Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Tranzit Saturn konj. Pluto
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Vanda

# Zasláno: 13.7.2010 10:17 
Odpovědět 

Milane,
ale nějak neromumím, proč to píšes mi? Pokud vím, nejsem to já, kdo krizizuje - nesouhlasí s přístupem Nea, ale je to naopak.

Můj názor je, ať si každý používá, co uzná za vhodné. Lidé jsou různí, přístupy a možnosti mají různé, jsou naladěni na různé metody. Jestli Neo drží nějaký názor, nechť si ho s pokojem drží. Totéž dělám já.

Pro mě jediným důležitým vodítkem je verifikace životní praxí. Konspekt, který pomáhá člověku lépe žít jeho vlastní život, což alespoň pro mě znamená harmoničtější vztahy s lidmi okolo sebe, pocit vnitřní zkušenosti a porozumění, sebepřijetí, lepší službu druhým lidem, vytváření lepších životních podmínek, takový konspekt považuju za přínosný a dobrý. Jestli je to reiki nebo andělé nebo jóga nebo vyšívání nebo astrologie nebo různý přístup k astrologii je mi dnes už celkem fuk. Můj učitel říkává: Zkusil jsem to a funguje to, nebo moc mi to nefunguje, ale to neznamená, že někomu jinému to fungovat nemůže.
Podle ovoce poznáte je, toho v podstatě jediné, čeho se držím.

neo
člen

# Zasláno: 13.7.2010 10:44 
Odpovědět 

vertifikace životní praxí

to se mi líbí.

Přiznám se že jsem měl období když to šlo odvozovat od cyklů. Třeba konjunkce Uran Neptun na Dc, což de facto otevřelo přede mnou cestu k metafyzičnu , jak jsem si zpětně uvědomil, když Uran vstoupil na MC, zde je to už je v rovině mystické, bez potřeby vykonávat to fyzicky formou praxe, možná že i na to dojde
Zde se otevřela čistá komunikace Merkura a Saturna v roli intuice ke kolektivním nevědomí, a planety si rozdělily role.

Zde uvědomění že vlastně stojím a vnímám ze dvou světů, to byla a je velká škola života ... .

Jupiter vstoupil na MC a vlastně završuje taktéž co započal na Asc, zde jsem si uvědomil to, že i kdybych se to snažil urychlit, tak by to bylo možná drsnější, zde platí možná ono okřídlené, cesta zde je cílem i smyslem, ne cílová čára
9 let jsme se s tím peklil a peklím

Novoluní na slunci soláru možná završuje další cyklus, kde to původní novoluní v soláru znamenalo vlastně taktéž velký zásah do života ... .

Teď Saturn vstupuje do 4 domu a taktéž přišel zlom, ale zde v tom hraje i opozice Urana na natál ... .

Před tím to zase byl návrat DH na svůj nativ, zde pořádný reset a takto bych mohl pokračovat dál ... .

Tedy víceméně se griluji a nejen já grilujeme ... .

Zajímavý je ten transfér Urana z Dc na Mc

Milan Zahradník

# Zasláno: 13.7.2010 12:06 
Odpovědět 

Vanda

V pohodě. Nebudu to rozebírat. Tvé příspěvky jsou moc fajn, rád "Tě" čtu.

Kveta
člen

# Zasláno: 13.7.2010 23:36  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Dagmar
Před chvílí jsem náhodou zjistila, že fakt máš sklerózu Víš, co bylo před těmi čtyřmi roky? Kočko zlatá, spustila jsi tohle fórum A víš jak jsem na to příšla? Hledala jsem různé konjunkce SA přes PL a zjistila, že SA fóra je přesně na mém PL. Takže s tou sklerózou v tom nejsi sama. A už nejednou jsem psala, že se tady cítím být doma. Díky ti za to

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Tranzit Saturn konj. Pluto