Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Stále nemocná dcera 3 roky
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 4.5.2010 17:42 
Odpovědět 

xaxkx

Taky mám dceru jménem Nela.
Připadá mi, že Tvá Nelinka, že se jí zle dýchá. Že jí něco nedává dýchat. Mentálně.
"Zpárované" orgány jsou o vztazích.

A Ty, snad, že nemůžeš něco strávit.

Přeji vše dobré.

Věra
člen

# Zasláno: 4.5.2010 20:44 
Odpovědět 

virgo63
Ty jedna podnikavá Virgulko, Pannu nezapřeš a sympaticky se s tím utkáš
s vlastním postojem ... líbí se mi, že před obědem jucháš a nenapíšeš
to tím co je dneska "in" oním wawwwwww-či jak se to píše - jako když vyjí psovité.....
Snad chutnalo a jucháš i po večeři...

Věra
člen

# Zasláno: 4.5.2010 21:07 
Odpovědět 

co se týká Milanem vzpomenutého, na mně to tedy dělá dojem takový že to, co matka nemusí mít zcela zpracováno a uzavřeno, předává "do věna" při narození holčičce. Jde o to co přijímá, kolik přijímá a jak to zcela a úplně zpracuje a posune dál jako jasnou věc, podléhající procesu pasáže a posunu směrem "hotovo, uzavřeno, využito a pryč s tím - ven".

Snad, že máma toto zcela nezvládá, přenese to na potomka a dítě přichází rovnou s defektem na záklopce. Tedy s informací " jsem žel otevřena a nastavena návratu neztráveného, kyselého a hořkého tématu" zpět do života, je to tu znova "na tapetě"....
Tím, že neumí přijmout a zpracovat, vrací se to vleže, nelze tedy jakoby v klidu spočinouti, posílit se, občerstvit tělo a neohrozit mír v duši.
Návrat témat je obtížný , nevědomí nedá ustanovit režimu práce a klidu, odpočinku...ukončení úkolu, tématu, zadání...odložení a připravenost k nadcházejícímu novému tématu, úkolu.

Vracení je obtížné a ani se nedá volně dýchat, zaskakuje ji to nepřipravenou k reklamaci, obtěžuje předtrávenou a kyselou - polorozloženou "kvalitou"- překvapuje.
Dochází k vdechnutí a zánětu - tedy horkému boji s infikací prostředí a
následným bakteriálním zaneřáděním. Nedá jí to dýchat a ničí imunitu - obrannou schopnost, ohrožuje na životě tělíčko, unavuje srdíčko, zachvacuje plíce a neumožňuje volnou v ý m ě n u tam a ven- komunikaci a dýchání.

To je tedy asi možné téma pro kinezioložku, která by pracovala s maminkou a přes ní s holčičkou.
Naučit se uzavírat, vypouštět a odpouštět témata, ukončovat úkoly a pracovat i jíst v postupných dávkách a časech.
V tom najít východisko a zatočit s bezvýsledností a zdánlivou "neřešitelností" témat a "velkých soust...vše v přeneseném smyslu slova.

Snad jsem to moc nazašmodrchala.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 6.5.2010 16:17 
Odpovědět 

Věra

Napsala jsi to dobře.

Milan Zahradník

# Zasláno: 6.5.2010 16:19 
Odpovědět 

Věra

Napsala jsi to dobře.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 6.5.2010 19:53 
Odpovědět 

Milane, zdravím,
já mám velmi dobré zkušenosti s léčbou Bicomem 2000, jezdíme až do Svitav. Na Alabu jsem o tom mnohokrát psala. Vy to máte v Olomouci též. Za Mudr. Rosslera ručím, že je dobrý. Zkus to.URL

virgo63
člen

# Zasláno: 6.5.2010 20:44 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
Milan s Nelinkou problémy nemá, to on jen radil xaxkx.
Jak roste kobereček?

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 6.5.2010 21:05 
Odpovědět 

Virgo,
teď jsem byla dlouho nemocná, mám asi 1/3 hotovou. Chvíli ještě počkej, mám ještě nějaké problémy. Už aby ten Mars vypadl z mého Lva. Je tam už ukrutně dlouho

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Stále nemocná dcera 3 roky