Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Žárlivost...
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 26.3.2010 13:36  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Jardine

" Zajíčku ... a proč by to muselo .."

Budu upřímná, protože jsem tu byla rozebrána já, aniž jsem si o to řekla. Já sama se snažím, nevyžádané rady neudělovat.
To je vše.

Jardine
člen

# Zasláno: 26.3.2010 13:54  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Milena: tak to jo, už do toho nebudu vrtat ...

Kveta
člen

# Zasláno: 26.3.2010 14:06 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
Upřímně řečeno, kdybys nenapsala, žes rozebírána ty, ani by mě to nenapadlo. Vanda mluví obecně o člověku a používá slova "může být", tak jsem to brala jako doplněk k rozebírané opozici. Možná sis na sebe zbytečně něco vztáhla.

Vanda

# Zasláno: 26.3.2010 14:09 
Odpovědět 

Jardine,
jakmile je Uran v neharmonických vazbách, má takový člověk obvykle sklony k egocentrismu vyšší, než je míra obvyklá, pokud je v neharmonických vazbách na Slunko, platí to více ( o čemž cosi vím, neb kvadraturu mám taky). To slovo míra je tam přitom podstatné, protože všechno je relativní. Můj muž často mi říká: ty všechno chceš na tisíc procent, a já mu s oblibou odpovídám: nikoli, jen toho chci desetkrát více, než tobě přijde obvyklé.

Mileno, můj přípisek nebyl myšlen jako rada tobě osobně, jen jsem si dovolila nesouhlasit s myšlenkovým pochodem, který jsi nastínila, který obsahoval vazbu určité konstalace a určitého prožívání. Jsi na astrologických stránkách a proto jsem si dovolila upozornit, že to co popisuješ jako ,, fajn" tak pohříchu nefunguje. Přesto jsem si vědoma, že by ti mohl být ten popis nepříjemný, protože jde o tvé konstalace, proto jsem upozornila, že možnost smazání tu je, protože nemám v úmyslu dotknout se tebe osobně.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 26.3.2010 14:13  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Vanda napsala na předešlé stránce nevyžádaný příspěvek mně.

Já s Vandou nehovořila. Já hovořila s Dagmar, a to - co jsem myslela tou svou svobodou.
-----------------
Pokud píšu sama o sobě, že je něco pro mě fajn, tak to ta i je. Já jsem prostě já a mohu o sobě psát, jak to cítím u sebe sama.

Vanda

# Zasláno: 26.3.2010 16:04 
Odpovědět 

K té svobodě a volnosti bych doplnila jenom malou poznámku. Mám za to, že jak Uran, tak Saturn ke svobodě a volnosti patří měrou vrchovatou,

Nicméně definovala bych tuto svobodu tak, jak to krásně vyjádřil pan Huvar, katolocký kněz roky vězněný v komunistických kriminálech:

Svobodného člověka nečiní co může,
svobodného člověka činí to, bez čeho se dokáže obejít.

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.3.2010 17:25  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Mileno, jestli chceš smažu to -

nikdy jsi neřekla že si něco takového nepřeješ.

Jsou tu trochu jiné zvyklosti než na jiných forech, všichni se tu za tu dobu dobře známe, takže nám ostatním i rozebrání nějakého aspektu ve vlastním horoskopu nevadí, ba naopak.

ale mě také nenapadlo, že jsi rozebírána konkrétně ty.¨

Nechci se sem mísit a něco násilně korigovat, nebo za každou cenu udržovat pohodu .. ale některé reakce mi připadají zbytečné a kazí náladu.
je to můj názor, ponechávám vám všem ten váš.

Jardine
člen

# Zasláno: 26.3.2010 19:20 
Odpovědět 

Vando, díky! Ten egocentrismus tam určitě je, to bych kecala, že není Ale jsou chvíle, kdy se hodí .... člověk se jen tak nedá

Taky mám jednu oblíbenou definici svobody:

Pravá svoboda je, když nemáme úzkost z nedokonalosti.
(True freedom is being without anxiety about non-perfection).

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 26.3.2010 19:35  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Dagmar,
můžeš to nechat tak.Píšu Ti mail

Vanda

# Zasláno: 26.3.2010 19:42 
Odpovědět 

Dášo,

ale mě také nenapadlo, že jsi rozebírána konkrétně ty....

tiše podotýkám, však ono to taky osobně myšleno nebylo :) Ale jsem si vědoma, že jak bývám obvykle strohá, tak na konci března je to se mnou ještě horší.

Jardine,
to je taky pěkné. Dokonce bych to vtáhla do definice pana Huvara, pak by se dalo říct, tak svoboda je, když se obejdeme bez pocitu dokonalosti.

cembalistka
člen

# Zasláno: 27.3.2010 21:58 
Odpovědět 

Ad 1. Cembalistka - skutecne souvisi s mou profesi. Jsem cembalistka:-) tedy muzikantka telem i dusi.
Ad 2. Vetsinu casu se snazim delat to, co mi dela radost, bojuju sama se sebou a davam si vyzvy a vyrazim sama tam, kam bych jeste pred nedavnem nesla. Musim rict, ze me to i bavi. Mam pestrejsi zivot, nez kdyz jsem byla ve vztahu s byvalym partnerem.
Ad 3. Skutecne jsem si po rozchodu pritahla do zivota jeste vetsiho "solistu" a cloveka, ktery byl vlastne nedostupny, nastesti to bylo vyreseno za me.
Ad 4. Rada bych tenhle cas vyuzila pro sebe a naucila se a pochopila co nejvic veci, aby ten pristi vztah uz nemusel dopadnout stejne. Co bych tedy mela posilit a na cem pracovat?
Ad 5. Nikdy me moc nezajimala cinnost jako takova, ale spis s kym tu cinnost muzu sdilet, takze spis asi patrim do te druhe skupiny, ale pracuju na tom.:-)

Diky a dobrou noc vsem milym radcum.:-)

Vanda

# Zasláno: 27.3.2010 22:15 
Odpovědět 

cembalistko,
zdravím muzikantskou duši. dceru mám houslistku a patří do skupiny 2). :)

Zkus si opatřit knížku Jeronýma Klimeše Partneři a rozchody, o párové dynamice a příčině našich partnerských potíží se v ní můžete mnohé dozvědět, stejně jako o možnostech řešení.

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.3.2010 22:42 
Odpovědět 

Vanda
jo četla jsem ji, je velmi zajímavá, rovněž doporučuji

Vanda

# Zasláno: 28.3.2010 10:54 
Odpovědět 

Na té knížce je výborné uvědomit si, nakolik jsou naše reakce a způsoby jednání velmi podobné a založené na stejných celkem jednoduchých principech, ačkoli máme často pocit, že se nám děje, je naprosto jedinečné, neuchopitelné, nikdo před námi to ještě neprožil a nikdo to nedokáže pochopit.

Tj. naší jedinečnosti je podstatně méně, než si máme někteří ( Lvi a Střelci prominou) tendenci namlouvat.

lenka-s

# Zasláno: 28.3.2010 11:44 
Odpovědět 

cembalistka

Vsimni si, jaký typ partneru te pritahuje a zmocni se energie, kterou ti vnásejí do zivota, sama. Príklad: jsou-li to treba nezávislí, originální, samostatní, dobrodruzní, nedostupní týpci, vpoustej tyto kvality do tvého zivota a snaz se je pestovat sama. Mysli nejdrív sama na sebe, netancuj podle toho jak ti nejaký chlapík bude pískat, neopírej se o nikoho, nauc se být samostatná a postarat se sama o sebe, nevyhýbej se za kazdou cenu samote, ale zkus v ní najít své kouzlo, podnikej odvázné veci z vlastní iniciativy, vyclen se ze stáda, apod. V momente, kdy prestanes mít potrebu si danou energii doplnovat zvencí a stanes se kompletnejsím, harmonicteji rozvinutým jedincem, s více zapojenými slozkami své osobnosti a blíze stredu, zacnou ti vcházet do zivota vyrovnanejsí lidi a ty pak budes mít sanci na vyrovnaný vztah, protoze nebudete oba tak neslucitelne rozdílní jako tomu nejspís bylo doposud. Tvoje vztahy pak budou mít samozrejme vetsí sanci na úspech; to hlavní ale je, ze tím pracujes na rozvoji své osobnosti a to je to proc jsme tady!

Dalsí príklad, tentokrát z praxe: znám treba prípad jednoho moc citlivého kluka, který shodou okolností hraje na lesní roh. Ten clovek byl typ závislák a mel tendenci lidem emocionálne víc dávat nez brát. Jeho vztahy byly tím pádem dost nevyrovnané. Od momentu, kdy zacal nastavovat svoje druhým hranice, naucil se ríkat ne, stal se více egoistictejsím, sobectejsím, myslel víc na sebe nez na druhé, prestal tancovat podle toho jak mu ostatní pískali proto aby si získal a udrzel jejich náklonnost a lásku, a zacal podnikat veci i vlastní iniciativou, mu postupne do zivota zacal vcházet jiný, emocionálne dostupnejsí a stedrejsí typ lidí. Kdyz jsem s ním naposledy mluvila, zrovna zacínal nový vztah a jeho slova znela ponekud uzasle, ve smyslu, ze poprvé cítí, ze emocionálne od nekoho taky neco BERE.

cembalistka
člen

# Zasláno: 8.4.2010 19:08 
Odpovědět 

Dekuju za zajimave tipy, asi jsem vzdycky zamenovala dve veci, zavislost na partnerovi s tim, ze se o nej chci starat. Myslim, ze na tom, ze chci, aby mu se mnou bylo dobre asi netreba nic menit, krome toho, ze uz nehodlam pro nekoho obetovat sama sebe a nechat se vyuzivat. Ale se zavislosti asi budu pro priste neco muset udelat, ackoliv v poslednim vztahu to bylo uz mnohem lepsi. Zajimave je, ze to ze mne chlapi vyciti a leknou se a utecou. Myslela jsem, ze takove veci na prvni pohled nejsou videt. Myslim, ze uz delam spoustu veci, z toho, co jste radili. Ale je fakt, ze chybi nekdo, kdo by me objal, kdyz je mi smutno, ale to sama sobe doprat nemuzu. Mate radu i na tenhle pripad?

hanka
člen

# Zasláno: 8.4.2010 20:04 
Odpovědět 

Ano, lze navštívit, milá cembalistko, zkušeného homeopata.
Je možné požádat o konstituční homeopatikum přímo pro Tebe.
Nechci radit něco z čisté vody na dálku, ale může pomoci například Pulsatilla anebo Lachesis, popř. Staphysagria, to záleží na Tvé podstatě, ale i na momentální situaci, v níž se nacházíš.
Kdyby ses pro homeopatii rozhodla, dej sem pak vědět, zda to pomohlo.
Držím moc palce.

Angela
člen

# Zasláno: 8.4.2010 20:38 
Odpovědět 

Peto,

znám to, znám to moc dobře . Když člověk potřebuje. Sama jsem občas požádala jednoho z mých kamarádu nebo kamarádek. Ale i to jsem se učila - dříve mi to přišlo jako strašná slabost. Já přeci musím za každou cenu být nad věcí...
A když máš příležitost to následně oplatit je moc pěkný ocit..
Ale ne vždy je někdo po ruce. Vím.
Jinak nápad Hanky je velmi dobrý. Také mám svoje konstituční homeopatikum. Ať to funguje jak chce, funguje to. Mě odešly moje chronické bronchitidy a dobře spím:-)

ashtangi
člen

# Zasláno: 9.4.2010 00:42 
Odpovědět 

cembalistka

Vzdycky kdyz budes mít chut se pro nekoho obetovat, zeptej se uprímne sama sebe, jestli je to opravdu zcela gratis, pouze z cisté lásky, nebo jsou to v tom balícku zakamuflovány i nejaké ty úroky: pozadavek, aby ti partner pokryl tvou nadmernou potrebu pocitu bezpecí a zázemí, aby te svou spolecností chránil pred konfrontací se strachem ze samoty, apod. Nauc se být k sobe uprímná a pri odpovedi za b) do zádných obetí nechod. Chlapi nejsou hloupí, nejspís cítí, ze to tvoje dávání není tak úplne zadarmo a proto radeji zdrhnou

Ohledne toho smutku: mne kdyz obcas, zrídkadky, ale nekdy se to stává, prepadne takový ten pocit, ze jsem na svete sama samotinká a nikdo mne nemá rád, tak, prestoze je to samozrejme nesmysl, si zalezu nekam do kouta, kde o mne neví ani myska a tam si fnukám, co hrdlo rácí... No a potom vyjde slunícko a osusí mi slzicky a zase je fajn

Věra
člen

# Zasláno: 9.4.2010 01:39 
Odpovědět 

cembalistka
Víš, nemusím rozumět všemu a vědět si vždycky rady, ale tohle já dobře znám. Ač ze 3 dětí, byla jsem sama a velice opuštěná. Matkou hloupě ustanovená od útlého dětství dohližitelkou a bonou nad mladšími sourozenci. Matčina služka a sourozenců "nepřítel" kterého ve mně chtěli vidět a zesměšňovali mně aby setřeli "můj post". Díky nemocem a starostem dospěláků jsem neměla ani kamarády a spolužáky. Nebylo dost prostoru a furt bylo co dohánět. Máma mně stavěla na rovinu kamarádky ale to proto aby se jí se mnou líp manipulovalo a usnadňovala si to. O mně doopravdy nevěděla nic a ani se nesnažila mi porozumět. Chlad, odstup a kontrola pohybu v rodině. Partner mně využíval a vykrýval si své slabosti
mou vnitřní silou. Druhý partner sice bezva - zase přišla těžká choroba a ta
všechno změnila. Od jeho smrti jsem už 15. rok sama.... nikdo snad nemůže znát tak dobře stavy samoty a osamění, bez stisku ramena, otevřené náruče. I přes to, že jsem několik let dlela v šeredné depresi, vím, že nejsem sama, vím už, že co nedám sama sobě - to těžko mohu chtít od druhého. A muži? Chtějí jistě jen to "zadarmo" a odevzdané, a ještě s mírou, jinak odchod. Nechtějí očekávání, nároky....nesnaží se budovat vztah, snaží se naplnit si své potřeby a libůstky a pak dráha; nepotkala jsem zatím takového - kromě mého milého ale dnes na nebesích prchlého, který by byl oním hrdinou se širokým hrudníkem a otevřenou náručí, který umí přijmout ženu takovou jaká je, milovat ji a chránit, vracet se bez úletů a nároků na vlastní chci, dej a neočekávej.
Jsem sama a naučila jsem se to asi proto, že jsem od dětství prošla tolika trenažéry. Nevadí mi to, ale pohlazení by se šiklo... ale co kdybych tím změkkla, že? Lehce zjistíš, že i přátelé a kamarádi jsou jako ti muži, očekávají, že je doprovodíš, pozveš, vyslechneš, pomůžeš ale jen málokdo dneska udělá totéž pro tebe. On se chce těšit ale běda, když si všimne, že ty se těšíš a zvykla by sis, hned je z toho stereotyp.
Za to, stane-li se tak, o to si více vážím a rozhodně se snažím i já oplácet zase dál, k jiným a dalším. Dát tu štafetu.
Jinak cembalo je mému uchu milééééé a velice. Nikdy nezapomenu na koncert p.Růžičkové, trubka p.Týfa a harfa v kostele na Malé Straně.
Je to skoro 30 let ale pořád cítím ty vibrace uvnitř. Nikdy jsem se nerozpoměla, jak jsem se dostala domů, protože mé vědomí bylo jinde.
Podobný zážitek jsem měla v Týnském chr. při koncertu Linha-singers.
Ty snad ani nemůžeš být sama - máš svou múzu a kumšt.
Jo jo, dneska je čas individualistů a to je pro štěstí v páru jed. Rychlej život, karierismus, prachy a drahý dovolený, zážitky za peníze - trendy. A ty bys tu chtěla malé obyčejné štěstí ve dvou?

Věra
člen

# Zasláno: 9.4.2010 01:44 
Odpovědět 

cembalistka
nemáš ty DSC v Kozorohu?

cembalistka
člen

# Zasláno: 9.4.2010 08:36 
Odpovědět 

Vlastne to je se mnou podobne:-). Mam na prvni pohled bajecnou rodinu, ale s nasima od 17 nebydlim, ne, ze bych nemohla, ale odstehovali se na vesnici a ja zustala sama ve meste. Nejdriv v byte, kde jsme puvodne bydleli spolecne, kde se stridali ruzni najemnici- pamatuju si, jak jsem se citila opustena, kdyz kamaradi sli v patek domu na veceri a ja si ji musela udelat sama, mohla jsem jet za rodici, ale tam nebylo kde hrat, takze jsem byla vlastne otrok sve prace. Snazila jsem se byt samostatna a dokonala, ale asi to bylo prilis brzy a byla to spis krac, vsemozne jsem se snazila nasim zavdecit a mamka si ze me taky udelala spis kamaradku... Kdyz uz jsem si myslela, ze se z toho zblaznim, objevil se clovek, ktery byl jako moje druha polovina, myslela jsem, ze je to na cely zivot, dva roky jsme spolu bydleli a stravili spolu s rocni prestavkou asi sest let, ale nakonec odesel. Dneska mame krasne pratelstvi a nebyt toho rozchodu asi bych nebyla tam kde jsem, protoze jsem sebrala vsechny sily a zacala hrat na cembalo, abych se z toho nejak dostala. Byl na stejne ceste jako ja a hodne si dodnes rozumime, i beze slov. Nasim se ale moc nelibil a tak jsem pak na jejich radu hledala nekoho "normalniho", kdo se o me postara v beznem zivote, protoze muzika je rehole, strasne prace a finance nic moc. Potkala jsem prima kluka, ktery ale po dvou letech odesel taky za jinou, je to uz skoro pul roku a s odstupem casu vidim, ze bych se vedle nej s jeho materialistickym smyslenim zblaznila. Ted se ucim byt sama, jako uz po tolikate v zivote, nikdy jsem tuhle zkousku nezvladla. Chvilema si to uzivam, ale chvilema je mi zle. Problem je, ze se to projevuje i v hrani, tam kde uz jsem byla samostatna a nepotrebovala jsem radit jsem najednou zas maly zacek a beham s kazdym problemem za profesorkou. Tak to je ve strucnosti muj pribeh.

ashtangi
člen

# Zasláno: 9.4.2010 09:28  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Věra

Uj, Vero, nezlob se, ale ten tvuj ideál co ty popisujes, to pro mne nejsou zdravé lidské vztahy, to je handl! Je to marné, ale, ackoliv to zní jako klisé, pro mne ty fakt velké veci v zivote jako láska a prátelství mají být zadarmo. Ono se to cloveku vzdycky vrátí, ne ze ne, ale jako prekvápko, kdyz nic neocekává nazpet. Proc by nám proboha lidi veci, které pro ne deláme z lásky, meli oplácet? Kdyz más nekdo doopravdy ráda a zároven jsi aspon trosku samostatná bytost, tak te neslozí, ze te tvuj muz v urcitém okamziku neprivine na svou muznou hrud a radeji pujde s kamarády na pivo. Budes ráda, ze on je rád, a jelikoz umís stát na vlastních nohou, tak se dokázes zarídit sama. Vsak on to udelá az se mu to bude víc hodit

Pro mne osobne je stedrost, ale taková ta nepodmínená, bez úroku psaných malým písmem a bez lhuty splatnosti, jednou z nejkrásnejsích a nejobdivuhodnejsích vlastností na svete Ta druhá, abych se priznala, mne moc nerajcuje A vím, ze hodne bab si na chlapy stezuje, ale já musím ríct, vsichni moji kluci byli na mne vzdycky hrozne hodní Takze mozná je to takový muj handicap pro stezovací si na chlapy témata.

Věra
člen

# Zasláno: 9.4.2010 14:02 
Odpovědět 

ashtangi

myslela jsem tím oplácením to, že se snažím v tom duchu dát to dál, pomoci zase já jinde. Ale zase jsem se setkala se zarputilou reakcí, že pomáhá se až po požádání. Přitom mi tím šmírala o hlavu osoba, která
se vkládá lidem do života proto, aby se jí dostalo uznání a necítila se společensky neceněna.
Jak vidíš, vzor z domova tu nebyl zdravý a reakce lidí nejsou taky dle tvého ideálu. A naopak, jsem-li já štědrá - druhá strana ( ber pomnožně) nezná mezí a já skončila vyhořením. Dívají se na tebe jako na hloupou, která dává...dokážou si tě rozebrat na kousky. Zůstala jsem svobodná a tedy samostatná, nikomu jsem se nikdy na krk nevěšela a i tak jsem bez zabezpečení a nároků zůstala s nemocným a umírajícím partnerem doma a žila jen z minima skoro 3 roky - prostě jsem nemohla jinak. Dodnes jeho rodina nepochopila a nedokáží si vysvětlit. Ale ty máš jiné zkušenosti. Tedy pokud nezažiješ, nepochopíš. Nechci tu rozbalovat téma.

cembalistka
Jo, tohle je ten háček v problému. Nemuset se chtít a potřebovat někomu zavděčovat. dodržovat požadavky a nároky na cizí názory, standarty. Být, zůstat sama sebou. Naučit se mít sebe samu ráda bez dovolení a povolení, souhlasu autorit, silnějších a těch co v našich očích udávají tón. Jít si svou vlastní cestou, smířit se se vším u sebe a se svýma chybama, stejně jako to vedle píše neo. Protože "oni" to umějí a nedokáží pochopit, že ty ne, jsi v jejich očích "hloupá" "nezdravá" bez sebevědomí, nesamostatná, neschopna se ocenit. A klidně tě v tom ještě mnozí srazí a potopí, šlápnou ti na krk. Je třeba u kinezioložky a homeopata přerušit tu pupeční šňůru
kolem krku. To je to, co tě táhne dolů. Máma je vdaná a má svůj život a svůj plán, své živ. uzly a ty zase své. Samostatná entita.
Proč se zařizovat podle toho co říká máma. Máš svou cestu, potřeby, touhy a jsi vnímavá pro jemnější vibrace než jen pro hmotu. Možná, že budeš spokojenější, pokud budeš žít ve volném svazku a s tím co vyděláš než abys musela ráno plavat v manželově bazenu a cítit se jako ve zlaté kleci.
Znám mnoho žen velmi dobře zabezpečených svými protějšky a znám jejich story. Nejsou šťastné ony, jejich děti ani jejich muži, ti si stejně najdou vyražení jinde. Dej do pucu psychickou a emoční položku, najdi se
a buď spokojená s tím co a jak děláš. Nekontroluj se příliš, nekřečuj to, jen tak si v tom najdi radost. Nesnaž se o žádnou předepsanou dokonalost, formálnost. dýchej v rytmu vlastního srdce. Ta bude více vidět a zmizí touha "lapit si někoho" která je na dispeyi pro muže čitelná. Dneska je módou chtít mít vyřešenou minulost a být nezávislým. Jsi z Prahy?

Věra
člen

# Zasláno: 9.4.2010 14:23  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

cembalistka

Víš, mně když rodiče začaly připomínat, že holky kolem mně se vdávají a mají už vnoučata a já jsem bez známosti a začaly typovat, kdo by byl "ON"
a diskutovat jeho genetickou výbavu a hospodářské předpoklady, tiše jsem zbalila dvě tašky a šla si splnit svůj dětský sen; odešla jsem do Prahy a už se nikdy nevrátila. Je to 30 let. Teď se stýská jim a já si tu zase řeším jejich gen. výbavu v kontextu s tou mou

ashtangi
člen

# Zasláno: 9.4.2010 15:17  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Verko:

1) Konstatne dávat nevyzádané rady, obet, pomoc, atd., to je opravdu postoj na prd. Jedná se totiz o ciste obchodní strategii typu "neco za neco". Není to nic co by clovek nekomu dával ve skutecnosti bezplatne, i kdyz to tak naoko muze vypadat, i kdyz si to sama sobe nemusís chtít priznat, atd. Skrývá se zatím nerespekt k hranicím, vlastním i cizím, nesamostatnost, která vubec nesouvisí s tím, jestli zijes sama, nebo s nekým, apod.

2) Samozrejme, ze cizí lidé nebudou jednat podle mých ideálu, pokud podle nich nebudu jednat v prvé rada sama! Vzpomen si na princip zrcadlo: to co nám zivot nastavuje do cesty, je presne to co máme zpracovat sami v sobe. Vzdyt si to ve vedlejsím vlákne nekomu sama psala (a mám dojem, ze si o to chudák ani nerek´ ). Proto je dulezité, abychom meli uklizeno sami v sobe, pokud nechceme zakopávat porád dokola o ten samý kámen. Není treba kritizovat to delají druzí, dulezité je pro nás ono zrcadlo, které nám poskytují a které k zivotu nutne potrebujeme. Pokud se nám to co v nem vidíme nelíbí, je treba hledat pro sebe sama nejaký jiný vzorec.

Neboj se, tvoje osobní zkusenosti respektuji a nemám zájem je tu rozbalovat nebo rozpoutávat nejaký flame (to co písu je obecné a písu to spís kvuli tazatelce, já vím, ze ty uz si zdejsí bard. Jenom proste tvoje príspevky v tomhle vlákne protirecí tem mým, takze pro klid svedomí chci jeste jednou reagovat, címz zároven dávám téma k ledu).

Stejne toho mám pred sebou haldu a vubec bych tu být nemela, takze sbohem, dusicky, pekne se tu bavte!

PS: ashtangi=lenka-s

Jardine
člen

# Zasláno: 9.4.2010 21:33  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Věra

"Máma mně stavěla na rovinu kamarádky"

My fakt máme cosi společného Taky jsem odmalinka "dcera-kamarádka", se všemi výhodami i nevýhodami, co to přináší. Možná proto pořád vnitřně tíhnu k vyloženě rodičovským typům lidí, ať už se to týká přátel nebo partnera.

Omlouvám se za offtopic.

cembalistka
člen

# Zasláno: 18.1.2011 22:05 
Odpovědět 

Ahoj všem, po delší době, jsem se sem zase podívala a čtu si Vaše rady a reakce na mé řádky už trochu z nadhledu. Aktuálně jsem na stáži ve Francii a po čtyřech měsících tady se mi začalo strašně stýskat po Čechách:-), takže se dnešní večer cítím zase tak sama, jako když jsem sem psala naposledy a to na mě v Praze čeká báječný chlap.:-) Ale jinak je tu báječně, posílám všem trochu sluníčka, které tu svítí víc než v Praze...

Milan Zahradník

# Zasláno: 18.1.2011 22:14 
Odpovědět 

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Žárlivost...