNA by ji zničilo ... .

Otázkou je, že to vlastně přináší určité schizma, neboť jsme doposud vycházeli z božských duchovních hodnot, tedy odkazu předků jejích pohledu na Jsoucnost světa, křesťanství, buddhizmus, islám, esoterické věci ... .

To je dnes již na překážku a z cestí. Je zde potřeba vsadit sami na sebe a k tomu potřebujeme něco co to umožní rozvíjet a nést až do okamžiku prvních projevů mizení hranic mezi námi a tím ...

Tedy krok k duchovnosti je, jednak poznat svoji smrtelnost a smrtelnost všech živých forem a jejich společenství, a zušlechtit svůj život i ducha pomocí vědeckotechnického poznání a technologií, to je naše duchovní budoucnost, ostatní je odsouzeno k zániku ... .

Shrnutí, aktuální celosvětová pandemie rakoviny, ač se o tom moc nemluví, nám dává jasný vzkaz že, se pomalu hroutí dosavadní stavba a nosnost existence pomocí chemie zde DNA, že lidský rostoucí humanizmus již nezvládá, neumí v sobě unést jeho nároky na prostor a energii ... .

Zatím můžeme tomuto kritickému stavu jen ulehčovat a podporovat výzkuma vědu ... .

Tedy vlastně žijeme v určitém předpeklí jež je horší než co si slibujeme od roku 2012 .. .

ashtangi
člen

# Zasláno: 27.8.2010 10:02  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Turnovský Pavel

Necht se to hejskum jinak zdá:
je pomíjivý tento svet
a smrt nás vsecky v hrsti má.

(F. Villon, jeste nez jeho krk v oprátce seznal jak tezký je jeho zadek)

Zlata

Cítím s vámi

Věra
člen

# Zasláno: 27.8.2010 10:51 
Odpovědět 

Zlata

Zlato, držím palečky i pěstičky. I jasné vidění smí mít šum a poruchu, věř tedy, že syn zahlédl tuto zdravotní kolizi a dokáže vybalancovat tíhu momentu. Můj táta v zimě přišel o stejnou žlázu. Měl onu chorobu 3x, vždy jinde. Díky své snaze přijmout a vyrovnat se...díky Bohu bez návazných chem. či jiných doplňujících léčeb. Psychice nedovolit nic než optimistické polohy a držet se! Citům a lásce dovolit vše bez omezení jinými či tím "co se má či nemá" - to píše Dahlke v dg. tohoto typu. Signuje to Mars-Pluto - je nutno dovolit a uskutečnit zase "tvůrčí zvrat" Vím, že to zní "ploše a hloupě" v podobné situaci ale taky se pamatuju, jak se daly věci do pohybu zpět směrem k životu, když jsem mužovi vysvětlila některé věci, vazby a souvislosti a pak nikdo nechápal ale nemoc a její projevy se stahovaly. Plodnost musí dostat volno, zelenou a nedegradovat na buněčné úrovni. Moc štěstí a mír v duši, lásku v srdci přeju synovi i všem v rodině.

Věra
člen

# Zasláno: 27.8.2010 10:52  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Zlata

ze středu být Lvem, ustát sab.sy.Sluncea , stůj co stůj osvědčit svého Chirona, nepoškozovat se negat. vizemi vycházejícími z nitra a pochybnostmi, uplatnit teď na sobě samém sílu toho, co dáno a ochránit se před negací.
Zvládnout odpovědnost ve vyvažování situace a nepřipouštět si nic, co by přinášely obecné soudy a předsudky. Tohle mně napadlo ve vztahu k tomu datu. Je zajímavé, že i otec má Chirona ve Býku, přičemž je Býk i Sluncem a mají stejný součet num. 5ka. Taky mně zaujalo více prvků, pokud chceš, napiš mi nebo skypnem?

Zlata
člen

# Zasláno: 27.8.2010 13:04 
Odpovědět 

Díky všem. Budu až v neděli večer. Odpoledne odjíždíme na čundr, víkend strávím s kamarády v krásné přírodě řeky Orlice u Potštejna. Moc se těším.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Zemřel Ant. Baudyš.st