Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Doporucene skoly,kurzy....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
radkas
člen

# Zasláno: 24.1.2010 19:08 
Odpovědět 

Dagmar, diky za info. Me prave nikdy zadne psane slovo nenabizel, tak me to zajimalo.

Jinak jsem chtela rict, ze pokud si myslis, ze jsem napsala vic, nez zdravo, tak to samozrejme smazu. Ja na tom nijak nelpim, jen jsem napsala svoji zkusenost a rozhodne jsem to nebrala jako utok na osobu pana Baudyse ml. nebo tak neco. Urcite dela svoji praci, jak nejlepe umi a je docela dobre mozne, ze nekomu bude jeho vyklad sedet.

Dagmar
člen

# Zasláno: 24.1.2010 19:20 
Odpovědět 

radkas
ne Radko, to je v pořádku pokud něco stojí za hov.o klidně to napiš, cenzuru zde dělat nebudu
Mě šlo jen o to, aby se to dál nějak sáhodlouze nerozebíralo.

Jsem ráda, že se forum novými tvářemi oživilo - my se tu už známe jako staré boty

Dagmar
člen

# Zasláno: 24.1.2010 19:22 
Odpovědět 

Jardine
tak to jsme na tom stejně se svěřováním s mojí Lunou v Kozorohu a k tomu pod kvadráty.
takže to bylo i překonání sebe sama, otevřít se, něco sdělit z hloubi ...

radkas
člen

# Zasláno: 24.1.2010 19:26 
Odpovědět 

Jasny, ja jen, ze pokud by to nekdy bylo moc, tak se ozvi, je to Tvoje forum a ja si vytky a nazory druhych osobne neberu. Navic je fakt, ze jsem se mozna rozohnila zbytecne moc .

Jinak taky koukam, ze jsme to tu celkove rozproudily . Kdykoliv jsem se tu byla juknout, tak vzdycky tak par a ted to tedy jede, ale to je dobre, jsem tu rada, tak jsem rada, kdyz nekdo s necim prispeje

Jardine
člen

# Zasláno: 24.1.2010 19:28 
Odpovědět 

Dagmar: no, však jste mi to sama jednou psala do karmického horoskopu, že tam leží velký úkol na zpracování (Luna con Saturn kvadrát Pluto). Ale tož pracujeme na sobě ne?

Turnovský

# Zasláno: 24.1.2010 21:32 
Odpovědět 

Jardine

doporučuju odložit předsudky a začíst se do Jozefa Kariky Zóna stínu, Doslov Magie v postmoderním světě. Je tam přehled různých konceptů magie staroeonské i novoeonské

Milan Zahradník

# Zasláno: 25.1.2010 14:24 
Odpovědět 

Nazdar všichni!

Nefunguje mi PC, ale já se už brzy zase ozvu.

Turnovský

Nevím zda to pro tebe něco znamená, ale tedy "klobouk dolů" před tvýni příspěvky.

Turnovský

# Zasláno: 25.1.2010 15:31 
Odpovědět 

Milan Zahradník
Každá reakce na můj příspěvek pro mne něco znamená, ať je jakákoli, vždy může být užitečná. Tedy za Tvé Hat Off! & Chapeau! Díky, ať je myšleno jakkoli.

Milan Zahradník

# Zasláno: 26.1.2010 00:22 
Odpovědět 

Turnovský

Máš úctyhodné znalosti. A je skvělé, že se o ně dělíš.

Turnovský

# Zasláno: 26.1.2010 00:30 
Odpovědět 

Milan Zahradník

To ano, tím, že se o ně dělím, mi jich nijak neubývá, naopak sdílením mi jich přibývá :-)

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 11.2.2010 18:48 
Odpovědět 

Děkujeme, Pavle,
že se o své znalosti s námi dělíš - nám - ( dřívějším Tvým studentům ) - taky hoodně přibývá.
A jak tak sleduji, nikdy tím studium nekončí
To je bezva škola

Turnovský

# Zasláno: 11.2.2010 20:22 
Odpovědět 

To je velká legrace! Když jsem nedavno dával dohromady profesní životopis na svůj web tak jsem si myslel, že astrologii učím od druhé poloviny 80. let, ale jeden kolega, který ostatně taky byl 19. prosince zakládat astrologickou spolčnost mi sdělil, že jsem je začal učit už nod roku 1982. Byla to ode mne tedy pěkná troufalost!

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 11.2.2010 21:03  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

P.Turnovský:

"...mi sdělil, že jsem je začal učit už od roku 1982..."
A jestli si to ten kolega dobře pamatuje. Třeba to bylo i dříve. , možná jsi už v plenkách definoval oheň ve vodě a vzduch v zemi

Turnovský

# Zasláno: 11.2.2010 22:21 
Odpovědět 

no on si to pamatoval dobe, protoze si delal peclive poznamky

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 16.2.2010 12:21 
Odpovědět 

A kam nám zmizela Radkas ? Kdyby nakoukla, tak ať vstoupí

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 2.3.2010 14:35  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Turnovský Pavel

Zóny stínu - Josef Karika

Že jsem si tu knihu nekoupila! M. Mrskoš mi ji nabízel z Alembiqu. Našla jsem stránky a vyjádření známých osobností ke knize. Stojí za nahlédnutí, co o ní napsali.URL

"Úctyhodná destrukce...ten doslov je pro mě nadějí, že konečně dá něco stylově přes hubu těm, co tvrdí, že člověk má duši, ducha, astrální tělo, auru, elektro magnetické fluidy kolem těla, minulé životy, mars ve štíru a prokletí za krkem od looože černých mágů..."

Ještě ji snad bude mít Vl. Kvasnička na prodej. Nikde už není. Uvidím, co mi odpoví.

Adriana35
člen

# Zasláno: 6.1.2017 00:33 
Odpovědět 

zdravím,
chci se zeptat, astrologická škola Sirrah vedená Alici da Silva Lago již neexistuje ? děkuji

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Doporucene skoly,kurzy....