Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Doučovací astro-koutek
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
Autor Zpráva
Vanda

# Zasláno: 24.3.2010 12:18 
Odpovědět 

Pavle:

Pokud máme v nativitě např. opozici, vyplývá z toho, že všechny způsoby solupráce od konjunkce po tu opozici už máme zděděné či vrozené.

No, tím tvrzením bych si nebyla zcela jistá, ba přímo bych řekla, že patří do oblasti zbožných přání . Nejlépe ověřit takové vtrzení v praxi. Každý si může ověřit, když po nebi půjde mundánní sextil -kvadratura - trigon prvků které má v radixu v opozici, jak je má vrozené a zděděné, tj. jak se projevují. Obzvláště, když jsou napojené na radix nějkým způsobem.

Turnovský

# Zasláno: 24.3.2010 12:39 
Odpovědět 

Vanda

ale vždyť píši, že jde o potencialitu. Máme z genetického hlediska řadu vloženu řadu informací a používáme je všechny, nebo je používáme vědomě?

Abychom si mohli experimentálně ověřit to co navrhujete Vando, měl by to nejspíš být stejný vztah a na stejných místech v naší nativitě. A co tím ověříme? Jedině nakolik jsme ten potenciál rozvinuli.

Kveta
člen

# Zasláno: 24.3.2010 13:27 
Odpovědět 

Pavel Turnovský
Za vysvětlení aspektů díky, už rozumím.

je ustálenost v rovnovážné pozici to oč jde?
No, záleží na tom, v jakém horoskopu se ona opozice objevuje. Pokud je v něm celkově hodně dynamiky, pak určitě stojí za to, se o vyváženost aspoň pokusit. Protože houpat už tak rozhoupané je jako přikládat do přetopeného kotle
Pokud je horoskop spíše "línější, nudnější", klidnější, s malou dynamikou, pak jeho nositel bude určitě vítat a upřednostňovat neustálý balanc mezi jednou či druhou polohou, třeba i jen proto, aby se "něco" dělo.
Někde uprostřed jsem psala, že je tato vyváženost statická a zatěžující. Je to ale pouze mezi 2 planetama a pouze krátký omezený čas. Tranzity ji rozpohybují. Nejčastěji ji rozhoupává Luna, nejdéle trvající tlak pak vyvíjí samozřejmě Pluto. Onu ustálenost v rovnovážné poloze je možné nastolit pouze tehdy, pokud ani jedna z planet není aspektována ničím jiným. A to si myslím je ten okamžik, kdy se může leccos zlomit.
A navíc si ještě myslím, že kdo se bojí, aby o svou vyrovnanost nepřišel, ten vyrovnaný není.

Jardine
člen

# Zasláno: 24.3.2010 13:29  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

p. Turnovský, Květa ... díky, že jste se takhle rozhovořili. Tohle je mnohem lepší než definice v příručkách!

Turnovský

# Zasláno: 24.3.2010 13:42 
Odpovědět 

Kveta

A navíc si ještě myslím, že kdo se bojí, aby o svou vyrovnanost nepřišel, ten vyrovnaný není.

Souhlasím naprosto

neo
člen

# Zasláno: 24.3.2010 13:55  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Květo

u mě je to tak že se jedná pořád o astrologii, ale opírám ji o její přirozené prostředí a z toho odvozuji.

Není to o té formě jež se zde zobrazuje a de facto ji vymyslel či objevil člověk a tím pádem vztahuje se především k člověku, ale víceméně o světu, další dimenzi, tedy zde vyzní tak trochu jinak.

Zkrátka ten svět existuje a má zákonitosti, kdežto lidská paušální astrologie je spíše psaná na tělo člověka a jeho pohledu na věc.
Pokus se to pojmout v této rovině, první životní prostor byl oceán, jaká zde byla forma života a je ?, druhý životní prostor je souš, jaká je zde životní forma a jak se vyvíjela ?, třetí životní prostor je atmosféra - podnebí , jaká je zde životní forma zákonitosti a principy.

Astrologie se právě dotýká 4 životního prostoru, který je vlastně ještě řidší než atmosféra .-) a to planetárního pole, jež umí to samé jako předchozí životní prostory, ale v jiné formě a k tomu potřebuje i svůj protějšek jež to akceptuje a je uzpůsoben.

To je naše Ego a statut, pro nás to je vlastně zatím imaginární svět o frekvencích blízkých hudbě, planety zde jsou vlastně co si jako hudební nástroje.

Člověk tedy na nejvyšším stupni evoluce v sobě obsahuje všechny životní prostředí a tím pádem jejich zákonitosti jež jsou jim poplatné v daném prostředí, ale zde jsou již transformované i opuštěné ... .

Není to jen člověk ale i primáti.

Člověk zde začíná skrz své Ego otvírat 4 životní prostředí, prostředí duše jako životní formy a prostředí je planetární pole.

Vnímám to a pracují v tomto pojetí a poznání, a navíc jelikož mám spodní a vrchní roviny tak si leccos mohu odvodit a doplnit.

Pak už nemohu pracovat v dosavadních pohledech a měřítkách ale přehodnocovat a dosazovat do vhodnějšího prostředí a významu.

Jinak řečeno není to děleno ale spolu.

Pro mě je to tedy 4 dimenze planetární pole, pro nás imaginární svět neboť pracuje na jiných kvalitách, ale je stejně bohatý a bohatší jako zdejší pozemské prostředí.

Pro lidi zde je to jeden jeho projev, jež nejvíce pracuje s člověkem, de facto mu dává duši v duševním bohatství, což je vlastně odlesk tohoto světa.
Zde se to uchopuje nejčistěji přes Astrologii.

Tak vidíš že nám jde o jednu a tu samou věc :-).
Nevím jak to lépe napsat.

neo
člen

# Zasláno: 24.3.2010 14:02  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Pane Turnovský

zde mícháte tak trochu jablka s hruškami, máme sice genetické informace, ale to je víceméně jiný svět a jiná forma.
Jde o genetický a savčí evoluční horoskop

Na co by nám byly genetické diszpozice předchozí savčí formy. Myslím si že tudy cesta nevede... .

Jak by předchozí druh či naše forma řešila aspektovou řadu a její poločas ?

Dejme tomu od konjunkce ke kvadratuře .-)

Vanda

# Zasláno: 24.3.2010 15:50 
Odpovědět 

Pavle:

tvrdit, že je něco potencionalita, ale holt to jenom neumíme využít, je kostrukt tak na úrovni výroku vy jste byla v minulém životě vdova.

Ověřeno experimentálně máme dávno. Tradiční výklady, které jsou podložené praxí a pozorováním příkladů, říkají, že má-li někdo napjatý aspekt mezi dvěma planetami, méně využívá dobrého potenciálu těchto planet při příznivých aspektech a je zesílené působení nepříznivých aspektů. Tj. člověk s opozicí méně zúročí triny a sextily těchto planet a hůře zvládá jejich kvadratury. Tj. praxe ve prospěch nachozených aspektů předchozí části cyklu nesvědčí, právě naopak.

Turnovský Pavel

# Zasláno: 24.3.2010 16:52 
Odpovědět 

Vanda

víte dobře tak jako já, že téměř všechno je konstrukt, protože i náš mozek je konstrukt, který zpracovává naše konstrukty vnějšího světa. Někde z atím možná opravdu nějaký mozek je, ale to je další konstrukt.

S těmi ověřenými "tradičními" výklady bych byl opatrný. U někoho to může platit stejně jako u jiného neplatí. Je to otázka velikosti databáze, energie a času vloženého do zkoumání přesně opačných hypotéz.

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 20:30  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Vanda

"Ověřeno experimentálně máme dávno. Tradiční výklady, které jsou podložené praxí a pozorováním příkladů, říkají, že má-li někdo napjatý aspekt mezi dvěma planetami, méně využívá dobrého potenciálu těchto planet při příznivých aspektech a je zesílené působení nepříznivých aspektů. Tj. člověk s opozicí méně zúročí triny a sextily těchto planet a hůře zvládá jejich kvadratury. Tj. praxe ve prospěch nachozených aspektů předchozí části cyklu nesvědčí, právě naopak."

A jak je tomu tedy u rádla v radixu (trínus a sextil na opozici)?

Jinak - během života si dotyčný "postižený" jedinec vyzkouší všechny možné aspekty k této opozici kdy "ostatní" planety jdou od konjunkce s jednou planetou až do opozice (čili konjunkce s druhou planetou) a pokračují dále už doběžně k první planetě ovšem "teprve" rozběžně k té druhé.

V tom zřejmě bude taky obtížnost té opozice, kdy na rozdíl od běžné a běžně jedné aspektované planety zde musí čelit jakékoliv aspektaci jaksi společně a přitom trochu protichůdně - pro jednu z nich rozběžnost, pro druhou doběžnost.Navíc musí pak taky čelit společně kvadratuře, kdy se vytvoří velký kvadrát což v podstatě si můžou vyzkoušet nejméně jednou ročně a to při úplňku a když mají obzvláštní "kliku" tak schytají krom dalších běžných kvadrátků i nějakou pěkně vypečenou mundánní opozici do kvadrátku zde tedy do velkého kvadrátu:-)).

Takže bych se klonila k panu Turnovskému neb ten dotyčný jedinec pokud to tedy nemá z předešlých životů je již tímto životem( a od kolébky) dosti dostatečně vycvičen k té rovnováze respektive vyzkouší to za život v nepřeberných cvičných nuancích (aspektech) - prostě si ten vztah těch dvou planet doslova "procítí" Takže má prostě šanci nabýt oné objektivity, být objektivní (neb to už viděl takřka ze všech stran).

Teda - ze všech stran - to není tak přesné neb ta opozice vlastně dělí horoskop na dvě půle (podobně jako AS a DS) takže by šlo přemýšlet o nadzemní a podzemní půlí, tedy subjektivním a objektivním atd. a také o tom, že v jedné půli může dotyčný čelit jen jedné další planetě, kdežto v druhé například zbylým sedmi.
Například má dcera má na jedné straně opozice vakuum tedy nic a na druhé půli všechny ostatní planety.

Jinak moc zajímavé téma, které bych řekla je v učebnicích dost odbyté.

Myslím si, že ta obtížnost je dána právě těma tranzitníma kvadraturama (čelí se dvojmo) jinak by to nebylo tak obtížné ale taky by si člověk mnohem méně ten vztah dvou planet uvědomil:-).

A ještě teda - málokdo má opozici neaspektovanou, teda domnívám se že nikdo (byť by to byly třeba jen decily). Takže by to vypadalo, že ten kdo má na ní kvadraturu je na tom podstatně hůře než ten s trigonem. I když sama majíc ten trigon přijde mi, že tak nějak splavně sama do té opozice vždy padám Vždy to začíná tak hezky harmonicky a splavně a najednou je z toho opozice na níž jdou zrovna tranzitní kvadráty

Vlastně všechny další planety v horoskopu zaujímají nějaký vztah (aspekt) k té opozici a taky proto je to prostě obtížnější.

Jardine
člen

# Zasláno: 24.3.2010 20:51  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Takže, suma sumárum, jestli jsem pochopila dobře, náročnost opozice je zesílena jednak tím, když je přesná, a jednak tím, když jsou oba její členové hodně aspektováni. Pak se to ještě může dočasně zvýraznit napěťovými tranzity.

Když vezmu tu svoji exaktní opozici Jupiter-Pluto, obě planety mám v radixu hodně aspektované (6-7 hlavních aspektů na každého). A v současnosti mi tranzitující Pluto tvoří na tuto opozici kvadráty. Myslím, že to bude dobrá učební látka.

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 20:57  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Jardine

Určitě to bude dobrá učební látka, Jupiter s Plutem by měl být o hlubokém smyslu si myslím

Jinak jsem si myslela, že ti jde Pluto na AS a ono asi ne, tak jsem musela mazat

Jardine
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:04  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Iva

ano, právě je že to exaktní opozice, tak mi jdou kvadráty zároveň na natálního Pluta i Jupitera. Ale zatím ještě schází přes jeden stupeň do prvního přechodu ... až budou ty kvadratury přesné, už bude Pluto z AC o kousek pryč. Myslím si, že ten AC byl začátek a dál se to bude nějak rozvíjet, určitě je to součástí nějaké větší lekcičky. Jakmile skončí ten kvadrát, přijde téměř bezprostředně na řadu opozice Pluta na Lunu con Saturn. Prostě počítám, že následujících 4-5 let se věci pořádně rozhýbou, ale neberu to nijak negativně, já jsem docela nastavená na to, fungovat pod tlakem ... naopak v klidové situaci se úplně rozbředávám, trvá-li déle než pár dní ...:)

Jinak se mi líbí, co napsal pan Turnovský:

"Při opozici napnuté až k prasknutí, vítězí dostředivá síla nad odstěřeivou, je to hájemství principu zvratu, který dává vítězit dočasně principu jednoty."

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:07 
Odpovědět 

Ta exaktní opozice je vlastně taky "blbá" v tom, že při tranzitním kvadrátu to obě planety( tvořící opozici) schytají přesně ve stejný čas. Při té neexaktní má jedna aspoň trochu čas se nadechnout nebo si něco na poslední chvíli uvědomit nebo něco tak(nebo jen vidí, že té naproti se něco děje) při té exaktní teda asi ne, schytají to naplno obě zároveň.

Jardine
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:10  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Iva: no, tak aspoň to bude z jedné vody načisto

Jo, Pluto je na AS, mazat jsi nemusela.

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:21  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Jardine

"Při opozici napnuté až k prasknutí, vítězí dostředivá síla nad odstěřeivou, je to hájemství principu zvratu, který dává vítězit dočasně principu jednoty."

Tak tomuhle zase trochu nerozumím já. Já nevím, někdy si říkám, že ty dvě planety v opozici jsou trochu jako manželé, kteří musí čelit událostem a zvratům společně Mám to tedy chápat, jakože vítězí ten princip jednoty, jakože se více k sobě přimknou??

Ale někdy se ale taky rozvedou, myslim si

Jinak - zrovna nedávno jsem koukala na to, že ti co mají kvadrát Jupiter Pluto jsou stejně úspěšní, ne-li úspěšnější než ti s trigonem Jupiter Pluto.Takže asi tak nezáleží na tom jaký aspekt (opozice či trigon), jako na tom jak to kdo zvládne a pochopí.

Jinak ale pořád přemýšlím nad opozicí jakožto úplňkem.
Tak jasně, že je vidět celá Luna a dokonce osvětlená ale to světlo není její, je toho Slunce. Když si do toho úplňku dosadím jiné dvě planety kdo koho pak osvětluje??? A není vlastně jedna z těch opozičních planet vždycky více vědomá a druhá nevědomá? A mělo by to souvislost s tou doběžností a rozběžností, že jako jedna už je jaksi více "uvědomělejší" než druhá? Tak tohle mně žádná učebnice ještě nevysvětlila:-)). Většinou napíšou, že opozice je jednou z nejdůležitějších aspektací a tím to tak v podstatě končí jen ještě připomenou slůvko "neblahá" či něco podobného:-). Ale proč???!!! ptám se:-))).

Vanda

# Zasláno: 24.3.2010 21:35 
Odpovědět 

Ivo,
Luna je sice vidět díky odraženému světlu Slunce, ale ja sama za sebe. Nádherné je pozorovat předúplňková Světla za jasné oblohy v otevřené krajině, třeba na kopci v polích. Když je tak 10 stupnů do úplňku, tak ještě než zapadne Slunce, už proti němu stojí na východním horizontu Luna. Tj. z každé strany září jedno.
To vnímám jako stav dokonalé harmonie.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:40 
Odpovědět 

Dobrý večer
Přechod tranzitního Pluta je skutečnou lahůdkou. Pokud má dotyčný, jako například já, čtyřkonjunkci v radixu a ty figurky (radixové planety) mu začne bourat tranzitní Pluto, hezky pomalu, jednu podruhé, ťuk, ťuk! Slunce, Merkur, Uran, Pluto. Tranzitní Pluto si hezky naběhne a začne vykonávat svoji čistku.
Já jsem měla tu (ne)výhodu, že jsem začala žít v zahraničí. Ocitla jsem se v situaci, kdy člověk může být skutečně pouze tím, čím je. Na zbytek mu nezbýva čas ani síly.
Když si na to vzpomenu dělá se mi tma před očima a přesto jsem nesmírně vděčná za ty lekce, které bych za jiných okolností nemohla prožít.
Zvládla jsem to, jsem jiná, nová, vnímavější.
A víte na co se nejvíc těším? Až mi začne tranzitní Pluto (2011) osvětlovat moji čtyřkonjunkci trigonem. Jednu planetku podruhé, ťuk, ťuk.
Tak to bude jako v ráji a hlavně vím, že jsem si to skutečně zasloužila!

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 21:54 
Odpovědět 

Vanda

Vando, můžu ještě poprosit jak je to s tím rádlem v radixu?
S ohledem na "Tj. člověk s opozicí méně zúročí triny a sextily těchto planet".
Jak to vidíte Vy(?).

Něco mi tam pořád utíká mám pocit, nemám to v hlavě nějak dotažené do konce (sama u sebe- v hlavě). Nebo asi takhle- co se stane s tím trínem a sextilem, když sama opozice je jaksi rozhoupaná, případně už "na mraky" Nebo - a nepřispěl náhodou ten trínus i s tím sextilem k tomu roztržení té opozice(?). Protože zas až tak jednoduchý to s tím zúročením té opozice u toho rádla jak říkají knihy asi taky nebude. Nebo aspoň ne všechny pokusy končívají úspěšně:-)). Možná je to menšina, může být ale ne všechny se musí podařit

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.3.2010 22:27 
Odpovědět 

Vzpomínáš Ivo, jak jsme si tu kdysi hráli s aspektačními figurami astrologické školy API Huber?
Tady něco na upomínku. Sjeď si prosím s textem úplně dolů, najdeš tam obrázky figur.

http://www.astrologix.de/glossar/Dreifarbige_Aspek tfiguren

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 23:17 
Odpovědět 

Pavla Aligova

Pavlo, ty si zlatíčko:-). Ale já jsem s němčinou ztracená Nemohla bys nám prosím tě něco z toho všeho napsat? Nebo aspoň nějaký takový výcuc k těm opozicím ( no nejraději i k T-kvadrátům). Teda v těch figurách nebo tedy ty figury s tím. Nebo jen jak to pojímají nějak všeobecně. Zajímavě vypadají ta rádla s tím kvinkunxem a polosextilem
Jinak ten tvůj příklad tranzitu Pluta je excelentní:-)).

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.3.2010 23:39 
Odpovědět 

Ivo nějaké překlady jsem už tehdy dělala, ale muselo by se to vytáhnout z minulosti. Vlákno se jmenovalo:
Datum !!! 4.6.1962 23:57 Rakovník - tvar horoskopu

Iva
člen

# Zasláno: 24.3.2010 23:56 
Odpovědět 

Pavla Aligova

No jo. Jenže z minulosti se toho zachránilo myslím si málo. Jak se jim tehdy povedlo shodit celý web. Nevidím to moc optimisticky

neo
člen

# Zasláno: 25.3.2010 07:14 
Odpovědět 

Ivo

můžeš použít tuto možnost

http://translate.google.com/?hl=cs#

Ivo, opozice po jejím uchopení může otevřít další syntézu a oblast našeho bytí, schopnosti které právě podpoří a rozvinou sextily a triny, tak že nakonec se otevře nová oblast pro náš rozvoj ... .

Opozici bych spíše bral jako proces jež brání, jsou-li v horoskopu pozitivní aspekty, jejich použití.

Jinak řečeno musíme nejdříve naučit se pochopit látku, zde je opozice učitelem jež nás povede k určité osobnostní i životní transformaci a po zvládnutí přejde na pozadí a nechá již dál manifestovat takto získaný potenciál který doplní sextily a triny.

Musí uzrát obě oblasti na základě změny díky konforntaci, tedy upevnit základy a vystavit nové kvality.

Což v životě může znamenat určité osamostatnění, zbavení se dogmat a vlivů, tedy falešné naší osobnosti čímž by bylo využití daných potencionalit zkreslené se zpětnou negativní vazbou a byl by to víceméně bludný kruh.

Vanda

# Zasláno: 25.3.2010 08:50 
Odpovědět 

Ivo,
pozicí méně zúročí triny a sextily těchto planet".

bylo myšleno vzájemné triny a sextily planet, které jsou v opozici. Ne triny a sextily na další planety. V tom může být rádlo dobrým pomocníkem vyvádějícím enegrii z opozice.

Pavlo,
tak to já jsem co se týče Pluta prapodivný atyp. Když mi v devadesátých letech šel postupně přes Slunko, Merkura a MC a tvořil kvadratury ke všem planetám radixového téčka, bylo to období naprosto parádní a insiprativní po všech stránkách.
Když mi nyní postupně vytváří rádlo k radixovým opozicím na ose Ryby- Panna, tak je to taky prima.
Ale je fakt, že velice náročné bylo období kvadratur na osu AS - MC a hlavně na Mars v VII. domě.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 25.3.2010 08:59 
Odpovědět 

Ivo zde:
http://astrogaia.webnode.cz/news/astrologicke-aspe kty-z-pohledu-rodinneho-systemu/
jsem přeložila kousek popisů aspektů vzniklých z dlouholetého pozorování v rodinných konstelacích. Na začátku roku jsem si začala prohlubovat astrologické vědomosti právě tímto směrem (kentauři, asteroidy, Priapus, Lilith), ale zde by to bylo nepoužitelné, proto se o tom nebudu podrobněji zmiňovat.

Kouknu ještě na webovky API Huber na ty texty, jestli tam něco je, protože ty staré odkazy už nefungují.

Turnovský

# Zasláno: 25.3.2010 10:15 
Odpovědět 

Ještě poznámka k Plutonovi v 1. domě. Zejména u Plutona bych se vždy přesvědčoval, zda je v 1. domě díky zodiakální délce, nebo zda není nad obzorem, tedy fyzicky ve 12. domě. Podobně platí i u 7. domu a vlastně i domů ostatních a řady dalších planet.

radkas
člen

# Zasláno: 25.3.2010 10:15 
Odpovědět 

Systemy domu...

Jsem zmatena z toho, ze pokud si u jednoho horoskopu nastavim jednou Placidus a podruhe Campanus meni se velikosti domu a tim mi klidne hazi jiste planety do jinych domu... Co s tim? Jak to vnimat? Jak se k tomu postavit? Nejen, ze se mi ruzne presunuji planety z domu do domu, ale i diky zmene velikosti domu se zdanlive meni dulezitost domu a vlastne i znameni v domech nesedi...

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 25.3.2010 10:20 
Odpovědět 

Radkas,
Pavel Ti odpoví odborně a já aspoň takto.
Jestli chceš hata astrologii dělat a pomocí ní pracovat na sobě a svém rozvoji, zvol Campana.
Jestli chceš lidem předpovídat co se ne/stane a čemu se mají vyhnout - zvol Placida, či nějaký jiný systém.

Někdy dělám to, že se dívám sama pro sebe jen do domů a někdy jen do kvadrantů. Na čas jsem tak bezdomovcem a bezzvěrokruhovcem.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 25.3.2010 10:41 
Odpovědět 

Pane Turnovský Vaše poznámka je velmi důležitá. O co vlastně jde, o deklinaci? Jak se vlastně nazývá tento druh analýzy a jak si ji udělat? Můj současný učitel astrologie se mi o tom minulý týden zmiňoval, ale na víc nezbyl čas. Vím, že existuje někdo v Hamburku, chlapík, který se na tohle specializuje. Můj astrologický program deklinaci vypočítává, ale radix si neudělám, abych se na to podívala „prostorově". Můžete nám naznačit nějakou cestu správným směrem? Už jsem na to narazila dříve, ale neměla jsem odvahu se do toho ponořit, protože jsem měla strach (nebyla jsem zralá), že mě to připraví o spoustu astrologických iluzí.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Doučovací astro-koutek