Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Mentalita lidí mentalita národů... .
Autor Zpráva
neo
člen

# Zasláno: 12.3.2010 10:03 
Odpovědět 

Zajímavým fenoménem je mentalita lidí a hlavně mentalita národů. Ta vlastně pak určuje i směr a pohled většiny populace, a tím poptávku a směr.

Italové,Řekové středomoří, Finové, Švédové balt,černoši, asiaté, rudokožci, křesťaném hinduisté, sunité, arabové ... .

Mentalitu většinou dává životní prostředí a tradice a je základní a astrologický ekvivalent je možná úloha znamení jejich tonalita, tedy poměr slunce zde v rovině světla a tepla vůči povrhu planety země a to vše v bohybu.

Právě mentalita určuje potřebu či nepotřebu onoho a možná i dříve před dnešní dobou vlastně bránila větší expanzi vzdělání a pojímání věcí za horizontem.

Dnes je již pod tlakem indiviudalizace, ale tak i má přínos i ... .

Horko těžko by šlo lidi vést k vyšší morálním hodnotám a poznání další dimenze duše, skrz výše uvedené mentality, zvláště na platformě tradic a náboženství ... .

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 31.3.2010 21:12 
Odpovědět 

Zajímavá a poučná kniha, je - NEO-

" Myšlení přírodních národů . Zatím jsem ji zde zapůjčila, ale kdybys měl zájem - až se mi vrátí zpět - pošlu Ti ji ráda

neo
člen

# Zasláno: 1.4.2010 17:41 
Odpovědět 

Mileno

vážím si nabídky, ale mám teď to nějak časově složité, snad až někdy na podzim

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 3.4.2010 22:59 
Odpovědět 

OK, dej pak vědět
Není to čtení na jeden večer

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Mentalita lidí mentalita národů... .